5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • setuh
    #2439
    Tehat szerinted o ezzel a hozzaszolasaval a dota community neveben reagalt es nem a sajatjaban...ne legyel mar gecibuta,de en befejeztem,ekkora baromsagon am sincs mit vitazni,tole kerdeztem vmit,nem kell itt ramugrani ezren,foleg ha igazam van.
  • sanyiiiii
    #2438
    "NEKEM tetszik, csak az az érzésem, hogy jól kitalálták ezt maguknak, hogy milyen jól néz ki és RÁNK erőltetik ezt."

    Én =/= mi, attól hogy neki tetszik miért ne zavarhatná az hogy "ránk", a azaz a dota communityre "ráerőltetik"?
  • setuh
    #2437
    Sztem meg ha valami tetszik az embernek azt nem veszi eroltetesnek hanem orul neki.
  • ToCsEk
    #2436
  • Muki100
    #2435
    Szerintem az új UI a test buildben nagyon szép lett, csak nem fog senkinek se kezére esni.
  • Inv1sus
    #2434
    Design ügyileg teljesen rendben van, tetszik, ahogy átültették a manapság elterjedt kártyás játékok jellemeit a dotába.
    Viszont nem felhasználóbarát. Ennyi hősnél főleg nem.
  • RedDevilsza
    #2433
    Ez két teljesen különböző dolog, a hiba az ön készülékében van.
  • setuh
    #2432
    Hat az,h neked tetszik,de nem erted mer eroltetik rad,az bizony az.
  • zsakosfrodo2
    #2431
    Nem.
  • Zomil
    #2430
    Az 5let jo csak a megvalositás szar sztem :D
    Semmi elönyét nem látom ennek a kártyás megoldásnak, mert igy se könnyü a játék, de mi lesz amikor egy kezdö meglátja, h itt vannak a random kártyák aztán fogalma se lesz mi merre mennyi...Tulságosan ránkeröltetik ezt a paklis megoldást, hiába van ott a grid nézet amikor ha rákattintasz egy hösre egyböl visszalép pakli nézetre...
    Szvsz egy kezdö ezt egyáltalán nem tudja átlátni.
  • setuh
    #2429
    Jol erzem, h van egy kis ellentmondas abban amit mondasz?:D
  • zsakosfrodo2
    #2428
    Nekem tetszik, csak az az érzésem, hogy jól kitalálták ezt maguknak, hogy milyen jól néz ki és ránk erőltetik ezt. Ugyanis ha grid nézetben választasz hőst, akkor is visszadob a kártyás nézetre. Miért? Miért akarnám nem látni egyszerre az összes hőst? Az viszont tetszik, hogy ha gépeled a nevét a hősnek, akkor odaugrik hozzá.
  • setuh
    #2427
    Igen lehet,de nekem nem tetszik ez a kartyas megoldas ott is,semmi elonyet nem latom.
  • Inv1sus
    #2426
    Ott írja, illetve képen is mutatja, hogy lehet grid módban is hőst választani.
  • donatus13
    #2425
    Jah , valami undorító az a meepo de szerintem majd lecserélik legalábbis ez nem játék képes:D
  • skymannn
    #2424
    Én Meepo fatert várom nagyon, csak az a tény szomorít el, hogy halál ocsmány lesz :(
  • donatus13
    #2423
    Guardian wisp bah de várom már :D
  • setuh
    #2422
    Hat az engem felbasz ha nem lehet a regi modot is valasztani...ennek mi ertelme h nem latod egybe az osszes host?
  • RedDevilsza
    #2421
    Tényleg arról volt már valami információ, hogy az accountod szintjei mit fognak jelenteni?
  • RedDevilsza
    #2420
    Az új UI brutálszép, de a kártyás hero választás fura így elsőre. Remélem a játékban jó lesz.
  • Zomil
    #2419
    International 2-re össze kell szedniük magukat :D
  • setuh
    #2418
    Beindult a hajra?
  • ToCsEk
    #2417
    added ogre magi.
  • ToCsEk
    #2416


    ez valami kegyetlen xD omg 5:42 lol..

    navi ma bekapott 2loset világvége :/
  • Renjike
    #2415
    Srácok tud valaki meghívót küldeni? :) vagy hogy kell szerezni?
  • RedDevilsza
    #2414
    És ha megnézed a manacostokat lv4es volt a frostbite meg a nova + aurája is volt. Nem lvl6os lett, csak szintet lépett roshannál, hiába írt a gomba lvl6ot.
  • RedDevilsza
    #2413
    Elég egyértelmű hogy Agha.
  • Inv1sus
    #2412
    Na ja ez azért messze jobb.

    A 8-asat nem vágom. Warlock hogy tudott már kettő golemet idézni, amikor crystal csak épphogy lv6 lett?
  • ToCsEk
    #2411
    :D:D:D az igaz ez kurva jó top6 kegyetlen :D
  • RedDevilsza
    #2410
    Ez kicsit jobb lett.
  • setuh
    #2409
    Hatters gonna hate...
  • ToCsEk
    #2408
    hát majd ha kijön a teljes játék jóval skillesebb lesz a videó, dotában ezen a héten jön a 98.heti összeállítás ha jól emlékszem :D
    zene meg ez fog maradni mindig is, szerintem nincs semmi baj vele
  • Inv1sus
    #2407
    Hát nem tudom, de ez a zene az agyamra ment. A killek is mindennaposak. :/
  • ToCsEk
    #2406
    ezt is érdemes lesz minden héten nézni :)

  • RedDevilsza
    #2405
    Már a starcraft 2-be se értettem miért is jó az hogy mindenkinek 50-50 -es a w/l aránya. Ha valaki jobb, akkor hadd nyerjen már többet, ha valaki meg szar, legyen már rákényszerülve hogy fejlődjön, ne az legyen hogy leszarja, mer lecarryzik a seggét...
  • donatus13
    #2404
    Arra gondoltam ,hogy a béta végére hagyják mert nem hinném ,hogy ez a legnagyobb gondjuk.
  • zsakosfrodo2
    #2403
    És szerinted a matchmaking nem a játék része? Annak nem kellene jól működnie akár már a bétában? :D
  • sanyiiiii
    #2402
    ps: persze nem ennyire egyszerű az egész, pl biztos hogy van egy prioritásrendszer az alapján hogy mikor ki nyomta meg a find game gombot előbb, stb, de az alapja valószínűleg ehhez hasonló.
  • sanyiiiii
    #2401
    A matchmaking rendszer hozott anyagból működik.

    Valószínűlég valahogy így:

    -elkezd keresni valamelyik playertől 9 másikat a játékra várók között x rating különbségen belül, ha talál indítja a gamet
    -ha nem talál akkor y idő után "lazít" az x követelményen
    -ez ismétli amíg össze nem jön a 10 player
    - elosztja az embereket úgy hogy a 1. csapat: 1. 10. 2. 8. 3./7., 2. csapat a maradék.
  • donatus13
    #2400
    Nem akarok okoskodni, de amint látjátok a lvl rendszer se működik még a performance sincs kész még mert egyenlőre csak a k/d t nézi és assistot nem, így egy tök jó support is egy szar játékosnak van titulálva mert mondjuk 0 8 25 el végez , de ez a játék szerint nagyon szar. Szerintem meg kell várni mire kész a játék és ha akkor lesz ilyen akkor kell elkezdeni nyavalyogni a fórumokon ,hogy csináljanak valamit, de üstöllést, de most szerintem az idejük java része a tartalom töltéssel elmegy meg a bug javítással mert azért az szerintem nem kis feladat:)