5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • gotchaaa
    #5443
    És nőtt is a vereségek száma 1-gyel? Nekem is volt már ilyen de csak a listán látszódott.
  • Sáska
    #5442
    szinten zenesz... :)
  • Fbn Lx
    #5441
    a második meccsem a héten, ahol kiírta hogy safe to leave és no stats recorded, aztán legit vereség a listámon
    felbasz az ilyen
    főleg, mivel az egyik mass dc szerverhiba volt
  • Neoncsoves
    #5440
    ha esetleg bővebben érdekelne :D

    baszont és szkuvi
  • mue
    #5439
    haha kösz. ez van. ma megtudtam hogy így is a játékosállomány 1,3 %-ba tartozok, mint 35 év feletti dotás. :)
    vén f@sz aki semmit nem tud de legalább lelkes :)
  • Neoncsoves
    #5438
    baszont és szkuvi

    na pasztmek ezst sme tudód?
  • mue
    #5437
    Nem tudja vki hogy honnan ered ez a szándékos helyesírási hibákkal való írás (vagyok helyett fatyok, stb), ami a magyar dotásokra is jellemző? Csak bejött divatba, vagy köthető valamihez/valakihez?
  • moho
    #5436
    Nem kell a feladásra a lehetőség. Rendesen kell játszani és akkor izgalmas és szoros meccs lesz :)
  • Fbn Lx
    #5435
    gondolj bele, mennyire idegesítő, ha egyedül szeretnél már csak játszani, a csapattársaid meg feladnák
    ilyenkor ha nem fogadod el, a többiek úgyis passziválják magukat és afk-znak, innentől már nem tudsz nyerni, és persze kapsz 4 reportot
    gondolj bele, mennyire idegesítő, ha már négyen fel szeretnétek adni, de van egy gyökér, aki nem képes elfogadni, és mindegyikőtök életéből elvesz ezzel ~20 percet.
    emiatt az 5 szavazatos rendszer nem kivitelezhető. ha ötnél kevesebb szavazat kellene, az pedig gyakorlatilag kiütné azokat a csúnya comeback-eket, amik néha megtörténnek, és senki nem számít rájuk, mert az emberek inkább új meccset kezdenek, amikor nagyon szarul állnak. de ezekért szerintem megéri végigszenvedni minden alkalommal.
    a másik, hogy a győzelem sem kielégítő, ha az ellenfél feladja. kicsit jól állsz, nem tudod kijátszani a hősödet és végigmenni rajtuk rendesen, mert elmennének
    a lolban azért megoldható, hogy 20 perc után fel lehet adni, mert rövidek a meccsek egyébként is, simán lehetséges, hogy 20 percnél már eldől
    dotában 20 percnél még javában zajlik a laning legtöbbször
  • RAZOR27
    #5434
    Elveszteni instant a meccset vagy még 20 percen át hátrányban játszani más dolog, senki se szereti ha hülyére verik, inkább kilépnének gyorsan. Jogos, félreérthető voltam, de érted szerintem. A másik meg hogy te se örülnél neki ha jól megy a meccs erre az ellenfél lelép a francba mert a léning alatt megszívták vagy ilyesmi.
    Ezerszer meglett már ez tárgyalva, innentől én nem is foglalkozom a témával.
  • mue
    #5433
    Nem értelek. A feladás ugyanolyan vesztésnek minősülne természetesen. Tehát pont az az egy lenne az aki nem akar veszíteni és feladni, hanem megpróbál fordítani.
  • Jeffjohnson
    #5432
    A reportolgatást így is olimpiai játéknak tekintik a játékosok. Olyan meccsem még nem volt soloban, ahol vagy a mi csapatunk vagy az ellenfélé ne akart volna valakit reportolni.
  • RAZOR27
    #5431
    azért mert az 1 ember aki játszana az kapna egyből 4 reportot mert a csapattársai nem szeretnek veszíteni...
  • mue
    #5430
    A meccs megfordítása mindaddig benne lehet a levegőben, amíg legalább egy játékos lát némi esélyt. De ha senki, akkor fel kéne hogy lehessen adni. Ehhez mind az 5 szavazat szükséges lenne. Amíg csak négy szavazza le, addig ugyanúgy menne a játék mint most. Ez nem értem miért ne lenne jó megoldás.

