5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #2642
    :D
  • benkitteh
    #2641
    viper counter = silencer
  • Corten
    #2640
    Stun, burst dmg. Meg szénné kell gankelni.
  • Zomil
    #2639
    épp ez a baj, h lanen nagyon nehéz megállitani a freefarm-ban, utána meg már azért nehéz mert teli van itemekkel.
  • Muki100
    #2638
    Vipert lanen nehéz megverni de nincs neki semmilyen menekülő skillje. Pl. butchernek örökös free kill.
  • Zomil
    #2637
    Amugy vipert hogy lehet counterelni? Szvsz az egyik legerösebb pub hösnek tartom.
  • medic88
    #2636
    Hali!

    Tudom kicsit esélytelen, de esetleg nincs valakinek béta kulcsa elfekvőben, vagy gift-je?
  • rhazid
    #2635
    voice enable 0 nem bugos :))
  • Zomil
    #2634
    forumon azt olvastam, h bugos a mute
  • Corten
    #2633
    Orosz én is kaptam már, szerencsére ellenfélnél leavelt is akkor pingje volt :D amúgy meg inkább elviselem a "lagot" minthogy 4-5 ruszkival játsszak együtt. Most is az volt, 2 orosz a csapatomba és feedeltek. 2/10 Rhasta meg beszól hogy mekkroa low vagyok, megnéztem utolsó 10 játékát 2-öt nyert 1leaver miatt másikat meg lecarryzték neki 23/4 ck, de mindegyikbe kivétel nélkül feedelt. Amúgy tényleg jó lenne már új matchmaking mert ezek nincsenek 1 szinten velem :/ .

    Valaki tudja hogy miért nem tudok muteolni embereket ingame? Csak mert nem vagyok kíváncsi az ilyenekre.
  • setuh
    #2632
    Egyszer kiprobaltam es kaptam 2 orosz csapattarsat
  • Muki100
    #2631
    usa easten 3 brazil + 1 kolumb társam volt egyszer...
  • Corten
    #2630
    Én eddig 1x se éreztem, még lasthitelésnél se pedig azért ott lenne érezhető.
  • RedDevilsza
    #2629
    Néha sajnos én megérzem a delayt USAeasten, és elég zavaró.
  • Corten
    #2628
    csináljátok azt mint én, játszatok US Easten, a késés nem is érezhető, oroszok sincsenek és eddig volt ott 2-3 szoros meccsem a kb 10-ből, meg mindenki kommunikálni szeretne a másikkal.
  • ToCsEk
    #2627
    Dota 2 Top 10 Weekly : Ep. 17
  • RedDevilsza
    #2626
    *kukázni
  • RedDevilsza
    #2625
    A jelenlegi matchmakinget ki kéne kikázni úgy ahogy van
  • Zomil
    #2624
    az a nevetséges, h következö meccsen meg hülyére aláztuk a másik csapatot...tul ritka a balance-olt játék :S
  • RedDevilsza
    #2623
  • Zomil
    #2622
    Ó hogy a faszom kivan az összes nyomorék pöcs orosszal, mikor phantom lancerként egész meccs alatt nem csinál semmit és mikor a végén csak annyit kéne csinálnia, h üti az ancient-et, akkor elkezdi a creep-eket ölni és vesztünk, hát hogy szakadna ki a bele az ilyen nyomoréknek

    nah sirás vége...
  • Corten
    #2621
    Meg Battle Fury minden meele-re :D ééés az elmaradhatatlan shadow blade, amit még enigmára is megvett :D .
  • Zomil
    #2620
    jo hát nála minden hösön core item a mask of madness :D
  • Corten
    #2619
    Aki szokta nézni singsinget annak ezek nem okoznak meglepetést :D
  • Zomil
    #2618
    http://divinecourage.dy.fi/

    ha valaki unatkozik :D
  • petecz
    #2617
    képet nem szúrta, mindegy.
  • petecz
    #2616
    röviden:

    Tobi meghalt volna szerintem.
  • zsakosfrodo2
    #2615
    Röviden: omg... OMG...
  • Corten
    #2614
    Lycan mennyit ölt a farkasokkal? 4-5 legalább megvolt :D
  • Zomil
    #2613
    ez nagggyon durva volt :D
  • Corten
    #2612
    mouz vs. Darer 1óra47-nél kezdődik. Csak annyit mondok hogy lvl1 Roshan, többit meg nézzétek meg :D .
  • ToCsEk
    #2611
    WoDotA - DotA 2 Top10 Weekly Vol.4
  • JSbyMSI8800
    #2610
    ja, általába úgy szokott lenni, hogy amelyik pofázik pont az volt a lowabbik a csapatukba :D
  • ToCsEk
    #2609
    jó öreg magyar kifogások :D "őő azéé nyerél te lóóów mert mert mert őőőő csak"
  • Corten
    #2608
    Az a legjobb amikor nagy a szájuk és 4v5-be nyertek :D , pont tegnap esett meg velem. 13/1 Brewmastert csináltam a végére és beszólt egyik micsoda lowok vagyunk.
  • Zomil
    #2607
    ennek a gyereknek nagyon nagy volt a szája(magyar)...
    Aztán 4v5-ben megvertük öket...aztán persze jött azzal, h nekünk közünk nem volt hozzá a carry miatt nyertük meg(téééényleg? :D)
    a karma nagyon geci tud lenni :D
  • gosumofo
    #2606
    itt találsz
  • FuRiONight
    #2605
    Hali

    Dota 2 béta kulcsot keresek! Aki tud ez ügybe nsegiteni az kérem irjon!
  • BoneDragon
    #2604

    Sry ha már volt.
  • ToCsEk
    #2603
    How Valve came up with the design for Anti-mage

    mtw road to victory