5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • setuh
    #2359
    Az mikor lesz kb,marmint az international?
  • donatus13
    #2358
    ja mert ha kiszámoljuk kb 33 hős hiányzik és heti 1 el is sok idő nem hogy még 2 hetente 1 el:D
  • Zomil
    #2357
    Biztos van tervbe véve valamiféle töltöképernyö, de hát ez eléggé alacsony prioritásu...elöszöris a hösöket kéne végre befejezni, h International 2-re tényleg csak 5-10hös legyen csak hátra :D
  • Inv1sus
    #2356
    Ha a Valve látja ezt és van egy kis esze, akkor megcsinálja, mert EZ BASZOTT HANGULATOS
  • ToCsEk
    #2355
  • zsakosfrodo2
    #2354
    Fanmade loading screen

    Need.
  • Zomil
    #2353
    Igen, egy steelseries qck+ :)
  • skymannn
    #2352
    Az ott becsomagolva egy dotás egérpad? :) (kéne... :D )
  • Zomil
    #2351
    Nah megjött a csomag a valve-tol amit a forditásért kaptunk :)
  • Inv1sus
    #2350
    Én ilyet használok:


    Szegény Mirana-t meg Beastmster-t sajnálom. Tuti nem rajtuk múlott a dolog.
  • ToCsEk
    #2349
    epénisz:

    izzadtunk rendesen


  • RaSzTaH
    #2348
    a vége üt! :D
  • ToCsEk
    #2347



  • Inv1sus
    #2346
    Ilyenkor én fel szoktam upgradelni, esetleg még wardot is veszek. Más választásom úgy sincs, akár carry vagyok, akár nem.
  • Corten
    #2345
    Az a legszebb amikor senki nem vesz csirkét, még a support se. Meg mikor megveszem, szállítok vele egyet kettőt aztán 10 percig semmi, használnám újra látom alap courrier van (20. perc). No comment.
  • Inv1sus
    #2344
    Egyébként ennek ellenére én vettem az összes wardot a játékba, csirkét is upgraddel együtt. Annál szebb nincs, amikor mindent te csinálsz és a többiek annyit nem bírnak megtenni, hogy életbe maradjanak, szétnézzenek...
  • Inv1sus
    #2343
    Az a baj, hogy néha már elszáll az agyam, bevágom a durcit és supportal carryzek. Aztán ilyenkor jön az anyázás, hogy pl. Chen-nel miért nincs kimaxolva a creepkontrolos skill, miért veszek neki desot, mi a faszt csinálok... Azért mert dota 1 óta tudom, hogy rohadt durva hentelős hőst lehet csinálni belőle. JA BOCS EZ NINCS BENNE A NAGYKÖNYVBE GYEREKEK, MAJD BELEÍROM NEKTEK.
  • Rane19
    #2342
    Dota 2 invet vennék firefall bétáért akit érdekel vegyen fel steamen http://steamcommunity.com/profiles/76561197987014828/
  • [Rush]
    #2341
    playerlist bal felül, katt a nevére, dota profil...
  • setuh
    #2340
    Azt hol nezitek meg game kozben,hogy hany jateka van?
  • RaSzTaH
    #2339
    hamár pub élmények, a carrysupportok ütnek mindent, főleg ha megy az autoatk...
  • Corten
    #2338
    Azt én is szeretem, boldog-boldogtalan carryzni akar. Én meg nem bírom felfogni, ha egyszerűen nem megy neki, akkor mi a francért???? De persze a csapat hibás, mindig...
  • eddy12345
    #2337
    Félreértések elkerülése végett, nem fogom odaadni normál fegyverekért meg 2-3 sapkáért ami összesen nem ér többet 3-4 refnél.
  • RaSzTaH
    #2336
    én sokszor az ellenkezőjét tapasztalom, 150~ dota2-es meccsem mellé kapok 300+ meccses embereket akik instant pickelnek carryt aztán failelnek :)
  • eddy12345
    #2335
    Sziasztok, ha valakit érdekel, dota2-t szerzek tf2 itemekért cserébe.
  • Corten
    #2334
    Na neeeee :D:D
  • Zomil
    #2333
    dehogynem találkozom, többek közt ezért nem tudok 50% fölé menni, mert a játékok 90%-a abbol áll, h vagy szarrá verjük a másik csapatot vagy forditva. 4-5 nyertes meccs után általában a következö 4-5 meccsre rendszerint a 700játszott meccsem mellé kapok 100-150 játékkal rendelkezö embereket és rendszerint miattuk veszitek...persze van mikor én vagyok a balfasz, de olyankor nincs mit tenni mikor megnyered midet, de a másik 2 lane feedel, vagy 5perce vagy az erdöben de nem is z, h a solo lane, de a 2v2 lane feedel...ilyenkor nincs mit tenni :S
  • ToCsEk
    #2332
  • Inv1sus
    #2331
    Na. Ez egy kurvajó videó. Minden videónak ilyennek kéne lennie. Ötletes, átgondolt, jó killek.

    2:20-nél én fel is röhögtem. :D
  • PunkZoli
    #2330
    feed, nem az a zavaró, hogy kezdő, mert előtte megnézem mennyi a nyert meccseinek a száma, de ha mondjuk 50 nél több akkor ne 0-10 ben álljon a 20. percben
    olyan emberek vannak, hogy ihaj, nagy mázli, ha te nem találkozol ilyenekkel, de általában az orosz a hunyó mindig
  • Zomil
    #2329
    és milyen indokkal reportolod? hogy balfasz?
  • PunkZoli
    #2328
    reportolni kell az oroszokat és kész, nekem zsinórban volt, hogy 5-6 könnyű győzelmem volt miután reportoltam vagy 10 szennnyládát
  • Muki100
    #2327
    Az én megfigyeléseim 100%-osan igazolják a te által leírtakat. Az új statos oldalon is a barátom barátaim szobatársait leelenőrizve is mindenkinek 50%-hoz nagyon közeli winrateje van. Ami nagyon nem tetszik hogy mindig nagyon egyoldalú játékok vannak, vagy az egyik vagy a másik nyom egy klasszikus "stompot" a másikon, szoros és kiegyensúlyozott játék ahol mindenki jól játszik nincs. Még kanin is közelebb álltak egymáshoz a játékosok pedig ott csak pár száz emberből állt az egész matchmaking pool.
  • RedDevilsza
    #2326
    Elég gáz amugy hogy a matchmaking úgy éri el az 50%os winratet, hogy egyszer az egyik, másszor a másik csapatba rak be valami feeder, kommunikációra képtelen, fullkezdő/trollkodó játékost. És igen, ugyanúgy elbassza a játékot ha az ellenfélbe van, egyáltalán nem lehet így élvezetes meccseket játszani.
  • ToCsEk
    #2325
  • ToCsEk
    #2324
    degeci :D én mióta nyomom csak 1x állt le a dota2.exe az is tegnap volt :D
    frissíts vga drivert vagy csak lehet túl melege van gépdnek
  • PunkZoli
    #2323
    szerintem add el az accod ! :D
  • Inv1sus
    #2322
    Nekem két patch óta azt csinálja, hogy randomszerűen kifagy a gépem játék közben és legtöbbször újra is indul. Másnak csinál ilyet?
  • ToCsEk
    #2321
    majd megunják :D
  • Zomil
    #2320
    szép kis pubstomp lesz phantom lancerrel elöre látom :D