5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • BoneDragon
    #3362
    Valve bepörgött? 1 hét alatt a 2. meghívót küldi.
  • Inv1sus
    #3361
    OMNIKNIGHT RARE cuccot keresek cserére: Hammer of Thunderwright Calling
    Adnék cserébe egy másik rare omniknight fegyót + egy uncommon itemet.
  • donatus13
    #3360
    a meghívók már teljesen értéktelenek, max ingyen adod talán eltudod passzolni.
  • tescodr
    #3359
    van 2 dota meghívóm ha valakit érdekel szívesen cserélnék valami játékra,pl counter strike go ra
  • Panzeradler #3358
    Valakinek lenne cserére egy Fury Blade-je? [URL=http://steamcommunity.com/id/202019922020/inventory/#570]inventorym[/URL] Kunka, WD, Drow R. itemek kivétel bármelyik válaszható.
  • Tomipapa86
    #3357
    Sziasztok!
    Ha valakinek kell dota 2 meghívó írjon ingyen adom
  • setuh
    #3356
    Ezek tenyleg sose akarjak kiadni...Diretide helyett jobb lett volna vagy 4 uj hos.
  • donatus13
    #3355

    Update Notes - November 7, 2012

    GAMEPLAY
    - Dark Seer: Fixed Wall of Replica illusion creation timing (affects instantly dying illusions mainly).
    - Dragon Knight: Fixed Elder Dragon Form not splashing on siege units.
    - Enchantress: Fixed being unable to be healed by Nature's Attendants if you are sleeping.
    - Enchantress: Fixed Impetus not being castable on Magic Immune enemies (still does no damage if immune on impact).
    - Gyrocopter: Homing Missile now starts 150 units in front him.
    - Huskar: Fixed Life Break not properly dispelling buffs on you when cast.
    - Lich: Fixed Chainfrost not working with Refresher.
    - Phantom Lancer: Fixed not reproducing his abilities (including stat bonuses) correctly on his Dopplewalked illusion.
    - Phantom Lancer: Fixed Dopplewalked illusions never Juxtaposing.
    - Shadow Shaman: Fixed Mass Serpent Wards having no cast point.
    - Silencer: Fixed Illusions stealing intelligence.
    - Spiritbreaker: Fixed case where he could interrupt his Charge by previously having given an attack order to his target.
    - Templar Assassin: Fixed Psionic Trap's nearby detonate ability not always working if the trap is too far.
    - Undying: Zombies now correctly disable Blink Dagger.
    - Venomancer: Fixed Poison Sting duration not increasing per level.
    - Visage: Fixed Familiars agroing neutrals when flying over them.
    - Wisp: Fixed his Spirits dying if he gets cycloned or purged.
    - Wisp: Fixed Tether targeting magic immune allies.
    - Witch Doctor: Fixed Paralyzing Casks not bouncing between Magic Immune enemies (doesn't stun them, but doesn't cause the bouncing to end prematurely).
    - Witch Doctor: Fixed Death Ward not bouncing on magic immune enemies.
    - Fixed heroes being able to get stuck on each other in rare cases.
    - Fixed neutrals seeing and killing other sentry wards (as well as other non-attacking ward-type units).
    - Fixed Arcane Boots and Mekansm being unable to affected allied invulnerable units.
    - Fixed Orb of Venom doing lethal damage.
    - Fixed Neutral Gnoll's poison attack doing lethal damage.
    - Fixed Vladmir's Offering applying the aura when the owning unit is dead.

    UI
    - Movement speed on the HUD is now written as a total rather than two seperate numbers.
    - Fixed Disabled Tranquil Boots movement speed.
    - Updated Tranquil boots disabled icon.
    - If you miss the queue for Diretide and accept a requeue, you will be put back in the Diretide queue.
    - Adding chat bubble visualization of your current mic volume.
    - Voice Threshold and Mute Cobroadcasters settings should now persist when the game is restarted.

    AUDIO
    - Added voice auto-gain. All voices are now brought up to a normal level. Turning off microphone boost in Windows settings is recommended.
    - Reduced the delay on voice transmission.

