5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • donatus13
    #2479
    HoN nak egyik legfontosabb része volt drafton a swap, itt is hiányzik, és azt is nagyon utálom ,hogy szalad az idő eltelt két perc és az ellenfél counter pickel minket, meg pl senki nem pickel és mindenki várja ,hogy a másik pickeljen...

    Azért van mit csinálni, + azért rengeteg hős hiányzik tudom ,hogy nem ez az elsődleges de azért nem bánnám ha már bent lennének, igazából ez a store volt az ami a legkevésbé hiányzott.
  • petecz
    #2478
    Azért nem. Swap hiányzik nagyon, all random mode is. Amúgy donatus, 50-50%os teória szerintem butaság. Kb. 100% biztos hogy belső nem látható mmr-van.
  • setuh
    #2477
    Az am is csak kanin divat.
  • Inv1sus
    #2476
    Szerintem se kellene nagyon úgy gondolni a játékra, mint bétára. Teljesen játszható game.
    Swapolás funkció hiányzik, bár kezd gyanús lenni, hogy lehet nem is terveznek bele ilyet...
  • donatus13
    #2475
    De a legjobban még mindig annak örülnék ha működésbe tudnák hozni a lvl rendszert mert ez az 50 % os win loss arány nem valami jó meccseket produkál.
  • donatus13
    #2474
    Lolba is volt már olyan kiadták a patchet és a játék összeomlott tőle , ezt a béta test kliensel kiküszöbölik , a belső zárt béta meg értelemszerűen csak a valve é.
  • petecz
    #2473
    Szerintem pont ezért closed béta, arra keresik a megoldást hogy tegyék értékessé az accountot. Másik meg egyelőre szerverek terén se állnak jól.
  • zsakosfrodo2
    #2472
    A múltkor jött ki cyborgmatt blogjára egy patch összefoglaló, amit ide is belinkeltetek képek formájában, hogy milyen kozmetikai cuccok lesznek (most már vannak) a játékban. És azt írta, hogy ez az internal test kliensre jött ki. Nem a Dota 2 Test-re, hanem egy belső kliensre. Akkor most hogy is van ez? Van egy béta kliensünk, van egy ehhez tartozó Test kliens és egyébként még van egy olyan kliens is, amin még esetleg zárt bétáznak néhányan? (Vagy az internal arra utal, hogy a Valve környezetében használják azt a klienst.)

    Csak arra akarok célozni, hogy milyen remek ötlet is volt tőlük a Béta kliens mellé még egy test klienst is kiadni, ha egyszerűen semmi haszna sincs. /sarcasm
  • Zomil
    #2471
    HAHAHAHA:
    "Q: Why would I spend money while Dota 2 is still in Beta?
    A: We don't really think of Dota 2 as a beta, but we also aren't ready for everyone to show up and start playing just yet. We are constantly updating the game with new heroes, bug fixes, and new features. None of the items you purchase or the progress you make will be lost or reset once the game is available for everyone."


    szerk: kiváncsi vagyok, hogy fogják kezelni, mikor kijön a játék, és bármikor bárki csinálhat ingyen uj acc-ot...
  • gtronic
    #2470
    az hol van ?
  • Muki100
    #2469
    playdota.com -> daily draw, illetve próbálj valakitől meghívót kunyerálni
  • gtronic
    #2468
    Sziasztok ! régóta nézzek dota2 clg streamet, nagyon tetszik, kértem meghívot a hivatalos oldalon, nem igazan akar jönni ...

