5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • puca007
    #3202
    most ennyire küldözgetik a dota2 gifteket? engem is ez várta ma.
  • Rane19
    #3201
    Eladó dota 2 gift akit érdekel dobjon egy privátot !
  • puca007
    #3200
    lassan már úgy érzem az, hogy meccs végén kiosztanak 15 itemet és egy ládát, és mindig nekem jut az a láda, ez már-már törvényszerű -.-
  • K Ace
    #3199
    Mármint nekem van dota2 gift-em.
  • K Ace
    #3198
    Egy dota 2 gift megér valakinek egy 9.99eurós játékot? Akit érdekel az írjon privit.
  • zolee216
    #3197
    Akinek kell ingyen dota 2 kulcs, annak itt egy link:
    http://www.facebook.com/MEEXgames?sk=app_121218718029820
  • Zomil
    #3196
    ugy látszik phantom assassin-nal meg vagyok átkozva :D
    ahányszor kicsit kedvem támad hozzá és kipickelem vagy retardáltakat kapok vagy pedig pickelnek mellém még 3-4 másik carry-t :D
  • balintk
    #3195
    Valaki akar játszani? Nem vagyok pro.
  • setuh
    #3194
  • ToCsEk
    #3193
    megint nem lesz új hős
  • Sáska
    #3192
    oh, akkor varunk, mig javitjak - thx az infot.
  • Zomil
    #3191
    tegnap volt steam karbantartás és ez vmi uj bug most :S
  • Sáska
    #3190
    vki tudja, mi a megoldas arra, hogy a bindjeim ne resetelodjenek minden alkalommal, amikor ujra inditom a jatekot?
    ty
  • Corten
    #3189
    *khöm* 34+ win *khöm* amúgy itt se jobbak a meccsek mert az oké hogy 50 perces játékok vannak de abból 30-at védekezünk és nem ők tartják a játékot mozgásba. Most is Druiddal 3x bb-eltem hogy megmentsem a seggüket mert engem lenukoltak ráadásul feeder meepo még aegist is benyúlta :D az már csak hab a tortán hogy enigma legalább 5x blinkelt be 5 ember közé meghalni BH-t egyszer se tolta el. Lehet irigykedni :D
  • ToCsEk
    #3188
    jó kis riki feed :D:D:D:D:D
    én nem panaszkodok 3winstreakem van +8win xD
  • Corten
    #3187
    Bírom azt a darkseert még annyit se ért el mint slardar :D
  • zsakosfrodo2
    #3186
    Sarcasm? vagy nem értem. :D
  • Zomil
    #3185
    Az ilyen meccek miatt szeretem a dotát :D
  • ToCsEk
    #3184
  • puca007
    #3183
    azért én csak próbálok most egy ilyen déli időpontban játszást :D
  • Inv1sus
    #3182
    Hát igen, talán én is inkább a tartományt tartanám helyesnek. A hatósugár nagyon a földrajzi helyzetre utal. Intervallum lenne a legjobb, de azt a szót lehet nem ismeri mindenki.

