DOTA 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ToCsEk
#3314
aki érti majd magyarázza el?😄

én eddig 2sárgát raktam bele

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

ToCsEk
#3313

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#3312
van valami leírás a tojás "gondozásról" valahol? nem teljesen rétem hogy kell, ha jól látom van benne 12 slot, teljesen fel kell tölteni? mindnek egy színnek kell lennie? vagy a különbözõ keveréstõl függõen lehet más-más 'jutalom' ?
Jim Morrison
#3311
köszi !

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

setuh
#3310
Ha emberek ellen jatszasz akermlyik modba kapsz,csak nem mindig,az uj jatekmodba meg mindig kapsz minimum egyet.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Jim Morrison
#3309
most akkor simán játszok egyet emberek ellen akkor kapok itemet? :o vagy valami spéci játékmód kell?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

setuh
#3308
Azert tud vmit ez a valve,nem hittem volna,h ekkora orulet lesz ezekbol az itemekbol,nem tagadom nekem is tetszenek,es gondolom sokan veszik is oket.

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Zomil
#3307
sztem is fun, és a pozitiv benne, h a végén 100%, h kapsz itemet, ha pedig elég jo voltál akkor meg 2-öt kapsz összesen 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

TurboX
#3306
single draft modban talán még lenne is értelme..
RedDevilsza
#3305
ITEMFARM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444NÉGY

setuh
#3304
Eleg baromsag ez a mod,es par nap alatt meg lesznek talalva mindenki alltal a resek benne,viszont igy funnak egy-ket napig nem rossz 😊
A palyan maszkalo kezek meg zsenialisak 😄

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

ToCsEk
#3303
Error Code: -101

Unable to connect to server. Server may be offline or you may not be connected to the internet.

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

RedDevilsza
#3302
Nálunk meg csapattárs Furion elment erdõzni 😄 majdnem nyertünk

#3301
Én eddig kettõt játszottam, egyet WDvel a másikat leshraccal mindkettõben erõsen közelített a nullához az ellenfél által birtokolt candy.

ToCsEk
#3300
asd, én 4haverral tolom és röhögünk taktikolunk meg szidjuk egymást mikor lopják a cukrunkat 😄 tök fun az egész 😄

stormot még nem hoztok de kössz a tippet 😄

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#3299
Egy idõben 5 emberrel CM-eztünk és akkor játék elején megkérdeztem hogy õk is partyba vannak-e nagyon kevés volt aki azt mondta hogy igen õk is teljes party. Amúgy meg csak mondtam egy számot, lehet hogy nem 10-bõl 1 hanem 7-bõl 1. De az biztos hogy a MM rendszer nagyon ritkán rak össze másik csapattal.

Ez az új játékmód szörnyû, AM, Tinker, Clinkz, Furion, Storm. Ezeket látni és kész, hogy ezek az emberek nem tudják élvezni a játékot az is biztos. 7/7 elvesztettem a candy phaset, mert olyan hõst hoztam amivel szeretek játszani, õk meg hozták az elõbb említett szarokat...

setuh
#3298
Mindig megkerdezed oket h full csapat-e,vagy ez hogy jott ki?

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

#3297
Ja 10-bõl ha 1x kapsz full partyt ellenetek.

#3296
ha premade csapat játszik akkor a mm próbál másik premadet ellenfélnek nem? és európai szervesen hajnalban nõ az esély, hogy összerakja a kettõt sztem (nem mintha megérné 😄 )
#3295
Egyrészt menj WoWozni, másrészt pedig nem elhet farmolni 9 emberrel mivel annak az esélye hogy összedob mindenkit 1 játékba szinte lehetetlen illetve custom gamebe nem ad droppot, azt se tudom hogy egyáltalán lehet-e ezt beállítani custom lobbyba.

zorrobomber
#3294
Életemben elõször jöttem ebbe a fórumba, és úgy látom utoljára, és a játékot is örökre elfelejtem. Kösz a segítséget 😄

#3293
Srácok. kellene 9 ember a eventet farmolni!
#3292
mi ez az event o_O még ma nem volt idõm játszani.
Zomil
#3291
amugy jah kurva jo elsöre összerakott 1emberrel aki életében most dotázott elöször... 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

ToCsEk
#3290
ok

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

Zomil
#3289
az essence elvileg nov. 15-én jár le szoval gondolom akkor

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

ToCsEk
#3288
kurva epic ez az új mód 😄
2meccs 4item persze még nem siekrült leölni roshant 😞
meddig tart ez az event?

