5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • ToCsEk
    #2520
  • ToCsEk
    #2519
  • setuh
    #2518
    Errol van szo :D,mar csak 26 hos.
  • ToCsEk
    #2517




    6/6/12

    Note: This update won't be pushed to the main Dota 2 client until the Wild Cards qualifiers are done. We expect this to be on Monday. To distract you from this fact, here are three heroes!



    GAMEPLAY
    - Added Chaos Knight, Phantom Assassin, and Gyrocopter!
    - Drow: Fixed Frost Arrows not working on mechanical units.
    - Morphling: Added effects for strength and agility morph as well as an overhead timer for replicate.
    - Nature's Prophet: Fixed Sprout destroying other trees around it.
    - Shadow Demon: Fixed Soul Catcher being dispellable.
    - Shadow Demon: Fixed Shadow Poison impact damage not hurting Disrupted units (and thus not disabling Blink).
    - Fixed targeted spells not temporarily revealing the attacker.
    - Fixed Orb of venom working on denies.
    - Fixed the following spells being castable on magic immune allies: Nightmare, Frost Armor, Nature's Guise, Holy Persuasion, Decrepify, Astral Imprisonment, Shadow Word and X Marks The Spot



    UI
    - Selecting "Equip" on an item in the backpack now flips to the loadout and automatically does the equipping for you.
    - Added support for watching replays via URL. For example, "dota2://matchid=15478&matchtime=300" will go directly to five minutes into match 15478.
    - Added button in replay panel to copy an URL into the clipboard that can be used to get back to that point in that replay.
    - Added Hall of Fame trophies to the bases. Clicking on them will display the winning teams of The International.



    DOTA 2 BOTS
    - Made bots not leave a gank if they currently have the ability to reincarnate and allies are still attacking.
    - Fixed bug where bots would pick their heroes before humans locked in their picks.

  • petecz
    #2516
    Dota kliensen belül lehet nézni az international 2re való selejtezőt. Lesz nyugati és keleti szekció, bármelyik meccsbe belehet tekinteni és elvileg a kommentátorok hangja is be lesz építve.
  • Inv1sus
    #2515
    Az a furion nem volt rossz.
  • ToCsEk
    #2514
  • avengir
    #2513
    A valvenel a skin bundle miatt ennyi :D amugy én még a steam accodat is bannolnám az eula megsértése és a navval meg elvitetnélek a le nem adózott jövedelmed miatt :D
  • sanyiiiii
    #2512
    Én adok érte 5 forintot :D
  • Inv1sus
    #2511
    Nyugi, többször nem fogok hirdetni, mert úgy látom nincs már kereslet rá.

    Valószínűleg a legtöbb ember azt hiszi, hogy maholnap már megjelenik a játék, de akkor szerintem nem kezdenék el árulni az early access-t külön a valve-nál.
  • PunkZoli
    #2510
    http://ipon.hu/hir/free_to_play_lesz_a_dota_2/20882
  • PunkZoli
    #2509
    téged kitiltanálak a fórumról
  • Zomil
    #2508
  • Inv1sus
    #2507
    dota_2_es_steam_account_1ft
  • avengir
    #2506
    fearless badger skinért adok kunka sapkát és prophet szarvat
  • setuh
    #2505
    Nah az ilyenekre nagyon jo lenne,ha emberes buntetest szabna ki a valve,ahogy irtak az egyik postjukba h akar fizetni is kell majd az ilyenert,vagy valami ilyesmi.
  • Zomil
    #2504
    Faszom ebbe a fos játékba, h teli van 10éves kis szardarabokkal...huskar megy midre, végig nem rak pontot a w skilljére(tudom, igy is lehet pontozni, de ez most mellékes), 5ször meghal invokertöl, de mégis nagy nehezen gyözelemre állunk, egy jo teamfight után beverjük rosh-t, void felveszi, erre huskar besértödik, elmegy afk farmolni az erdöbe, a courerböl folyamatosan kiveszi és leüti az itemeket és egyfolytában küldi a másik csapatnak a couriert...természetesen vesztettünk, mert 4v5-ben nem volt esélyünk...hogy dögölne meg az összes ilyen kis szardarab...
  • Zomil
    #2503
    jo de azzal jár egy csomo item, egy "sima" dota2 meghivohoz meg nem jár semmi
  • Muki100
    #2502
    Most már a Valve megadta egy Dota 2 acc árfolyamát: 30€
    Lehet hogy jól járt, lehet hogy nem :D
  • skymannn
    #2501
    Ötötdjére.
  • donatus13
    #2500
    Eladta az accountját , már nem érti.
  • ToCsEk
    #2499
    miről beszélsz? ezek a szarok nem adnak semmi bónuszt csak kinézetet módosítanak
  • Inv1sus
    #2498
    Akkor gondolom ezután végképp eltűnik a játékból a counterpick kifejezés és felváltja az itempick :D
  • avengir
    #2497
    Prá voltál :D
  • ToCsEk
    #2496
    minden meccs végén szétoszt randomra 3-4itemet
  • Inv1sus
    #2495
    aztán miért kaptál?
  • ToCsEk
    #2494
    :D kaptam prophet szakállat

  • Muki100
    #2493
    Na elindul a nagy kozmetikázás... néhány nap és juggerből nyugger lesz.
  • setuh
    #2492
    kicsit :D
  • ToCsEk
    #2491
    eltévedtél? :D
  • petecz
    #2489
    Én is.
  • donatus13
    #2488
    Lehet én vagyok hülye, de én ebből azt vettem ki ,hogy csak a cuccok és a tranzakciók nem lesznek resetelve.
  • Zomil
    #2487
    Ugye ezt elolvastátok: #2471
    Nem lesz reset...semmiféle...
  • donatus13
    #2486
    Komplett reset lesz , de akkor ha élesbe megy a játék , az meg nem hat ki a cuccaidra.:)
  • petecz
    #2485
    Hát az tuti resetelve lesz a játék megjelenésekor, a shoppal a stat rendszer nincs összefüggésbe.
  • Zomil
    #2484
    win/loss-t nem ártana...nemtudom hogy vagy vele, de mivel béta a játék sok embernek vannak vereségei, exploitok/bugok/stb. miatt, ami egy béta játékban normális...
  • petecz
    #2483
    Pontosan mit kéne resetelni?
  • Zomil
    #2482
    Szerintem meg nagyon is béta szaga van a dolognak, egy csomo minden nincs még kész, egy rakat dolog változni fog még...egy végleges játék nem igy néz ki...és erre az a legfontosabb dolog, h pénzért árulják a szarokat? amit ráadásul még csak nem is a test kliensbe raktak bele, hanem egyböl közvetlenül a rendes játékba?

    Arrol nem is beszélve, h eddig nem arrol volt szo véletlenül, h lesz reset?
    Szvsz nyomott nekünk a valve egy gyönyörü trollface-t...
  • petecz
    #2481
    Q: Won't this hurt Dota's competitive scene?
    A: All the items in the store are cosmetic, and don't affect gameplay. In addition, we have plans for how the Dota economy can directly contribute to professional players.
  • setuh
    #2480
    Jo en csak dotaztam ezelott es ahol en jatszottam kanin kivul mashol nem lattam hasznalni a swapot.