5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Inv1sus
    #2842
    Szerintetek lenne igény magyar versenyre? Ha igen, mennyi csapat jelentkezne?
  • j0nNyKa
    #2841
    a swap mindig sdvel volt fasza, tok jo volt a tobbiek hosei kozul mazsolazni
    de mondjuk itt az interfeszt is at kene vakeralni, hogy lassuk a tarsaink 3 lehetoseget - ez lehet pl. az egyik akadalya, hogy (meg) sdben nincs swap
    apben mondjuk tenyleg nem latom ertelmet..
  • Corten
    #2840
    Igaz, de aki funolni akar keres 9 másik embert és mennek custom gamere.
  • Inv1sus
    #2839
    Attól nyugodtan berakhatnák, mert senkinek sem kötelező kiválasztania azt a módot.
  • Corten
    #2838
    All random bennvan, de csak custom gamebe. Sose fogják berakni MM-be mert olyan meccsekt eredményezhet hogy 5 support vs 5 hard carry.
  • setuh
    #2837
    Valoszinu nem fogjak,vegulis ha belegondolunk igy a logikus mert aki tobb mint 3 hos kozul akar valasztani az rd-zen.
  • ToCsEk
    #2836
    hmhm majd fellázad a nép és javítják :D vagy nem :( all random mód is jöhetne már
  • Zomil
    #2835
    dotában lehetett használni :)
    ezért tartom hatalmas hülyeségnek, h pont abban a modban nem lehet ahol a leghasznosabb lenne...
  • setuh
    #2834
    Ez volt a lenyege, csak ott hasznaltuk...
  • donatus13
    #2833
    Én is így vagyok vele pont ott lehet használni ahol az ég világon semmi értelme nincs, max ha 5 en randomoltok de annak sincs túl jó vége, szóval ez így teljesen felesleges.
  • Inv1sus
    #2832
    Ezt én se értem. Miért nem lehet SD-ben? Pickben lehet? Ott minek?
  • ToCsEk
    #2831
    jah nem lehet, dotában lehetett? bár szerintem sdben annyira nem lényeges swap
  • donatus13
    #2830
    Ha jól értem Single Draftban nem lehet használni ? lol pont ahol a legjobban kéne...
  • ToCsEk
    #2829
    végre

    - Added Swap Hero. This cannot be used after creeps spawn or in SD. Accessible via right click on heroes in the scoreboard.
  • ToCsEk
    #2828
    wombo combo
  • Muki100
    #2827
    Jobban jársz szerintem ha tét nélkül botok ellen betanulsz mindent. A matchmaking híresen rossz, előfordulhat hogy az ellenfeled jó lesz de a társaid rosszabbak mint a botok.
  • SzirmosSzisza
    #2826
    Botok ellen játszunk, csak ők is eléggé vernek minket (LoL-oztam, szóval úgy a nagy képről van fogalmam, csak a karakterekről nem :D), emiatt gondoltam, hogy hátha normal is olyanokat ad nekünk akik kezdők még.
  • Muki100
    #2825
    Helyedben inkább botok ellen játszanék eleinte, ha nem dota 1-eztél előtte.
  • SzirmosSzisza
    #2824
    Ha lvl 1-es vagyok és nyomok egy normalt, akkor akiket kapok ellenségnek, azok erősebbek lesznek, mint a botok?
  • Sáska
    #2823
    nagyon bejon ez a jatek, most lett vege egy 75 perces menetnek, es bar kikaptunk, vegig fej-fej mellett mentunk a masik csapattal, hol ok voltak elonyben, hol mi. Meg igy is, hogy veszitettunk, igy is tok elvezetes volt, es ami meg plusz, hogy semmi anyazas nem volt a vegen, amivel manapsag az ember egyeb jatekokban talalkozik - csak gg all meg nice game.

    amugy vannak addon, ami mutatja az egyes spelleknek a hatosugarat? Sokszor van, hogy pl. blinkelnek, de nem portol el a hero olyan messzire, mint szeretnem.
  • ToCsEk
    #2822
    nah nem szóltam, jah azok ládából nyitott és nem ingyen droppolt itemek
  • ToCsEk
    #2821
    de doboz leírásban nincsenek "sárga" nevűek commontol megy mysticalig (common uncommon, rare, mistycal meg még van tuti) szürke fehér kék meg a mystical lila :S
  • Corten
    #2820
    Dobozból esnek az olyanok
  • ToCsEk
    #2819
    hog ylesz egy itemből narancssárga? pl ott van egy jugger kard ami vagy a killeket írja vagy azt hogy hányszor ugrott összesen ulti közben?
  • zsakosfrodo2
    #2818
    Nincs otthon Zomil.
    Kiutáltak minket az oroszok a játékból. Ez lesz az. :D
  • Inv1sus
    #2817
    Mi ez a nagy kuss?
  • ToCsEk
    #2816
    The American team Potm Bottom has removed Na'Vi from The Defense tournament. With a straight 2-0 PB continues its long way through the lower bracket and goes up against mousesports next. Na'Vi finishes the tournament in 7th place.

    :D
  • ToCsEk
    #2815
    majd meglátod :D mostanában nem sokat nyertek :)
  • donatus13
    #2814
    ?
  • ToCsEk
    #2813
    navinak leáldozott :D nem fog címet védeni il2őn :D
  • Inv1sus
    #2812
    Ez jobb link:
    http://c.steelseries.com/dota2betakey/
  • BoneDragon
    #2811
    Béta kulcsot lehet nyerni.
  • puca007
    #2810
    Ez eszméletlen jó :DD
  • Zomil
    #2809
    :D
  • Inv1sus
    #2808
    Neeeeem. Ennyiért már nem éri meg időt pazarolni erre az üzletágra.
  • Fec papa
    #2807
    Te akarod neki eladni?
  • Inv1sus
    #2806
    Én 1800-ért vettem az enyémet Vaterán, egy gift kulcsot. Az már elég olcsó neked?
    Szerintem annyit már simán megér a játék.
  • Smithwarden
    #2805
    Havernak kellene egy DOTA2 kulcs.
    Valakit tudtok-e aki eleg "olcson" tudna adni vagy szerezni?
    Thx.
  • Muki100
    #2804
    Az a csík akkor sem reprezentálja hogy mennyire tudsz vagy nem tudsz az adott hőssel, de még csak a k/d/a arányod se tükrözi, ezért szerintem elfogadható azt állítani róla, hogy semmire se jó.
  • Zomil
    #2803
    ezt honnan tudod? :D
    inkább csak foglamunk sincs mi alapján mozog a csik :)