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

Zomil
#3287

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#3286
Ugy látszik ebben a fos random draf-ban spammelni kell a pick gombot, h azzal a hössel játsz akivel szeretnél...még akkoris ha elötte nem jelezte senki, h azza szeretne lenni...már sokadjára járok ugy, h elején jelzem kit szeretnék pickelni, és mikor rám kerül a sor aki velem együtt választ az kiszedi elölem...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

JSbyMSI8800
#3285
Nekem van 1 dota 2 invite-om és nincs rá szükségem. A 3320-adik hozzászólónak odaadom <#felkialtas> Nem vicc! Benne vagytok ? <#smile>

Asus P5Q-E|iNTEL C2D E8200 2.66 @ 3.2|2*2 GB Kingston HyperX DDR2-1066 Mhz|ASUS DK GTS250 512 Mb GDDR3|Chieftec 450W|Windows 7 RC 64-bit 4EVER-Manchester United

Zomil
#3284
az uj silencer viszont nagyon jo lett 😊
veno-nak nem volt elég manája, h ultizzon annyit elloptam 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Jim Morrison
#3283
dota2 guidban dota.rts.hu-s embereket gyilkolásznak 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Zomil
#3282
Vicces dolgokkal van teli ez a dota...általában random draft-ot tolok, mert eddig ugy gondoltam, h oda talán olyan emberek járnak, akik vágják azért a hösöket(persze ez nem igaz, talán all pick-el jobban járnék, de nagyon szeretem az rd-t)...tölünk rozsaszin instant pickeli meepo-t...mondom annyira szar csak nem lehet, miután kirakja az ultiját látom, h 1helyen van velük, majd egy ganknél nem hálozza le az ellenfelet. Ekkor valaki megkérdi, h tud-e meepo-val játszani, erre beirja, h ez az elsö alkalom 😄DDDD
Mondanom se kell, h a vereség könyvelhetö volt onnantol 😄
De komolyan...random draft-ban persze, h meepo-t kell pickelni mikor sosem játszottál vele...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

rhazid
#3281
cc= ss cirilbe pritimács

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#3280
na ez már engem si érdekelt, miért cc-éznek.. mert az ssT (miss) értettem de CC nekem a Crowd Controlt jelenti és elsõnek nem értettem mit akarnak ezzel.. 😄
Jim Morrison
#3279
cyka cyka? 😄 (azt már bebindeltem ^^)

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Zomil
#3278
én oroszoktol a cc-t is szoktam látni

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Jim Morrison
#3277
köszi ! 😄

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

ToCsEk
#3276
Az angol For God's sake! ("Az isten szerelmére!" vagy "Az ég szerelmére!") kifakadás trágár elferdítésébõl származó "For fuck's sake!" kifejezés szlenges rövidítése, melynek magyarul szerintem kb. "a faszomba már" kifejezés felel meg leginkább

ss meg a miss rövidítése bibi meg ugyen ez csak oroszul 😄

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

setuh
#3275
<#vigyor>

\"I knew all the rules, but the rules did not know me Guaranteed\"-Eddie Vedder

Jim Morrison
#3274
köszi... 😄 ffs mit jelent? meg írtak ilyet is tegnap: ss

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

ToCsEk
#3273
noob, russian noob, buy ward ffs, go gank noob mid, feeder, report, mute, go play tetris stb, go roshan, stb 😄

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

Jim Morrison
#3272
Gondoltam ha már G11-em van, akkor kihasználom a plusz gombokat, hátha így valamivel gyorsabban tudok játszani, nem nyomkodok össze-vissza. Skill gombokat, meg item makrókat, és a Skillek Upgradejeit már beraktam, de még mikre vannak bill kombók, amiket ti is használtok? meg gondoltam bebindelek szövegeket is, mint például a b (back), de ezekbõl is csak ezt ismerem 😄 miket szokás még írogatni?

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

ToCsEk
#3271
helyes, bár még mindig nem toltam vele😄

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?

RedDevilsza
#3270
Jött is a Centa ulti nerf, de ez vajmi kevés lesz szerintem. Egy rework kéne igazából. Vélemények?

http://www.joindota.com/en/news/4606

Jim Morrison
#3269
Egyébként ajánlottak nekem egy oldalt, nincs a bannerban, de szerintem beférne: http://www.dota2alttab.com/

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

Jim Morrison
#3268
Igen, a bindeléseket meg kéne csinálnom, nem jó hogy numpadot is kéne nyomkodnom. 1-2-3---9ig meg valami group van bebindelve alapból az nemtom micsoda.
És most asszem egyéni csúcsot döntöttem, lvl 16ig eljutottam 43 perc alatt 😄 windrunnerrel 😄 amíg nem jutok el legalább a 20as szintig ennyi idõ alatt nem játszom emberek ellen 😞

ASUS B550-PLUS, AMD 5600X, 32 GB DDR4, EVGA RTX 3070, SM-OB1, HD 600 + Asus Xonar DX, TonePort UX1 + Alesis Elevate 5, Novation Circuit \o/

#3267
egyet már eladtam 3 kulcsért 😄
RedDevilsza
#3266
Mivel mindenki kapott 2 beta invite giftet, ezért kb semmi értéke nincs most...

#3265
Dota 2 invitet cserélnék ocssssooooo játékra vagy dota 2 itemekre 😛(kulcs vagy valami )