5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • RAZOR27
    #3602
    Nemakarok semmi jó elrontója lenni :D plusz az csak jó ha többen vagyunk, küldök is neked kulcsot, a másikat privibe lebeszéljük.
  • Royalkrisz
    #3601
    Hmm érdekes információ köszönöm kb mint a lol :/Na akkor nem tudom mit teszek vagy maradok LoL-ozni vagy várok 2db dota 2 kulcsra :/
  • RAZOR27
    #3600
    Nem akarlak kiábrándítani :D bár sose játszottam league of lesbiansal, de itt is találkozol majd bőven sok kellemetlen alakkal :D többet között:

    1: A kapitány típussal: másodpercenként 5-6 pinget oszt ki a mapon hogy ki mit csináljon. Berambózik 5 ellen közé, majd sikerül valakinek levennie a fél életét mielőtt gyakorlatilag elpusztítják, majd elkezdi darálni az alt klikket az ellenre, hogy öljük már meg, (még ha lowon is vagyunk vagy kevesebben) mert ha nem akkor mindenki béna. Természetesen után kisírja a szemét az ellenfélnek is hogy nem segít neki senki é szar a teamje.

    2: A szimpla rinyáló típussal: Ha elbasz valamit ráfogja a legközelebbi csapattársára és/vagy a supportra aki vért izzad hogy életben tartsa amikor indokolatlanul egyszer csak beront a tower alá leverni két disabler pl. Amikor meg megmented a seggét mély kussban ül addig amíg nemtalál új fikázásra való okot. A végére a supportnak is jobb statjai lesznek, de ez nem az ő hiábja persze.

    3: A kaknoob: Annak ellenére hogy nem ismeri a hősök nagy részét mégis bejön single draftba és kiválasztja invokert, meepot, pudget, druidot vagy egyéb nehezebb karaktert hogy 0/10/1el agyonfeedelje az ellenfél carryjét. Már az első haláloknál javasolja a team hogy menjen másik lanre vagy várjon a rambózással addig amég odaér a ganker. De ő sértődött és beakarja bizonyítani hogy márpedíg ő nem lesz "szaros" dazzle, mert jól játszik a "menő" karakterrel is.
    persze katasztrofális következményei lesznek és kb a 14.percben ki is lép.

    4: A youtube jungler: Ezek azok akik néhány videó megnézése után eldöntik hogy ők jungelezni fognak hogy aztán űbermegagigarajként lemészárolja az ellenfeleket. Na ez a gyakorlatban úgy fest hogy eltűnik a delikvens az első fél órára hogy aztán kevesebb goldal meg szintel jöjjön elő mint a kint 4v5ben harcoló team tagjai. 2-3szor azért bezúzzák a fasorban mert mindenki tudja hogy ott rohad végig és még gankolni se jött ki a meccs során hiába szól neki mindenki. Az itemeket úgy válassza ahogy látta/hallotta a neten, nem érdekli hogy kik vannak az ellenfél csapatában, majd amikor már a t4 towereket gyakják megjegyzi hogy szar a csapata.

    5. A madpro. Ő már az elején kijelenti hogy iszonyat pro szóval hagyja mindenki a farmot neki aztán majd ő megold mindent. Ez addig tart amég először elnem tiporják, majd "szimpla rinyálóvá" süllyed vissza.

    6. oroszok... ők mindegyik típusnál rosszabbak
  • Royalkrisz
    #3599
    Üsse kő.Ha nem lépnek ki folyton engem nem zavar csak játszanak normálisan.
  • donatus13
    #3598
    Itt meg sok lesz az orosz:DDD
  • Royalkrisz
    #3597
    Üdv mindenkinek.Ha esetleg van valakinek 2 db Dota 2 kulcsa elfogadnám.Az egyik nekem kéne a másik havernak.Eddig LoL-tunk de elég volt a sok parasztból az afk stb
    [email protected]

