5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Jim Morrison
    #3242
    túl vagyok első DOTA 2 meccsemen :D (Botok ellen) hááát azért kell még pár óra míg belejön az ember :D főleg amennyi hős van...
  • puca007
    #3241
    én is, pár napja elég jó kis szappanopera ment ott, tetszett. bár azóta nem volt újabb :(
  • Inv1sus
    #3240
    támogatom ezt az elképzelést
  • ToCsEk
    #3239
    megszakértettem, már jó xd

  • ToCsEk
    #3238
    hát nem lép be automatikusan
  • Mistborn
    #3237
    Sziasztok!

    Arra gondoltam mivel már elég sok magyar játszik dota 2-t össze gyűlhetnénk egy szobába! A szoba adott, jelen pillanatban 60 fő van bent ezzel a legnagyobb lélekszámú magyar szobának minősül!

    Szeretnénk hogy minél többen legyünk, kérlek ha játszotok lépjetek be a Hungary szobába! Így közelebb hozzuk a magyar közösséget és nem húz szét annyira, mert végülis mindenki egy helyen lesz!

    Javaslatom szerint a legjobb megoldás ha csináltok a
    steam/steamapss/common/dota 2 beta/dota/cfg mappába egy autoexec.cfg nevű fájlt (ha még nincs) és írjátok bele egy külön sorba hogy:

    chat_join Hungary

    Ezután ha elindítjátok a dota 2-t a játék a szobába automatikusan belép! :)
    Előre is köszönjük hogy segítetek egybe kovácsolni a magyar közösséget!
  • ToCsEk
    #3236
    - Added Centaur
    - Implemented 6.76b gameplay changes
  • sanyiiiii
    #3235
    Nem tudom miről beszélsz, bármelyik kani apem pro sztár simán letnyomná Dendit solo mid:P
  • Muki100
    #3234
    Hát akit én láttam kanin, az mind lothart tett neki. Még évekkel azután is hogy kijött invoker... elég sokat elárul az ottani a színvonalról.
  • setuh
    #3233
    Azer akadt,de tenyleg nagyon ritka volt a jo invoker,emlekszek h csodaltam azokat akik jol nyomtak vele :D
  • Zomil
    #3232
    ráadásul mostmár ott a kis ? is a invoke mellett, hogyha épp nem jut eszedbe egy kombinácio gyorsan letudd csekkolni :)
  • Muki100
    #3231
    Legacy gomboknál (vagyis a warcraft 3-ban) invokernek ráadásul minden skillje más gomb volt:
    cold snap Y
    ghost walk V
    tornado X
    EMP C
    alacrity Z
    meteor D
    sun strike T
    summon F
    ice wall G
    blast B

    Na úgy az igazi játszani :D

    Kanin nem is találkoztam olyannal annak idején, aki ezeket tudta volna.
  • donatus13
    #3230
    Én haveroktól kaptam hozzá ilyen invoker training cuccot és azon felküzdöttem magam, simán játszok invokerrel, egy időszakban meg csak azzal nyomtam:D Trainer
  • ToCsEk
    #3229
    én is úgy csináltam, leírtam kockás lapra minden kombót egymás allá és onnan puskáztam :d 10-20meccs után már lazán belejössz és nemfog kelleni ^^
  • Panzeradler #3228
    Teamfightba én is ezt csináltam kb., csak én nem voltam tudatába annak, hogy mit is nyomok:D, majd jó sok óra után visszatérek rá.

    #3225
    Majd csinálok kis cetlit a monitorra a kombókról.
  • ToCsEk
    #3227
    pedig űber imba :D
    lehet vele alázni rendesen és szopni is :D


