5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • donatus13
    #3082
    Kár ,hogy nem működik még és totális random az egész, de azért ja.
  • balintk
    #3081
    Még jó hogy van matchmaking, ami a saját skilledhez viszonyítja az ellenfelet + társat.
  • Inv1sus
    #3080
    Szerintem írjátok be az összes hőst, és lehetőleg carryket.

    Egyesek olyan hősöket írogatnak be, amikhez elengedhetetlen a farm -> megfelelő cuccok megléte. Aztán meg kikap a csapat, mert egy lámára rábízták a late carry szerepét.
  • ToCsEk
    #3079
    venge, veno legkönnyebb de lesharc is easy ha ráérzel stunra, w-el úgy lehet tornyot bontani hogy úú :D
  • BoneDragon
    #3078
    Volt, hogy már rikivel 1-10en voltam, kicsit farmoltam és ~28-11 körül végeztem. :) Jól skálázódik és nehéz előle elszaladni.
  • zsakosfrodo2
    #3077
    Tényleg, Lich, Bloodseeker is könnyű, de Treant és Ursa azért nem annyira egyértelmű. Igen, tényleg tápos tud lenni Ursa, HA elfeedelődik és/vagy az elején jól farmol. Ő azért annyira nem kezdő hős. Rikimaru is könnyű, de carry. Szintén kell neki a játék eleji ks-elgetés, különben lószart sem ér, és ezért nem is ajánlom kezdőnek, mint ahogy Snipert sem, pedig annak 2 skillje van összesen. Vagy nem ajánlom kezdőnek Skeleton Kinget sem, az egy aktív képességével. Egyszerűen nem velük kell megtanulni, hogy hogyan érdemes ezt a játékot játszani.
  • balintk
    #3076
    Szerintem a legjobb kezdő kasztok, amikkel könnyű játszani és garantáltan jó lesz a k/d arányod:
    Ursa, Bloodseeker, Lich, Treant Protector.
    TP-nél még a skilleket, se kell nagyon használnod. :D
  • donatus13
    #3075
    Nagyjából egyet értek, bár én witch doctort kezdőnek semmi kép sem ajánlanám, többi stimmel.
  • Panzeradler #3074
    Death Prophet is elég kezdő barát:)
  • plu604
    #3073
    köszönet!
  • BoneDragon
    #3072
    Szerintem Rikimaruval el lehet lenni még kezdőként is.
  • zsakosfrodo2
    #3071
    Olyan karakter nincs, amivel ha rosszul is játszol nem oltanak le, ugyanis még azt is oltani szokták aki jól játszik. :D

    Kezdő karakternek sztem support karakterrel érdemes lenni, ezek közül néhány könnyebb: Crystal Maiden, Zeus, Sven (bár ő nem annyira support), Venomancer, Witch Doctor, Dazzle.

    Ők jók ahhoz, hogy beletanulhass a játékba. Ezután majd kapom a ragekommentet, hogy "ők se könnyűek áááám", de valahol el kell kezdeni (és a többi hőshöz képest ők könnyebbek). :D
  • plu604
    #3070
    Már jópár hete behívtak bétázni, de eddig egyetlenegyszer sikerült rávenni magam hogy kipróbáljam, de akkor is ki kellett lépnem mert dolgom volt, így aztán most 0 win, 0 lose, 1 abandoned van. :D
    milyen karaktert ajánlanátok egy kezdőnek? a lényeg az lenne, hogy ne legyen (nagyon) fontos szerepem, ha hibázok/bénázok ne vegyék rögtön a fejemet. és lehetőleg ne a legbonyolultabb (értsd: legnehezebben kezelhető) karakter legyen. :)
  • DraVIDA
    #3069
    Sziasztok! Egyedi problémával jelentkezek: valamiért állandóan kifagy nálam a Dota 2. Valamikor letudok 1-2 menetet tolni, de általában már a főmenüben belépéskor fagyás. Nincs valaki aki hasonló problémával küszködött? Ha igen hogy oldotta meg?
  • speed01
    #3068
    Eladó az accountom! 50 perc játékidő van benne. Ha érdekel írj pm-et!
  • Newfronter
    #3067
    Van. Sőt, én ma reggel kaptam meg az invite-ot a Valve-től. Rakd kívánságlistára és egyszer sorra kerülsz!
  • ToCsEk
    #3066
    yup, elvileg karácsonyra kész lesz

    6lose streak zsinórban

  • szucsy89
    #3065
    sziasztok, van még béta? leszedtem a játékot, de csak spectatolni tudok, fizetnem kell ha játszani is akarok?
  • skymannn
    #3064
    nem jön be a kép :(
  • speed01
    #3063
    Eladó steam account, csak a dota 2 van benne, 50 perc játékidővel!
  • balintk
    #3062
    epic fail. :D
  • Zomil
    #3061
    mi fail? :D
    az egyik ott Dendi :D
  • skymannn
    #3060
    fail.
  • Zomil
    #3059
    :D
  • setuh
    #3058
  • ToCsEk
    #3057
    first blood
  • setuh
    #3056
    http://www.joindota.com/en/live/tobiwan
    Dendi pudge-al :D
  • ToCsEk
    #3055
    epic, 5:20nál az a jelenet a legjobb :) are u kidding me?: D
    az az egész il2 best of jelenete :D ugyan olyan mint az első il-enn puppey creep blockja :O :)
  • Zomil
    #3054
  • HunAnFionn
    #3053
    Hmmmm... imádom, hogy mennyire lelkesítőek tudnak lenni ezek a veterán játékosok. :)
  • ToCsEk
    #3052
    This week we're shipping an embarrassing lack of content. We're saving it all for next week.

