DOTA 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

skymannn
#3064
nem jön be a kép 😞

speed01
#3063
Eladó steam account, csak a dota 2 van benne, 50 perc játékidõvel!

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél\"

balintk
#3062
epic fail. 😄

Zomil
#3061
mi fail? 😄
az egyik ott Dendi 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

skymannn
#3060
fail.

Zomil
#3059

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

setuh
#3058
<#nevetes1>

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

ToCsEk
#3057
first blood<#vigyor>

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

setuh
#3056

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

ToCsEk
#3055
epic, 5:20nál az a jelenet a legjobb 😊 are u kidding me?: D
az az egész il2 best of jelenete 😄 ugyan olyan mint az elsõ il-enn puppey creep blockja 😮 😊

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Zomil
#3054

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

HunAnFionn
#3053
Hmmmm... imádom, hogy mennyire lelkesítõek tudnak lenni ezek a veterán játékosok. 😊

ToCsEk
#3052
This week we're shipping an embarrassing lack of content. We're saving it all for next week.

GAMEPLAY
- Fixed Illuminate going 400 further than intended.
- Fixed Psi Blades being slightly too wide in its spill.

UI
- Fixed range cursor always using the player's main hero instead of the currently casting unit.
- Fixed bug where connecting during CM pick stage resulted in a broken pick/ban view.
- Added control groups 7, 8, 9, and 10.
- Enabled equipped Pennants showing up in your base.

AUDIO
- Added custom sounds when Tiny has an ultimate scepter equipped and is attacking with a tree.

BOTS
- Added Luna bot.
- Added Dazzle bot.
- Only use suggested heroes if we have bot implementations for them.
- Lich bot will now use Frost Nova when laning to harass, if he has plenty of mana.
- Fixed bug that would cause Viper to use Poision Attack on creeps when laning.
- Bots will now sell TP scrolls if they need the inventory space to buy an item from the Secret Shop.
- Made Bane bot less likely to use abilities when doing a mild retreat.
- Fixed Razor's Plasma Field usage in-lane which was just completely broken. He should spam it less now.
- Tiny will now Avalanche at a slightly further distance when trying to do his combo.
- Windrunner will try to Shackleshot when retreating less now, and only when Windrun isn't active.
- Bots will no longer want to do Roshan when they aren't sufficiently tanky.
- When buying TP scrolls, bots will now try to purchase two of them since they tend to run around without any too often
- Fixed bug where bots wouldn't lower their farm desire when they reached enough money to make a big purchase, resulting in them farming forever.
- Fixed bug in Armlet toggling.
- Fixed bug that was causing bots to use Mekansm when no one needed healing.
- Fixed bug that was causing bots to incorrectly extrapolate movement positions (breaking abilities that need to lead their targets like Torrent or Light Strike Array).

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#3051
Dehogynem 😄

HunAnFionn
#3050
Értem amit mondasz, de ez minden játék, minden klánjával így van, ha valaki azt hiszi, hogy a klán az õ személyi sleppje azt ki kell vágni. Én sem kedvelem azokat, akik önfejûen vagánykodnak vagy sz@rnak az egészbe bele, mikor össze kellene fognia a csapatnak. Ha ilyen elõfordulna, akkor a játékélmény érdekében meg kell szabadulni attól az embertõl, ha pedig nem megy, akkor ki kell lépni a klánból, akármennyire nehéz is.
Dota hál' Istennek egy kiscsapat-alapú játék, elég 5 tapasztalt, összeszokott, értelmes ember hozzá. Talán nem nagy elvárás a több száz magyar Dotás között 4 normálisat találni.

Inv1sus
#3049
Össze lehet szedni olyan csapatot, de ahhoz kell egy szigorú kéz is. Szóval csak azért bent hagyni valakit, mert az illetõ valakinek a barátja és együtt járnak WC-re vagy mert jól játszik, de közbe ugat meg csérvog hátrányos helyzetben, azt nem szabad.
Engem szabályosan kiidegel a csérvogás. Az fõleg, ha a saját hülyesége miatt hal meg vagy ilyeneket mond: HÁT PERSZE HOGY RÁM NYOMJA AZ ULTIJÁT AZ A @&#! LINA!
Igen észkombájn, a Lina az ultiját nyilván rányomja valakire, fõleg ha low hp-s és olyan idióta béna gyökér, mint te, hogy ugranál bele egy pöcegödörbe és fulladnál meg...
Másik kedvencem a kapitányszellemû hibbant barom, aki kiossza, hogy ki mit csináljon, holott semmi agya nincs a játékhoz (jellemzõjük, hogy akkor akar a legjobann pusholni, amikor a másik csapat kissé el van feedelve), vagy ha õneki szar a farmja, akkor már afk, mert ez a game el lett vesztve És hogy õnélküle ezt bizony már nem lehet megnyerni.

