5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • penge25
    #3682
    nembaj, hátha találok pár régi honost, te is az voltál Tocsek :)
  • ToCsEk
    #3681
    kerüld magyarokat, sg-s arcok jófejek, de a többi "nagytudású" magyar troll geci mind, nagyra vannak tudásokkal, akik alattuk vannak meg nem nézik semmibe kb

    dota.rts.hu és Hungary channel 70, 100+ playerre van teli, válogathatsz :D majd meglátod milyen is a színvonal :D, persze ki lehet fogni az értelemsebb embereket is

    Dota2.hu
    Dota2.rts.hu
    dota24.hu
    http://www.facebook.com/DotA.RTS.hu
    http://www.dota2league.btar.hu/ ez meg multhéten indult, fel is kapták, indul is a 2.része egyből
  • Alien1024
    #3680
    Sziasztok! Akinek kellene Dota2 meghívó az írjon erre az email cimre: [email protected]. Van 1 8db amit szét tudok osztani. Üdv.
  • penge25
    #3679
    Sziasztok. Két napja kaptam egy dota 2 meghívót. Régen sokat kb 2 év HoN-oztam, volt egy kis Lol (bár az nem jött be). Majd beszippantott a Guild Wars 2, de sajnos ott elértem mindent ami érdekel és így már nem köt le. Nos, azt szeretném megkérdezni vannak e magyar klánok, magyar közösség, mint régen a HoNba amikor sokat tudtunk együtt játszani, még kisebb bajnokságok is voltak (Itt sok ismerős HoN-os koléégát látok). Vagy inkább hagyjam a picsába a játékot, mert csak sokkot kapok a pugtól?! Van valami magyar ingame chat channel?
  • Fehercsoki
    #3678
    Illetve már 26.
  • Fehercsoki
    #3677
    13 darab ingyen elvihető dota 2-m van, ha valakit érdekel pm-ben dobjon egy e-mail címet.(steames e-mail cím ahova küldhetem a giftet)
  • Pethy23
    #3676
    Véletlen :D
  • setuh
    #3675
    Lehet,h csak veletlen de miota nyugat eu szerveren jatszok,igaz nem toltam mostanaba sokat,de nem lattam ciril betut,max nemetek dumalgattak.Meg a vegen normalizalodik a helyzet.
  • Inv1sus
    #3674
    Hát a játékok közötti szünetben lemutolhatnák magukat. xD Mert én most pont egy ilyenbe kattintottam bele.
  • Zomil
    #3673
    Mondjuk hogy amibe belenéztem meccsen ott a játékosok nevei elég igénytelenek voltak.
  • puca007
    #3672
    mi a probléma vele?
  • RAZOR27
    #3671
    utánalestem itt megy most, 3percet bírtam :D elég igénytelen :D de próbálkozásnak elmegy
  • BladeW
    #3670
    Nem tudja valaki, hogy ez hány órakor indul?
  • donatus13
    #3669
    Ahogy mondod, ma toltam egyet, alig pár hős hiányzott, mondom jó, erről ennyit:D
  • Zomil
    #3668
    Az uj játékmod meg amugy sztem semmire nem jo. összes hös-20 ami olyan 100 :D

    Ha a 20 legkevesebbet játszott hös lenne, akkor lenne értelme.
  • donatus13
    #3667
    Jah, nagyon kevesen nyomják ez az új játékmód se valami gyors, single draft és ap a legjobb.
  • Zomil
    #3666
    Amugy még valami furcsa feltünt. Mi történt a random draft-al, a nap bármelyik szakaszában legalább 5perc mire behiv...ezelött azért 2-3 perc után már ment is a menet, most meg semmi, pedig elvileg stabil 150-200ezer játékos van. Vagy mindenki abbahagyta a random draft-ot? Nem értem :S
  • nukerke
    #3665
    Még mindig nem kezdő Dotásokat keresek. Ha te is ilyen vagy addolj ingame: nukerke

    Ha addoltok gyertek is meccsre vagy inveljetek engem mert annak semmi értelme, hogy addoltok vagy én titeket utána meg semmi... :)
  • RAZOR27
    #3664
    ezért nemis a tiedre válaszoltam :D mert csak nagy-általánosságba értettem :D

    amúgy ironikus, első single draftomba bennevolt lich, gondoltam jel hogy próbáljam ki dominatorral :D sajna 4percnél jött futár szóval volt egy 2-3 perc afkm, nemvolt manim kipróbálni. De az ultijára még mindig nem figyel oda senki :D amikor bejött két blademail az ellennél ott volt egy csufi fűbeharapásom :D axe meg clockwerk kötött pattogott, mindkettőn blademail :D tizedmásodpercek alatt elpusztultam :D de kilépett az ellenféltől valaki szóval nemvolt nehéz a végére
  • donatus13
    #3663
    Én is rengeteget nyomom oroszokkal és sajnos nehéz elviselni, de már oda eljutottam ,hogy nem idegesít már egyáltalán el kell viselnem őket azt kész:S már -30 ba vagyok :) egyáltalán nem izgat már... tegnap is. ITt ez a meccs szarrá feedelték enemyt végig öltem őket, próbálgattam gankelni feltartottam őket ,hogy mieink kierősödjenek aztán az lett belőle ,hogy mindenki össze vissza ment...
  • donatus13
    #3662
    Persze, senki sem vitatja az igazadat, a nooboknak semmire se jó :D
  • Zomil
    #3661
    csak a gond az, h ez a lich egy darab neutral-t sem szedett össze(vagy csak én voltam a vak), ráadásul jol sem álltunk :D
    De a soul booster is erösen megkérdöjelezhetö szerintem :)
  • donatus13
    #3660
    Én nagyon szerete, stackelni kurva jó vele főleg az ancientet, akkor még tudok vele creep hullámot húzni stb:D jó az...
  • RAZOR27
    #3659
    nem nagyon csípem lichet, viszont megtudom érteni a helmet, ha jól áll a csapat és van gold akkor énis megfontolnám, sokmindenre jó lehet. Könnyebben lehet vele jungelezni, sztekkelni , ha kezd kifingani a neutrálod betudod szipkázni, feltudod tartani vele a creephullámok, a lifesteal már csak hal a tortán. Biztos nem a legjobb választás de nem is a legrosszabb :D
  • RedDevilsza
    #3658
    Logikus pedig: úgysem találnának el senkit vele tisztában vannak saját korlátaikkal, ezért inkább az esélyt sem adják meg hogy összevissza nyomkodják a razet, ehelyett tolnak egy attack moveot teamfightba oszt jónapot. Legalábbis a poof nélkülni meeponak is az volt a lényege hogy semmi skillt nem igényel úgy a hős. mondjuk fele annyit sem ér, de hát valmit valamiért :)
  • Zomil
    #3657
    Lol akkor ez nem ilyen uj kitalácio :D

