5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Inv1sus
    #3562
    Naix ellen mik a jó counter herok?
  • donatus13
    #3561
    Én szívesen segítek bárkinek este 6 fele.
    DODZYLLA néven vagyok steamen, dodo kacsa a képem.
  • Akra
    #3560
    No lehet én is csatlakoznék kis gyorstalpalóhoz. :)
  • Fabio Capello
    #3559
    Valaki esetleg hajlandó felkarolni egy kezdőt, némi mobás tapasztalattal? :)
  • Jeffjohnson
    #3558
    Köszönöm! Írtam privit.
  • zsakosfrodo2
    #3557
    Nehogy megvedd, annyi meghívót tudunk adni, hogy megrökönyödsz. :D Adj privátban egy mail címet és küldök egyet.
  • Jeffjohnson
    #3556
    Gondolkodom az early megvételén ezért kérdeztem miben más a LoL-hoz képest.
  • Muki100
    #3555
    A Dota 2 lényegében megszabadítja a játékot a régi Warcraft 3 engine korlátaitól.
    A LoL egy leegyszerűsített változata a dotának.
  • nukerke
    #3554
    Más a grafikája. Ennyi a változás Dotához képest.
  • Jeffjohnson
    #3553
    A Dota2 miben lesz másabb mint az 1 volt? Illetve összehasonlítva mondjuk a LoL -al miben más?
  • Zenszkij
    #3552
    én is kérnék egy kulcsot, ha van, köszönöm
  • BladeW
    #3551
    Sziasztok! Van még valakinek giftre szánt béta kulcsa? Szeretném kipróbálni a játékot. Előre is thx.
  • donatus13
    #3550
    Hatalmas meccs van a tobiwanon :D

    rubick , best master, antimage , bounty , lina

    VS

    Doom, Phantom lancer , Shadow demon, Keeper, Tinker

    amnek 25 percben full farmed buildje volt és nem bírnak nyerni :D
  • sanyiiiii
    #3549
    Miért érdekel az átlag? Van még hova fejlődni bőven. Fölösleges azzal foglalkozni hogy a millió random idióta hogy játszik, azzal legfeljebb annyit érsz el hogy felhúzod magad azon hogy nincs agyuk.
  • Sáska
    #3548
    emiatt nem tudom, hogy mennyire jatszom jol/rosszul az atlaghoz kepest.. :/ egyik jatekban nagyon jo vagyok, a kovetkezoben meg bealaznak..
  • Zomil
    #3547
    Szokj hozzá, ugyanis a rendszer mindent elkövet, h 50%-os winrate körül maradj, ezért vannak olyan meccsek ahol hülyére vered az ellenfelet és vannak olyanok ahol téged aláznak szét. Aztán persze kb. minden 10. meccs izgalmas fej-fej melletti küzdelem :)
  • dzsordzsoba
    #3546
    Na én most sokalltam be, már ilyen 130 win körül járok, de a last hit még továbbra is ismeretlen fogalom az emberek 99%-ának. Carryvel játszok, jön egy random mellém supporttal, és nem hogy denyolna, vagy távoltartaná az enemyket. Fenéket, folyamatosan autoattackkal pusholja a saját mobjainkat, úgy h 0 last hit neki is, de folyamatosan beleattackol az enyémbe is, hogy nekem se legyen. Na ez megy a játékok 99%-ában, és hiába írod be h "last hit, dont push, stb", ahhoz kéne még pár agytekervényt növesztenie, hogy felfogja.

    Persze mondanom se kell - fordítva -, ha látom h a ruszki csapattársaim megint keménynek érezték magukat, és bepickeltek 4 carryt CC nélkül, és leszek olyan jófej h én hozok supportot. Akkor teljesen mindegy melyiket supportolom szana-széjjel, mert csoda ha 10 mobból egyet tudnak last hitelni, ha a karijuk autoattackon épp jókor támad.. ^^

    Mivel LoL-ból jövök, és ott 1700 wines "ELO"-ban játszottam, kicsit eltévedtnek érzem itt magam, hogy folyamatosan fasznúb kezdőkkel játszok, akik életükbe nem láttak még MOBA játékot, ez mikor fog javulni? Mert kezdem unni... :)

    Ha bárkinek amúgy kedve van felvenni steamen és játszani - ezen a néven -, csak nyugodtan, bennem ritkán csalódnak.. :)
  • mophisto
    #3545
    Köszi Frodo A linket és K Ace-nek is a tippet,sikerült :)
  • RAZOR27
    #3544
    :D hát nemárt elolvasni a "használati utasítást" a skillekhez :D láttam már rosszabbakat is sajnos :D black hole roshan ellen például, már nem lepődöm meg semmin :D
  • donatus13
    #3543
    Én felvettem mindenkit