  • Masakari
    #3354
    Nekem csak a sárga esik....haver adott kéket legyen az is a tojásban...gáz...
  • Zomil
    #3353
    Nagy eséllyel nem is courier lesz benne, hanem valami ujfajta izé :)
  • poruljartal
    #3352
    add el inkább az accod
  • Inv1sus
    #3351
    Tök megmosolyogtatott ez az event: az emberek foggal-körömmel-rare iteekkel harcoltak a kövekért (amik folyamatosan, mindenkinek esnek XD), hogy aztán pár nap múlva minden játékban ugyanolyan courierek szaladgáljanak.
    Olyat is hallottam, hogy csak tíz napig lesz meg a courier lény. Ha ez igaz, akkor még viccesebb a szitu.
  • ToCsEk
    #3350
    Sexy and I Know It xD
  • TurboX
    #3349
  • RAZOR27
    #3348
    hejhó, még nem jártam a topikban, csak azért néztem be hogy infót szerezzek a tojcikról, na hát találtam végül, nemis keveset, gondoltam akkor már beteszem ide :) erre tessék
  • ToCsEk
    #3347
    nekem seraphic :D
  • puca007
    #3346
    Voracious eggem van :D
  • ToCsEk
    #3345
  • ToCsEk
    #3344
    majd kiderül, 100%infó nincs

    ez meg elég vicces

    a kocka :D
  • puca007
    #3343
    na és? mire jó? :D
  • ToCsEk
    #3342
    nah már talán vágom ^^
  • ToCsEk
    #3341
    aha, kösz, bár sokat nem ért, ugyan annyit tudok mint eddig :D
  • puca007
    #3340
    unusuallal valami réteget raksz a tojás köré abból is hármat lehet, de hogy konkrétan mire jó.. halványlila fingom nincs. nekem is kék a 3piros-3sárga tojásom, de nem tudom hogy kéne kikölteni :D
  • Zomil
    #3339
    itt mindent megtalálsz
  • ToCsEk
    #3338
    sikerült kirakni a tojást, és most mit kell csinálni? várni az event végét? valamit amit még nem értek hogy a Unusual és Shadow essence mire jó?
  • Witch king
    #3337
    1x steam bug miatt rezetelnem kellet a gépet és nemértem időbe vissza a másiknál meg befagyott a gépem és akkorse értem vissza időbe ^^ nem szoktam csak úgy leavelgetni a gamekből... és nem írja ki :S csak mindig match elején írja ezt ki .
  • puca007
    #3336
    a meccsre jelentkezésnél nem írja ki, hogy meddig vagy low prioritybe?
  • setuh
    #3335
    Remeljuk jo sokaig.
  • puca007
    #3334
    nekem is common, uncommonok jönnek főleg. de mindig olyankor veszítjük el amikor végre olyan item jönne ami esetleg kéne is :)
  • Witch king
    #3333

    Valaki nemtudja hogy meddig lesz ez a büntetés nálam? (gondolom a 3abandolt meccs miatt kaptam )
  • ToCsEk
    #3332
    nekem csak common meg uncommon fosokat dobálja
  • Inv1sus
    #3331
    Nem értem a valvet ezzel az eventtel... Kissé tönkreteszik az egyetlen pénzbeviteli forrásukat nem? :D
    Már van egy jó pár rare itemem, meg lett misztikusom is.

    Egyébként rare sven kardot cserélnék másik rare cuccra.
  • Jim Morrison
    #3330
    huhú, lejátszottam eddigi legjobb meccsem ! :D (coop, botok ellen :))
    Eljutottam lvl25ig (nálam ez nagy szó) végén alig pár ütéssel kinyírtam az ellent, igazi nagyfiú voltam :Dsajnos egyik emberke lelépett elején, fél óra után úgy tűnt vesztünk de megfordítottam :p
    15/2/3
    154/13
    ráadásul maradt még 8k+ goldom, ez is jól esett :D

    /tudom hogy botok ellen meg minden, de 10óra játék után végre sikerélmény:D ja és kaptam pumpkint :o
  • puca007
    #3329
    én most 1 piros, 2 sárgára vadászok, elvileg a 3-3 kombóból kisül valami. bár még nem tudom hogy lehet kikelteni. gondolom ha valamilyen "kombinációt" eltaláltam, akkor lesz a tojáson ilyen opció?
  • ToCsEk
    #3328
    jaa értem
  • puca007
    #3327
    számoltam de valahol azt írták, hogy nem kell bele mind mert a lila narancs meg zöld már a többi keveréke vágod.
  • ToCsEk
    #3326
    elvileg így:


    aztán vannak ezek:
    Red Egg
    Yellow Egg
    Blue Egg
    Green Egg
    Orange Egg
    Purple Egg
    White Egg
    Black Egg

  • ToCsEk
    #3325
    számold meg, 15lyuk van benne
  • puca007
    #3324
    tudtommal nem 15 lyuk, csak 9 nem? 3 piros 3 sárga és 3 kék hely?
  • ToCsEk
    #3323
    15lyuk van benne, elvileg teli kell rakni és kinyitni, kérdés az hogy mit dob, meg ugy több színű tolyás van, amilyen színűvel kezded olyan lesz, elvileg ez csak a curier színét befolyásolja, de ha betöltöd a 15lyukat, ugye 3 minden színből és kinyitod nah akkor jókérdés hogy mit ad, komplett curier vagy csak egy bizonyos partot belőle?