5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Muki100
    #3722
    Kipróbáltam és egyébként elég jól meg van csinálva troll, az ikonjai is színt váltanak ahogy ő formát, így már nem olyan rossz. Csak még mindig annyi a hibája hogy tűzpiros a bőrszíne dehát ezek szerint rasszista vagyok...
  • Muki100
    #3721
    És nem is néz ki rosszul.
    De nem tetszik, hogy a trollok, orcok, goblinok közül egyik se zöld bőrű, troll warlord piros palettája meg egyenesen okádék. Más hősnek pedig jó lenne a modell, de ez nem trollnak néz ki hanem imp vagy démon vagy tökömtudja mi.
  • Zomil
    #3720
    PA zöld :P
  • ToCsEk
    #3719
    vagymi troll
  • ToCsEk
    #3718
    jaja, pedig az igazi ork zöld:D
  • Muki100
    #3717
    Ha már nem nevezték át trollról igazán maradhatott volna zöld... de valamiért nem akarnak zöld bőrű hőst.
  • setuh
    #3716
    Huu basszus de hianzyik rola a punk haj :D
  • ToCsEk
    #3715
    Ilyen

    ha fehér nyomj enert címsorban
  • setuh
    #3714
    Azt hol latod,hogy milyen lett?
  • ToCsEk
    #3713
    jobb is nem lesz statbuzulás :D, elég lesz dotabuffon lesni:D

    ez a troll varlord skin elég gány lett szevasz
  • Zomil
    #3712
    Tetszik ahogy a forumon 1-2 hülye most sir, h emiatt casual lesz a dota2...merthogy mostmár nem láthatod amit eddig sem láttál? :D
    Meghogy ök eddig azt hitték, h kompetitiv a dota 2...kár h dota1-ben sem volt semmi stat :D
  • RAZOR27
    #3711
    köszi szépen, elég faszent kis update lesz
    pont most megy a dignitas meccs, említették a lifestealer empoweren kombót, na mostmár akkor nemlesz ilyen :D:D
    a kotl meg warlock fixeknek külön örülök
  • BladeW
    #3710
    link
  • RAZOR27
    #3709
    link a full changeloghoz?
  • Zomil
    #3708
    - Added a privacy setting in the UI so that players can specify whether they want to allow external 3rd party websites to be able to access their match history (defaulted to private).

    nah, valve megoldotta helyettünk, köszönjük nekik :)
  • Zomil
    #3707
    - Added Troll Warlord!
    - Added All Random to matchmaking!

    yay :)
  • RedDevilsza
    #3706
    Igazából az is elég lenne, ha az echo slam csak a main meepo alapján sebezne. Főleg most hogy alap item az agha...
  • Muki100
    #3705
    Az a baj hogy egy ilyen kis változtatás is túl sokat javíthatna rajta. Szerintem így ahogy most van pont jó, annyi a hibája amit már írtatok, könnyű meepo ellen counterpicket húzni de ez sok hőssel így van. Az új aghanim buff rengeteget segített neki.
  • donatus13
    #3704
    Én írtam playdotara is, +1 osztható item slot aghanimmal, az lenne a jó, BKB nak esetleg, bár az nagyon op lenne, de azért még úgy is ölhető maradna én lájkolnám :D
  • RedDevilsza
    #3703
    Am Meeponak az lenne a legnagyobb buff ha kivennék a retkes Earthshakert a játékból :D 10-ből 10szer instant rámpickelik, és onnantól igencsak megnő a játék nehézsége.
  • ToCsEk
    #3702
    pedig tolja, fentvan friend listemen is:D
  • donatus13
    #3701
    Hiddenone-t nem láttam HoN óta, kár pedig vele nagyon jókat gameltem az jó gyerek volt:D
  • ToCsEk
    #3700
    jah már látom :D azt hittem hiddenone-val tolod:D
  • ToCsEk
    #3699
    lol:D kik vannak a teambe?:D
  • penge25
    #3698
  • Zomil
    #3697
    Ez is nagyon hasznos :)
  • penge25
    #3696
    Köszönöm szépen, most jól jön minden ilyen míg képezgetem magam.
  • donatus13
    #3695
    dotafire, használd mert sokat segít.
  • penge25
    #3694
    no, most 1-2 hónapig úgy is ismerkedek csak a hősökkel, de ahogy olvasgattam ma a hősök skilljeit, nagyon sok hős egy az egyben a honba is benne van(hisz a hon is a dotából merített nem kicsit , na majd ha kellő tapasztalatom lesz és valakinek szüksége van a teambe egy supportra szóljon :)
  • Zomil
    #3693
    Hát nemtudom, most ezzel az egésszel akkora npészerüséget kapott az oldal, h joval többen fogják látogatni, nagyon kiváncsi vagyok, h milyen változást fog hozni a community-be. Nincs kedvem ahhoz ami hon-ban is volt, h barna/narancs(vagy mi volt az utolso) csak supportot játszhat(sajnos eleinte én is ebbe a köcsög csoportba tartozta, h kicsi mmr ne carryzzen nekem...ez a publik stat velejároja volt...aztán most dota2-ben leszarom kinek mennyi winje van egyedül csak akkor huzom fel a szemöldököm, mikor láthatoan valaki kezdö aztán ránézek, h a 700win-em mellé kaptam egy 100wineset, hát persze, h kezdö még akkor) :D
  • donatus13
    #3692
    Hát figyelj, játékon belül nem nagyon szoktak csak steam accot nézni max , legalábbis mi, ha nem lehet ingame látni nem nagyon fogják nézni, am playerek 30-40 % a nem is ismeri a dotabuffot legalábbis akikkel én nyomtam és megemlítettem, fingjuk nem volt róla.
  • Zomil
    #3691
    Dehogy...ez csak a dotabuff faszsága...semmi bajom nem lenne, ha privát lenne, legalább akik kiváncsiak rá tudnák követni a fejlödésüket, de igy, h nyilvános lesz, kapunk egy hon 2 buzulást :S
  • donatus13
    #3690
    Ez a játékon belül a matchmakinget is befolyásolja végül ?
  • donatus13
    #3689
    Én is ettől félek, hont pont a stat buzulás miatt utáltam meg kegyetlenül, mert lófasz értelme nincs, egy pro support player csinál 0 10 40 es statot és akkor is egy száni köcsögnek van beállítva holott lehet ,hogy übermens support és ő hozta le a meccset az assistokkal... kár ,hogy ezt a szart akarják itt is erőltetni...
  • RedDevilsza
    #3688
    (-lehet)
  • RedDevilsza
    #3687
    Én azt nem értem soha hogy lehet egy 5v5 játékban miért/hogyan akar bárki is egyéni teljesítményt mérni.
  • Zomil
    #3686
    Jah és persze a sok faszméregetö gyökér, megszavazta a nyilvános rating-et...
  • Zomil
    #3685
    https://dotabuff.com/pages/dbr

    Jajj...nincs kedvem, h ebböl is olyan flame-ek legyenek, mint hon-ba :S
  • donatus13
    #3684
    Na magyar ligára most már mi is beneveztünk, múltkorit lekéstük :D kíváncsi leszek milyen meccsek lesznek :D
  • HUmanHunter
    #3683
    akkor ugyanolyan mint SC2?