DOTA 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zsakosfrodo2
#3264
Ha még nincs Dota2 bétához hozzáférésed, akkor aktiválhatod, hogy legyen. Így már a megjelenésig tudsz játszani a játékkal. Ha már van hozzáférésed, akkor meg oda adhatod barátodnak, felteheted Steamgifts-re, amit szeretnél. A játék F2P lesz, valóban, de nem mindenki lett meghívva a bétára.

JSbyMSI8800
#3263
Én kaptam Steam-en Dota 2 invite-ot. Ez most mi pontosan ? Mármint úgy értem, hogy a teljes játékra invite ? úgy is F2P lesz a játék akkor meg mit érek ezzel a gift-el ?

Asus P5Q-E|iNTEL C2D E8200 2.66 @ 3.2|2*2 GB Kingston HyperX DDR2-1066 Mhz|ASUS DK GTS250 512 Mb GDDR3|Chieftec 450W|Windows 7 RC 64-bit 4EVER-Manchester United

Saccard
#3262
Sziasztok! Valakinek van esetleg felesleges BÉTA kulcsa? Valamit tudnátok mondani a gépigényrõl? i3 2.4ghz, 4gb RAM, 512mb-os ati mobility kártya elég lesz egy normális futtatásra?

Elõre is köszönöm!

Amitől a legjobban félünk az már megtörtént velünk.

#3261
ráadásul be is tudod bindelni, hogy hozza a cuccokat 😊
Jim Morrison
#3260
Szóval megnyomom a csacsit, majd hogy vegye ki stashbõl, majd azt hogy hero hoz vigye? és akkor mûködik?
Köszi mindkettõtöknek !

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

zsakosfrodo2
#3259
van rajta egy gomb, amivel ki tudod szedni a stashbõl a dolgokat a csacsiba, majd egy másikkal mondod neki, hogy hozd oda hozzám.

Zomil
#3258
ki tudja venni a stash-böl és odavinni neked 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Jim Morrison
#3257
Ez a csacsi dolog pontosan hogy mûködik? 😄 mikor stash be berakok pár itemet akkor hogyan hozza oda nekem?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

RedDevilsza
#3256
Persze, ezt mondom énis, 50manacost, 60sec cd global stun. A régi ultijának megfelõ STR meg jön most neki /lvl. Nevetséges jelenleg, biztos hogy kap egy erõs nerfet egy gyors patchben.

Zomil
#3255
inkább csak az uj ultija tette op-vá elötte azért nem volt ennyire durva 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

ToCsEk
#3254
én még nem toltam vele 😄 de vicc ha elkap ultival esélytelen túlélni

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

RedDevilsza
#3253
Azért a mostani Centaurnál elbaszott OP-bb hõst se szart ki még IceFrog magából. 67.16%os Winrateje van jelenleg, ami már a szánalom kategória.

#3252
Így csak a noobok játszanak pudge-al (mint pl Dendi aki köztudottan nagyon béna)

Zomil
#3251
Szeretem mikor pudge-al vagyok 10-böl 7 hook sikerül, de azért annál a 3-nál szidnak rendesen, h mekkora szar vagyok 😄
Nemtudom én általában ugy vagyok pudge-al, h mindig megprobálom a hook-ot olyan helyzetben is mikor kicsi esély van rá, h beadja, de ha mégis sikerül akkor meg jo 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#3250
és okítást hogy hogy kell steamen tradelni 😄

#3249
botot kérném

ToCsEk
#3248
oké válaszd ki amelyik kell és mehet a trade

+van még tide amit maga után húz láncos buzogány

mpeetz89 a steamem vegyél fel

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#3247
direstone pauldronst tudok ajánlani valamelyikért (nem biztos hogy jól emlékszem a nevére, morphling vállas)

ToCsEk
#3246
nekem is van már 2 ^^ akinek kell pm

van 3 újabb csere itemem valakit érdekel esetleg?

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#3245
a steam megkergült? már második giftemet kapom, nagyon küldözgeti..
Zomil
#3244
alch-al vicces meccset toltam, mid-re mentem, only farm(tudom köcsög dolog, de most kivételesen szartam a többiekre) 15. percben radiance...onnantol kb. 1v4-ben öltem öket 😄
végén 700as gpm, azért néha jo érzés letolni egy ilyen meccset a sok szivás után 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#3243
nagyszerü...ma már a 3. alkalom, h egy csapattársam kipickeli elölem azt a höst random draft-ban amit kijelöltem...de még csak nem is ugy, h elöbb pickel, mint én, mert azt még megértem, de hogy akkor szedik ki elölem a höst, mikor ránk kerül a sor...kapják be az ilyenek...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Jim Morrison
#3242
túl vagyok elsõ DOTA 2 meccsemen 😄 (Botok ellen) hááát azért kell még pár óra míg belejön az ember 😄 fõleg amennyi hõs van...

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#3241
én is, pár napja elég jó kis szappanopera ment ott, tetszett. bár azóta nem volt újabb 😞
Inv1sus
#3240
támogatom ezt az elképzelést

Life is like a box of Dota... Kid never know when you gonna get hooked.

ToCsEk
#3239
megszakértettem, már jó xd

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

ToCsEk
#3238
hát nem lép be automatikusan

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#3237
Sziasztok!

Arra gondoltam mivel már elég sok magyar játszik dota 2-t össze gyûlhetnénk egy szobába! A szoba adott, jelen pillanatban 60 fõ van bent ezzel a legnagyobb lélekszámú magyar szobának minõsül!

Szeretnénk hogy minél többen legyünk, kérlek ha játszotok lépjetek be a Hungary szobába! Így közelebb hozzuk a magyar közösséget és nem húz szét annyira, mert végülis mindenki egy helyen lesz!