    tudnátok segíteni hogy szerezzem meg e csodás játékot? :)
  • ToCsEk
    #2467
    :O lesz mire költeni :D
  • ToCsEk
    #2466
    nah az igen, itt tuti nem lesz hősért fizetős szarság, legalábbis nagyon remélem :) inkább buzuljanak skinekkel meg a announcer-kel

    de én el tudnák olyat is képzelni hogy amit veszel itemeket azoktol változna meg a hős kinézete, érdekes lenne :)
  • setuh
    #2465
    Nem hinnem h valaha is vennek ilyeneket,es kisse komolytalanna teszik vele a jatekot,de egyetertek azzal,hogy a lol rendszere helyett inkabb legyen ez.
  • Zomil
    #2464
    sztem vannak köztük jok is :)
    és hát igen...ha már f2p lesz a játék valamiböl fennt kell tartani a szervereket...de még mindig jobb, mintha meg kéne venni a hösöket vagy pedig különbözö statokat adnának a cuccok...
  • gosumofo
    #2463
    valamiből meg kell élniük
  • ToCsEk
    #2462
    ha nem jön be nyomj entert
    egy
    kettő

    hát mekkora szarok ezek, alap skineket nem verik...
  • ToCsEk
    #2461
    :O :DDDDDD nuke!
  • Zomil
    #2460
  • Zomil
    #2459
    gondoltam, ezt csak ugy általánosságba jegyeztem meg :)
  • ToCsEk
    #2458
    nem én csinálom facebookos dota2 hunagryt
  • Zomil
    #2457
    sikerült cyborgmatt honlapjárol lelopkodni a képeket? :D
  • ToCsEk
    #2456
    skinek
  • BoneDragon
    #2455
    Betegek. :)
  • ToCsEk
    #2454


    enjoy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • gosumofo
    #2453
    téged még nem vertek meg elég rendesen
  • Inv1sus
    #2452
    Dota 2 eladó. Pm me!
  • Zomil
    #2451
  • ToCsEk
    #2450
  • setuh
    #2449
    Hat ez az,hogyha nem is egyedul jatszok,akkorsincs kiegyenlitett jatek...Legtobbszor nalam az van h vagy nagyon nyerunk vagy nagyon kikapunk,ritkabb esetbe meg amit irtal,hogy forditunk vagy ok forditanak ez altalaban a pickektol fugg.Igazan jol balanszolt jatek nekem 50-bol 1x ha van.
  • ToCsEk
    #2448
    sehol nem jutsz hozzá most max ebayen, nincs osztás most aki meg kapott az elgiftelte már
  • Renjike
    #2447
    írtam ide hamarabb de úgy látszik senki nem segít : még egyszer : nagyon érdekel a játék , de hogy tudnék csatlakozni? Honlapon igényeltem meghívót de azt mi szerint kapom , vagy más játékos nem tudna küldeni? :))
  • ToCsEk
    #2446
    mi 3an toljuk együtt, plusz néha pár sg-s arcal :)
    érdekes ez az mm :D 10 játékból 7 olyan hogy vagy mi megyünk el +30killel vagy minekt aláznak +30 killel, 2 olyan hogy elején elmennek +15killel szenvedünk de nagy nehézségek árán tudunk fordítani, 1 meg olyan hogy egál van végig szoros és vagy mi nyerünk vagy ők
    olyan is megesik 40perc alatt van 20 20 kill nah ez az atom farmer game :D
    btw nagyon kevés az izgalmas szoros meccs :( 10ből EGY
  • setuh
    #2445
    Ogre tenyleg zsenialis,foleg a szoveg amiket nyomnak :D,kar,hogy mivel ennyire unbalanced az osszes game amit tolok,nincs mar ertelme a jateknak.Napi 1-2rol heti egyre csokkent a jatekszamom.A csilli villi kartyas cucc meg az uj menu helyett koncentralhatnanak a matchmakingre a fiuk.
  • skymannn
    #2444
    Ez az ogre magi kiba' jóra sikeredett :) Grat a srácoknak.
  • ToCsEk
    #2443
    hogy a gecibe pausolja le ezt az istenverte bughalmaz játékot egy fasszopo rager geci egymás után 100x? 30perce áll a játék mindenki kilépett
    köcsög geci hát neked BIZONY A JÓ KURVA ANYÁD
  • RedDevilsza
    #2442
    Tényleg nincs mit vitázni, mert rajtad kívül mindenki érti :D
  • sanyiiiii
    #2441
    Neked tényleg ennyire nehéz egy mondatot értelmezni vagy csak trollkodsz?
  • [Rush]
    #2440
    maradt egy kis cash a végére...