DOTA 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2864
f2p game lesz
#2863
ok ertem, es ha vege van a betanak ezekkel az invekkel marad a teljes jatek vagy meg kell venni? csak mert nem veszek 7 fontert beta jatekot ha 20 -ert teljest kapok, de ha ezzel az invel megmarad a teljes jatek a beta utan akkor meg szep. hogy kell 7 fontert

Steam name: Renato_Misak XBL gamertag: Renato Misak PSN: Misak_Renato

setuh
#2862
A 2 jelenleg ugyanaz.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#2861
sziasztok aruljak a neten ezeket a DOta 2 steam invite-okat. Ez bajon a teljes jatek vagy csak beta?
dota 2

Steam name: Renato_Misak XBL gamertag: Renato Misak PSN: Misak_Renato

zsakosfrodo2
#2860
Ha nem kaptál Dota2 beta meghívót, akkor valószínûleg csak a csak-nézõ klienst szedted le. Ha játszani szeretnél a játékkal, akkor igen, egyelõre az az egyetlen mód, hogy megveszed azt a csomagot, amiben (ha jól tudom) van egy invite a beta-ra. Azért van így, mert még nincs elég szerver kapacitása a Valve-nak, hogy elbírja a nagy tömegeket, viszont mindenki számára szeretnék elérhetõvé tenni az International 2 nézésének lehetõségét.

#2859
az nem véletlen csak a watch client?
#2858
Sziasztok!
Leszedtem a steamröl a dota 2-õt de csak a játék fõmenüje jön be, nem tok játékot inditani, lehet 25 Euroért kellene megvennem az invite csomagot? (amit persze nem fogok)
j0nNyKa
#2857
tab -> mute-olgatod õket

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Inv1sus
#2856
Nem az én mikrofonomat, hanem másokét. Le van halkítva, így nem hallom mit ugatnak, de kikapcsolni szeretném, mert ha valaki beszél egy picit, akkor beragad és a játék végéig úgy mutatja, mintha beszélne. Idegesítõ.

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

j0nNyKa
#2855
nem nagyon

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

setuh
#2854
Masnal se megy?

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

ToCsEk
#2853


puppeynek bejött az élet 😮

nem is tudtam hogy õ a kapitány, nah meg mit vett ti nyereménybõl egy LAKÁST, gitárt meg hozzá cuccokat OK (irigy)

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

j0nNyKa
#2852
húzd ki.

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

Inv1sus
#2851
Valaki nem tudja, hogy lehet teljesen kikapcsolni a mikrofont?

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

Zomil
#2850
beteg 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Inv1sus
#2849

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

#2848
Mi is készülünk egy versennyel, nemsokára készen van minden hozzá.
#2847
Én szívesen részt vennék ilyenbe, gondolok itt a szervezésre. De ahhoz egy helyre kéne összehozni az embereket, lehetne hirdetni különbözõ magyar dotás steam communitykbe, nem tudom ez mennyire lenne sikeres.
Ha összejönne akkor is kommentátort találni igen nehéz, aki jó dumás, van fogalma is hogy mirõl beszél, meg olyan gépe is van hogy tud streamelni 😊 Bár ezt már meglehet oldani ingame is stream nélkül, nem hiszem hogy több ezer ember nézné 😄 .

Zomil
#2846
Mind1 2 hét mulva ugyis eladod a játékot.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Inv1sus
#2845
Persze hogy kihaltak, mind valami sablonos szarra épül. dota2.hu-t sajnos lefoglalták, így nem foglalkoztam a dologgal tovább. Mind1.

Nemrég felötlött bennem, hogy létrehozhatnék valami pofás tournament rendszert, de ha már ilyenre adom a fejem, akkor szeretnék valami minõségi versenyt alkotni és kellenének hozzá segítõk is: adminok, narrátorok.

A kérdés csak az, hogy a közösség olyan-e, hogy érdemes-e foglalkozni vele.

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

#2844
Szerintem lenne, csak nincs nagyon egy közös hely ahol a magyar játékosok összegyûlnének ahogy nézegettem a "nagyobb" magyar oldalakat elég kihalt mind. Én biztos mennék, csak nem tudom mennyire lenne fair mivel én külföldiekkel játszok 😊 .

Inv1sus
#2842
Szerintetek lenne igény magyar versenyre? Ha igen, mennyi csapat jelentkezne? <#fejvakaras>

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

j0nNyKa
#2841
a swap mindig sdvel volt fasza, tok jo volt a tobbiek hosei kozul mazsolazni
de mondjuk itt az interfeszt is at kene vakeralni, hogy lassuk a tarsaink 3 lehetoseget - ez lehet pl. az egyik akadalya, hogy (meg) sdben nincs swap
apben mondjuk tenyleg nem latom ertelmet..

