5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #3642
    2-0 vagyok TA ellen mid-en, erre meepo-nk kilép és early abbandon...fuuuu :D
  • Fabio Capello
    #3641
    Őszinte leszek, kezdő létemre én is a single draftot nyomom - így legalább van lehetőségem megismerni, kitanulni az alapjait a hősöknek, all pickben sose szánnám rá magam, hogy másokkal játsszak, mint amikkel már nagyjából tudok rendesen. Érdekes módon nagyon ritka, hogy negatív KDA-ban végzek - nagy kár, hogy még ilyenkor is könnyen kikapok, mert beesik egy leave, egy suicide retardált, etc, etc.

    Nyilvánvalóan, nem én vagyok az EU régió legjobb játékosa, de jó érzés tudni, hogy a félelmem, hogy horribilisen be fogom szívni a játékokat, és iszonyatosan negatív KDA-kat fogok hozni, nem jött be. Persze, rengeteg mindent kell még tanulni így is, de az már csak idő kérdése :)

    Viszont nemrég fedeztem fel, hogy lehet értékelni is a csapattársaidat (legalábbis a profilomon vannak ilyen számadatok), a lejátszott játékaim háromnegyedében kaptam valamiféle pozitív értékelést :)
  • RedDevilsza
    #3640
    Pedig viper, huskar, clinkz, drow, silencer ugyanúgy orbolnak, agro nélkül.
  • RAZOR27
    #3639
    a többinél még nem figyeltem meg, de ettől független nekem ez még mindig nem tetszik, nemlátom értelmét miért ne agróznának rá a creepek, bár lehet ez csak nekem fura :D
  • Zomil
    #3638
    Az összes orb effect igy müködik :)
  • RAZOR27
    #3637
    egyet értek, viszont még annyi nerfet kioszthatnának neki hogy a manuálisan "kasztolt" frost arrowsra is agrózhatnának a creepek.

    (elég cigány dolognak tartom, bár ellenem még nem vetették be, de én szoktam és szerintem ez elég nonszensz dolog így hagyni)
  • RedDevilsza
    #3636
    Tipikus pubstomp hero. Ha nem gankelik, teamfightokban nem kap cc-t akkor el tud menni valóban. Normális mm szinten useless, lothar nélkül nincs escape skilllje, silence hiába aoe, nem ér annyit mint egy stun vagy slow. Az előző aurájával valóban OP volt, most semmi baj nincs vele.
  • donatus13
    #3635
    Most van elegem drow rangerből egyébként, kihozzák pubon 5 perc után 250 et dmg el, megvan a crystalis és vége a meccsnek , hát a kurva anyját az ilyen jó balancenak.
  • Zomil
    #3634
    Amugy azon is gondolkodtam, h lehet az a baj, h random draf-ot tolok és azt kevés ember játszik ezért tul nagy a különbség a játékosok között?
  • Zomil
    #3633
    egy csomoszor beirom pl. hogy ne azt a lane-t pusholjuk már ahol már bevertük a barack-ot, de nem...10böl 8szor visszamegy a sok hülye tovább pusholni oda...
  • RedDevilsza
    #3632
    MInt ahogy írtam, ha leszarják, visszapofáznak, nem kell törődni vele. És nyílván nem olyan tanácsokra gondoltam hogy: "omfg stop feeding moron", meg hasonlók, hanem pl nyert teamfightok után villogni a szerencsétlennek, aki towerpush helyett elmegy erdöt farmolni, meg ilyenek. Az ilyeneket ha normális módon kezeled, hidd el nem 100ból 1 fog hallgatni rád.
  • Zomil
    #3631
    Hogyne...leirni neki mit csináljon...persze...ugye most viccelsz vagy pedig nem egy játékkal játszunk. 100emberböl jo, ha 1el találkozok aki elvisel némi kritikát a többi vagy leszarja vagy visszapofázik.
  • RAZOR27
    #3630
    ezis egy vélemény :D nálam észrevehetően javult a helyzet szép lassan
  • RedDevilsza
    #3629
    Hát azért 1400 játékodból összvissz van 13 Very High mm-en. Ezt már azért nem lehet oroszokra kenni. A Dota nem csak arról szól hogy hogy lasthitelsz, meg milyen itemeket raksz, hanem hogy hogy tudsz együttműködni, kezelni a rossz szituációkat, esetleg értelmes utasításokat osztani a csapatnak. Én ha látom hogy valaki nem azt csinálja amit kéne, leírom neki, pingelek hogy mit merre hogyan. Ha retardált az illettő és csak visszapofázik, nem foglalkozok vele, de ha értelmes ember, csak a dotához nem ért még annyira, akkor meg meg hallgat rám és csinálja.
  • donatus13
    #3628
    Én megyek szívesen de csak normált.
  • Zomil
    #3627
    Pudge wars, esetleg invoker mid sun strike-al :D
  • Zomil
    #3626
    Hát 1400+ lejátszott meccs tapasztalata alapján(amikor a replay rendszer szerint very high skill-ben is voltam) itt ninics mm tier, csak szerencse, h éppen kikkel rak össze. Az a baj, h pl. honban éreztem 1700fölött, h ott tényleg jo játékosok vannak, de itt nem érzek elörelépést.
  • ToCsEk
    #3625
    holnap valaki game?:D visszatérek oroszok reszkessetek
    este tolhatnánk akár valami sg gamet :D vagy valami fun mid onlyt :D
  • RAZOR27
    #3624
    olyanokkal énis találkoztam :D:D de hálistennek már feljebb vagyok mm tierbe, már nagyon ritkán rak össze ilyenekkel. Inkább csak orosz eredetű problémáim vannak, de azok mindenütt ottvannak :D
  • Zomil
    #3623
    Én meg csak random draft-ban nyomom, mivel meguntam, h single draft teli van gyökerekkel akik nem is ismerik az összes höst mégis ugy jönnek játszani aztán vigyorogva beirják, h most elöször játszanak xy hössel.
  • RAZOR27
    #3622
    ezért nem a mecsmékinget hibáztatnám, hanem azokat akik csapatként mennek játszani és direkt pubok ellen. A rendszer meg kénytelen valakit berakni ellenük.
    Én csak singledraftba nyomom, ott annyira nem vészes ha többen jönnek :D 4napja volt ahogy nézem, hogy először hogy full team ellen voltunk Ráadásul bajnok pickjeik voltak és early gémbe okoztak is fejtöréseket rendesen, de aztán elkentünk a szájukat. Sírtak is nagyon :D vicces volt :D de megérdemelték :D
    (mondjuk nem teljesen pub csapat volt nálunk se, de mi csak ketten voltunk egy teamből) itt is a meccs
  • donatus13
    #3621
    Hasonló nekem is, bár én -28 ba vagyok már, legfőképp azért mert pár újonc játékosnak segítek aztán magával ragad a loss áradat :DD én is amúgy mindig ha solozok így vagyok, vagy én tarolok vagy engem tarolnak...
  • Zomil
    #3620
    Az a durva, h én +30 win-be voltam. És az ellenfeleknél valoban jo játékosok voltak...csak épp társaknak állandoan 200win-es embereket kaptam. Azota meg azért küzdöttem, h +15-ben legyen, jelenleg a mai nap folyamán azért küzdöttem, h +8-ba legyek, de szerintem estére le fog menni +5-re.

