5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #2882
    vagy akár a játékon belül is ugy tudom :)
  • Inv1sus
    #2881
    danke
  • ToCsEk
    #2880
    itt
  • Inv1sus
    #2879
    Azt a meccset hol tudom megnézni? Ilyen pontokkal engem is érdekel :D
  • ToCsEk
    #2878
    minden kezdet nehéz :D
  • setuh
    #2877
    gg
  • donatus13
    #2876
    3 - 29 :D
  • Zomil
    #2875
    Jol láttam, h lealázták a navi-t? :D
  • setuh
    #2874
    Mindenki bekeszitette a jeghideg sort?Meg 5p es kezdodik!!
  • Inv1sus
    #2873
    Ha jól tévedek, akkor Kojak volt. Rajta volt a barátaim listáján de letöröltem, mert instant folyamatosan küldte az inveket, ahogy feljelentkeztem meg még akkor is, ha már háromszor visszamondtam.
  • Zomil
    #2872
    Sajnos csak a report számot nézi, tul nagy munka lenne egyesével átnézni az összes reportot.
  • ToCsEk
    #2871
    én kb 470reportnál járok :D kapja minden retardált orosz, kb 20x jött visszajelzés hogy low pirot kaptak az illetékesek :D
  • RedDevilsza
    #2870
    Én már vagy 4-5 üzenetet kaptam hogy banoltak olyat, akit reportoltam. Nyílván nem azt kell jelenteni aki béna, hanem a trollokat, flamereket, és akik rombolják a játékot.
  • Sáska
    #2869
    ezeket a reportoknak mennyire neznek utana?
    csak mert en is reportoltam mar par embert, de meg sosem kaptam semmi visszajelzest. Multkor egy magyar gyerekkel jatszottam (o nem vagta, hogy en is magyar vagyok), es ott zsidozott a mikrofonba szep magyaros kiejtessel angolul, meg magyarul spammelte caps lockkal a chatet.. eleg szanalmas volt. Asszem [K] neven futott.

    volt mar, hogy nekem is irtak, hogy reportolni fognak, mert hogy "bena vagyok" (hozzateszem a statom nem volt szuperbena: 6/6/7). Az ilyen reportokat mennyire veszik komolyan? gondolom sokkal tobb indokolatlan report erkezik be, mint indokolt. hogy lehet ezeket kiszurni, vagy monitorolni egyaltalan - nem kis melo...
  • ToCsEk
    #2868
    az se rossz :D ilyeneket bannolnám 1hétig aztán gondolkozhatnának rajta ...
  • Zomil
    #2867
    Áááá olyan elöfordul, nekem egy egész itemet(azt hiszem bkb) ütött szét egy huskar, mert enyém lett egy kill... :D
    Szerencsére nyertünk, mert a többiek jol játszottak.

    Reportoltam, majd azt hiszem 1,5 hét mulva kaptam is az üzenetet, h akit reportoltam az ellen vmit csináltak :)
  • ToCsEk
    #2866
    honnan jön ez a sok retardált iqhuszár? kiraknám skval desolatort, hozza utolsó hammert a csirke erre miden mr veno kiszedi a csirkéből az itemet a földre és SZÉTLÖVI, ez mi? no komment...
  • Renátó1985
    #2865
    oke mar vilagos :)
  • Nekrofil
    #2864
    f2p game lesz
  • Renátó1985
    #2863
    ok ertem, es ha vege van a betanak ezekkel az invekkel marad a teljes jatek vagy meg kell venni? csak mert nem veszek 7 fontert beta jatekot ha 20 -ert teljest kapok, de ha ezzel az invel megmarad a teljes jatek a beta utan akkor meg szep. hogy kell 7 fontert
  • setuh
    #2862
    A 2 jelenleg ugyanaz.
  • Renátó1985
    #2861
    sziasztok aruljak a neten ezeket a DOta 2 steam invite-okat. Ez bajon a teljes jatek vagy csak beta?
    dota 2
  • zsakosfrodo2
    #2860
    Ha nem kaptál Dota2 beta meghívót, akkor valószínűleg csak a csak-néző klienst szedted le. Ha játszani szeretnél a játékkal, akkor igen, egyelőre az az egyetlen mód, hogy megveszed azt a csomagot, amiben (ha jól tudom) van egy invite a beta-ra. Azért van így, mert még nincs elég szerver kapacitása a Valve-nak, hogy elbírja a nagy tömegeket, viszont mindenki számára szeretnék elérhetővé tenni az International 2 nézésének lehetőségét.
  • Nekrofil
    #2859
    az nem véletlen csak a watch client?
  • MPetike
    #2858
    Sziasztok!
    Leszedtem a steamröl a dota 2-őt de csak a játék főmenüje jön be, nem tok játékot inditani, lehet 25 Euroért kellene megvennem az invite csomagot? (amit persze nem fogok)
  • j0nNyKa
    #2857
    tab -> mute-olgatod őket
  • Inv1sus
    #2856
    Nem az én mikrofonomat, hanem másokét. Le van halkítva, így nem hallom mit ugatnak, de kikapcsolni szeretném, mert ha valaki beszél egy picit, akkor beragad és a játék végéig úgy mutatja, mintha beszélne. Idegesítő.
  • j0nNyKa
    #2855
    nem nagyon
  • setuh
    #2854
    Masnal se megy?
  • ToCsEk
    #2853


    puppeynek bejött az élet :O

    nem is tudtam hogy ő a kapitány, nah meg mit vett ti nyereményből egy LAKÁST, gitárt meg hozzá cuccokat OK (irigy)
  • j0nNyKa
    #2852
    húzd ki.
  • Inv1sus
    #2851
    Valaki nem tudja, hogy lehet teljesen kikapcsolni a mikrofont?
  • Zomil
    #2850
    beteg :D
  • Inv1sus
    #2849
  • Noszferatu
    #2848
    Mi is készülünk egy versennyel, nemsokára készen van minden hozzá.
  • Corten
    #2847
    Én szívesen részt vennék ilyenbe, gondolok itt a szervezésre. De ahhoz egy helyre kéne összehozni az embereket, lehetne hirdetni különböző magyar dotás steam communitykbe, nem tudom ez mennyire lenne sikeres.
    Ha összejönne akkor is kommentátort találni igen nehéz, aki jó dumás, van fogalma is hogy miről beszél, meg olyan gépe is van hogy tud streamelni :) Bár ezt már meglehet oldani ingame is stream nélkül, nem hiszem hogy több ezer ember nézné :D .
  • Zomil
    #2846
    Mind1 2 hét mulva ugyis eladod a játékot.
  • Inv1sus
    #2845
    Persze hogy kihaltak, mind valami sablonos szarra épül. dota2.hu-t sajnos lefoglalták, így nem foglalkoztam a dologgal tovább. Mind1.

    Nemrég felötlött bennem, hogy létrehozhatnék valami pofás tournament rendszert, de ha már ilyenre adom a fejem, akkor szeretnék valami minőségi versenyt alkotni és kellenének hozzá segítők is: adminok, narrátorok.

    A kérdés csak az, hogy a közösség olyan-e, hogy érdemes-e foglalkozni vele.
  • Corten
    #2844
    Szerintem lenne, csak nincs nagyon egy közös hely ahol a magyar játékosok összegyűlnének ahogy nézegettem a "nagyobb" magyar oldalakat elég kihalt mind. Én biztos mennék, csak nem tudom mennyire lenne fair mivel én külföldiekkel játszok :) .
  • RedDevilsza
    #2843
    The Defense döntő kezdődik hamarosan.