    Másik: nem tudja valaki, hogy a docler bajnokság utózöngéje mi lett? Sikerült kiválasztani a gamer házba a játékosokat? Kik lettek kiválasztva, azok most akkor tényleg bejárnak-e fizetésért "dolgozni"?
  • undY1ng #5429
    Nálam is voltak ilyen megfordítós meccsek, de szintúgy nagyon is jól jönne az a cc gomb.
  • Sáska
    #5428
    nekem is volt sokszor olyan meccs, ahol legszivesebben kileptem volna, de a vegen megis nyertunk, miutan osszekaptuk magunkat - pedig reg veszett ugynek tunt..
  • RAZOR27
    #5427
    amíg van egy hardcarry a csapatba addig nem szabad feladni. Rengetegszer volt olyan hogy már a zsebünkben volt a győzelem, de visszatartottak annyi ideig, hogy 1-2 core item legyen nekik a kerrin és szép lassan visszavertek minket ancientig. De fordítva is volt jópár eset. ezt külön kikerestem. Első 20 percbe bucira verték a képünket. Beálltunk a bázisra, nagynehezen összeszedtük tinire a szeptert aztán csak relocate-gank amég el nem értük a kritikus tömeget, tetherrel 3 hot összekapcsolva :D ha kitart a csapat addig hogy meglegyen 1-2 core item már bőven bennevan a fordítás. radiance naga, spectre, bot tinker, blink magnus, beastmaster, diffusal Phantom lancer, battlefury anti mage stb sorolhatnám napestig
  • Jeffjohnson
    #5426
    Nem azokra a vesztes meccsekre gondolok, amik végig szorosak, hanem azokra ahol már lane phase-ben eldől a játék és már tényleg nincs értelme játszani de mivel nincs surrender ezért még legalább 10-20 percet végig kell szenvedni. Sajnos 10%-os fordítást én nem tapasztalom. Olyan meccsben még nem nagyon voltam ahol egy 30-10-ből fordítás lett de ez van ha nincs surrender akkor nincs :).
  • RAZOR27
    #5425
    senki se szeret veszteni
  • donatus13
    #5424
    Sajnos ez van, viszont azért a 10 % fordításért már megéri ,hogy nincs
  • Jeffjohnson
    #5423
    Kár pedig mindenkinek biztosan volt olyan meccse, amiből szívesen kiszállt volna idő előtt. Annak az aránya meg elenyésző, amikor meg lehetett fordítani a meccset. Soloban meg hiába van ff meg gg az ellen attól még ott trollkodik vagy 20 percet.
  • donatus13
    #5422
    Már volt róla cikk, soha.
  • Muki100
    #5421
    Semmikor, team meccseket szerintem eddig is le lehetett gg-zni.
  • Jeffjohnson
    #5420
    Surrender gomb vagy vote vajon mikor kerül bele a játékba?
  • Jeffjohnson
    #5419
    akarom mondani a változtatások az egyetlen mapon.....
  • Jeffjohnson
    #5418
    Akkor megvan az esti program :) kíváncsi vagyok milyen az új map
  • moho
    #5417
    nekem ma reggel telepítette
    phantom lancer nagyon durva lett :( OP
  • Jeffjohnson
    #5416
    Mikortol? Mert tegnap én még nem láttam a változásokat játékban.
  • moho
    #5415
    már elérhető
  • moho
    #5414
    Valami lehet benne mert az istenért nem tudok 50% fölé menni :)
  • Fbn Lx
    #5413
    arra gondolt, hogy volt olyan elmélet a játékosok körében, miszerint a valve erőltetetten igyekszik mindenkinek 50%-hoz közel tartani a winrate-jét
    például azáltal, hogy ha winstreaked van, akkor erősebb ellenfeleket kapsz, akik nagyobb valószínűséggel megvernek
    és a valve nyilvánvalóvá tette, hogy ez nem így van
  • setuh
    #5412
    Mikorra varhato ez vajon?
  • mue
    #5411
    Nem értem a különgséget.
    "minden meccsen megpróbálja úgy rakni az embereket, hogy mindkét csapat ugyanannyira esélyes legyen a winre. " az nálam ugyanaz minthogy 50%-ra igyekszik.
  • donatus13
    #5410
    új patch
  • Neoncsoves
    #5409
    a win rate nem forced 50%ra, amit elismert a Valve az az, hogy minden meccsen megpróbálja úgy rakni az embereket, hogy mindkét csapat ugyanannyira esélyes legyen a winre.
  • mue
    #5408
    közben rájöttem, hogy hülyeséget kérdeztem, mivel egy 4000 MMR-esnek is 50% körüli a winrate-je, csak éppen ő a 4000-esek körében éri el ezt.
  • mue
    #5407
    köszönöm a válaszokat, de az 1-es kérdésemre senki nem válaszolt, azaz, hogy egy 3000 körüli MMR-rel rendelkező játékos milyen win/lose aránnyal rendelkezik. Azért nem értem az mmr-t egyébként - és ezért tettem fel a kérdést - mivel tudtommal a dota úgy próbál minden meccset összehozni, hogy 50% legyen az esély.
  • Fbn Lx
    #5406
    a meccseim 90%-át olyan oroszokkal játszom, akiknek keresztbe áll a szemük és csorog a nyáluk, és ezekkel a bandákkal kell valami értelmeset kezdenem
    nem tudják a saját szerepüket a játékban, dzsungelbe mennek lén farmolása helyett ahol egyedül vagyok supportként, ötödiknek hosszú gondolkodás után snipert pikkelnek majd beírják, hogy omg no sup
    amikor olyanokat kapok, akikkel lehet dolgozni az egy igazi öröm, és meg is becsülöm mindig, de én reálisan nem látom, hogy innen hogy lehet kikerülni
    amikor magasabb mmr-es partiban vagyok tényleg azt látom, hogy 4000től valamivel nagyobb valószínűséggel vannak olyanok, akik tudnak játszani (úgy gondolom, hogy az mmr-nek van jelentősége, mégpedig statisztikai), de lehetetlennek látom oda elmászni szólóban ilyen körülmények között.
  • Neoncsoves
    #5405
    amikor 2800 mmr-nél és 3k mmrnél látok egy autistát aki baszik wardot venni supportként, akkor vagy ő van rossz helyen vagy én. szeretem azt feltételezni, hogy akkor én annál a szintnél jobb vagyok.
    Utoljára szerkesztette: Neoncsoves, 2014.09.23. 19:29:09
  • RAZOR27
    #5404
    látom az sose opció hogy "elértem a szintem"