5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • puca007
    #2157
    Hali, akinek csak úgy feltűnt steam accountján, hogy ott a Dota2 gamek közt és le tudja tölteni, annak nincs valamilyen "Invite Friend" joga?
  • spybot919
    #2156
    van egy dota2 es steam accom fölös. Ha valakit érdekel mert nem jutott még hozzá az írjon itt egy pm-et és megegyezünk.
  • Corten
    #2155
    Küldtem pm-et.
  • Muki100
    #2154
    Az ilyen szerveződéseket kéne kiszélesíteni hogy belsős 5v5-öket játsszunk.
  • skymannn
    #2153
    Szervezek egy kis állandó létszámú pub csapatot, ha már unod hogy matchmaking csak szerencsétlenekkel dob össze, akik miatt bukod a meccseket sorra. Ha lenne kedved csatlakozni akkor pm-ben dobj meg egy üzivel, eddig jelenleg hárman vagyunk és jó lenne kitolni ezt a számot. Nem hátrány ha jártas vagy a dotában ;)
  • Corten
    #2152
    Néha megtudnám ütni azokat az emberek akikkel játszok, de úgy istenesen, egy székkel vagy valami nehézzel.
    Botok ellen kikaptam, először. Gyerek 20. alkalomra is belefut a botokba mert ő majd 1v5-be elintézi őket. Másik meg folyton beszól hogy miért halok meg 1v2-be Venge meg Jugger ellen topon mikor ő 1v1-be elveri Zeust invokerrel. Látom ez se jobb community mint a lolos.
  • Noszferatu
    #2151
    Kulcseső a dota.rts.hu Facebook oldalán! https://www.facebook.com/DotA.RTS.hu
  • gosumofo
    #2150
  • ToCsEk
    #2149
    hát töröltem mindent újra is raktam, ugyan olyan fos :D
    mind1 úgyis akartam jövő héten win7et újra rakni
  • setuh
    #2148
    Nekem 6-os van,java szajtjarol kapd le ami van.
  • ToCsEk
    #2147
    és melyik a legújabb? kellene 1 link kösz
  • setuh
    #2146
    Torold le es tedd fel tisztan a legujabbat.
  • ToCsEk
    #2145
    az melyik is? 6ost frissítettem honalpjárol, de felraktam 7SE-t is minden más javás dolog meg csak ez nem.
  • JSbyMSI8800
    #2144
    próbáltad már a legfrissebb javával ?
  • ToCsEk
    #2143
    őő meg van a joindotás hiba
    Error: the xajax Javascript component could not be included. Perhaps the URL is incorrect?
    URL: http://www.gs-media.de/js/xajax_js/xajax_core.js

    ezt hozza ki 5perc töltés után :D valakinek mond valamit? más jávás cucc simán megy csak ez nem akarja az igazságot :/
  • Fec papa
    #2142
    Nincs valakinek gift key vagy olyan acc amivel már nem játszik?

    Szívesen kipróbálnám már a grafikailag megújított Dragon Knightomat. :P Holnap szerintem fel is rakom a warcraft3-at. Nem bírom ezt én így.
  • Zomil
    #2141
    Nah azért ismét sikerült találni egy nap emberét :D

    Mirana: utoljára rak pontot az ultijára. mondjuk neki, h ha hamarabb rakott volna párszor megmentett volna minket. Erre rekcio: öt nem érdekli a csapat, ez csak pub játék, ö saját magáért játszik...mennek tovább az események, közben irogatja tovább, h ö szarik bele, mert h ez csak pub. Ekkor az egyik csapattársam megkérdezi, h de akkor mégis milyen klánban játszik: erre válasza, h ö nem játszik klánban, mert ö csak saját magáért játszik :D
    meg még volt valami olyasmi random mondata, h ö cod játékos és ott is igy játszik... :DDDD
    Hát komolyan mondom a végén sirtam a nevetéstöl...hogy a francba találják meg az ilyen emberek a dotát... :D
  • Corten
    #2140
    Danke, StarLadder Purge kommentál.
  • ToCsEk
    #2139
    tess

  • Corten
    #2138
    Láttam Na'vi megnyerte, volt valami esélye EG-nek a végén? Azért kérdem mert végét nem volt kedvem már megnézni aztán inkább elmentem aludni.
  • ToCsEk
    #2137
    és mit csináljak hogy jó legyen eddig jó volt most meg nagy fehér semmi jön be
  • setuh
    #2136
    Jah,EG-nek egyetlen eselye szvsz,ha megnyernek egy teamfightot es gyorsan bepusholnak.
  • Corten
    #2135
    Ezt már na'vi megnyeri.
  • Corten
    #2134
    Hát igen, minek változtassanak azon ami bevált.
  • setuh
    #2133
    AM 20 furi 11,azert ez durva :D.De szimpatikusabban jatszik az EG,legalabb ok mernek kiprobalni uj strategiakat,navival ellentetbe...
  • Corten
    #2132
    Jó lenne ha befejeznék már, igaz hogy elmarad első órám de aludni kéne valamikor :D .
  • setuh
    #2131
    Szerintem meg most is navi van elorebb,egy teamfightot se tudott meg megnyerni az EG.
  • Corten
    #2130
    *perc
  • Corten
    #2129
    15 barracks, az igen :D nem sokat ér na'vi a killekkel ha tornyokat veszítik.
  • setuh
    #2128
    #2109
  • PunkZoli
    #2127
    ip-t tudtok adni?
  • setuh
    #2126
    Jaja rendesen megugrott a grafikonjuk is tole :D
  • Corten
    #2125
    Ez a stackelős cucc Tinkerrel hatalmas :D Igen jó ötlet.
  • Corten
    #2124
    Főleg így hogy AM már 2. killnél jár.
  • setuh
    #2123
    En se bannam :P,de hard carry nelkul megfogni oket eleg nehez lesz az EG-nek.
  • Corten
    #2122
    EG, már csak azért is mert Na'Vi túl sok meccset nyert utóbbi időben :D kéne valaki aki elkeni a szájukat.
  • setuh
    #2121
    Kemeny game lesz ez,mit tippeltek pickek alapjan?Szerintem navi elviszi.
  • Corten
    #2120
    Tobi legalább érzéssel kommentál, tehát kimutatja minden érzelmét a játékkal kapcsolatban. Purge meg folyamatosan egy hangon beszél (jó néha felemeli a hangját), ő inkább ilyen szakértő broadcaster, Tobi meg az akivel szórakozol meg jó hangulat van. Mindkettőt bírom :D .
  • RedDevilsza
    #2119
    Nekem pl Tobi idegesítő, pont azért, mert semmiségeken ordibál, és csomószor hülyeségeket is beszél. Purge kommentárja ezerszer profibb szerintem.
  • Zomil
    #2118