    Az a baj, h még csak nem is izgalmasak a meccsek, 1meccset megnyerek +20killel, majd a következöt elvesztem ugyanennyivel.

    A mai nap 1meccsem volt 30perc fölött az is azért, mert az ellenfél még farmolt egy kicsit, meg a kutnál szorakozott.
  • Muki100
    #3619
    Mindent megtesz az MM hogy 50% közelében legyünk, de néha pofátlan. Egyre többször lehet megmondani egy-egy meccsről hogy winre vagy lossra osztja le.
  • donatus13
    #3618
    Velem is történt ilyen annyira esélytelen meccseket kapok néha, hogy elborzadok...
  • Zomil
    #3617
    Megint baszakodtak vmit az MM-el, mert 2nap alatt 3szor dobott össze egy 5fös társasággal, ugy h tölünk mindenki külön volt. :S
  • ToCsEk
    #3616
    9 meghívóm még mindig van
  • Royalkrisz
    #3615
    Hú jó kérdés már nem emlékszem rá.De valoszínüleg nem én kaptam ha nincs a táskámba.
    De köszönöm a segítséget.
  • nukerke
    #3614
    Ennyi szaros ruszkit félelmetes..
  • Panzeradler #3613
    A meccs végén az itemek alatt volt név, vagy pedig a bal sarokba rakta?
    Mert azt is látod, hogy ha más kapja.
  • Royalkrisz
    #3612
    Néztem a táskámat de üres nem értem miért.
  • sanyiiiii
    #3611
    Store -> Backpack ott látod a cuccokat, jobbgomb, equip.
  • Royalkrisz
    #3610
    Rendben köszöntem.:)
  • Fabio Capello
    #3609
    játszol, és randomra kapsz, illetve szintlépéskor fixen egyet.
  • Royalkrisz
    #3608
    Üdv mindenkinek. Eddig bejön az első meccsem nem is lett rossz 5/5/13 xD de ég és föld a LoL képest.Amit még nem értetem kaptam valami hajat meg csukját de nem találtam sehol.Ha esetleg kisegítenétek pár jó tanáccsal meg hogy honnan lehet szerezni "skineket" azt meg köszönöm mert elvileg nem csak pénzért lehet.

    Köszönöm előre is.
  • Zomil
    #3607
    Igen, mert utána csak oroszokat kapsz akik medusa-t pickelik 100gpm-el, meg 4orosz akik egész játék alatt oroszul beszélnak, majd mikor elbaszom az elsö alch stunomat a 20bol beirja, h "n1" és tovább nem is látok angol szöveget...
  • BladeW
    #3606
    Itt is ugyanez van, az utóbbi 2 napban átlag 5-6 perc mire bejutok egy meccsre, ahonnan az első 10 percben valaki biztos kilép, disconnectel, vagy AFK.

    Nagyon remélem, hogy ez csak alacsony szinteken jellemző.
  • rhazid
    #3605
    Elég jó!:D
  • setuh
    #3604
    Meg lehetne azt probalni,hogy aki nem angolul beszel a nyugat europai szerveren, reportolni,es odairni az indokot is.Mashol mar olvastam,hogy ezt csinaljak,igy hatha el lehetne erni,hogy a valve felfigyeljen erre es nyugat europai szerveren csak angolul lehessen beszelni,ha megsem akkor 1 het ban a nyugat eu-rol mondjuk.
  • Zomil
    #3603
    Jungler-röl jut eszembe...tegnap volt egy meccsem ahol Beastmaster elment jungelezni!!! Nem, nem ancient-eket stackelni...Mikor én solo lane-en 7-es voltam ö akkor volt 4-es...végig nem szolt egy mukkot sem csak lelkesen farmolt, majd mikor beverték a barackokat megszoltalt, h "noob team, u lost lanes reported"
    Hát azt hittem ott helyben lefordulok a székröl :DDD