  • Jim Morrison
    #3226
    tényleg, olyan emberke aki életében nem dotázott ha elindítja a játékot mit csináljon? :D van valami trainnig szerű? :D
  • Corten
    #3225
    It's simple... we kill the Batman.
    Én 100 óra után még mindig coopot toltam botok ellen :D . Amúgy nem olyan nehéz, spelleket meg kell jegyezni, addig hozzá se állj szerintem amíg nem tudod összeset fejből.
  • Panzeradler #3224
    Kb 100óra dota2 után gondoltam kipróbálom invokert, SOHA többé, ennyire nehéz és összetett hőst hihetetlen. felfoghatatlan, hogy tudnak azzal játszani.
  • Jim Morrison
    #3223
    most akkor hamar vagy jövőre se? :D lehet azért kipróbálom ^^
  • Zomil
    #3222
    igy csináltam...ezért is voltam kb. 4-0 amikor egyszer csak tiny-nak meglett a blink és onnantol akárhova probáltam menni, csak rám hajtott, mert 1kombobol meg tudott ölni :S
  • Corten
    #3221
    Ha miden akarod kifarmolni a bot-t azzal rosszul jársz főleg így patch után. Maxold ki a lézert aztán a rakétát ultid úgyse kell amíg nincs meg cipő. Bottle+alap cipő és mész gankelni sokkal előbb meglesz így mivel most több pénzt is kapsz killekért. Ultidat meg érdemes lvl1-en hagyni amíg nincs elég nagy mana poolod. Soulring miatt szinte ingyen is van :D .
  • Zomil
    #3220
    amugy meg +6-ban voltam végre, erre most 4egymás utána vereség :(
    mondjuk az utolsot nem mondanám vereségnek, mert kunkka 2halál után kilépett és utána léptek a többiek is :S
  • Zomil
    #3219
    csak az a baj, h nem jutottam el odaáig, h a cipö meglegyen igy pusholni se tudtam...mert tiny mindig 1800g körül elkapott...aztán hiába a ward, ha mire meglátom már blinkel is oda és megöl egyböl :S
  • ToCsEk
    #3218
    hát szarni kell rá és menni torpa és botra roamolni, pingelni a gyökereknek mert más különben nem kapnak észbe hogy ölés lesz:D, bootle ward combó kell persze de 3-4szint különbséggel jól lehet ölni raksival meg lézerrel lehet darálni, nem szabad miden leragadni
    szerintem

    #3217
    free lesz igen, skinekért fizetsz csak meg többi kozmetikáért
    ha így haladnak hősők portolásával jövő ilyenkorra se lesznek kész:D
    nincs még hivatalos dátom szóval sooon :D
  • Jim Morrison
    #3217
    Hali !
    Lenne pár kérdésem :p Ez ugye F2P játék lesz? Kaptam meghívót (nem kértem : D) és azon gondolkodom lehet kipróbálom. Mikorra várható a teljes játék?
  • Zomil
    #3216
    Arra valami tanács, hogy lehet tiny mid-et counterelni? tinkerrel voltam mid-en, 4-0 voltam, és amint megszerezte tiny a blink dagger-t elkezdett instant megölni a kombojával...
  • sanyiiiii
    #3215
    Ja most már jól meg kell gondolnom hogy megveszem e snipernek :(
  • Inv1sus
    #3214
    Hát nem tudom, de én viccesnek találtam őket. dota.rts-en meg nincs vicces ember csak kretén általában. Vagy Agusztint basztatják, aki fingom sincs kicsoda.
  • ToCsEk
    #3213
    multkor dotar.rts.hun spamolták hogy mindenki menjen át oda mert hogy az mennyire jó :D voltak ott kb 4en xD
    most tuti átment a sok megmondó ember és beolottt mindenkit :D
  • puca007
    #3212
    ajánlani tudom mindenkinek játékban a Hungary nevű csoportot (chatszobát?) olyan szappanopera ment ma ott, szét röhögtem magam :D
  • Panzeradler #3211
    Srácok nincs valakinek elfekvőben egy Loner's Vanity-ja? 1common 2 uncommon itemet tudnék érte adni.
  • Fpocok
    #3210
    NVM. Most szóltak, hogy ingyenes lesz (én azt hittem, hogy nem).
  • Fpocok
    #3209
    Most nem fogok visszaolvasni, de amit facebookról szereztem, dota 2 retail, az a teljes? Vagy béta? Csak mert úgy osztogatják, mintha ingyen lenne...
  • puca007
    #3208
    drow elég érdekes. omni cd purification cd csökkentési s jó, force staff emg tényleg szarabb.
  • donatus13
    #3207
    Végre silencert megcsinálták :D witch doctor is elég tápos lett + meepo 100 % stat share je atom:D
  • Zomil
    #3206
    amugy a force staff jol el lett rontva sztem :S
  • Zomil
    #3205
    lol

    megint érdekes változások, mi a fene történt drow rangerrel? :D
  • setuh
    #3204
    Szintugy.
  • plu604
    #3203
    igen, én is kaptam.