5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • puca007
    #3322
    én azt nem értem a tojást hogy keltem ki akkor pontosan? ha egy "kombinációt" kiraktam akkor ki lehet kelteni?
  • Masakari
    #3321
    Tojás most egyébként mi? lehet bele pakolni az esszenciákat,de mi lesz belőle ha tele pakoltad???
  • ToCsEk
    #3320
    :D azt bele a kondérba :D

    valaki rakott már ki full tojást? esettleg nyitott ki félkészt? elvileg ha átnevezed kinyílik
  • Inv1sus
    #3319
    Lol, elírtam. Nem tojást akartam írni, hanem candy-t.
  • ToCsEk
    #3318
    miért zavar hogy szét lehet törni a tojást?:D
    sok értelmes úgyse jön belőle csak curier partok
  • Inv1sus
    #3317
    Itemeket cserélnék http://itcafe.hu/tema/dota_2/hsz_1397-1397.html

    Egyébként nem lenne rossz mód, ha jól csinálták volna meg. Az meg, hogy szét lehet törni a tojásokat, egy faszság.
  • puca007
    #3316
    de úgy látom még ezzel nem basztam el
  • puca007
    #3315
    én 2 piros 1 sárga: D
  • ToCsEk
    #3314
    aki érti majd magyarázza el?:D

    én eddig 2sárgát raktam bele
  • ToCsEk
    #3313
    tojásba pakolással okosan :D én egy essencet buktam :( :D
  • puca007
    #3312
    van valami leírás a tojás "gondozásról" valahol? nem teljesen rétem hogy kell, ha jól látom van benne 12 slot, teljesen fel kell tölteni? mindnek egy színnek kell lennie? vagy a különböző keveréstől függően lehet más-más 'jutalom' ?
  • Jim Morrison
    #3311
    köszi !
  • setuh
    #3310
    Ha emberek ellen jatszasz akermlyik modba kapsz,csak nem mindig,az uj jatekmodba meg mindig kapsz minimum egyet.
  • Jim Morrison
    #3309
    most akkor simán játszok egyet emberek ellen akkor kapok itemet? :o vagy valami spéci játékmód kell?
  • setuh
    #3308
    Azert tud vmit ez a valve,nem hittem volna,h ekkora orulet lesz ezekbol az itemekbol,nem tagadom nekem is tetszenek,es gondolom sokan veszik is oket.
  • Zomil
    #3307
    sztem is fun, és a pozitiv benne, h a végén 100%, h kapsz itemet, ha pedig elég jo voltál akkor meg 2-öt kapsz összesen :)
  • TurboX
    #3306
    single draft modban talán még lenne is értelme..
  • RedDevilsza
    #3305
    ITEMFARM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444NÉGY
  • setuh
    #3304
    Eleg baromsag ez a mod,es par nap alatt meg lesznek talalva mindenki alltal a resek benne,viszont igy funnak egy-ket napig nem rossz :)
    A palyan maszkalo kezek meg zsenialisak :D
  • ToCsEk
    #3303
    Error Code: -101

    Unable to connect to server. Server may be offline or you may not be connected to the internet.
  • RedDevilsza
    #3302
    Nálunk meg csapattárs Furion elment erdőzni :D majdnem nyertünk
  • sanyiiiii
    #3301
    Én eddig kettőt játszottam, egyet WDvel a másikat leshraccal mindkettőben erősen közelített a nullához az ellenfél által birtokolt candy.
  • ToCsEk
    #3300
    asd, én 4haverral tolom és röhögünk taktikolunk meg szidjuk egymást mikor lopják a cukrunkat :D tök fun az egész :D

    stormot még nem hoztok de kössz a tippet :D
  • Corten
    #3299
    Egy időben 5 emberrel CM-eztünk és akkor játék elején megkérdeztem hogy ők is partyba vannak-e nagyon kevés volt aki azt mondta hogy igen ők is teljes party. Amúgy meg csak mondtam egy számot, lehet hogy nem 10-ből 1 hanem 7-ből 1. De az biztos hogy a MM rendszer nagyon ritkán rak össze másik csapattal.

    Ez az új játékmód szörnyű, AM, Tinker, Clinkz, Furion, Storm. Ezeket látni és kész, hogy ezek az emberek nem tudják élvezni a játékot az is biztos. 7/7 elvesztettem a candy phaset, mert olyan hőst hoztam amivel szeretek játszani, ők meg hozták az előbb említett szarokat...
  • setuh
    #3298
    Mindig megkerdezed oket h full csapat-e,vagy ez hogy jott ki?
  • Corten
    #3297
    Ja 10-ből ha 1x kapsz full partyt ellenetek.
  • puca007
    #3296
    ha premade csapat játszik akkor a mm próbál másik premadet ellenfélnek nem? és európai szervesen hajnalban nő az esély, hogy összerakja a kettőt sztem (nem mintha megérné :D )
  • Corten
    #3295
    Egyrészt menj WoWozni, másrészt pedig nem elhet farmolni 9 emberrel mivel annak az esélye hogy összedob mindenkit 1 játékba szinte lehetetlen illetve custom gamebe nem ad droppot, azt se tudom hogy egyáltalán lehet-e ezt beállítani custom lobbyba.
  • zorrobomber
    #3294
    Életemben először jöttem ebbe a fórumba, és úgy látom utoljára, és a játékot is örökre elfelejtem. Kösz a segítséget :D
  • Whysper
    #3293
    Srácok. kellene 9 ember a eventet farmolni!
  • puca007
    #3292
    mi ez az event o_O még ma nem volt időm játszani.
  • Zomil
    #3291
    amugy jah kurva jo elsöre összerakott 1emberrel aki életében most dotázott elöször... :D
  • ToCsEk
    #3290
    ok
  • Zomil
    #3289
    az essence elvileg nov. 15-én jár le szoval gondolom akkor
  • ToCsEk
    #3288
    kurva epic ez az új mód :D
    2meccs 4item persze még nem siekrült leölni roshant :(
    meddig tart ez az event?
  • Zomil
    #3287
  • Zomil
    #3286
    Ugy látszik ebben a fos random draf-ban spammelni kell a pick gombot, h azzal a hössel játsz akivel szeretnél...még akkoris ha elötte nem jelezte senki, h azza szeretne lenni...már sokadjára járok ugy, h elején jelzem kit szeretnék pickelni, és mikor rám kerül a sor aki velem együtt választ az kiszedi elölem...
  • JSbyMSI8800
    #3285
    Nekem van 1 dota 2 invite-om és nincs rá szükségem. A 3320-adik hozzászólónak odaadom Nem vicc! Benne vagytok ?
  • Zomil
    #3284
    az uj silencer viszont nagyon jo lett :)
    veno-nak nem volt elég manája, h ultizzon annyit elloptam :D
  • Jim Morrison
    #3283
    dota2 guidban dota.rts.hu-s embereket gyilkolásznak :D