5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #3762
    Ez tévedés, a reverse engineering-es modszert gátolta meg a valve a webAPI ugynugy müködik :)
  • donatus13
    #3761
    Hát piff:D
  • RAZOR27
    #3760
    ja, amúgy eddig tartott a péniszméregetés :D valve megvonta az adatbázis szabad elérését, viszlát dotabuff...
  • RAZOR27
    #3759
    olyan nekünk is volt hogy az 5. égetett be :D:D
  • Zomil
    #3758
    Nah igen...5en ütik a tornyot te szépen közelmész...dagger+ult és eltünt a hpjuk RAMPAGE :D
  • sanyiiiii
    #3757
    Supporttal lealázni mindenkit sokkal jobb feeling, carry cm es etc :)
  • donatus13
    #3756
    <3
  • ToCsEk
    #3755
    ok, holnap tolhatjuk
  • donatus13
    #3754
    hívjatok :D
  • ToCsEk
    #3753
    :D hát már csak ilyen a pub élet
    ha egyedül tolod only carryz safe lanen elfarmolsz és megnyered, vagy menj mindig midre amivel megint csak bevered egész enemyt
    mi mindig vagyunk3an sőt4enis így az a random külföldi nem sokat számít, mondjuk multkor volt egy olyan hogy faszláma 5.miatt kaptunk ki, de hát ez van:D
  • RAZOR27
    #3752
    na ma egy jó időre elegem lett publik dotából...

    már felkészültem hogy a heti "szerencse"szériám tovább haladjon, megis volt egy vereség wd-vel, a világ legbalfaszabb kunkája jól elkúrta az egész gamet, de nemis idegesítettem fel magam, mert előtte nyertem egyet szóval totál relax voltam. Erre következő kör venomancer fákjee, na kivan velem lanen megint? egy kunka, gondoltam csak nem lesz kettőből kettő balfasz... de az volt, viszont messze túltett rajta a viperünk, folyamatosan otthagyta midet, az enemy drow kapott kb 15perc free farmot... ez a degenerált szaladgált mindenfele. Lejött botra "gankolni" ami annyiból állt hogy a full felpusholt lane mellet visszament a sideshop fáihoz és ott állt 3percig... miközben drow röhögve verte be a towereinket sorba.Sok ilyennel később Death prophet egyedül jön a t3towerek ellen, valószínű hogy nincs mellette invisbe drow meg ursa... és ugyanezt a trükköt benyalták vagy 5ször fejenként... kénytelen voltam venni egy sheepsticket hogy legalább egyet eltudjunk kapni. Aztán így már egész jól kezdtük visszaverni őket, agyon sentryztem mindent, gemet kár lett volna venni ilyen öngyilkosoknak... már pusholtuk a laneket, beis vertem a t2midet, pont akkor ért oda kunka amikor lement -írom back- erre phase boots on aztán rohan tovább, mégcsak creepjeink se voltak fent, de berohant meghalni 5 enemy közé, persze ment utána viper is... komolyan?

    Az egész nem idegesített volna fel ha nem szóltam volna folyamatosan, kivétel nélkül állandóan, hogy jöjjenek vissza/ott vannak tuti invizbe, még jelöltem is a mapon hogy bazmeg ugyan gyere már vissza a jungelből mert a friss égiszes ursa valszeg nem hazafele fog menni... elején is kiwardoztam a jövőhetet is és arra nemképes hogy a telibevert minimapon észrevegye hogy nem véletlen megyek vissza a towerhez, hanem azért mert plusz kettő X jön a mapon szétverni minket mint a szart 4v2be... az egy dolog ha nemtudja valaki kezelni a hősét, énis sokkal szar vagyok, de ez már alpári degeneráció...
  • Zomil
    #3751
    Akkor meg nem csoda, h olyan sokat keres :)
  • setuh
    #3750
    Legalabbis a pofazo fajtabol...
  • setuh
    #3749
    Nem mert csak nyugat eu van bejelolve es akarmit is mondtok fele annyi az orosz igy.
  • Zomil
    #3748
    :DDDDD

