5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • undY1ng #5483
    DP nagyon vagány. Svennek meg ha mind a két felén az a vállas lenne... a többi tényleg elég gyatra.
  • Fbn Lx
    #5482
    elég szarok a szettek sztem
    esetleg a dp meg a riki az ami basz
  • RAZOR27
    #5481
    ez a boszis kurrier promó képe :D tavalyi, vagy azelőtti. Másik kettő meg gondolom valami random szetthez van,
  • Neoncsoves
    #5480
    egyik hivatalos blogposztjukban elég nyilvánvalóvá tették, hogy Diretide nem lesz. Esetleg Halloween témájú szettek/ládák berakására látok esélyt.. max. egy Themed mapra.
  • ToCsEk
    #5479
    valami lesz
  • RAZOR27
    #5478
    1.:
    2.: rakhatod lejebb is, a True Sight univerzális, ha feljebb van az ellenfél wardja akkoris láthatóvá teszi ha ODA LÁTSZ és bent van a te sentry-d hatókörébe. Az már más kérdés hogy lehet a sentry hatókörében van, de NEM LÁTSZ FÖL oda ahol az ő wardjuk van Ezért szokták úgy hogy observert a magasba, a sentryt meg le, de a közelbe hogy benne legyen a True Sight hatókörébe. A legutóbbi változtatás óta a sentry ward ad egy kis körben (most meg nem kersem, kb 300) tényleges "látást" a true sighton felül amikor ktieszed. Ez azért van hogy ha magaslatra akarod rakni akkor ne kelljen obszervert is kirakni, elég legyen a sentry. De ez tényleg csak a kirakott ward közvetlen közelében van, pár másodperc után megszűnik és csak a true sight marad.
    3. Azért szokták a vízbe tenni, meg furának tűnő helyekre, hogy több wardozható helyet lefedjenek 1 setnryvel. pl ha a mid lane-t akarod sentyzni mondjuk a bal oldalon, akkor ha a vízbe teszed a wardot (a két levezető lépcső közé) kapásból lefedtél 3 helyet ahol lehet a ward.

    bónusz trükk, hogy tedd a sentryt a vízbe, a repülő kurriert meg vidd át arra ahol lehet az ő wardjuk, de csak óvatosan, nehogy lelőjje valaki :D
    nem tudom mennyire lett érthető :D
    Utoljára szerkesztette: RAZOR27, 2014.10.27. 15:54:30
  • mue
    #5477
    sziasztok még pár noob kérdésem lenne wardolással kapcsolatban, amire máshol nem találtam egyértelmű választ.
    1. mitől nem blokkolódik az ujrateremtődéstől pl a középső neutral camp, ha a sziklán ott van fölötte a observer ward? Vagy csak akkor blokkolódna ha ugyanazon a szinten lenne a ward és a camp?
    2. ehhez kapcsolódik, hogy ha deward célzattal látni akarom az ellenfél wardját, számít-e, hogy a sentry-t milyen magasságba rakom? (alá vagy fölé annak amit látni akarok)
    3. profi meccseknél látom, hogy sokszor a a vízbe teszik a sentryt és nem értem, hogy miért nem a sziklára, amikor az messzebb látna. Nem jól tudom?
  • undY1ng #5476
    Annyira nem lehet rossz. Bár mi haverral napi 1 dota-ban jövünk pro comboval (axe + omni), amit eddig 85%-ban nyertünk, ezáltal nem unjuk meg ezt a párost. :D S mennyire nyugodtabb a lelkem, hogy csak napi 1 game van.. Bőven elég.
  • Fbn Lx
    #5475
    de ez szerintetek rossz?
    nagy hibája volt szerintem a játéknak, hogy gyakran úgy érezted, vagy a te vagy az ellenfél zsebében van a win, és konkrétan már csak végig kell játszani azt amit elkezdtetek
    most végre van határozottan elkülönülő early-mid-lategame, amik különböző hozzáállást igényelnek, és folyamatos odafigyelést
    Utoljára szerkesztette: Fbn Lx, 2014.10.27. 15:19:28
  • Sáska
    #5474
    Nekem sosem volt magas MMR-em (2500-2600 kozott mozgott), de a patch ota sokkal tobbet vesztek, mint azelott... Mar lementem 2200 MMR kornyekere :(
    En is ugy erzem, hogy joval tobbszor tortenik az, hogy ugy erzem a zsebunkben van a win, aztan megsem...