    A másik build amit sosem fogok megérteni: eddig csak oroszokat láttam ilyet rakni, h Nevermore-al nem raknak shadowraze-re, hanem csak a passzivokra+ultira és utána is inkább stat-ra raknak. Fogalmam sincs ez miért jo :D
  • RedDevilsza
    #3656
    Jaaaj régi szép idők :D Dota 1ben rakott minden 2. lich helm of domit valami rejtélyes okból kifolyóan. Meg emlékszem meepok tolták úgy hogy poofra nem is raktak, és ment a meka-vladi-assault über aura, jobklikk az enemyre, 0 micro meepwnage.
  • Zomil
    #3655
    komolyan nem hiszem el, h csak retardáltakkal tudok összekerülni...
    Lich itemjei bazdmeg: helm of dominator, soul booster, drum...EZ MI A FASZ?
    Morph is basszameg Skadit vesz amikor szarrá van verve...deeee neeeem neki skadit kell vennie.
  • ToCsEk
    #3654
    oké kösz
  • RAZOR27
    #3653
    itt a meccs gondolom oda találsz
  • ToCsEk
    #3652
    linkeld már dotabuffon accod, kíváncsi vagyok
  • RAZOR27
    #3651
    ma elég sokszor láttam, egyszer játszottam vele, egyszer velünk volt meg egyszer ellenünk, már azzal kezdtem a meccset hogy őt majd szépen gankolgatjuk. Sajnos kapott némi free farmot az elején szóval meggyűlt vele a bajunk de aztán szépen kiszedtük amint lehetett. Amikor velünk volt hülyére verték :D (mily meglepő :D) énmeg szétszedtem vele mindent :D:D de piros pont érte hogy megpróbálták sokszor. Lehetne még kicsit nerfelni rajta (ha nem is az orb agrós dologgal) de ha időben figyelsz rá akkor nem vészes, ugyanaz mint a sniper.

    A mai nagy vicc az hogy witch doctorral voltam, erre vengeful egyből kilép a meccs elején... shadow shaman meg megy midre, miután kétszer agyonlőtte a sniper elkezdett rinyálni hogy ő nem bírja a midet, leváltottam szétis csaptam az arcát 3szor, orbaszájba próbáltak gankolni ahogy kaptam a szinteket, de megint wardoztam szóval nemvolt para, elég volt arra a feed hogy még 4v5ben is buciraverjük őket (ulti aztán shadow blade :D:D találj meg mielőtt meghalsz :D) erre a shaman elkezd sírni hogy mindenki noob és kilép (0-4-1es stattal, úgy hogy az összes goldját magára költötte a meccs folyamán) de a mégnagyobb poén az hogy 3v5ben se tudtak beverni (fun fact shamannal még szedtem 2killt utólag :D) 30percnél meguntuk aztán úgydöntöttünk ff :D szégyenlem is hogy ekkora balbréktől kaptunk ki... no mind1
  • Zomil
    #3650
    Egyáltalán nincs elkurva, teljesen rendben van, egy sima pubstomp hös. Dota 1ben nincs kivéve a CM-böl és mégis alig pickelik.
  • donatus13
    #3649
    Persze ,hogy op mint a szar pubon totál aláz, jó ember kezébe kb csak winelni lehet vele:) tobi streamen is mondták ,hogy elvan kúrva ezért is bannolva a competitiveből. Különben minden meccsen ott lenne de elvileg nem kerül be amíg nem jön meg hozzá a balance patch.
  • HUmanHunter
    #3648
    egyik single draftkor drowt választottam mert rég játszottam vele, bakker milyen OP lett az a hős! jól emlékszem hogy régen fix bonus dmg et adott az aura?
  • donatus13
    #3647
    Nekem meepo a második legtöbbet játszott hősöm :D
  • Sáska
    #3646
    ez jo
  • Zomil
    #3645
    "Added Least Played mode to matchmaking! In this mode players can only choose from a list of their least played heroes. This mode is great for learning new heroes since everyone will be on equal footing."

    LOL :D


    Meepo itt jövök :D
  • Zomil
    #3644
    Amugy én most silencerre vagyok nagyon rácuppanva, ha beadja random draft-ban mindig kiszedem, nem semmi miket lehet irtani vele miden :D
  • RAZOR27
    #3643
    nálam meg 3an voltak egy teamből a csapatomba, valami balfasz románok, 20másodpercel a start után tide kilép a másik kettő meg rommáfeedel egy lunát... jól indult a mai game. Játszottam még1et aztán abba is hagytam, pihenek holnapig :D