5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • RedDevilsza
    #2682
    Rapieres Gyro
  • setuh
    #2681
    Nalam is 0-at ir.
  • ToCsEk
    #2680
    csak nálam bugos? játszani tudok, de 0 player onlinet ír, nem tudok spectatolni, azt írja régi a map wtf
  • ToCsEk
    #2679
    epic :D
  • Corten
    #2678
    Ezmiez :D
  • ToCsEk
    #2677
    fap time

  • ToCsEk
    #2676
    looooool :D:D:D:D:D

    kösz az invo tippeket majd kipróbálom
  • Zomil
    #2675
    hasonloan csodás :D
  • Corten
    #2674
    Szerintem gyakorolj coop meccsen főleg a spelleket hogy gondolkodás nélkül tudd eltolni őket. Én is azt csináltam 6-7 meccset letoltam vagy akár -WTF módba is végig pörgetheted őket Dendi Invoker .
    Van rá egy rakat build de a 2 fő amit látok az a Quas-Wex meg a Quas-Exort.

    A Quas Wex az inkább ilyen counter pusher build, Tornado EMP de nagyon jó movespeedet is ad mivel wexet maxolod így az üldözés egy álom lesz és Quas miatt a coldsnap is hatásosabb mert annál gyakrabban proccolhat minél nagyobb a quas szint és ugye wex miatt attack speeded is elég magas lesz.

    Quas-Exort az ilyen carry fajta build, coldsnap+suntrikkal first bloodot is szerezhetsz valamint egy kis gyakorlás után kilőheted a menekülőket sunstrikkal mivel global spell. Ha felhúztad exorot 4-es szintre akkor quast is feltolhatod mivel akkor 2db Forge Spirited lesz amivel rohadt jól lehet pusholni. Mindkét build esetében érdemes 1 pontot rakni arra az "összetevőre" amit nem használsz hogy az összes spelled tudd használni.

    Item build attól függ hogy mennyire megy jól. Én mindig phase boots-t veszek mivel pozíciónálás kuclsfontosságú invoker esetébe, meg meneküléshez se utolsó :D . Ha jól megy akkor így néz ki Phase boots > Forcestaff > Sheepstick > Scepter > amit akarsz :D
    Ha nem megy annyira jól akkor phase boots > Bracer > drums > Forcestaff > utána sheepet megpróbálom kifarmolni.
    Ha nem Quas-Exort buildet mész akkor elején érdemes venni egy Blades of attackot mivel 47 base dmg rohadt kevés és exortra egy darabig nem raksz pontot ilyenkor érdemes phase boots-ot rusholni.

    Ha valami nem világos kérdezz nyugodtan, kicsit fáradt vagyok már és picit összevissza vannak a dolgok.
  • Zomil
    #2673
    Én a következő modon szoktam tolni: elején ilyen alap itemek, h ring of basilius egyik része, tango, poti, gg branch
    Aztán core itemeket ezeket szoktam: power treads, drum of enduranc és egy void stone, ezután a void stone-bol általában euls sceptert csinálok vagy ha nagyon jol menne Scythe of Vyse, a végén pedig megfejelni egy Aghanim's Scepter-rel.

    A skill-build pedig Quas+Exort build, sunstrike és cold snap mindig betöltve, sunstrike-al lehet szépen vadászni az embereket, cold snap meg nagyon erös skill. Pusholni a spiritek nagyon jók és ha menekülni kell/tömeg közepére bedobni a jégfalat. Aztán valamikor egyet dobni a wex-re is a Deafening Blast miatt. Ezzel a buildel nem igazán szokott problémám lenni.

    Statos oldal szerint invoker nekem:
    Games played/K/D ratio/K+A/D ratio/Avg GPM/Wins
    31/1.82/5.20/307.5/19/12/61.3%
  • ToCsEk
    #2672
    invokerhez tanácsok? mides kezdő skill build item build? skillek, melyiket érdemes használni? toltam vele 2őt, 1 win 1 lose, nem rossz hero de sok apm kell hozzá :D, def blast meteor combot toltam utána meg stunt, utána egyből stunt, invis skillt is tologattam menekülésnél, néha toltam földre jeges cuccot, e-t maxoltam utána q-t majd csak legvégén w-t szóval? vagy máshogy kellene tolni?
  • ToCsEk
    #2671
    juuuuj :D
  • Zomil
    #2670
    igen jol látjátok, 3v5 és vesztettünk... :DDDDD
  • Zomil
    #2669
    Azt hiszem én eddig szarul játszottam voiddal, emberek megvan az uj core build hozzá!!!

