DOTA 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Muki100
#2764
Skeleton king, sven, davidson

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

setuh
#2763
De vele nem tud akkorat hibazni,mint mondjuk bf-el vagy drow-al.
En kezdokent sokat jatszottam vele es amennyire remlik jol ment 😄

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Fec papa
#2762
Szerintem Str-es hõsökkel jár jól egy kezdõ aki ha esetleg rosszul helyezkedik nem csapják szét azonnal. Skeleton king, sand king, satöbbi.

Az alvástól kajás leszek, a kajától álmos.... az élet szép -_-

Zomil
#2761
phantom lancer...én hard carry-t semmiképp nem ajánlanék egy kezdönek, csak nukereket meg semi-carry-ket.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

setuh
#2760
Ha teamfight van akkor ne azon gondolkozz,hogy legyen a tied a kill,hanem,hogy megnyerjetek a teamfightot,mivel ez a legfontosabb az egesz jatekban.

Probald ki meg pl.: Huskar,axe,ogre magi,phantom lancer-t.Utolso ketto nem str,de kezdoknek sztem nagyon jok.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Zomil
#2759
A legtöbb intes supportal nem igazán tudsz mellé nyulni, azokhoz sok skill nem kell(mármint kell, de egy kezdö is elboldogul) és biztos a csapat se lesz mérges ha mindig veszel wardokat és couriert.

De amugy szerintem nagyon sok hös fel lehetne sorolni...meg persze emberfüggö is, h ki milyen hösöket tart könnyünek. Pl. sok helyen látom, h drow ranger-t meg sniper-t ajánlják kezdöknek. Szerintem meg a gond velük az, h nincs menekülö skill-jük, ezért hiába könnyü hösök, ha a kezdö játékosok csak feedelnek velük.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Sáska
#2758
sracok, melyik hosoket ajanlanatok kezdoknek? Altalaban Clinkz, Bane, OmniKnight es Viper herokkal szoktam jatszani, mert ezekkel egesz jol megy (altalaban egal vagy pozitiv stattal vegzek).

Valami durable (gondolom)STR-es host keresek, akivel nem nehez jatszani, lehetoleg nem carry, de azert oda tud vagni, ha kell.

mas: ha teamfight van, akkor egybol el szoktam loni a skilljeimet, hogy hamarabb elfekudjon az ellenseges hero, de emiatt altalaban nem en kapok a kill-, csak assist pontot; sokszor van, hogy amikor killing blow-t akarok bevinni, akkor sem en kapok, gondolom az idozitesem rossz. Ebbe bele lehet tanulni valahogy, vagy ez ilyen "majd a tapasztalattal jon" dolog?
Eddig kb 50 played meccsem van.
thx.

ToCsEk
#2757

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

ToCsEk
#2756
nekem 4van, de az netfail miatt nem ragequit egyik sem 😄

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

setuh
#2755
Egy leavem sincs 300 gamebol pedig sok orosszal jatszok,foleg azert nem leavelek mert igy arra szamitok h nem rak ossze leaverekkel,de nem tom h megerte e...

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#2754
Kit érdekel? 😄 Nekem is van pár, de amíg szellemi fogyatékosokkal rak össze a játék szerintem ez a szám nõni fog :/

#2753
ne már 😛 van egy csomó leavem xD
ToCsEk
#2752
épp ez az h nem lesz 😄

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#2751
Amúgy nem tök mind1 ?😄 Ez még nem a teljes game, még lesz még win / loose reset remélem😛
Zomil
#2750
Mennyi retardált van ebben a játékban...
Abbandonol a másik csapatbol egy ember és kilépnek tölünk 3-an majd a másik csapat vidáman megnyeri 4v2-ben a játékot megkapja a win-t mi meg a lose-t...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#2749
Azt gondolná az ember hogy van bennük egy kis tisztelet az ellenfél iránt ha már ilyen szintre eljutottak, de amikor több mint fél órát váratják õket és még indokot se adnak hogy miért, az már kicsit sok. De hát az orosz vér meglátszik.

Inv1sus
#2748
Na ez az M5 tökéletes példa. Még nekik áll feljebb.

De ezektõl a hozzászólásoktól is agyfaszt kapok, hogy az M5-öt védi pár idióta.

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

#2747
Ha megnézed SexyBamboe-t a mouz játékosát, mindig valami baj van a gépével annyira rossz 😄 nem mondanám hogy a segge alá rakták a gépet. De azt elismerem hogy a legtöbb tényleg beképzelt, még a szabályokat se tartják be. M5 kilépett GosuLeaguebõl.

Inv1sus
#2746
Tapasztalataim azt mutatják, hogy az ilyen számítógépes top playerek mind beképzelt faszkalapok, akiknek jó része pénzes családból jön. Nem kell foglalkozni a megélhetéssel, apuci zsebbõl fizet mindent, lehet egész nap játszani akár felnõtt korban is.

Ebbõl kiindulva nem szurkolok egy ilyen trógernek sem. Fõleg, hogy a játék lecsengése után úgyse fog senki emlékezni rájuk.