    Nagyon szépen köszönöm előre is.
  • Inv1sus
    #3596
    az aztán microskill öcsém. Rémálmomba se kapjak ilyen meepot ellenfélként.
  • Zomil
    #3595
    És igen megkezdödött...mikor a sok redardált 100gpm-re medusa-t pickeli és a split shot-ra rak... :D
  • zolee216
    #3594
    Van nekem is 11 meghívóm! Akinek kell, az írjon Pü-t e-mail címmel.
  • ifa2010
    #3593
    Hello Gabor85,

    Ha már így felajánlottad én szeretnék élnia lehetőséggel.
    e-mail: [email protected]
    Moba játékok közül még csak a lollal játszottam , de egy kicsit idegesített néhány tag, ezért hanyagolom és megtaláltam EZT a játékot.
    Előre is köszönöm a segítségedet.

    Üdv
  • Gabor85
    #3592
    Ha valakinek kell meghívó akkor szóljon és megbeszéljük!
  • ToCsEk
    #3591
    fail képként raktam be

  • ToCsEk
    #3590
  • donatus13
    #3589
    Én is néztem meepot , de hát az enemy elég ismeretlen volt.
  • sanyiiiii
    #3588
    Tudna.
  • Zomil
    #3587
    Ez mondjuk nem semmi meccs volt :D
  • TBTPumpa
    #3586
    Tudna valaki adni 2 db kulcsot a Dota 2-höz, persze csak ha nem probléma.
    Én még a béta idején jutottam hozzá a Dota 2-höz, kipróbálná néhány ismerősöm is, csak egyenlőre még nem ingyenes a nagyközönség számára...

    Előre is köszönöm!
  • ToCsEk
    #3585
    meccs végén randorma dobál itemeket, szintlépésnél pedig kapsz 1et garantáltan
  • BladeW
    #3584
    Játék végén costume itemeket csak ládákból lehet szerezni? (Amihez 2 dodóért kell kulcsot venni ugye)
  • ToCsEk
    #3583
    pedig 5v5 mid azonos hősőkkel elég fun
  • Inv1sus
    #3582
    Na lett mid game only. Most már több lesz a vérpistike, aki 1v1-re akar hívni.
  • donatus13
    #3581
    Added Medusa!

    GAMEPLAY
    - Witch Doctor: Fixed Aghanim's Death Ward attacking Familiars and other psuedo heroes.
    - Doom: Scorched Earth now only applies damage from Doom himself, not all the units affected by his aura.
    - Pudge: Fixed being able to get units stuck using Refresher.
    - Keeper of the Light: Fixed Recall interaction with non-hero units.

    UI
    - Added a Haste button to the courier HUD element.
    - Added Mid Only game mode for private lobbies (disables other lanes and allows the same hero to be selected).
    - The Announcer Share dialog has been replaced with a Shared Content dialog.
    - Added a badge to the top bar to count the available shared items.
    - If shared content is available in a game, a message is now printed pregame.
    - Added Balanced Shuffle button to non-tournament private lobbies.
    - Added All Chat private lobby option for enabling voice chat among all players.
    - Fixed "Equip" appearing in the right click menu for some chests.

    AUDIO
    - Fixed hearing the wrong announcer after equipping a new item in the loadout.
    - Fixed bugs with muting cobroadcasters causing other sounds to be muted.

    BOTS
    - The bots are now less likely to push with more heroes than what they deem necessary (less 5-man Dota). Probably needs some tuning.
    - Made bots slightly less self-concerned when considering defending an ally. Also made them more likely to jump in if they have a slow or stun.
    - Bots that are capable of jungling during the laning phase may now do so.
    - If purchasing an item from the secret shop would complete an item, desire for going there is now increased.
    - When their next item is purchasable, their desire to farm is significantly reduced.
    - Fixed bad tuning that was causing bots to almost never farm lanes.
    - Improved bot responsiveness to pings on Roshan.
    - Bots are now less likely to assume that humans will purchase wards.
  • Zomil
    #3580
    Nah megkaptuk Medusa-t, bár mondjuk én nem szeretem szvsz nagyon unalmas hös :)
  • YakHead
    #3579
    Köszi szépen
  • ToCsEk
    #3578
    nekem is van még 4
  • rhazid
    #3577
    12 dota kulcs, írjatok ha kell.
  • RAZOR27
    #3576
    érdekes elképzeléseid vannak :D de inkább csak annyit mondok mint a többiek