    Nekem most ap+ar van berakva igy 3-4perc. A rd-röl meg teljesen lemondtam, mert amellett h lassan keresett még szoptam is folyamatosan. AP-ben meg most legalább kiélhetem Rubick-al a tombolási vágyamat :D
  • Muki100
    #3747
    Nem csoda, hisz egész Szibériát végig kell vizsgálni hogy az optimális társakat megtalálja nekünk
  • setuh
    #3746
    Nekem rossz esetben most is keres 4-et...
  • Zomil
    #3745
    5-6percet
  • setuh
    #3744
    Meg ennel is lassabb?Mennyit keres ott, 10p-et?
  • Zomil
    #3743
    low priority-ba kerülsz ahol lassabb a meccskeresés és nem kapsz battle pontot.
  • penge25
    #3742
    kezdők szerencséje kísér idáig, 7-ből 7 win :)
  • penge25
    #3741
    Azt szeretném megkérdezni, hogyha leavel az ember az milyen következményekkel jár?
  • Zomil
    #3740
    All radom nagyon szuper!!!!!
    Elsö meccsemen egy orosz ogre magit kapta, gondolom nem tetszett neki, mert folyamatosan auto attackolt és vagy elbaszta vagy ellopta a lasthitet, majd 2szer megölette magát trollal, majd random lane-ekre elsétált, meg farmolt az erdöbe...nah gyorsan ki is léptem, nincs kedvem felhuzni magam ilyenen :)
    Még szerencse, h heti 1 abbandon belefér és nem rak low prior-ba, pont az ilyenekre tartogatom :)
  • Muki100
    #3739
    Dotabuff Rating
    1808 (Platinum)
    Percentile
    97%

    Valve matchmakingnél nem tapasztalom hogy a "felső 3%" lenne velem meg ellenem. Talán jobb is hogy privát lett ez a statisztika mert nem reprezentál semmit.
  • setuh
    #3738
    Dotabuff Rating
    1557 (Platinum)
    Percentile
    87%
    Azt hittem jobb vagyok
  • RedDevilsza
    #3737
    Utolsó 16 gamemből 12lose 4 win
    Dotabuff Rating
    1783 (Platinum)
    Percentile
    96%
  • RAZOR27
    #3736
    Nekem is ez van most, de a legrosszabb, hogy akkor baszik ki velem a mecsméking amikor egyedül vagyok. A hónapban sokat játszottam teammel, abba felgyűlt jósok win, erre most ahányszor "egyedül" próbálok játszani olyan egyoldalú meccsekbe rak hogy csak pislogok hogy 15perc alatt eltaposnak folyamatosan. Szépen csorgok vissza 50%ra. 3-4napja ahányszor egyedül voltam mind kikaptunk, azért ez már nemcsak rajtam múlhat :D Viszont tegnapelőtt volt egy fasza team meccsem, végre fejfej melletti küzdelem :D 72perc slugfest, elég faszent volt a végén már izzadtak a golyszik :D
  • zsakosfrodo2
    #3735
    Az én péniszem mérete: :D

    Dotabuff Rating
    1488 (Platinum)
    Percentile
    82%
  • donatus13
    #3734
    én - 20 ra estem +15-25 ről szóval azt hiszem együtt érzek veled:D
  • Zomil
    #3733
    Bár gondolom ez azon is mulik, h teljesen visszaestem 50%-ra, a +20-30 winröl :)
  • Zomil
    #3732
    Nekem ekkora péniszem van:

    Dotabuff Rating
    1480 (Platinum)
    Percentile
    81%
  • donatus13
    #3731
    Én csak gold vagyok basszus :D nem segítek többet kezdőknek :DDDDDD
  • ToCsEk
    #3730
    logolj be jobb oldalt steamen először
  • donatus13
    #3729
    Sajátomat miért nem találom?:D
  • ToCsEk
    #3728
    Dotabuff Rating
    1634 (Platinum)
    Percentile
    91%
    nagyon háj vagyok :D
  • ToCsEk
    #3727
    nah a troll egészen másként néz ki a videóban, helyes helyes:D
  • penge25
    #3726
    a "lehet" kimaradt
  • penge25
    #3725
    MM-et amúgy majd csak bizonyos lvl felett játszani, mert nekem az szürke. Csak normal game van engedve, illetve a lobby se működik. Csak kérdezem, úgyis még normálon gyakorolgatok egy pár hónapig.
  • RAZOR27
    #3724
    lilát mondtál? :D


    viccet félretéve, engem a troll annyira nem izgat, inkább az, hogy
    először silencert mázolták át, hogy ne hasonlítson dk-ra.
    Mostmeg Omniknightot festik át olyanra mint dk... wtf... de remélem az itemekből is csinálnak alternatívákat, jólenne nem kidobni az ablakon a sok cuccot amit csináltak hozzá. (különösen a thunderwrath's calling setet)
  • Zomil
    #3723
    Valve amugy is imádja a piros+lila szint :D