5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • donatus13
    #3842
    én config fájlal nyomom:D
  • Zomil
    #3841
    Konzolba átirásért aligha, ha valami nem tetszik bármikor kivehetnék a konzolparancsok közül :)
  • donatus13
    #3840
    Ezekért a steam nem ad bannt? én mondjuk azt használom jobb gomb denizik remélem nem kapok érte:D
  • Zomil
    #3839
    link
  • berlinboy6329
    #3838
    Nem tudja vki lehet-e szénné modolni a játékot consoleban?

    Gondolok egy olyan bindelésre, ami mondjuk spacere kijelöli a hőst és a kamerát ráviszi. Most is csinálja végülis, csak rohadtul kényelmetlen 2x spacet nyomni, mert egyszer mid lanere viszi a kamerát és csak aztán rám. Ugyanez van mással is. F1-el,0-val csak éppen nem tesz mid lanere,de akkor is 2x kell megnyomni. Nincs rá vmi beállítás?

    A másik meg h kell megnövelni a herok jelei minimapon?Nézek streameket, csomó helyen méteres ikonok jelzik a hősöket.
  • Zomil
    #3837
    Nah ugy látom Dotabuff elkezdte használni a webapi-t, mert megint frissiti a meccseket. Akiknek meg ki van kapcsolva az info elérés azokat Anonymous-ként irja.
  • donatus13
    #3836
    NOTE: This update has reorganized the file layout of Dota 2 to speed up loading and for future localization support. This will result in a large update and may take a while to download.

    GAMEPLAY
    - Fixed how magic damage is amplified when there are multiple sources of bonuses.
    - Death Prophet: Fixed Exorcism healing never resetting.
    - Enigma: Tightened selection area of Eidolons to make picking individual units easier when they clump
    - Gyrocopter: Fixed Call Down not slowing magic immune units.
    - Spectre: Spectral Dagger now properly trails invisible units.
    - Spectre: Fixed various properties of Haunt illusions being incorrect.
    - Tiny: Fixed Craggy Exterior working on illusions of Tiny.
    - Visage: Fixed Roshan decreasing Gravekeeper's Cloak charges.
    - Visage: Fixed Gravekeeper's Cloak not restoring its layers independently of one another.
    - Warlock: Fixed Flaming Fist damage not leveling properly, damaging magic immune units, and having incorrect chance to proc.
    - Fixed a bug with Radiance kill credit and illusions.
    - Fixed Roshan no longer casting Slam to slow and damage nearby units.

    UI
    - The Smooth Drag option now works for anyone that's spectating (whether through DotaTV or as a broadcaster).
    - Reduced waiting time in hero picker during All Random to 10 seconds.
    - Reworked how your personal hero performance is done on your profile page (provide feedback here http://dev.dota2.com/forumdisplay.php?f=431).
    - Added preview for summoned items like the panda and watcher golem to store and backpack.
    - Added the ability to filter out empty teams from the team list.

    BOTS
    - Fixed some incorrect timing calculations that were causing bots to miss some last hits.
    - Fixed Practice vs Bots not properly selecting the nearest server.
    - Fixed Death Prophet bot to know about the true range of Crypt Swarm.
    - Fixed bots thrashing selling a situational item (dust, wards, TP scroll) to purchase another situational item.

    WEBAPI
    - Added Captain's Mode Picks and Bans.
    - Added ability upgrade order and times to each player.
    - Added inventory for additional units (Lone Druid's Spirit Bear).
    - Added an API for getting match details in the order they were recorded.
  • ToCsEk
    #3835
    nem elsz új hős :(, lesz valami team ratingos cucc elvileg
  • RedDevilsza
    #3834
    AZ semmi, de ha véletlen trollok spawnolnak akkor meg is hal :D Egy szóval nem mondtam hogy jó, csak azt hogy nem annyira vészes :)
  • Zomil
    #3833
    Nemtudom...én még esküszöm sose láttam pubon, 3-4napja viszont csak ilyet látok. Azért nem értettem mi történt :D
  • Muki100
    #3832
    Azért utálom mert általában aki ezt csinálja az még annyira sem figyeli a minimapot mint aki a hagyományos módszerrel erdőzik furionnal, pedig az ő feladata lenne a leginkább résen lenni.
  • donatus13
    #3831
    azért szar mert kinyírja a mobokat sérülés nélkül ez tény, csak ilyen 20 mp ket áll egy helyben úgy ,hogy nem csinál semmit csak vár a cd re.
  • RedDevilsza
    #3830
    Ez már nagyon régen megy pubokon, és azért annyira nem vészes tactic, bár én még nem próbáltam.
  • sanyiiiii
    #3829
    Akkor már inkább qop jungle (radiant) ward és quelling blade kezdő itemmel, blink kezdő skill :)
  • donatus13
    #3828
    Én is , főleg a ward spotra mennek...
  • Zomil
    #3827
    Valaki elmondaná melyik stream-en/kompetitiv meccsen volt valaki Furionnal aki elsönek tp-t rakott és olyan helyekre tp-zett, ahol a mobok nem érték el és igy erdözött? Mert szerintem pub-ban egy iszonyat szar taktika, de 3-4napja csak ilyen Furionokkal találkozok :S
  • RAZOR27
    #3826
    megis érdemelték, a héten már harmadjára ették meg ugyanazt
  • ToCsEk
    #3825
    lol navi 11perc alatt kikapott :D
  • setuh
    #3824
    Nem szakadt ki a dobhartyaja az uvoltesedtol(VEDD FEL!!!!!!!!!!!)?
  • Muki100
    #3823
    Be lett küldve.
    Ami még tovább szépíti a dolgot, hogy egy haver akivel több mint 5 éve dotázok együtt is ott volt, és TS-en mondta, hogy nem kéne Divet tegyek szerinte mert a blademail veszélyes lesz rám. Ezután mégis megvettem, majd 6 mp-vel később halott voltam, ő pedig tisztán egyedül futott haza, átlépve a divemen, majd a legalább 1 képernyő hátrányban üldöző BS felszedte.
  • Inv1sus
    #3822
    Top 10 failba én simán beküldtem volna. :)