    -lol
  • Inv1sus
    #3575
    Akinek esetleg lenne kedve itemtradelni: http://dota2lounge.com/profile?id=76561198078190522

    Jobbra megtalálhatjátok, miket keresek.
  • Jeffjohnson
    #3574
    Minden okés köszönöm!
  • ToCsEk
    #3573
    ment, szólj ha gebasz van :D
  • Jeffjohnson
    #3572
    ment a pm (két havernak kellene) e-mail címüket elküldtem
  • ToCsEk
    #3571
    7dota2 kulcs, valaki?
  • setuh
    #3570
    En a le se uloket valasztom inkabb.
  • Pethy23
    #3569
    Itt csak magadat okolhatod, hogy nem tanultad meg a dota hivatalos nyelvét az oroszt. Nyelvtudás nélkül le se ülj játszani...
  • Fabio Capello
    #3568
    Mother Russia xaxaxaxa :D
  • Inv1sus
    #3567
    Engem is keresett már meg orosz, hogy üzletelni akar. Próbáltam megérteni mit akar, hátha kokk és jó itemet ki tudok tradelni, de aztán már inkább blokkoltam, mert agyfaszt kaptam.
    Ezek azt hiszik hogy mindenki tud oroszul, hogy ez valami világnyelv.

  • RAZOR27
    #3566
    Emberek... megkell osztanom mi történt ma velem.

    Greevileztem (szokás szerint) windrunnerrel, kb 4-2re vezettünk amikor elkezdett az egyik csapattársam (furion, megabalfasz volt egyébként) oroszul írogatni nekem, amikor már 3adjára írtam hogy english mofo eljutott a tudatáig hogy nemértem mit hadovál, persze addigra a csapat másik 3 tagja is idegbajt kapott. Egyszercsak felvillan a steam hogy barát invet kaptam, és hát kitől, persze az orosztól, közbe jöttek az új greevilek de ő a csetbe még magyarázott nekem, megpróbált valami anglicizmust előrántani, kinyögte hogy tradelni akar, írtam neki hogy majd a meccs után. Persze addig ő állt egyhelyben a map közepén és folyamatosan küldözgetni a trade felkéréseket. Ittmár blokkoltam is volna de érdekelt mit akart. Na szóval a meccs végéig nem mozdult el a helyéről csak írogatott hogy pls pls pls(de csodával határos módon nyertünk) a meccs után megkérdeztem mi kell neki, próbáltam megérteni amit hadovál de esküszöm ha megpróbálta volna google fordítóval talán még meg is értem, arra következtettem végül hogy egy common wr cape kell neki, örültem is neki, mert elakartam már passzolni. Nem viccelek, 10percen át próbálta elmagyarázni hogy mit akar érte adni, a legtöbb üzenet azvolt hogy my english russia meg pls pls pls (röhej hogy még ekkor is képes volt oroszul írni néhány sort, hátha azóta megtanultam a nyelvét..) Amikor kifundálta hogy lehet linkelni csetbe itemeket kiderült hogy 3 commont -amiből az egyik egy cape volt- akart adni az egész sparrowhawk settemért.... én olyan ideges lettem, instant törlés/blokkolás... egyszerűen nemtudtam feldolgozni az egészet.
  • donatus13
    #3565
    Egyébként huskar is kemény tud lenni ellene mivel ahogy szedi el a hpt csökken a lifesteal, viszont huskar meg ezzel együtt erősödik.
  • Zomil
    #3564
    Olyan hösök akiknek van beépitett evasion pl. PA,
    olyanok akik magic immune közben is le tudják stunolni, pl. Naga, Batrider, Warlock, Beastmaster
    De jo még Omni is, Ursa is, meg ugye Ghost scepter support hösökre.
    Meg persze az erdöt folyamatosan wardolni kell és nem szabad engedni h sokat farmoljon.
  • donatus13
    #3563
    Batraider, Naga, Warlock, Mortred , vagy manta style.