5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #3442
    Icefrog irta, h karácsony elött jönni fog egy update-t, ugyhogy sztem azért nem adnak ki addig uj höst, mert valoszinüleg Medusa jönne ki, de szvsz kapni fog egy nagyobb rework-ot és ezért megvárják a patch-et és majd csak utána adják ki.
  • RedDevilsza
    #3441
    Hmm érdekes, én már rég nem találkoztam orosszal. Mi a steam neved? Az lehet még hogy olyankor játszol, amikor már senki sincs fent, és a matchmaking kénytelen berakni bárkit akit talál.
  • Zomil
    #3440
    Hát amikor a szürönél rákeresek very high/high-ban jelennek meg a játékaim...
  • RedDevilsza
    #3439
    Nagyon alacsony MM szinten játszol gondolom, amiből sose fogsz kijutni, amíg nem tanulod meg figyelmen kívül hagyni az ilyeneket. írj neki mit csináljon, ha nem csinálja, hanem elkezd flamelni--->mute és próbáld meg a legtöbbet kihozni a dologból. Ha elkezdesz neki több sor visszaanyázást írogatni az nem segít, csak rontja mindkettőtök játékát.
  • ENVE
    #3438
    En mar rajottem, ebben a jatekban orosz stilushoz hasonloan ignorans fasznak kell lenni.
  • Zomil
    #3437
    De az embernek elszáll az agya amikor valaki szidja a többieket, miután 2lane-t is elbaszott...Top-nak elég jol ment a farm, én is elvoltam egy first blood-al, majd botrol 5halál után egyszer csak megjelent a lvl4 gyrocopter...én meg épp hogy lvl6lettem volna, de gondoltam gyro elöl már csak nem veszem el a farmot, igy sok itemem nem is lett...helyette gankeltem, de gyro tovább feedelt, majd az ellenfél simán push-olt egyet és nyert.
  • RedDevilsza
    #3436
    Fölösleges magyarázni az ilyeneknek. Ha valaki elkezd flamelni, mute-old le egyből. Ha nem feedelsz ezerrel úgyse fog senki reportolni a másik csapatból.
  • ENVE
    #3435
    sziasztok sracok ! Mar tudom, hogy a problemam nem egyedi, kulfoldi forumokon olvastam, hogy sok mindenkinel fenall ez a problema... Esetleg tud vki megoldast? A helyzet az, hogy dota2-ben, de csak itt, semmilyen mas jatekban kapok durva fps dropokat, valszeg tulmelegedes miatt, ami tuti, hogy leveszi 800mhz-re a procit. Ez egy laptop, de mas jatekoknal nincs problema... A konfig g770, 8gb ram, 6650M, 2.2 i3 2330 asszem. Nem tudom ezt az opciot kikapcsolni esetleg? Vagy tenyleg ennyire tulmelegedne?!?!?!
  • Zomil
    #3434
    Ez a report mekkora gyökérség, h report szám alapján rak vkit low priority-ba....mult héten összekerültem 4orosszal, majd poénbol reportoltak, mert szerintük szar voltam.
    Most meg volt egy gyro aki végig sirt bot-on, h mekkroa szar magnus és feedelt egy csomot, majd átjött midre és elbaszta az én lane-emet is. Majd mikor szovátettem én voltam a nyomorék, h miért nincs még rendes cipöm, pedig még mid-en is voltam, majd szolt a másik csapatnak is, h reportoljanak, mert szar vagyok. Mondom WTF ö bassza el a játékot és még engem reportolnak...erre megint low priority-ba kerültem egy fasz orosz miatt...csodálatos, nagyon jol müködik ez a report funckio. Szoval konkrétan, ha szerzek 10embert bárkit low prior-ba tudok küldeni...oké...
  • dzsordzsoba
    #3433
    Küldtem privátban, köszi! :)
  • Krysael
    #3432
    Mondj 1 steam nevet
  • dzsordzsoba
    #3431
    Hey mindenki! Nincs valakinek egy fölös Dota 2 béta invje? Hallottam hogy steamen osztogattak giftként adhatót. Cserébe fel tudok ajánlani esetleg firefall bétát :) Én már amúgy bejutottam, és aprítom a ruszkikat, de bazzeg annyian vannak, haverommal egyszerűbb lenne... :)
  • Zomil
    #3430
    lol most volt egy meccsem ahol miden zeus szarrá feedelte invokert...nembaj probálkounk nyerni...egy teamfight-ot tulél 2ember 100hp-val, irom, h ultizzon, erre visszairja: no thx
    mekkora gyökerek vannak ebben a játékban omg...
  • Inv1sus
    #3429
    omg, mekkora gyökér az a sniper meg sven XD
  • barnie1111
    #3428
  • ToCsEk
    #3427
    ez csalás nem?:D
  • Zomil
    #3426
  • Masakari
    #3425
    reménykedni lehet.....:/
  • Muki100
    #3424
    Úgysem fog teljesülni...
  • Masakari
    #3423
    Üdv!
    Haverom mondta,hogy állítólag van a neten valahol 1 petíció,hogy az oroszokat tiltsák ki az eu serverekről.Nem tudja valaki merre leledzik eme gyöngyszem,hogy aláírhassam?
  • Inv1sus
    #3422
    link

    5:49:00 után kezdődik. funny compilation

    A keeper of the light gameplay-en már besírtam
  • poruljartal
    #3421
    lehet veled van a hiba, nem az oroszokkal
  • ToCsEk
    #3420
    :D:D:D:D:D:D:D
  • Inv1sus
    #3419
    Egyébként nem rossz. Sőt, nagyon tetszik.
  • Inv1sus
    #3418
    Ilyet én mindennap eltolok az oroszokkal. Csak nálunk halnak meg négyen, aztán leavelnek.
  • Zomil
    #3417
    :D

  • donatus13
    #3416
    Hát nem tudom de az utolsó elég szánalom volt:D elhúzott szar, a többi az okés volt.
  • Zomil
    #3415
    Nagyon jo meccs volt mind a 3, No Tide megérdemelte a gyözelmet :)
  • Zomil
    #3414
    No Tide nagyon beteg játékot tolt :D
    Az elején az a roshan-os szopatás kemény volt :D
    Meg a végén mikor odaadták sven-nek a sajtot.
  • Zomil
    #3413
    LOOOOOL
  • gosumofo
    #3412
    http://www.twitch.tv/dreamhacktv itt lesz majd, nem a dotáson
  • gosumofo
    #3411
    felviszik őket a nagy színpadra
  • Zomil
    #3410
    oh, olyan sokára? azt hittem egyböl jön a 2.
  • donatus13
    #3409
    23 30 kor lesz a második meccs, amit szerintem eg el is visz.
  • Zomil
    #3408
    Nincs folytatása a meccsnek? Mert offline lett a stream...
  • donatus13
    #3407
    Megy a grand final :)
  • Zomil
    #3406
    Azért azt se felejtsd el, h sokan esetleg haverral tolják, és hiába béna vki ha a társai felhuzzák very high mm-ben.
  • RedDevilsza
    #3405
    Ilyenkor látszik meg igazán hogy hogyan éri el mindenkinél a kb 50%os winratet a rendszer. berak melléd 1-2 olyan embert akivel esély sincs nyerni.
  • RedDevilsza
    #3404
    Very High mm-es meccsen azért nem várnám el hogy pudge úgy elfeedelje miden LICHET! 1v1 (gank nélkül) hogy 15. percben skadival rohangáljon.
  • ToCsEk
    #3403
    bah