  • ToCsEk
    #2668
    én volt hogy kiraktam elősör etheralt 20.percben de szart sem ért :D, azóta nem is veszem fölösleges, linken manta life steal, butter vagy sakdi aztán vége is a játéknak
  • Corten
    #2667
    Játszottam egy morphal akinek 45. percbe jött össze Ethereal blade xD mondom neki gratulálok a kimagasló teljesítményedhez. Erre beszól hogy még mindig több iteme van mint nekem. (Invokerel voltam: Forcestaff, drum, phase boots meg Sheep.)
  • ToCsEk
    #2666
    40perc morphal 50creep az ilyen mi a faszért játszik? fasznak hoz kárít ha nem ért hozzá, csak elbassza mindenki játékát, jah és hogy senki nem tud linával játszani az már vicces... 15halál alatti linával életbe nem játszottam még... 740óra alatt, pech?

    oh wait...
  • Zomil
    #2665
    Sajnos ez ilyen, egyik héten 8vereség zsinorben következö héten meg olyan meccsek vannak, h csukott szemmel lealázom az ellent :D

    Bár nekem erre én mindig ráteszek még1 lapáttal, mert sok vereség után már csak idegböl játszok...annak meg sosincs jo vége :D
  • Corten
    #2664
    8. játék zsinórba amit elveszítek. Persze mint a 8 miattam (sure), egyszerűen nem lehet ezt a sz*rt soloba játszani.
    Egyik haverom azt mondja tök random az egész matchmaking és 50% esélyed van hogy nyersz. Ja meglátszik 8 játék zsinórba defeat, természetesen miattam mert én annyira szar játékos vagyok.
    /sarcasm off

    Se egy ward, se support. Ha supportot pickelek akkor általában a carry egy balhere, ha carryt pickelek akkor meg nincs support/cc/tökömtudja még mi van. Mert minden, agyhalott, idióta "ember" carryzni akar de NEM tud, nem ritka hogy meccs végén van 50-60 lh-jük és ha meg az ilyeneket supportolom látom hogy last hitelni se tudnak rendesen. A 46dmg-es CM-el jobban csinálom mint ők a Quelling Blades voiddal. Szívesen supportolnék én mert szerintem érdekes feladatkör.
    /rant off

    Ha valaki unja már az előbb leírtakat és szívesebben játszana olyannal aki ért is valamit a játékhoz, szóljon vagy írjon pm-et.
  • Zomil
    #2663
    sajnos nagyon sok buta ember játszik a játékkal, nem az a baj, h bénák, hanem hogy egyszerüen rettentö buták... :(
  • Corten
    #2662
    Topon fb 58. másodpercbe, utna boton 1v2-be kicsinálom voidot meg broodot Huskarral és utána top elkezdte feedelni Nightstalkert meg BM-et. Az ilyeneket gondolkodás nélkül fejbe lőném, főleg hogy még neki állt följebb merthogy micsoda failpickek vagyunk. Ja meg haverja Furi is feedelte Stalkert és Sceptert épített első itemnek furin.
  • ToCsEk
    #2661
    ma toltuk egy epic meccset 30:10ről lehoztuk 35:50ra, ritka az ilyen, mondjuk nem is volt carryjük :D
  • Corten
    #2660
    Ez rohadt nagy :D és sajnos milyen igaz. Support a legkevésbé értékelt szerep, pedig nem 1x mentettem már meg csapattárs életét.
  • donatus13
    #2659
    Ez nagy igazság
  • ToCsEk
    #2658
    A day in the life of a support hero :D