Javaslatom szerint a legjobb megoldás ha csináltok a
steam/steamapss/common/dota 2 beta/dota/cfg mappába egy autoexec.cfg nevû fájlt (ha még nincs) és írjátok bele egy külön sorba hogy:

chat_join Hungary

Ezután ha elindítjátok a dota 2-t a játék a szobába automatikusan belép! 😊
Elõre is köszönjük hogy segítetek egybe kovácsolni a magyar közösséget!
ToCsEk
#3236
- Added Centaur
- Implemented 6.76b gameplay changes

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#3235
Nem tudom mirõl beszélsz, bármelyik kani apem pro sztár simán letnyomná Dendit solo mid😛

Muki100
#3234
Hát akit én láttam kanin, az mind lothart tett neki. Még évekkel azután is hogy kijött invoker... elég sokat elárul az ottani a színvonalról.

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

setuh
#3233
Azer akadt,de tenyleg nagyon ritka volt a jo invoker,emlekszek h csodaltam azokat akik jol nyomtak vele 😄

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Zomil
#3232
ráadásul mostmár ott a kis ? is a invoke mellett, hogyha épp nem jut eszedbe egy kombinácio gyorsan letudd csekkolni 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Muki100
#3231
Legacy gomboknál (vagyis a warcraft 3-ban) invokernek ráadásul minden skillje más gomb volt:
cold snap Y
ghost walk V
tornado X
EMP C
alacrity Z
meteor D
sun strike T
summon F
ice wall G
blast B

Na úgy az igazi játszani 😄

Kanin nem is találkoztam olyannal annak idején, aki ezeket tudta volna.

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

#3230
Én haveroktól kaptam hozzá ilyen invoker training cuccot és azon felküzdöttem magam, simán játszok invokerrel, egy idõszakban meg csak azzal nyomtam😄 Trainer

ToCsEk
#3229
én is úgy csináltam, leírtam kockás lapra minden kombót egymás allá és onnan puskáztam :d 10-20meccs után már lazán belejössz és nemfog kelleni ^^

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

Panzeradler
#3228
Teamfightba én is ezt csináltam kb., csak én nem voltam tudatába annak, hogy mit is nyomok😄, majd jó sok óra után visszatérek rá.

#3225
Majd csinálok kis cetlit a monitorra a kombókról.
ToCsEk
#3227
pedig ûber imba 😄
lehet vele alázni rendesen és szopni is 😄


<#hehe>

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Jim Morrison
#3226
tényleg, olyan emberke aki életében nem dotázott ha elindítja a játékot mit csináljon? 😄 van valami trainnig szerû? 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#3225
It's simple... we kill the Batman.
Én 100 óra után még mindig coopot toltam botok ellen 😄 . Amúgy nem olyan nehéz, spelleket meg kell jegyezni, addig hozzá se állj szerintem amíg nem tudod összeset fejbõl.

Panzeradler
#3224
Kb 100óra dota2 után gondoltam kipróbálom invokert, SOHA többé, ennyire nehéz és összetett hõst hihetetlen. felfoghatatlan, hogy tudnak azzal játszani.
Jim Morrison
#3223
most akkor hamar vagy jövõre se? 😄 lehet azért kipróbálom ^^

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Zomil
#3222
igy csináltam...ezért is voltam kb. 4-0 amikor egyszer csak tiny-nak meglett a blink és onnantol akárhova probáltam menni, csak rám hajtott, mert 1kombobol meg tudott ölni :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#3221
Ha miden akarod kifarmolni a bot-t azzal rosszul jársz fõleg így patch után. Maxold ki a lézert aztán a rakétát ultid úgyse kell amíg nincs meg cipõ. Bottle+alap cipõ és mész gankelni sokkal elõbb meglesz így mivel most több pénzt is kapsz killekért. Ultidat meg érdemes lvl1-en hagyni amíg nincs elég nagy mana poolod. Soulring miatt szinte ingyen is van 😄 .

Zomil
#3220
amugy meg +6-ban voltam végre, erre most 4egymás utána vereség 😞
mondjuk az utolsot nem mondanám vereségnek, mert kunkka 2halál után kilépett és utána léptek a többiek is :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#3219
csak az a baj, h nem jutottam el odaáig, h a cipö meglegyen igy pusholni se tudtam...mert tiny mindig 1800g körül elkapott...aztán hiába a ward, ha mire meglátom már blinkel is oda és megöl egyböl :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

ToCsEk
#3218
hát szarni kell rá és menni torpa és botra roamolni, pingelni a gyökereknek mert más különben nem kapnak észbe hogy ölés lesz😄, bootle ward combó kell persze de 3-4szint különbséggel jól lehet ölni raksival meg lézerrel lehet darálni, nem szabad miden leragadni
szerintem

#3217
free lesz igen, skinekért fizetsz csak meg többi kozmetikáért
ha így haladnak hõsõk portolásával jövõ ilyenkorra se lesznek kész😄
nincs még hivatalos dátom szóval sooon 😄

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Jim Morrison
#3217
Hali !
Lenne pár kérdésem :p Ez ugye F2P játék lesz? Kaptam meghívót (nem kértem : D) és azon gondolkodom lehet kipróbálom. Mikorra várható a teljes játék?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Zomil
#3216
Arra valami tanács, hogy lehet tiny mid-et counterelni? tinkerrel voltam mid-en, 4-0 voltam, és amint megszerezte tiny a blink dagger-t elkezdett instant megölni a kombojával...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#3215
Ja most már jól meg kell gondolnom hogy megveszem e snipernek 😞