5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #3282
    Vicces dolgokkal van teli ez a dota...általában random draft-ot tolok, mert eddig ugy gondoltam, h oda talán olyan emberek járnak, akik vágják azért a hösöket(persze ez nem igaz, talán all pick-el jobban járnék, de nagyon szeretem az rd-t)...tölünk rozsaszin instant pickeli meepo-t...mondom annyira szar csak nem lehet, miután kirakja az ultiját látom, h 1helyen van velük, majd egy ganknél nem hálozza le az ellenfelet. Ekkor valaki megkérdi, h tud-e meepo-val játszani, erre beirja, h ez az elsö alkalom :DDDDD
    Mondanom se kell, h a vereség könyvelhetö volt onnantol :D
    De komolyan...random draft-ban persze, h meepo-t kell pickelni mikor sosem játszottál vele...
  • rhazid
    #3281
    cc= ss cirilbe pritimács
  • puca007
    #3280
    na ez már engem si érdekelt, miért cc-éznek.. mert az ssT (miss) értettem de CC nekem a Crowd Controlt jelenti és elsőnek nem értettem mit akarnak ezzel.. :D
  • Jim Morrison
    #3279
    cyka cyka? :D (azt már bebindeltem ^^)
  • Zomil
    #3278
    én oroszoktol a cc-t is szoktam látni
  • Jim Morrison
    #3277
    köszi ! :D
  • ToCsEk
    #3276
    Az angol For God's sake! ("Az isten szerelmére!" vagy "Az ég szerelmére!") kifakadás trágár elferdítéséből származó "For fuck's sake!" kifejezés szlenges rövidítése, melynek magyarul szerintem kb. "a faszomba már" kifejezés felel meg leginkább

    ss meg a miss rövidítése bibi meg ugyen ez csak oroszul :D
  • setuh
    #3275
  • Jim Morrison
    #3274
    köszi... :D ffs mit jelent? meg írtak ilyet is tegnap: ss
  • ToCsEk
    #3273
    noob, russian noob, buy ward ffs, go gank noob mid, feeder, report, mute, go play tetris stb, go roshan, stb :D
  • Jim Morrison
    #3272
    Gondoltam ha már G11-em van, akkor kihasználom a plusz gombokat, hátha így valamivel gyorsabban tudok játszani, nem nyomkodok össze-vissza. Skill gombokat, meg item makrókat, és a Skillek Upgradejeit már beraktam, de még mikre vannak bill kombók, amiket ti is használtok? meg gondoltam bebindelek szövegeket is, mint például a b (back), de ezekből is csak ezt ismerem :D miket szokás még írogatni?
  • ToCsEk
    #3271
    helyes, bár még mindig nem toltam vele:D
  • RedDevilsza
    #3270
    Jött is a Centa ulti nerf, de ez vajmi kevés lesz szerintem. Egy rework kéne igazából. Vélemények?

    http://www.joindota.com/en/news/4606
  • Jim Morrison
    #3269
    Egyébként ajánlottak nekem egy oldalt, nincs a bannerban, de szerintem beférne: http://www.dota2alttab.com/
  • Jim Morrison
    #3268
    Igen, a bindeléseket meg kéne csinálnom, nem jó hogy numpadot is kéne nyomkodnom. 1-2-3---9ig meg valami group van bebindelve alapból az nemtom micsoda.
    És most asszem egyéni csúcsot döntöttem, lvl 16ig eljutottam 43 perc alatt :D windrunnerrel :D amíg nem jutok el legalább a 20as szintig ennyi idő alatt nem játszom emberek ellen :(
  • Rane19
    #3267
    egyet már eladtam 3 kulcsért :D
  • RedDevilsza
    #3266
    Mivel mindenki kapott 2 beta invite giftet, ezért kb semmi értéke nincs most...
  • Rane19
    #3265
    Dota 2 invitet cserélnék ocssssooooo játékra vagy dota 2 itemekre :P(kulcs vagy valami )
  • zsakosfrodo2
    #3264
    Ha még nincs Dota2 bétához hozzáférésed, akkor aktiválhatod, hogy legyen. Így már a megjelenésig tudsz játszani a játékkal. Ha már van hozzáférésed, akkor meg oda adhatod barátodnak, felteheted Steamgifts-re, amit szeretnél. A játék F2P lesz, valóban, de nem mindenki lett meghívva a bétára.
  • JSbyMSI8800
    #3263
    Én kaptam Steam-en Dota 2 invite-ot. Ez most mi pontosan ? Mármint úgy értem, hogy a teljes játékra invite ? úgy is F2P lesz a játék akkor meg mit érek ezzel a gift-el ?
  • Saccard
    #3262
    Sziasztok! Valakinek van esetleg felesleges BÉTA kulcsa? Valamit tudnátok mondani a gépigényről? i3 2.4ghz, 4gb RAM, 512mb-os ati mobility kártya elég lesz egy normális futtatásra?

