5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • skymannn
    #2560
    Augusztin jóbarát? :)))
  • KingPunisher
    #2559
    UrmyHun a pontos nevem lehet a nagybetűk miatt nem találtál. Vagy írd be a neved te is és megkereslek. Társakkal azért sokkal jobb, sajnos sok az idióta aki nem is igen akar segíteni ésszel játszani, ezt leszámítva igen tetszik a game.
  • Zomil
    #2558
    hát igen, részegen/beszivva nem jo dotázni :D
  • ToCsEk
    #2557
    há mit nyomtam haverral :D:D haver kihozza maginát és ELMEGY ERDŐZNI, mondom neki mi faszt csinálsz maginával erdőben, semmi válasz, 30perc alatt voltunk 11esek ellen 20as mortred 2hitelt mindenkit kb meccs végén elkezdi, tocsek tök rom vagyok mondom what úgy beszívtam mint az állat, mondom neki hát vettem észre erdős magina hát dafuq :D elkezdi neki 1percnek tűnt az egész észre se vette hogy csapattárs bot lénen 0:14et csinált, hát mondom ez kééész :D:D:D:D el is ment a fenébe aludni
  • Fletley9
    #2556
    Köszönöm!
  • setuh
    #2555
    Steam/settings/3. ful
  • setuh
    #2554
    Kezdenek rajonni,hogy mindenki,12 ev folott,utalja ezt a kartyas szart.Nem lepodnek meg, ha a veglegesbol teljesen kiszednek.
  • Fletley9
    #2553
    Hol lehet beálítani ,hogy magyar nyelvű legyen a game? mint lentebb a képen? tudom ,hogy van a steam-nek ilyen funkciója valahol a beálítások között, de nem találom
  • ToCsEk
    #2552
    http://www.cyborgmatt.com/2012/06/dota-2-13th-june/
  • [Rush]
    #2551
    szét kalapáltuk őket erre evvel játszottak...
  • RedDevilsza
    #2550
    Valaki eszméletlen humoros
  • [Rush]
    #2549
    hmmm
  • tescodr
    #2548
    én kerestelek de nem talál a steam..
  • Zomil
    #2547
    Haha...volt egy axe a csapatomba és végig sirta a meccset, h mennyira laggol és nemtudom semmit csinálni...megnézem steam prfilját: lakohely Ausztrália...megemlitem neki, h talán azért mert eu szerveren játszik onnan...erre az a válasz, h á biztos nem az a baj... :D
  • KingPunisher
    #2546
    Üdv akinek van kedve játszani (velem) jelöljön be steamen.( Urmyhun )
    Viszonylag kezdő vagyok 14 nyert meccs szóval hasonló "képességű" társakat keresek hogy ne több száz nyert meccsel lévőkkel kerüljünk össze.
  • tescodr
    #2545
    Nah örömmel látom hogy gyűlünk!Ha csak dumálni van kedvetek is szivesen látlak benneteket!
    Aki szeretne még jönni dumálni haverkodni játszani annak privátban megadom a szerver elérhetőségét!
  • setuh
    #2544
    En is mennek majd vizsgak utan :)
  • Corten
    #2543
    Én szívesen játszanék másokkal, de most perpill elveszi az időm Diablo meg érettségire való felkészülés aminek jövőhét hétfő-keddel vége is lesz :D utána szabad vagyok.
  • tescodr
    #2542
    akkor szeretettel várlak benneteket a ts3 szerverünkön írj rám privátba küldöm az adatokat!
  • ToCsEk
    #2541
    én szoktam úgy kb 15magyarral tolni mikor melyikükkel :) de mindig más ts-en vagyunk mikor melyik megy, szóval egy állandó ts ami működik mindig jó lenne én rá is csövelnék egyből :D
  • tescodr
    #2540
    az oroszokkal a t*köm kivan... saját ts3 szobát biztosítok csak emberek kellenek.Szeretnék egy szép nagy communytit létre hozni persze aktív játékosokkal :)
  • ToCsEk
    #2539
    áhh, csapatban játszani nehéz , oroszokat szidni könnyű :D
  • tescodr
    #2538
    Nah valaki nem szeretne csapatban játszani?
  • HiddenOne
    #2537
    +2
  • petecz
    #2536
    +1
  • RedDevilsza
    #2535
    Amit linkeltem VP vs Mouz game, abban az első 2 killt denyolták :)
  • tescodr
    #2534
    ÜDv Esetleg Nincs kedvetek létre hozni egy sg.hu dota 2 teamet? Ts3-at fel tudnék ajánlani.Egy vagy 2 fix teamet akikkel lehetne normálisan játszani?
  • donatus13
    #2533
    Videókat nem lehetne urlként beszúrni mert egyre lassabban tölti be a topicot:S
  • ToCsEk
    #2532
    JAJA, mit levágott lich deniednál meg amikor cm megölte enigmát :D:D
  • Zomil
    #2531
    A legjobb akkor is Tobi sikitásai :D
  • ToCsEk
    #2530
  • ToCsEk
    #2529
  • RedDevilsza
    #2528
    Legjobb meccs talán ez volt:
  • setuh
    #2527
    Nem semmi,erdekes mindenestre.
  • petecz
    #2526
    Legit persze, de ez akkor jó ha pörgős sok killes a játék, így hogy mTw vissza ment farmolni, rosszul járt. Nem mintha ezen múlt volna a meccs.
  • RedDevilsza
    #2525
    Nem, legit tactic. Még valami warcraftos gyerek csinálta. Az a lényeg hogy veszed a recepteket folyamat, így ha meghalsz nem vesztesz goldot. A recepteket, ha eladod 75%ot visszakapsz. Nem túl effektív az tény, de elég elkeseredett helyzetben voltak, az is biztos közrejátszott.
  • setuh
    #2524
    Azt nem ertettem mert csak a vegere kapcsolodtam be,mire volt jo?Troll?
  • petecz
    #2523
    Igen, pl. a döntő ahol az utolsó játékba a shaker vett tizenvalamennyi soulring receptet... -,-
  • RedDevilsza
    #2522
    International qualifiereket nézte valaki? Eszméletlen jó meccsek mentek :)
  • ToCsEk
    #2521