Na az ilyeneket rúgd ki, csak egy javaslat.

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

HunAnFionn
#3048
Attól még, mert sokaknak nem jött össze, nekünk még bejöhet. S amúgy sem kell rögtön le csillámlámázni vagy ig-lightnak nevezni azokat, akik megpróbálkoznak a csapatépítéssel. Ha belebukunk legalább ennyivel is bölcsebbek leszünk.

Sáska
#3047
*gyozelem (autocorrect ftw).

Sáska
#3046
rosszul fogalmaztam. arra gondoltam, hogy olyanokat keresek, akiknek maga a jatek fontosabb, mint a gyozelebb. Mar "oreg" vagyok a feszultseghez :-).

Inv1sus
#3045
Hát akkor nosza. Minél többet beszéltek róla, annál többre juttok. Idõrõl idõre mindig elõrukkol valaki azzal, hogy elege van a hülyékbõl és hogy csapatba akar lenni. Aztán kiderül többségérõl, hogy õ is ugyanolyan csillámláma vagy iq-ja alulról csapkodja a 90-et.

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

HunAnFionn
#3044
Lesz, ha alapítunk...

Inv1sus
#3043
Nem pro csapatot keresek, inkabb egy olyan gardat, ahol jo a hangulat, es nem gurul el a gyogyszer, ha esetleg veszitenek.

Nincs ilyen. Magasabb szinten már lehet ilyet találni.

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

Sáska
#3042
hozzaadtalak titeket a friendlistemhez (steam nevem: sis3re)

#3041
Szerintem ez dotaban nem sok 😄
#3040
felvettelek , de latom 400 ora jatek ez casual ?😄

Steam name: Renato_Misak XBL gamertag: Renato Misak PSN: Misak_Renato

#3039
Sziasztok

Csatlakoznek aaz elottem szolokhoz. A vegen meg osszejon itt egy kis kezdo csapat 😊 Steam nevem az alairasban

Steam name: Renato_Misak XBL gamertag: Renato Misak PSN: Misak_Renato

#3038
Üdv

Én is szívesen játszanék néha-néha a casual kategóriával, játékbeli nevem: talicskaa
HunAnFionn
#3037
Sziasztok!

Ez engem is érdekelne. Nem akarok profi dotás lenni, versenyeken sem akarok részt venni, de egy héten egyszer-kétszer szívesen játszanék csapatban.

Sáska
#3036
hello,

lassan elerem a 200 lejatszott meccset, es most mar tisztaban vagyok eleg sok hossel; elertem arra szintre, hogy az alapokat mar tudom, viszont erzem, hogy meg rengeteg kis okossagot tanulhatnek, ha lenne ki(k)tol..
Ha van olyan tarsasag itt, aki szivesen jatszana egy lelkes amatorrel, keressen meg PM-ben. Nem pro csapatot keresek, inkabb egy olyan gardat, ahol jo a hangulat, es nem gurul el a gyogyszer, ha esetleg veszitenek. KeZdonek tartom magam, de azert nem vagyok full analfabeta.
thx!

Muki100
#3035
Ásóspatkány a fõkliensben!

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

setuh
#3034
Most akkor van lesz patch v nem?

