5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • rhazid
    #2199
    elég jó lehetett...
    furcsa amúgy ,hogy egyáltalán nem reagálnak emberkék SEMMIRE még akkor sem ha szépen beszélek hozzájuk
  • Zomil
    #2198
    mid or feed... :DDDD
  • RedDevilsza
    #2197

    Az ilyeneket miért nem lehet instant kibanolni? Akkora egy szar game volt természetesen hogy már fizikai fájdalmaim voltak...
  • setuh
    #2196
    Hihetetlen azert,h egy zart betaval 45 ezren jatszanak egyszerre!Mi lesz meg itt:)
  • TurboX
    #2195
    valszeg fájerfokszal próbálkoztál(ahogy először én is)
  • ToCsEk
    #2194
    próbáld akkor itt
  • skymannn
    #2193
    a háttér linkje halott:(
  • ToCsEk
    #2192









    ey jó kis háttér :)
  • Nightwish006
    #2191
    Ismét hon legacyra cserélném alig játszott dota accom ^^
  • Corten
    #2190
    NA neeee, ez nagyon mocsok dologvolt :D
  • skymannn
    #2189
    Deal with it :D de homár ez a furion :D
  • ToCsEk
    #2188


    HAHA
  • sanyiiiii
    #2187
    De van.
  • ToCsEk
    #2184
    :O
  • gosumofo
    #2183
    faszfej
  • skymannn
    #2182
    de már a tizediket te állat...
  • PunkZoli
    #2181
    nem te voltál az a szerencsétlen, aki már ugyanezt bejátszotta és vergődött kulcsért itt?
  • Zomil
    #2180
    és ez kit érdekel?
  • Inv1sus
    #2179
    Eladtam az accom!
  • PunkZoli
    #2178
    duplán :D
  • ToCsEk
    #2177
    fail

  • Corten
    #2176
    Hehehehahahahehehaha, ez k*rva jó, fetrengek. Miket meg nem csinálnak ebben a játékban. Látszik tényleg hogy minden részletet kidolgoznak.
  • ToCsEk
    #2175


    cukiság
  • Corten
    #2174
    Anti Maget nem szabad farmolni hagyni, ezt a saját magam tapasztaltam mert 13/0-át mentem vele annak ellenére hogy egyik csapat se volt low, killek között max 2-3 volt a különbség. De towereket daráltuk :D volt hogy 4-en lefoglalták midet én meg betoltam topon T2-es tornyot. Jó meccs volt majdnem összejött egy triple void is.
  • ToCsEk
    #2173
    top 7,6,1 adta nah meg Balazs :O :D a vége meg dasdas :D
  • Nightwish006
    #2172
    Dota2 ACCOUNTOT cserélnék HoN legacyra, lehetöleg minél kevesebb meccsel. Ha érdekel írj! :D
  • Zomil
    #2171
  • Jaka923
    #2170
    Hoppá, itt 50 darabot sorsolnak ki. Mondjuk a jelentkezők száma is elég nagy, de akkor is van esély.
  • Jaka923
    #2169
    A steamgifts-re sokszor teszik fel a játékot, pályázzatok rá hátha nyertek.
  • Zomil
    #2168
    sajnos olyat már régota nem osztogatnak :(
    mostanában küldtek ki megint sok ilyen meghivási lehetöséget, de csak az eurpán kivüli játékosoknak...sajnos...azt irták, h azért küldenek meghivokat, h feltöltsék a többi szervert. Gondolom akkor EU kb. fullon lehet.
  • gosumofo
    #2167
    hát ha nem látod az inventoryban akkor nincs, de idővel majd lehet adnak az aktív játékosoknak párat.
  • puca007
    #2166
    Valószínűleg ez lesz az, a steames survey kitöltésért. Így akkor nincs is meghívás lehetőségem? vagy már a béta kulccsal regelőknek sincs?
  • Zomil
    #2165
    sztem azok kapják meg igy randomra akik a survey-t kitöltötték steam-en. :)
    Sztem ha abbol választanak ki valakit nem kap semmilyen értesitést.
  • gosumofo
    #2164
    ha meghívót is kapsz azt a steam fent zölddel jelzi és az inventory-ban lesz
  • Corten
    #2163
    Dota 2 Test az ilyen béta a bétában (Yo dawg, we heard you like testing dota so we put a beta into your beta so you can test while you are testing xDD) új hősöket kilehet ott próbálni, megnézni bugoksak-e. Ugyan olyan mint Tf2-be.
  • puca007
    #2162
    Nem hinném, mert haverom nem kapott ilyen invet, felmentem seambe volt egy Dota 2, Dota 2 test, mindkettőt letölthettem, maradtam sima dota2-nél le is játszottam első meccsem, csak gondoltam hátha valahogy meg tudom hívni haverom :)
  • Corten
    #2161
    Remélem nem nyitották meg a bétát mert akkor agyf*szt kapok
  • puca007
    #2160
    komolyan nem kaptam se kulcsot, semmi üzenetet, csak bementem steam accomba és le tudtam tölteni :D szval jótékonykodott :D
  • Corten
    #2159
    Nem egész hanem minden nap. My bad.
  • Corten
    #2158
    Csak úgy feltűnt? Mivan Valve jótékonykodik? :D Csak úgy nem tűnik fel, vagy aktiválni kell a kulcsot vagy tradelni. Amúgy playdota daily drawot próbáld meg én is onnan szereztem. 180 keyt osztanak ki egész nap bár elég sok ember jelentkezett rá, én kb 3 hét alatt kaptam, de teljesen random az egész.