5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • donatus13
    #3482
    Én felvettem egy nukerket de az 1 éve nem volt onlány, én Dodzylla néven futok dodo kacsa a profil képem...
  • nukerke
    #3481
    Persze, hogy tág fogalom. :) Ismerje a laneket, buildeket tudjon lasthitelni stb. Én viszont nem tudtalak felvenni mert nem található ilyen nick.
  • ToCsEk
    #3480
    ez elég tág fogalom :D
    én addoltalak mepeetz89
  • nukerke
    #3479
    Tapasztaltabb játékosok addoljanak steamen: nukerke a nickem. Muszáj friendeket szereznem ezek a random társak csak felhúzzák az embert.
  • sanyiiiii
    #3478
    Szerintem azért warlock is beleférne az ultijával.
  • Inv1sus
    #3477
    :D. Lehetne 21-én minievent. Csak Invoker hősök lennének.
  • donatus13
    #3476
    Invoker meteor looool:DDDD
  • Zomil
    #3475
    Off:

    Na ki ismeri fel az ikont? :D
  • Jim Morrison
    #3474
    én is kaptam, random embereknek odaadom a friends listemen :D
  • poruljartal
    #3473
    hud_satext_time 0 nem működik?
  • Inv1sus
    #3472
    Engem is. Csak az a baj, hogy engem annyira, hogy nem is bírok tőle így játszani :D. Kénytelen vagyok minden játék elején lemutolni a játékosokat, ha nem akarok megőrülni.
  • Zomil
    #3471
    Engem nagyon zavar ez a kattogás :S
  • Pethy23
    #3470
    Kellett már valami, kicsit "hangos" szerintem, de zavarni nem zavar.
  • Inv1sus
    #3469
    Ti is szeretitek ezt az új ingame chat hangot?
  • Inv1sus
    #3468
    Attól függ, hogy milyen szempontból. Gyro és Butcher a legszórakoztatóbb számomra, jól tolni meg szerintem Phantommal és Lich-csel tudom. Lone druid meg a kettő között a speciális item és skillbuildem miatt.
  • ToCsEk
    #3467
    eladta a lelkét az sg :D
  • Pethy23
    #3466
    Inv1sus neked melyik a kedvenc CHAMPION-od? Melyik a legjobb? :D
  • Inv1sus
    #3465
    Sasszem-kezelés: 63.000 sikeres szemműtét, 15 év tapasztalat alapján orvosi garancia
    Most INGYENES vizsgálat!
  • ToCsEk
    #3464
    mikor kiválasztod a hőst alul középen megjelenik egy gomb hogy play arra katt
  • alienenemy
    #3463
    Sziasztok. Most tettem fel a játékot, és próbáltam játszani. 3x egymás után az történt, hogy a champion select után a játék nekem nem indult. Hallottam, hogy a többiek játszanak, de én csak a kiválasztó képernyőt láttam. Majd a játék kiírta, hogy én kiléptem, és a játékot el lehet hagyni következmények nélkül.

    Ez mitől lehet? (a gépem elég jó vas, netem is gyors)
  • ToCsEk
    #3462
    Added Timbersaw!

    GAMEPLAY
    - Ancient Apparition: Fixed status effect ignoring magic immune units (HP Freeze and Shatter).
    - Silencer: Fixed Last Word not being triggered by Invoke.
    - Slark: Fixed Pounce leashing illusions.
    - Undying: Fixed Decay providing too much healing to Undying.
    - Fixed Shadow Blade interaction with Cleave and Critical Strike.
    - Fixed Cycloning yourself causing you to take damage from Orchid.
  • Zomil
    #3461
    Shredder-t kapjuk mostani patch-ben :)
    Örülök neki, mert sztem jobb játszani vele, mint az unalmas Medusa-val.
  • Neoncsoves
    #3460
    kaptam 5 meghívót... de hogy mit csináljak vele azt nem tudom. kenjem a hajamra?
  • Zomil
    #3459
    Rájöttem, h miért crash-elt nekem 2szer is a játék pick elött. Mikor vártok, h a többiek betöltsenek, ne nyomjatok ability gombokat, mert az egyböl crash-eli a játékot.
  • Fehercsoki
    #3458
    Nekem is van 5, pü ha kell valakinek.
  • alienenemy
    #3457
    Van 7 db steames kulcsom, akinek kell jelentkezzen.
  • Zomil
    #3456
    2hét alatt +30win-röl leestem +8-ra :D
    Épp most volt egy 8-as egymás utána vereségem :D
  • Sáska
    #3455
    akkor talan nekem eddig szerencsem volt, mert nem nagyon talakoztam meg ilyen emberekkel - talan 1-2 esetet leszamitva.
    Amugy tegnap volt egy 65 perces meccsem, sokaig ugy tunt, hogy vesziteni fogunk, de vegul megis nyertunk. Sniperunk eleg jo volt, 43/6-al zart a vegere, meg nem talalkoztam ilyen stattal eddig..
  • RedDevilsza
    #3454
    MIndenkinek 50/50 körüli a win/lose aránya. Zomil is valószínüleg akkor kap ennyire kezdőket, amikor a matchmaking azt szeretné hogy kikapjon. Mert sajnos így működik a rendszer.
  • Sáska
    #3453
    en eleg lamanak tartom magam ebben a jatekban, bar azert vannak jo pillanataim is (Kb 50-50 a W/L aranyom, 400 meccsel); ami fura, hogy en nem nagyon szoktam belefutni ilyen emberekbe, akikrol te szoktal altalaban irkalni.. sosem szoktak szidni, pedig nem vagyok egy asz. Magasabb ratingen igy megvaltozik a tarsasag, vagy csak en voltam eddig szerencses?
  • Zomil
    #3452
    3x egymás után kikaptam ugyanazt a játékost a csapatba 3x furiont pickelte(random draft), mind a 3x végigfarmolta a játékot és vesztettünk...Elsönek alchemist-el voltam vele, majd végig szidott, h mekkora szar vagyok, mert alig van farmom...azt bezzeg nem fogta fel ésszel, h ha cd-n tolja az ultit, akkor esélyem sincs farmolni...
  • K Ace
    #3451
    nekem 8 :p
  • MerlinW
    #3450
    Nekem is van 3
  • Fabio Capello
    #3449
    Ma négy DOTA2 giftet kaptam, így van 6 - könyörgöm, szabadítsatok meg tőle! :D
  • Amaymon
    #3448
    Valaki cserélne PoE beta kulcsot Dota 2 meghívóra? PM me
  • SnowF
    #3447
    Köszi
  • Zomil
    #3446
    Friss játékoknál rákeresel a nevedre és ott van egy szürö ahol rá lehet keresni normal/high/very high meccsekre.
  • SnowF
    #3445
    Hol lehet megnézni, hogy milyen volt a meccs, mármint milyen mm volt?
  • Inv1sus
    #3444
    Nem tudom, én azért ennyire hülyékkel nem futok össze a játékban. Meg egyébként is mitől high vagy very high egy meccs, hogy ennyit emlegeted?
  • Zomil
    #3443
    Nah most követtem a tanácsodat, inkább magamban szidtam mindenkit...
    Ez éppen high mm meccs volt(nem pedig very high), 15perc-ben ellenfélnek 3blink dagger, naix besétál a secret shop-ba és vesz 2db hypestone-t...8-28kill nekik...Azért itt már elvárná az ember, h nem futok össze ilyen szerencsétlenekkel...de most legalább megálltam, h ne szoljak be...