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

ToCsEk
#2745
tévedtem navi megint top1 de van itt sok más team akiknek szurkolhatsz 😄

hát nem tudom elég sokat kaszáltak már pl ha navit nézzük:
1st - The International @ Gamescom, Cologne (2011) - $1,000,000
1st - Electronic Sports World Cup, Paris (2011) - $12,000
2nd - Star Championship, Kiev (2011) - $5,000
1st - The Defense (2012) - 6,000€
1st - The Premier League (2012) - $5,000
1st - Star Ladder: Star Series #1, Kiev (2012) - $6,000
2nd - Dreamhack Summer, Sweden (2012) - 5,400€
1st - The Premier League, season 2 (2012) - $5,000

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

setuh
#2744
Nem tudom...lehet,h tulzas,de az is lehet,h nem.Mindenestre az biztos,h nem szukolkodnek.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#2743
Nem hinném ,hogy annyira halálra keresnék azért magukat...a szponzorok elég sok pénzt elvisznek.
#2742
Már unom õket és nem érdekelnek 😊 majd lesznek újak azokat megnézem , + az új hõsök mit hoznak navi meg a többi már rég nem érdekel unalmas a játékuk is.

setuh
#2741
Es azt hiszed amikor megjelenik a jatek a mostani topos csapatokat hirtelen felvatlja tobb erosebb csapat?Azert nem olyan konnyu a profikat letaszitani,mivel ok egesz nap ezzel foglalkoznak,foleg igy a top 5 szerintem mar egy eletre valo penzt osszeszedett ezzel.Nyugodtan tarthatod oket valamire...

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#2740
Pont ez az ,hogy még semmi új nem tud alakulni amíg nincs kint véglegesen a játék most az ,hogy az összes dota 1 es team itt van az engem nem érdekel, már unalmas, starcraft 2 ben is lett sok új ember, majd lesz itt is sok új csapat.

ToCsEk
#2739
csak már mindig nagycsapat tolja aki számít

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#2738
Igazából én ezeket nem tartom semmire most, majd ha kiadták a játékot és rá kb fél évvel, ez most csak folytatása a dota 1 es teameknek de fene tudja mikor indul majd a dota 2 ténylegesen.

ToCsEk
#2737
hát most jelenleg navi top2, mtw a top1 de majd most il2ön kiderül ki jut a trónra 😄

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#2736
Ez igaz, de még amikor követtem a LoL-os scenet, akkor volt Moscow5 eleinte õket se tudták megverni mert szokatlan volt a stílusuk, aztán egyszer csak egymás után kaptak ki, mert kitapasztalták õket.

Zomil
#2735
azért elég sokáig alig tudták megverni öket, gondolom leginkább ezért 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#2734
Nagyon jó kis videó, de szerintem kicsit túlértékelik az egész Na'Vi csapatot. Persze rendkívül jól játszanak és az egyik kedvenc csapatom, de õk se verhetetlenek, nem tudom miért állítják be õket úgy a fanok mintha istenek lennének 😄 .

ToCsEk
#2733

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

ToCsEk
#2732

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

Zomil
#2731
aug 31-töl szeptember 2-ig

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

ToCsEk
#2730
😊 tökéletes bemtuató videó aki nem ismeri a dota2õt, tuti kedvet kap hozzá 😄 tobi a végén 😄D

international2 mikor is kezdõdik?

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

Zomil
#2729
video 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

ToCsEk
#2728
😄D valami bug volt, mindenki így látta 😄

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

skymannn
#2727
Most ennyire volt beszívva a srác hogy a feje is elszállt? 😄

ToCsEk
#2726

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

ToCsEk
#2725
juuj, mintha a velem játszókat látnám kajakra 😄😄😄😄

fail ep8

sok pro pudge benne XD

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

Sáska
#2724
vannak itt akik kezdok? En most lettem lvl2, nem jatszom reg ota, de azert nem vagyok atomlama (1/15re gondolok..😊 ), de meg lenne sok mindent tanulni...

#2723
Ezt szeretem 😊 majd õk mondják meg mit vigyek. Múltkor beszól egy orosz hogy hozzak Silencert (3 carry mellé) mert az kell nekünk, pickeltem SK-t és még õ akart reportolni mert micsoda troll vagyok meg fail pickelek.

Amúgy csapatot kell keresni mert egyedül nem jó Dotazni, én most keresgélek.

#2722
Am nekem is ez a bajom mindig az van , pick tank, vagy pick support mert õk hoznak 4 carryt.

ToCsEk
#2721
mennyi retardált lett megint, 0support 0ward 1/15ös feedek, honnan jönnek ezek a mentális retardált emberek? mára elég volt ebbõl a gigafos 0 fogyatékos faszorosz elviott agyú orosz sceenebõl, huzzanak vissza traktor racerezni az való nekik semmi más, köszönöm nekik a mai 1win 8loset ámen cry lvl100 off

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

ToCsEk
#2720

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

zsakosfrodo2
#2719
sajna én igen. 😄

setuh
#2718
Gondolom akkor az oroszokat egyenesen oda teszi,nem nagyon lattam cirill betuket az elmult 2 napban 😄

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

ToCsEk
#2717
nah ez akkor fail 😄

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

zsakosfrodo2
#2716
Nem, már bent van, csak a térképen nem látszódik. Ki lehet válaszatni a Régió választásnál az orosz szerverparkot. Az Európa az most elvileg tényleg európai, de sztem a játékosok 80%-a nem tudja, hogy bent van már.

setuh
#2715
Ez a kulon eszak europa+ oroszorszag szerver a kovetkezo patchben jon?

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder