DOTA 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Inv1sus
#3214
Hát nem tudom, de én viccesnek találtam õket. dota.rts-en meg nincs vicces ember csak kretén általában. Vagy Agusztint basztatják, aki fingom sincs kicsoda.

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

ToCsEk
#3213
multkor dotar.rts.hun spamolták hogy mindenki menjen át oda mert hogy az mennyire jó 😄 voltak ott kb 4en xD
most tuti átment a sok megmondó ember és beolottt mindenkit 😄

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#3212
ajánlani tudom mindenkinek játékban a Hungary nevû csoportot (chatszobát?) olyan szappanopera ment ma ott, szét röhögtem magam 😄
Panzeradler
#3211
Srácok nincs valakinek elfekvõben egy Loner's Vanity-ja? 1common 2 uncommon itemet tudnék érte adni.
Fpocok
#3210
NVM. Most szóltak, hogy ingyenes lesz (én azt hittem, hogy nem).

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#3209
Most nem fogok visszaolvasni, de amit facebookról szereztem, dota 2 retail, az a teljes? Vagy béta? Csak mert úgy osztogatják, mintha ingyen lenne...

Parasite Eve 2, best game EVER!

#3208
drow elég érdekes. omni cd purification cd csökkentési s jó, force staff emg tényleg szarabb.
#3207
Végre silencert megcsinálták 😄 witch doctor is elég tápos lett + meepo 100 % stat share je atom😄

Zomil
#3206
amugy a force staff jol el lett rontva sztem :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#3205
lol

megint érdekes változások, mi a fene történt drow rangerrel? 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

setuh
#3204
Szintugy.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

plu604
#3203
igen, én is kaptam.

#3202
most ennyire küldözgetik a dota2 gifteket? engem is ez várta ma.
#3201
Eladó dota 2 gift akit érdekel dobjon egy privátot !
#3200
lassan már úgy érzem az, hogy meccs végén kiosztanak 15 itemet és egy ládát, és mindig nekem jut az a láda, ez már-már törvényszerû -.-
#3199
Mármint nekem van dota2 gift-em.

Ati

#3198
Egy dota 2 gift megér valakinek egy 9.99eurós játékot? Akit érdekel az írjon privit.

Ati

#3197
Akinek kell ingyen dota 2 kulcs, annak itt egy link:
http://www.facebook.com/MEEXgames?sk=app_121218718029820
Zomil
#3196
ugy látszik phantom assassin-nal meg vagyok átkozva 😄
ahányszor kicsit kedvem támad hozzá és kipickelem vagy retardáltakat kapok vagy pedig pickelnek mellém még 3-4 másik carry-t 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

balintk
#3195
Valaki akar játszani? Nem vagyok pro.

setuh
#3194
<#szomoru2>

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

ToCsEk
#3193

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Sáska
#3192
oh, akkor varunk, mig javitjak - thx az infot.

Zomil
#3191
tegnap volt steam karbantartás és ez vmi uj bug most :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Sáska
#3190
vki tudja, mi a megoldas arra, hogy a bindjeim ne resetelodjenek minden alkalommal, amikor ujra inditom a jatekot?
ty

#3189
*khöm* 34+ win *khöm* amúgy itt se jobbak a meccsek mert az oké hogy 50 perces játékok vannak de abból 30-at védekezünk és nem õk tartják a játékot mozgásba. Most is Druiddal 3x bb-eltem hogy megmentsem a seggüket mert engem lenukoltak ráadásul feeder meepo még aegist is benyúlta 😄 az már csak hab a tortán hogy enigma legalább 5x blinkelt be 5 ember közé meghalni BH-t egyszer se tolta el. Lehet irigykedni 😄

ToCsEk
#3188
jó kis riki feed 😄😄😄😄😄
én nem panaszkodok 3winstreakem van +8win xD

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#3187
Bírom azt a darkseert még annyit se ért el mint slardar 😄

zsakosfrodo2
#3186
Sarcasm? vagy nem értem. 😄

Zomil
#3185
Az ilyen meccek miatt szeretem a dotát 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

ToCsEk
#3184
<#ticking><#eljen>

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

#3183
azért én csak próbálok most egy ilyen déli idõpontban játszást 😄
Inv1sus
#3182
Hát igen, talán én is inkább a tartományt tartanám helyesnek. A hatósugár nagyon a földrajzi helyzetre utal. Intervallum lenne a legjobb, de azt a szót lehet nem ismeri mindenki.<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

Keresési halmaz

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

Zomil
#3181
Déután jo játszani akkor meglátásom szerint kevesebb orosz van, estére megint kicsit több, de akkor se vészes, a délelötti idöszak viszont nagyon gázos.
Unpausolni meg csak akkor nem tud a másik csapat, ha disconnectel valaki.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

setuh
#3180
Valoszinu igazad van,most jatszottam meg1-et,persze oroszok tobbsegben megint,az egyik ker az elejen egy pauset,az orosz a masik csapatba rogton resumeol es megragadnam itt az alkalmat h kulon koszonetet mondjak a valve kituno otletenek h mar nem kell varni a resume miatt a masik csapatnak,mert akarhnyszor pausoltunk o rogton resumolt es a szep az h en 1x tudtam csak pausolni,es a tobbi orosz a csapatba meg leszrata h void lvl 1 mikor mar 6 kene legyen.
Remelem dotaliciouson beindul a dota2 mert ez igy nem lesz vicces.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#3179
Az biztos, orosz TA kilépett miután zsinórba 3x meghalt pedig volt 7 killje. Még jó hogy ellenem volt 😄😄

#3178
én már megbecsülöm, ha csak cirill betûvel írkálnak, és nem pofáznak is mellé 😄 😊
Zomil
#3177
én már rájöttem, h délelött nem szabad játszani, mert akkor 90% a vereség.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

setuh
#3176
Nem igaz,h europe serveren 8 orosszal vagyok,akik meg se szolalnak angolul,nem igaz...<#rinya>
Jah es persze h elbasszak a gamet.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Zomil
#3175
Jo lett 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#3174
Nekem teljesen mindegy hogy mi van odaírva, én csak tájékoztató jelleggel mondtam hogy ezek az egyéb lehetõségek vannak.

Zomil
#3173
Sajnos a valve-nak legalább 1patch-be telik mire a magyar változásokat berakják, mert ugye kijön a patch és csak utána lehet leforditani, igy csak a következö patch-be tudják belerakni a játékba.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#3172
Á értem, király 😊
zsakosfrodo2
#3171
Igen, már ki van javítva a szövegek között a megfelelõ változatra, de valószínûleg csak a következõ patchben (vagy amikor a Valve úgy gondolja, hogy frissíti a játék lokalizációs fájljait) fog bekerülni.

@sanyi: Úgy gondolom, hogy ettõl még a hatósugár kevésbé lesz rossz, viszont hogy mindenkinek jó legyen javasoltam a változtatást, aztán majd meglátjuk, hogy lesz-e belõle valami vagy sem. 😊

#3170
Intervallum vagy tartomány.

Egyébként biztos hogy nem földrajzi távolságot jelöl. Tudom hogy a valve elég szûkszavú a matchmaking rendszerükkel kapcsolatban de azért ennyit biztos elárultak volna ha rákérdeztek (hacsak be nem sértõdnének már a feltételezésen is, mivel egetverõ nagy baromság lenne) 😊

#3169
Hali, ha te is fordító tag vagy, csak érdeklõdnék, hogy én magyar nyelven játszok (mellesleg király) de amikor bejött ez az új, nagyobb szabású patch, abban pl. AA-nak a chilling touch spellje a description szerint csak hõsök támadásánál érvényesül, valójában meg bármire, elsõre azt gondoltam valami bug, de akkor gondolom még csak nincs meg a fordítás, nemde? 😊
zsakosfrodo2
#3168
Nem hiszem, hogy rossz lenne a fordítás. Megnéztem (mivel a fordítók között vagyok) és a "KERESÉSI HATÓSUGÁR" nevû szöveg (gondolom most errõl van szó) angol megfelelõje a "SEARCH RANGE". Ennyi. Nincs benne, hogy ez földrajzi vagy más egyéb tartományra vonatkozik-e. De ha van jobb ötleted, írd le ide és ha jobbnak gondoljuk, akkor javítva lesz arra.

#3167
100k+ mostanában.

ToCsEk
#3166
kevés? esténként van fent 70-90k ember 😄

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Inv1sus
#3165
Szerintem csak szimplán kevés a játékos. Mire nekem talál meccset, addigra túlságosan is megnõ a hatósugár. Azt meg nem hiszem hogy a hatósugár a földrajzi helyzetet mutatja, szerintem csak hülyén lett lefordítva.

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.