    Előre is köszönöm!
  • puca007
    #3261
    ráadásul be is tudod bindelni, hogy hozza a cuccokat :)
  • Jim Morrison
    #3260
    Szóval megnyomom a csacsit, majd hogy vegye ki stashből, majd azt hogy hero hoz vigye? és akkor működik?
    Köszi mindkettőtöknek !
  • zsakosfrodo2
    #3259
    van rajta egy gomb, amivel ki tudod szedni a stashből a dolgokat a csacsiba, majd egy másikkal mondod neki, hogy hozd oda hozzám.
  • Zomil
    #3258
    ki tudja venni a stash-böl és odavinni neked :)
  • Jim Morrison
    #3257
    Ez a csacsi dolog pontosan hogy működik? :D mikor stash be berakok pár itemet akkor hogyan hozza oda nekem?
  • RedDevilsza
    #3256
    Persze, ezt mondom énis, 50manacost, 60sec cd global stun. A régi ultijának megfelő STR meg jön most neki /lvl. Nevetséges jelenleg, biztos hogy kap egy erős nerfet egy gyors patchben.
  • Zomil
    #3255
    inkább csak az uj ultija tette op-vá elötte azért nem volt ennyire durva :)
  • ToCsEk
    #3254
    én még nem toltam vele :D de vicc ha elkap ultival esélytelen túlélni
  • RedDevilsza
    #3253
    Azért a mostani Centaurnál elbaszott OP-bb hőst se szart ki még IceFrog magából. 67.16%os Winrateje van jelenleg, ami már a szánalom kategória.
  • sanyiiiii
    #3252
    Így csak a noobok játszanak pudge-al (mint pl Dendi aki köztudottan nagyon béna)
  • Zomil
    #3251
    Szeretem mikor pudge-al vagyok 10-böl 7 hook sikerül, de azért annál a 3-nál szidnak rendesen, h mekkora szar vagyok :D
    Nemtudom én általában ugy vagyok pudge-al, h mindig megprobálom a hook-ot olyan helyzetben is mikor kicsi esély van rá, h beadja, de ha mégis sikerül akkor meg jo :)
  • sanyiiiii
    #3250
    és okítást hogy hogy kell steamen tradelni :D
  • sanyiiiii
    #3249
    botot kérném
  • ToCsEk
    #3248
    oké válaszd ki amelyik kell és mehet a trade

    +van még tide amit maga után húz láncos buzogány

    mpeetz89 a steamem vegyél fel
  • sanyiiiii
    #3247
    direstone pauldronst tudok ajánlani valamelyikért (nem biztos hogy jól emlékszem a nevére, morphling vállas)
  • ToCsEk
    #3246
    nekem is van már 2 ^^ akinek kell pm

    van 3 újabb csere itemem valakit érdekel esetleg?

  • puca007
    #3245
    a steam megkergült? már második giftemet kapom, nagyon küldözgeti..
  • Zomil
    #3244
    alch-al vicces meccset toltam, mid-re mentem, only farm(tudom köcsög dolog, de most kivételesen szartam a többiekre) 15. percben radiance...onnantol kb. 1v4-ben öltem öket :D
    végén 700as gpm, azért néha jo érzés letolni egy ilyen meccset a sok szivás után :)
  • Zomil
    #3243
    nagyszerü...ma már a 3. alkalom, h egy csapattársam kipickeli elölem azt a höst random draft-ban amit kijelöltem...de még csak nem is ugy, h elöbb pickel, mint én, mert azt még megértem, de hogy akkor szedik ki elölem a höst, mikor ránk kerül a sor...kapják be az ilyenek...