5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Muki100
    #3162
    Igazad van, a matchmaking sajnos valóban 50-50 winratet sorsol nem pedig 5 egyenlő erősségű embert egymás mellé mindkét oldalon.
  • RedDevilsza
    #3161
    nem az a gond. az a gond, hogy ezt elérje a matchmaking, ezért úgy néznek ki a gamek, hogy egyszer velem van 2 feeder, egyszer meg ellenem. alig lehet élvezetes meccseket tolni.
  • sanyiiiii
    #3160
    Gogo kani apem pro, lesz 90% winrated és örülhetsz...
  • Zomil
    #3159
    legalább hamarabb elmennek az ilyen játékosok :)
  • setuh
    #3158

    Tehat amibe nincs farmolasi lehetoseg abba neked nincs cel?Mert akkor nem sok hobbid lehet...egyszeruen csak az a cel,hogy jobb legyel benne es minel jobb vagy annal jobb meccseket is tolhatsz,de menjel lolozz itt nem fogsz hianyozni.
  • BoneDragon
    #3157
    Milyen rendszert? Lol-ba pénzért veszel hőst, itt meg sapkát a hősödnek. Juj de jó!!! Ja bocs, random dobálja a game még annak is aki 5. percben leavelt. Ebben a játékban semmi nincs ami ott tartaná az embert hosszú távon, mert nincs cél...
  • RedDevilsza
    #3156
    Kicsit kezd frusztráló lenni, hogy játszhat bármilyen jól az ember, a matchmaking elintézi neki az 50-50 win lose arányt, teljesen balance nélküli meccsekkel. Nem hiszem hogy ennél nomrálisabb rendszert nem lehet összehozni.
  • setuh
    #3155
    Egyesek meg telhetetlenek...had ne adjak ki es orulj, h ingyenes lesz,vagy nem ilyen lol/hon tipusu hanyas rendszer,bar en jobban orultem volna ha alapbol 30 euroert adjak,vagy amennyiert most lehet kapni a betat.
  • BoneDragon
    #3154
    Egyesek nagyon naivak...
  • Zomil
    #3153
    Nem erröl beszélek...de akkor lesz teljes a port...
  • Inv1sus
    #3152
    Igazad van, ez így teljesen játszhatatlan 92 db hőssel.
  • Muki100
    #3151
    Szerintem pl. Kenta tipikusan olyan hős akinek ha hétfőn nekifognak dolgozni, következő hét szerdán már adhatnák is kifele.
  • Zomil
    #3150
    Azért nem megy ám pikk-pakk a szerverek felállitása szerte a világon hogy azt a rengeteg játékost kiszolgálja, nem véletlenül nem eresztenek rá mindenkit a játékra.
    Amugy meg nem teljes a játék, ha nincs benne az összes dota1 hös...
  • BoneDragon
    #3149
    Azt megjelenés után is tudják csinálni. Simán csak húzzák az időt, mivel van az a hülye aki fizet a bétáért és megéri nekik nem kiadni...
  • Zomil
    #3148
    mondjuk azt a 20höst?
  • Inv1sus
    #3147
    Mit kell befejezni a DOTA 2-ön?
  • Muki100
    #3146
    Hát a kiszivárogtatott kézikönyv óta tudjuk, hogy a Valvenál mindenki azon dolgozik amin szeretne.

    Ezek szerint senki se akarja befejezni a Dota 2-t, nem akarnak Half Life 3-at, nem adnak ki újabb tartalmat a Portal és L4D sorozatokhoz, mindössze egy CS-re futotta az erőből
  • ToCsEk
    #3145
    Lots of stuff happening behind-the-scenes, so a light update this week

    vagy csak szarnak ránk :D
  • donatus13
    #3144

    GAMEPLAY
    - Added Meepo to Captain's Mode.
    - Added Magnus to Captain's Mode.
    - Fixed Reverse Polarity not pulling units from the right location.
    - Fixed Necromastry loss count for odd numbers.
    - Fixed Reverse Polarity stunning cycloned units.
    - Fixed Incapacitating Bite working against Wards.