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Ray Z
#3033
Egy naiv kérdés: valakinek van egy dota kulcsa számomra? 😄

Xbox LIVE Gamertag: RayZ HUN

Zomil
#3032
Nah igen, ez a video meghozza a kedvet...aztán kapsz 4 orosz és gyorsan el is megy... 😄

Amugy bármennyire is nem tetszik a hatalmas navi hype, ök voltak a legjobb csapat a TI2-ön szerintem, a végét szimplán elbohockodták azokkal a pickekkel.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#3031
Urambocsá hogy elmertem menni pubolni egyedül 😄 , nem voltak fenn nekem meg dotázhatnékom volt. Fõleg mert megnéztem ezt: Long Live The International

#3030
Azt mondtad van teamed akkor miért nem toljátok együtt?😄

#3029
Valaki magyarázza már meg nekem hogy miért kapok állandóan zombikat csapattársnak? Most is megkérdem srácot jungle vagy longlane azt mondja neki mindegy, jó pickelem Chent, új egér microt szokni kell vele. Erre õ pickeli Banet, még mindig hardlanerõl beszélek Ellenfél mirana 5 perc alatt killing spree. Invokert megalázta miden pudge, Naga 15 perc alatt összerakott egy Vanguardot ami egy 2k-s item és még csak nem is ring-el kezdte, nem hp boosterrel, mert az biztos segít neki majd lanen maradni. Csak viszonyításképpen Chennel 15 perc volt Meka+Arcane úgy hogy közbe ganekeltem is.

De ami a legnagyobb baj hogy nem egy-két meccsen kapok ilyen embereket hanem 8/10.

ToCsEk
#3028
<#rinya><#idiota>

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

RedDevilsza
#3027
Ja hát ez közel sem õ 😄

ToCsEk
#3026
hát lehet nem õ volt, de mind1 is 😊

42209126

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

RedDevilsza
#3025
De egy meccs IDt nyomhatnál.

RedDevilsza
#3024
Kétlem hogy a valódi Misery lett volna...

ToCsEk
#3023
nah 3 hét kihagyás után toltam 3 gamet 😄, 1lose 2win
lose fail volt nem volt carrynk nyerhettünk volna ha nem húzzuk el riki meg morph ellen asd 😄
elsõ win, clg.misery-vel összedobott 😄 nah ez egy állat, pudgeval lehozta, 24:5re nyertünk, olyan hookokat tolt beszarás 😄
utolsó game +30al nyertünk, giga flame volt, 5.perctõl mentünk 4en összehoztunk egy +15kill-es elõnyt aztán jött a flame hogy ta instant win, õk magyaráztak mikor náluk volt am, hát kapott rendesen feedet 😄, de mi sem panaszkodtunk, tide sk comboval haltak 5sec alatt 😊

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

RedDevilsza
#3022
Én egyet értek az új pause dologgal. Teljesen tét nélküli pub meccseken nem a pause képernyõt szeretném nézegetni, hanem játszani. Ha valaki kap egy telefont, vagy ki kell mennie WCre, akkor beküldi a hõsét valami torony mögé, és akkor legalább a másik 9 játékos tolhatja tovább. Úgy se azon a 2 percen fog múlni a meccs.

Inv1sus
#3021
Ami mûködhet, hogy ha ketten vagy többen játszotok együtt a csapatban, addig amíg telefonod van, addig kilépsz a játékból, a társad meg lepausolja.

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

Inv1sus
#3020
Na igen ez már jobb, de ahogy te is említetted, telefonhívást bárki kaphat. Azért azt ne várjuk már el, hogy pubos játék alatt teljesen megszakítsuk a kommunikációt a külvilággal...

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

Zomil
#3019
Közben kijött egy update2 amiben ez is benne van:
- When a player is disconnected, the opposing-team unpause timer is still 30 seconds.

szoval igy már mindjárt más, bár továbbra sem örülök neki, h amugy meg nincs meg a 30 másodperc, mert olyan is elofurdul, h vkinek pont telefonja van és 30másodperc alatt böven le lehet rendezni

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#3018
Azért a pause-os dologgal teljesen egyetértek, igy már esély sem lesz, ha valaki véletlenül dc-zik akkor legyen ideje visszaérni...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#3017
Test kliensben szerinted ki a szart csábítanak azzal az átlag 70 emberrel aki online ? item bugot keresnek vele... de itt az újabb lehetõség legalább eltudod adni az invite ot megint.

setuh
#3016
Ezzel egyet kell hogy ertsek,altalaban azok a trollok akik unpausolnak es nem forditva.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Inv1sus
#3015
Egyébként az véletlenül se jutott eszükbe, hogy ne engedjék meg a csapattársaknak a resume-t egy bizonyos ideig. Mondjuk pont 5 mp elég lett volna.

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.