    Ha véletlen valaki kimaradt volna:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561197999395588?l=hungarian
  • Pethy23
    #3542
    AA ultija ha már szóba került, van már ~280 lejátszott meccsem erre olyannal rak össze aki kipickeli AA-t és a 40 perc alatt egyszer sem jön rá hogy az ultiját ha elküldi akkor meg is kell állítani, mindig csak annyit láttam hogy repül ki a pályáról a gömb... RUStard
  • Atesz91
    #3541
    Barátom mutatta nekem a Sniper-t egész jónak tűnik mentem vele párat és kezd megtetszeni, de persze nem csak ezzel játszanék, hanem ha van más ehhez hasonló azzal is. Kösz a tippeket!
  • ToCsEk
    #3540
    Venomancer Vengeful Spirit Crystal Maiden Lion Skeleton King Sven

  • RAZOR27
    #3539
    drow ranger, sniper, dazzle, lion, ancient app. (az ultija tetszeni fog :D)
    Velük szerintem kényelmesen lehet játszani, de ez csak az én véleményem, mindenki másra esküszik :D
  • Atesz91
    #3538
    Hello!

    Tegnap kaptam barátomtól ajándékba Dota 2-t nagyon tetszik, de eddig semmi ehhez hasonlóval nem játszottam, nézegettem, próbálgattam a hősöket és arra jutottam, hogy nekem a távolsági hősök jönnek be, de mivel olyan sok van belőle így nem tudom melyik jó, azt szeretném kérdezni, kezdőként melyikkel érdemes kezdenem, melyikkel lehet könnyen játszani?
  • zsakosfrodo2
    #3537
    Zeus guide (angol)

    Az oldalon, amit linkeltem, találsz más hősökhöz is hosszabb leírást.

    Ez az oldal pedig azoknak van, akiknek egy rövid, gyors összefoglaló kell az adott hőshöz.
  • K Ace
    #3536
    steam et kell magyarra állítani, akkor magyar kell hogy legyen.
  • mophisto
    #3535
    Sziasztok.Én ingyenesen töltöttem le a steamről a dota2-őt,tudok is vele játszani.Hogy tudnám magyar nyelvűvé tenni?Most jelenleg angol,de láttam vidiket ott van magyar nyelv is.Továbbá tudtok mondani olyan oldalt ahol taktikák vannak leírva,konkrétan zeus hősre gondolok.?
  • Nekrofil
    #3534
    van pár darab meghivóm, ha valakinek esetleg szüksége van rá
  • Alrich
    #3533
    Wi-Fi volt, de miután kidobott átraktam kábelre a lapost azt hittem az a baj, de ugyanaz a probléma jelentkezett. Közbe barangoltam a neten és az egyik fórumozónak állítólag ugyanilyen hibája volt, de neki egy router szofverfrissítés megoldotta .

    Még azt megpróbálom a holnapi nap folyamán. :)
  • Muki100
    #3532
    valami wireless megoldású interneted van?
  • Alrich
    #3531
    Sziasztok!

    Kaptam egy meghívót Dota 2-re Steamen, azonban az a gondom vele, hogy random 5-15 perc között kidob a game egy Warning: Connection problem-mel és auto disconectel 25 sec-en belül. Kerestem rá megoldásokat fórumokon azonban nem sok sikerrel jártam. :(
    ping 30-50 között, de a packet loss néha 0-70 ig.
    Ha valakinek van ötlete mi lehet a probléma, megköszönném az útmutatást.
  • Muki100
    #3530
    Kapsz egy csomó kozmetikai itemet az inventorydba és ennyi, ha jól tudom - régebben legalábbis ennyi volt.
  • Sheltem
    #3529
    Sziasztok!

    Ami ma 50% akciós dota2 early holiday pack Steamen 14 euróért az miben más mint amit giftként kaptam és használok dota2 verzió? Szóval miben több?
  • ToCsEk
    #3528
    cheater

    jójó de én csak 5öt nyomtam ma
  • Zomil
    #3527
    én 3-at :D
  • ToCsEk
    #3526


    ma is kaptam egy tojást :D
  • zsakosfrodo2
    #3525
    Meg pirospaprikát.
  • Zomil
    #3524
    Nem, hozzácsapnak a játék mellé némi finom kolbászt.
  • Inv1sus
    #3523
    Ez a magyarosítás úgy zajlik, hogy nekiesnek szótárral és annyi?