    UI
    - Fixed enemy Meepo illusions displaying the wrong health bars.
    - Team profile shows tournaments that a team has participated in.
    - Fixed bugs with cooldowns and disassembling Tranquil Boots.

    VISUALS
    - Updated Necronomicon visuals.

    BOTS
    - Added Templar Assassin to the list of heroes that bots will purchase invisibility-detection items for.
    - When leading a target, bots will no longer target an ability in impassable terrain.
    - Added more usage cases for Poison Touch.
    - Earthshaker and Tidehunter bots are now more aggressive when they have Echo Slam and Ravage up, which should help them initiate more often.
    - Fixed excessive lead time in Light Strike Array usage.
    - Fixed case where AoE targeted abilities could be targeted on invisible enemies.
    - Fixed bug with Shallow Grave where Dazzle bot would only rarely cast it on teammates.
    - Windrunner bot will now more often follow up a successful Shackleshot with a Powershot.
    - Ranged heroes will be slightly more aggressive when laning.
    - Fixed issue where bots with lifesteal were overestimating their tankiness.
    - Fixed Jugg's loadout to not have him buy boots first.
    - Dazzle bot is now a bit more judicious about using Shadow Wave.
  • balintk
    #3143
    Ha tudsz valamit a dota 2 cserébe adni akkor: steamtrade
  • Sáska
    #3142
    thx az infot!
  • donatus13
    #3141
    Tévedtem, bocs, 28 bár ehez jár még sok csili vili cucci s ingame.
  • donatus13
    #3140
    25 euro
  • Sáska
    #3139
    munkahelyrol nem tudom megnyitni a linket, de a latom, hogy a steam store-hoz vezet. Abban a hitben voltam, hogy ott csak nyerni lehet a kulcsot, vasarolni nem, ezert nem is neztem. este megnezem, mennyibe kerul -thx.
  • sanyiiiii
    #3138
    persze hogy tudunk
  • Sáska
    #3137
    sracok tudtok olyan oldalt, ahol lehet kulcsot szerezni/venni?
    Regebben lattam 1-2 site-ot, de nem voltam benne biztos, hogy eleg megbizhatok-e?
    2 haveromnak szeretnek szerezni.
    kosz a tippeket..
  • puca007
    #3136
    ez mekkora :D:D
  • Zomil
    #3135
    Ez hatalmas! :D
    (nem árt ismerni hozzá a Tenacious d-t)
  • puca007
    #3134
    hát a fagyasztása most már nem úgy működik, hogy létrehoz egy "ice path" -et ami nem csak létrejövetelnél stunol, hanem ha valaki belelép akkor is, nem?
  • ToCsEk
    #3133
    elvileg full táp hero lett, valami buffot kapott, redditen olvastam 5%el elemkedett a won/lose aránya
  • Zomil
    #3132
    EG vs Clan Poland meccsen pickelték Jakiro-t és nyert vele az EG :)
  • Zomil
    #3131
    csak akkor ha marhaságokat irsz :)
  • Inv1sus
    #3130
    Te mindig ilyen vicces vagy? Vagy csak ma jó napod van?
  • ToCsEk
    #3129
    holnap este majd rádírok
  • Zomil
    #3128
    szerintem add el az accountod, az megoldja a problémád.
  • setuh
    #3127
    Volt mar valaha pozitiv hsz-ed?Csak kerdem.
    Am rengeteg a jo valtoztatas.
  • Inv1sus
    #3126
    úúú de jó hogy ilyen nyomorék változtatásokat csinálnak. Ha unatkoznak, miért nem inkább kártyáznak?

    Tocsek cseréljünk
  • RedDevilsza
    #3125
    Ez nem is imba, mer sven túlélte...
  • Zomil
    #3124
    erre gondolsz? :D

  • puca007
    #3123
    Rikinél régen is volt olyan bug, hogy halál után ha feltámad kell valami képességet nyomnia, hogy az ultija "aktiválódjon". Sok emebrt láttam így meghalni, kiszalad halál után, azt hiszi ő a fasza stealthes gyerek, és legelső lehetőségnél leölik.