  • setuh
    #5473
    Mindenesetre 20 mecsbol, patch ota elbuktam vagy 16-ot es annak tobb mint fele comeback volt,ami kicsit azert gaz...Persze nem mondom,hogy csak a patch miatt bukok,de azert undorito ez a 40 percig fosul jatszunk, aztan kurva kiralyul megis megnyerjuk.
    Utoljára szerkesztette: setuh, 2014.10.26. 17:37:14
  • Fbn Lx
    #5472
    jó, ezért ez nem igaz
    gondolom az ellenfélnek szélsőségesen szar pikkjei voltak, mert akkor valósul ez meg
    eddig is előfordult ilyen, nekem több ilyen sztorim is volt már mint neked most, és mind a 6.82 előtt volt
  • Thu
    #5471
    Előző meccsemen az orosz Axeunk butthurtöt kapott az 1. percben, mert batrider stackelni szeretett volna neki, ez az állat meg azt hitte, hogy "ellopja a jungelját" :D És elkezdett beszaladgálni mid tower alá. 0-16-ra feedelt el, aztán rá 20 perccel megnyertük a meccset, gyakorlatilag úgy, hogy az enemynek 2x több farmja volt, meg a midesük az 5. percben 10 volt. Szerintem ezzel a comeback dologgal átestek a ló túloldalára, eddig szinte lehetetlen volt a meccseket visszahozni, mostmeg elég 1 hiba, és hiába vagy 25-2-be, lose.
  • Fbn Lx
    #5470
    úgy látom csak nekem jön be az új peccs
    tetszik, hogy a fídelő csapattársaim nem dobják el az elején a meccset, és vissza lehet hozni néhány jó harccal
    12-es win streakem van, az új peccsel ebben a hónapban 58%-os a winrate-em
  • donatus13
    #5469
    Én is ezt érzem, én mostanában már hányok az egésztől, egyszerűen képtelen vagyok élvezni ezt a játékot, jól lehet 3200 órám van benne talán lehet meguntam és emiatt.. De igazából az a bajom, hogy olyan szar meccsek vannak, hogy elviselhetetlen. Egyre többször fulladok bele ilyen 60 perces gamekbe én is, és megy a rommá farmolás. Ranked rendszer egy rakás szar, egyszerűen üvölt a season után, most mindenki kezd egy új accot azt cső nem is értem mit baszakodnak ennyit.
  • setuh
    #5468
    Szerintetek nem szarok ezek a comeback-ek?Vegig jobban jatszunk,sokkal vezetunk, majd megnyernek egy team fightot es mar szinte egalba vagy elorebb vannak.Arrol nem is beszelve,hogy nagyon el tudnak huzodni igy a gamek,kisse unlamassa valva 60-70 perc utan.Az early game kezd egyre jelentektelebb lenni.
  • Fbn Lx
    #5467
    random junk többnyire
  • BoneDragon
    #5466
    Ez a tárgy reward a meccs végén teljesen random vagy befolyásolja a teljesítmény?
  • Fbn Lx
    #5465
    ez akkor lenne igaz, ha mindkét csapatban pontosan ugyanazok a hősök lennének, így mindegyiknek ugyanakko lenne peak-timeja és valószínűleg hasonló stratégiát követne a két csapat
    ebben az esetben tényleg az lenen a döntő, hogy kinek van goldelőnye (két hasonló tudásszintű csapatot feltételezve)
  • donatus13
    #5464
    1. Így is elég nagy a streak reward
    2. Ha folyamatosan halsz akkor az feed.
    3. Ha ekkora a különbség a csapatok között akkor nagy a skillbeli különbség. vagy kurva szar a pick amit hoztak, akkor megint ott vagyunk ,hogy túl nagy a skillbeli különbség mert aki ért hozzá jó picket hoz.