    Keresési halmaz
  • Zomil
    #3181
    Déután jo játszani akkor meglátásom szerint kevesebb orosz van, estére megint kicsit több, de akkor se vészes, a délelötti idöszak viszont nagyon gázos.
    Unpausolni meg csak akkor nem tud a másik csapat, ha disconnectel valaki.
  • setuh
    #3180
    Valoszinu igazad van,most jatszottam meg1-et,persze oroszok tobbsegben megint,az egyik ker az elejen egy pauset,az orosz a masik csapatba rogton resumeol es megragadnam itt az alkalmat h kulon koszonetet mondjak a valve kituno otletenek h mar nem kell varni a resume miatt a masik csapatnak,mert akarhnyszor pausoltunk o rogton resumolt es a szep az h en 1x tudtam csak pausolni,es a tobbi orosz a csapatba meg leszrata h void lvl 1 mikor mar 6 kene legyen.
    Remelem dotaliciouson beindul a dota2 mert ez igy nem lesz vicces.
  • Corten
    #3179
    Az biztos, orosz TA kilépett miután zsinórba 3x meghalt pedig volt 7 killje. Még jó hogy ellenem volt :D:D
  • puca007
    #3178
    én már megbecsülöm, ha csak cirill betűvel írkálnak, és nem pofáznak is mellé :D :)
  • Zomil
    #3177
    én már rájöttem, h délelött nem szabad játszani, mert akkor 90% a vereség.
  • setuh
    #3176
    Nem igaz,h europe serveren 8 orosszal vagyok,akik meg se szolalnak angolul,nem igaz...
    Jah es persze h elbasszak a gamet.
  • Zomil
    #3175
    Jo lett :)
  • sanyiiiii
    #3174
    Nekem teljesen mindegy hogy mi van odaírva, én csak tájékoztató jelleggel mondtam hogy ezek az egyéb lehetőségek vannak.
  • Zomil
    #3173
    Sajnos a valve-nak legalább 1patch-be telik mire a magyar változásokat berakják, mert ugye kijön a patch és csak utána lehet leforditani, igy csak a következö patch-be tudják belerakni a játékba.
  • puca007
    #3172
    Á értem, király :)
  • zsakosfrodo2
    #3171
    Igen, már ki van javítva a szövegek között a megfelelő változatra, de valószínűleg csak a következő patchben (vagy amikor a Valve úgy gondolja, hogy frissíti a játék lokalizációs fájljait) fog bekerülni.

    @sanyi: Úgy gondolom, hogy ettől még a hatósugár kevésbé lesz rossz, viszont hogy mindenkinek jó legyen javasoltam a változtatást, aztán majd meglátjuk, hogy lesz-e belőle valami vagy sem. :)
  • sanyiiiii
    #3170
    Intervallum vagy tartomány.

    Egyébként biztos hogy nem földrajzi távolságot jelöl. Tudom hogy a valve elég szűkszavú a matchmaking rendszerükkel kapcsolatban de azért ennyit biztos elárultak volna ha rákérdeztek (hacsak be nem sértődnének már a feltételezésen is, mivel egetverő nagy baromság lenne) :)
  • puca007
    #3169
    Hali, ha te is fordító tag vagy, csak érdeklődnék, hogy én magyar nyelven játszok (mellesleg király) de amikor bejött ez az új, nagyobb szabású patch, abban pl. AA-nak a chilling touch spellje a description szerint csak hősök támadásánál érvényesül, valójában meg bármire, elsőre azt gondoltam valami bug, de akkor gondolom még csak nincs meg a fordítás, nemde? :)
  • zsakosfrodo2
    #3168
    Nem hiszem, hogy rossz lenne a fordítás. Megnéztem (mivel a fordítók között vagyok) és a "KERESÉSI HATÓSUGÁR" nevű szöveg (gondolom most erről van szó) angol megfelelője a "SEARCH RANGE". Ennyi. Nincs benne, hogy ez földrajzi vagy más egyéb tartományra vonatkozik-e. De ha van jobb ötleted, írd le ide és ha jobbnak gondoljuk, akkor javítva lesz arra.
  • Corten
    #3167
    100k+ mostanában.
  • ToCsEk
    #3166
    kevés? esténként van fent 70-90k ember :D
  • Inv1sus
    #3165
    Szerintem csak szimplán kevés a játékos. Mire nekem talál meccset, addigra túlságosan is megnő a hatósugár. Azt meg nem hiszem hogy a hatósugár a földrajzi helyzetet mutatja, szerintem csak hülyén lett lefordítva.
  • Muki100
    #3164
    Level rendszernek ehhez elvileg nem szabadna hogy köze legyen.

    MMR pontokat kéne számítaniuk valahogy, csak hát elég nehéz. Jelenleg szerintem csak egy sima w/l és súlyozza azzal hogy épp melyik MM szintben nyertél vagy vesztettél ennek eredménye hogy fel lehet menni a "ranglétrán" de akkor is időnként mindig össze fog rakni sokkal gyengébbel, és hasonlóképp lehetsz a legalján, össze fog rakni sokkal jobbakkal.
  • donatus13
    #3163
    Sajnos tényleg igaza van, még nem jó az mm rendszer de majd ha elkészült a játék és működik a lvl rendszer rendesen + még valami rendes cucc ami alapján egymáshoz teszi a játékosokat, akkor meglátjuk mi sül ki belőle.