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#2840
Igaz, de aki funolni akar keres 9 másik embert és mennek custom gamere.

Inv1sus
#2839
Attól nyugodtan berakhatnák, mert senkinek sem kötelezõ kiválasztania azt a módot.<#awink>

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

#2838
All random bennvan, de csak custom gamebe. Sose fogják berakni MM-be mert olyan meccsekt eredményezhet hogy 5 support vs 5 hard carry.

setuh
#2837
Valoszinu nem fogjak,vegulis ha belegondolunk igy a logikus mert aki tobb mint 3 hos kozul akar valasztani az rd-zen.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

ToCsEk
#2836
hmhm majd fellázad a nép és javítják 😄 vagy nem 😞 all random mód is jöhetne már

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Zomil
#2835
dotában lehetett használni 😊
ezért tartom hatalmas hülyeségnek, h pont abban a modban nem lehet ahol a leghasznosabb lenne...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

setuh
#2834
Ez volt a lenyege, csak ott hasznaltuk...

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#2833
Én is így vagyok vele pont ott lehet használni ahol az ég világon semmi értelme nincs, max ha 5 en randomoltok de annak sincs túl jó vége, szóval ez így teljesen felesleges.

Inv1sus
#2832
Ezt én se értem. Miért nem lehet SD-ben? Pickben lehet? Ott minek?

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

ToCsEk
#2831
jah nem lehet, dotában lehetett? bár szerintem sdben annyira nem lényeges swap

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#2830
Ha jól értem Single Draftban nem lehet használni ? lol pont ahol a legjobban kéne...

ToCsEk
#2829
végre

- Added Swap Hero. This cannot be used after creeps spawn or in SD. Accessible via right click on heroes in the scoreboard.

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

ToCsEk
#2828

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Muki100
#2827
Jobban jársz szerintem ha tét nélkül botok ellen betanulsz mindent. A matchmaking híresen rossz, elõfordulhat hogy az ellenfeled jó lesz de a társaid rosszabbak mint a botok.

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

SzirmosSzisza
#2826
Botok ellen játszunk, csak õk is eléggé vernek minket (LoL-oztam, szóval úgy a nagy képrõl van fogalmam, csak a karakterekrõl nem 😄), emiatt gondoltam, hogy hátha normal is olyanokat ad nekünk akik kezdõk még.

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Muki100
#2825
Helyedben inkább botok ellen játszanék eleinte, ha nem dota 1-eztél elõtte.

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

SzirmosSzisza
#2824
Ha lvl 1-es vagyok és nyomok egy normalt, akkor akiket kapok ellenségnek, azok erõsebbek lesznek, mint a botok?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Sáska
#2823
nagyon bejon ez a jatek, most lett vege egy 75 perces menetnek, es bar kikaptunk, vegig fej-fej mellett mentunk a masik csapattal, hol ok voltak elonyben, hol mi. Meg igy is, hogy veszitettunk, igy is tok elvezetes volt, es ami meg plusz, hogy semmi anyazas nem volt a vegen, amivel manapsag az ember egyeb jatekokban talalkozik - csak gg all meg nice game.<#eljen>

amugy vannak addon, ami mutatja az egyes spelleknek a hatosugarat? Sokszor van, hogy pl. blinkelnek, de nem portol el a hero olyan messzire, mint szeretnem.

ToCsEk
#2822
nah nem szóltam, jah azok ládából nyitott és nem ingyen droppolt itemek

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

ToCsEk
#2821
de doboz leírásban nincsenek "sárga" nevûek commontol megy mysticalig (common uncommon, rare, mistycal meg még van tuti) szürke fehér kék meg a mystical lila :S

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#2820
Dobozból esnek az olyanok

ToCsEk
#2819
hog ylesz egy itembõl narancssárga? pl ott van egy jugger kard ami vagy a killeket írja vagy azt hogy hányszor ugrott összesen ulti közben?

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

zsakosfrodo2
#2818
Nincs otthon Zomil. <#idiota>
Kiutáltak minket az oroszok a játékból. Ez lesz az. 😄

Inv1sus
#2817
Mi ez a nagy kuss?<#violent>

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

ToCsEk
#2816
The American team Potm Bottom has removed Na'Vi from The Defense tournament. With a straight 2-0 PB continues its long way through the lower bracket and goes up against mousesports next. Na'Vi finishes the tournament in 7th place.

😄

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

ToCsEk
#2815
majd meglátod 😄 mostanában nem sokat nyertek 😊

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?