    4. HC játék erről , szól, casualra ott a LoL, ahol nem veszítesz pénzt halálkor.
    Utoljára szerkesztette: donatus13, 2014.10.22. 13:34:40
  • mue
    #5463
    nézzétek meg legtöbb game végén az itemeket. Nem mindig, de nagyon sokszor nagyon el van csúszva, azaz az egyiknél még a core itemek sincsenek meg, míg a másiknál meg több luxuscucc. Ahogy elkezded ölni, minden újraéledésnél csak kevesebb esélye van ellened, mert te tovább nyered a pénzt, ő meg tovább veszti és ha nagy kínkeservesen össze is rak valamit, akkor sincs esélye. Összegezve annyit mondanék, hogy én még mindig növelném a comeback esélyét és még magasabb vérdíjakat adnék a streakekért.
  • donatus13
    #5462
    Én se értettem mire írta, teljesen értelmetlen.
  • setuh
    #5461
    Nagyon atlatod.
    Foleg a 6.82 ota egyaltalan nem igy van.
  • mue
    #5460
    Az a baj ezzel a dotával, hogy amikor már egy játékban azon kell gondolkodnod, hogy milyen itemet vegyél amivel túl tudnád élni a teamfightokat (bkb, blademail, stb), akkor már úgyis vesztettél. Ha meg csak jön a pénz és azon kell csak gondolkodnod, hogy mire költsd, akkor meg tökmindegy mire költöd mert úgyis nyersz.
  • Fbn Lx
    #5459
    beszarás
  • Jim Morrison
    #5458
    ú
    wp-content/uploads/2014/09/GEM2014_V21.pdf
  • RAZOR27
    #5457
    azért a greeviling mókás volt, meg a legelső diretide
  • Muki100
    #5456
    Kapásból szerintem mindenki fel tudna sorolni 5 dolgot amit szívesebben látna a Dota 2-ben mint egy akármilyen, eddigiekhez hasonló event. Persze eddig se szakadtak meg a munkában de ilyen baromságokra mindig jutott idejük, hátha idén nem fog.
  • gotchaaa
    #5455
    Leszámítva azt, hogy az összes event alatt olyan instabilak voltak a szerverek, hogy inkább kijártam a szabad levegőre dota helyett. :C
  • Thu
    #5454
    Szerintem nem olyan rosszak azok, mi legalábbis el szoktunk vele lenni pár napig. A New Year Beastes meg a tower defense event tök jó volt tavaly.
  • Fbn Lx
    #5453
    asszem írták, hogy nem lesz
    szerintem kibaszott gusztustalan, és értelmetlennek látom az eventeket, szóval nem bánom
  • Thu
    #5452
    Diretideal kapcsolatban valaki tud valamit? Újra szét kell spamolnunk a Volvo facebook oldalát hogy berakják, vagy most nem?
  • Neoncsoves
    #5451
  • undY1ng #5450
    off doto
  • RAZOR27
    #5449
    a cikk első fele egészségre ártalmas...
  • ToCsEk
    #5448
    ennyit az MM.ről...
  • mue
    #5447
    Igen, azt tudom, hogy pl a streakek megszakításáért járó bónusz lett magasabb, de jó lett volna példán érezni, hogy pl ha eddig kaptál egy killért 1000 goldot, akkor az új patchban ez hozzávetőlegesen mennyi. Sajnos mindenhol csak a képleteket látom, de azokon nem igazodok ki.
  • Fbn Lx
    #5446
    én úgy érzem, mintha kicsit több lenne a comeback mostanában
    a patch óta játszott meccseimben arányaiban sokkal több az xp graph-swing, jóval gyakrabban változik az, hogy éppen ki van előnyben
    szóval nekem eleddig tetszik a peccs
    csak az új pl-t és nekrót kifogásolom, pl szerintem elég rendesen op lett, nekró pedig eddig is az volt, most pedig tulajdonképpen brutálisan, ezzel a +30 másodperccel.
    na de a comeback-re visszatérve, szerintem az új assist gold és xp rendszer kibaszott jó lett, valószínűleg ez tette lehtővé azt, hogy mostanában jóval gyakrabban comebackelnek a csapataim (és ennek megfelelően nem annyira lehet hátradőlni, ha előnyben vagyok)
    számokat nem fogok mondani, nincs kedvem végignézni az utóbbi 100 meccsemet, és persze a mintám sem reprezentatív, egyszerűen csak így érzem
  • mue
    #5445
    vki le tudná esetleg írni, hogy a legutóbbi patch óta hogyan nőtt meg a comeback esélye? Esetleg megközelítőlegesen, számokkal.
  • Fbn Lx
    #5444
    igen, -25 mmr mindkettő :\