    GAMEPLAY
    - Fixed Illuminate going 400 further than intended.
    - Fixed Psi Blades being slightly too wide in its spill.

    UI
    - Fixed range cursor always using the player's main hero instead of the currently casting unit.
    - Fixed bug where connecting during CM pick stage resulted in a broken pick/ban view.
    - Added control groups 7, 8, 9, and 10.
    - Enabled equipped Pennants showing up in your base.

    AUDIO
    - Added custom sounds when Tiny has an ultimate scepter equipped and is attacking with a tree.

    BOTS
    - Added Luna bot.
    - Added Dazzle bot.
    - Only use suggested heroes if we have bot implementations for them.
    - Lich bot will now use Frost Nova when laning to harass, if he has plenty of mana.
    - Fixed bug that would cause Viper to use Poision Attack on creeps when laning.
    - Bots will now sell TP scrolls if they need the inventory space to buy an item from the Secret Shop.
    - Made Bane bot less likely to use abilities when doing a mild retreat.
    - Fixed Razor's Plasma Field usage in-lane which was just completely broken. He should spam it less now.
    - Tiny will now Avalanche at a slightly further distance when trying to do his combo.
    - Windrunner will try to Shackleshot when retreating less now, and only when Windrun isn't active.
    - Bots will no longer want to do Roshan when they aren't sufficiently tanky.
    - When buying TP scrolls, bots will now try to purchase two of them since they tend to run around without any too often
    - Fixed bug where bots wouldn't lower their farm desire when they reached enough money to make a big purchase, resulting in them farming forever.
    - Fixed bug in Armlet toggling.
    - Fixed bug that was causing bots to use Mekansm when no one needed healing.
    - Fixed bug that was causing bots to incorrectly extrapolate movement positions (breaking abilities that need to lead their targets like Torrent or Light Strike Array).
  • sanyiiiii
    #3051
    Dehogynem :D
  • HunAnFionn
    #3050
    Értem amit mondasz, de ez minden játék, minden klánjával így van, ha valaki azt hiszi, hogy a klán az ő személyi sleppje azt ki kell vágni. Én sem kedvelem azokat, akik önfejűen vagánykodnak vagy sz@rnak az egészbe bele, mikor össze kellene fognia a csapatnak. Ha ilyen előfordulna, akkor a játékélmény érdekében meg kell szabadulni attól az embertől, ha pedig nem megy, akkor ki kell lépni a klánból, akármennyire nehéz is.
    Dota hál' Istennek egy kiscsapat-alapú játék, elég 5 tapasztalt, összeszokott, értelmes ember hozzá. Talán nem nagy elvárás a több száz magyar Dotás között 4 normálisat találni.
  • Inv1sus
    #3049
    Össze lehet szedni olyan csapatot, de ahhoz kell egy szigorú kéz is. Szóval csak azért bent hagyni valakit, mert az illető valakinek a barátja és együtt járnak WC-re vagy mert jól játszik, de közbe ugat meg csérvog hátrányos helyzetben, azt nem szabad.
    Engem szabályosan kiidegel a csérvogás. Az főleg, ha a saját hülyesége miatt hal meg vagy ilyeneket mond: HÁT PERSZE HOGY RÁM NYOMJA AZ ULTIJÁT AZ A @&#! LINA!
    Igen észkombájn, a Lina az ultiját nyilván rányomja valakire, főleg ha low hp-s és olyan idióta béna gyökér, mint te, hogy ugranál bele egy pöcegödörbe és fulladnál meg...
    Másik kedvencem a kapitányszellemű hibbant barom, aki kiossza, hogy ki mit csináljon, holott semmi agya nincs a játékhoz (jellemzőjük, hogy akkor akar a legjobann pusholni, amikor a másik csapat kissé el van feedelve), vagy ha őneki szar a farmja, akkor már afk, mert ez a game el lett vesztve És hogy őnélküle ezt bizony már nem lehet megnyerni.

    Na az ilyeneket rúgd ki, csak egy javaslat.
  • HunAnFionn
    #3048
    Attól még, mert sokaknak nem jött össze, nekünk még bejöhet. S amúgy sem kell rögtön le csillámlámázni vagy ig-lightnak nevezni azokat, akik megpróbálkoznak a csapatépítéssel. Ha belebukunk legalább ennyivel is bölcsebbek leszünk.
  • Sáska
    #3047
    *gyozelem (autocorrect ftw).
  • Sáska
    #3046
    rosszul fogalmaztam. arra gondoltam, hogy olyanokat keresek, akiknek maga a jatek fontosabb, mint a gyozelebb. Mar "oreg" vagyok a feszultseghez :-).

  • Inv1sus
    #3045
    Hát akkor nosza. Minél többet beszéltek róla, annál többre juttok. Időről időre mindig előrukkol valaki azzal, hogy elege van a hülyékből és hogy csapatba akar lenni. Aztán kiderül többségéről, hogy ő is ugyanolyan csillámláma vagy iq-ja alulról csapkodja a 90-et.
  • HunAnFionn
    #3044
    Lesz, ha alapítunk...
  • Inv1sus
    #3043
    Nem pro csapatot keresek, inkabb egy olyan gardat, ahol jo a hangulat, es nem gurul el a gyogyszer, ha esetleg veszitenek.

    Nincs ilyen. Magasabb szinten már lehet ilyet találni.