    entert nyomj ha nem jön be
  • setuh
    #2657
    Kosz,nagyon popec lett mindket hos :D
  • donatus13
    #2656
    ezen a blogon
  • setuh
    #2655
    Hol lehet megnezni az updatet pentek elott?
  • donatus13
    #2654
    Nem tudom, test nincs letöltve nekem, amúgy szerintem már igen.
  • setuh
    #2653
    Tesztben mar benne van?
  • donatus13
    #2652
    nah, jón luna és guardian wisp, wispet de vártam már:P
  • Corten
    #2651
    Invokeres játékba pont ez volt, enigma meg kunkka farmolta junglet topon közbe meg 2-en toltuk botot és csak 3 volt életbe, de nem jöttek volna. Utána meg 2 teamfightot is így buktunk el hogy az egyik farmolt, ott volt egy darabig aztán gondolt egyet mert neki kell az az item és visszament a barmok meg nekimentek az ellenfélnek. Ja kunkka meg 1 hajót talált be , x-et nem tudta használni 2x tolta el aztán utána hagyta a francba.
  • ToCsEk
    #2650
    én ma 2 nyert gamet buktam, mert farmolni azt muszáj, 0 teamworkal, akkora szarlámák vannak hogy az hihetetlen... 50percet végigfarmolják kész a komplet buildjük de nem, teamwork áááá az miaz meg minek , viccelsz, nem képesek skilleket sem időben eltolni aztán az ellen 2ezres itembuldjával átmegy rajtunk a fejenkét 20k+os buildel, egyesével mennek meghalni a szarlámák de hát ez van ofc...
  • Corten
    #2649
    2 nap alatt 6 játék mind a 6 loss, zsinórba. Ennyi aberrált, idióta, agyhalott embert én még nem láttam, ja de LoL-ba, kezd arra emlékeztetni ez is, mármint játékosok szempontjából. Matchmaking jelen pillanatba egy darab lócitromot nem ér, mert az ilyeneket szépen össze kéne zárni, feedereket a feederekkel.
    Csak hogy friss példával éljek legutolsó meccsem: van egy carrynk morphling utána 2 okos gondolt egyet és pickelte még Dk-t és voidot ÉS ráadásul, még 1 lanere is mentek. Ahol Mortred 1v2-be gyalázta őket. Meg is haltak párszor, BS miden ellenem (Rhasta) szépen tartom magam még FB-ot megszereztük topon am-rubik ellen, aztán elkezdtek feedelni. 2-12 volt az állás amikor leaveltem, nincs nekem ehhez kedvem.
    Ja meg 19/2/19 Invokert mentem ma 64 perc és vesztettünk, pedig 2 raxot is beütöttük, míg az ellenfél még t2-es tornyot SE, de ezek a szerencsétlenek nem voltak képesek sniper focusolni. Semmit nem számít ebbe a játékba az egyéni skill, tiszta szerencse az egész, nincs ezen mit szépíteni. Remélem minél előbb kidobják a mostani matchmaking rendszert és beteszik az újat.
  • BoneDragon
    #2648
  • ToCsEk
    #2647
    lol:D:D:D
  • ToCsEk
    #2646
  • Zomil
    #2645
    Sosem fogok rájönni, hogy hoz össze olyan csapatokat a matchmaking ahol a másik csapatban átlag 300nyert meccs van nálunk meg bedob 15wines jakirot(akinek elsö iteme shadow blade volt, mert h ö dps-elni akar) és egy 150wines tide-ot, aki elmondása szerint azért feedel, mert ö ugyis support :D
    jah és persze a másik csapat egy 5fös pre-made volt :D
  • RedDevilsza
    #2644
    Hát nemtom, megint megpróbáltam USAeastet, de ez a delay még mindig szörnyű
  • ToCsEk
    #2643
    jaj teli a faszom a magyarokkal is a feeder haverom megint csinált egy giga feedet, ÉN IS csináltam egy 0/7et 3.random magyar meg mi a gecit csinált végig, hát farmolt 50percig egy teamfightba se volt sehol aztán végén írom faszvanmár minek jösz ha nem vagy képes csaptjátékra aztán minket ugat feed miatt, hát nem is tudom mit várt ha buktuk állandóan teamfightokat mert erdőben farmolta a creepekt hát no comment..