    Btw: NaVi couriert és 11 kulcsot adnék myth hook-ért
  • penge25
    #3821
    sg-s dota arcok este 10 után szoktak itt játszani, egy esetleges sg-s team meccs erejéig szívesen csatlakoznék supportként.
  • donatus13
    #3820
    Én nem dota 1 eztem de nagyon jól ismerem azt is, és nem bánom ,hogy nem változott semmi mert én azért játszok vele, a lollal is lenyomtam 1000 meccset, ugyan ennyit hon bétában is, de most már csak Dota 2 zök és itt szerintem sokan másik is azért játszanak vele mert nem változtattak sokat Dota 1 óta, csak ahol tényleg kellett... nagyon jó lett ez a játék csak még sok hős hiányzik, az ,hogy unbalanced az meg... majd ha már az összes hőssel tudsz játszani legalább egy közepes szinten akkor lehet nyilatkozni balance problémákról.
  • setuh
    #3819
    Majd ha tobb 100 meccset jatszasz,kb keptelen leszel mar dota1-ezni annyira sok aprocska konnyites van ebbe,am sem ertem milyen fejlodest vartal technikailag?Magasan veri az osszes hasonlo jatekot,balance-ban es technikailag is.
    Az meg,hogy elavult...sztem ebben van jelenleg a legnagyobb jovo,mivel egy e-sport, de megis casualabb mint egy sc2,foleg alacsonyabb szinteken.
  • penge25
    #3818
    Thx
  • Zomil
    #3817
    Öhm, szoval azért technikailag elavult, mert egy az egyben átportolta a dota1-et, csak hozzátett olyanokat, h replay rendszer, machmaking, és egyéb dolgok.
    Ráadásul azt sem mondhatod, h a többi dota stilusu játékhoz sehol nincs, mert épp az hogy azok elött jár technikai fejlödésben, ugyhogy több szempontbol sem értem a technikailag elavult kifejezésed.
    De akkor majd ird meg mert most már komolyn érdekel.

    A balanceolatlan dolog meg szimplán hülyeség, ha eleget dota1-eztél volna(vagy dota2) akkor nem mondanál ilyet. Valoban pub-ban van pár erösebb hös, de egy játékban sem a pub-ra balanceolnak, hanem a competitive játékosokra.
  • Zomil
    #3816
    Lion
  • penge25
    #3815
    Skacok, itt van a HoN-ból ismert Witchslayernek megfelelő hős, kedvenc support hősöm volt?!
  • Starfarer
    #3814
    A 2ben marha keveset, olyan 60-70et, de nem is itt kezdtem az egészet, hanem még war3 modként, sok sok évvel ezelőtt, és ezért is mondtam rá, hogy technikailag egy szar, mert semmi nem változott ahhoz képest, technikailag sem. De majd ha nem melóból leszek, kifejtem bővebben.
  • setuh
    #3813


    Starfarer ird mar be hany meccset jatszottal?
  • zsakosfrodo2
    #3812
    Jézusom, te meg miről beszélsz... Köze sincs annak amit írtál a jelenlegi helyzethez. Feltételezi (mint ahogy mindenki szerintem), hogy ha ilyen hülyeséget írsz a játékkal kapcsolatban, az azért van, mert játszottál valamilyen másik, hasonló játékkal. A legnagyobb különbség a DotA szerű játékok között a a LoL és a Dota2 között van. Ezért jött a feltevés, hogy biztos LoL-oztál korábban. Egyébként sose értettem. Ha nekem nem tetszik egy játék, nem megyek fel a topikjába sem itt SG-n, sem külföldi fórumokon, hogy sírjak miatta. Egyszerűen nem játszom vele. Tedd ezt te is.

    Egyébként én a 900 meccsemmel sem merem kijelenteni egyik hero-rol sem (nemhogy az egész játékról), hogy unbalance. Az egész skill, odafigyelés és csapatmunka kérdése. A carry-ket nem szabad hagyni farmolni, venni kell supportként wardot, mid heroként menni kell gankelni, stb... Ha ez neked túl nagy nehézséget okoz megtanulni, megérteni, akkor játsz a hasonló típusú XY játékokkal.

    TL;DR; Menjé vissza oda ahonnan jöttél.
  • Starfarer
    #3811
    Sose lol-oztam, de látom te az előítéletek embere vagy, tehát szerinted minden hindu náci is egyben, mert nem köpködik a svasztikát? Mert a logikádból ez következik.
  • Zomil
    #3810
    :DDD
  • Muki100
    #3809
    Ma életem legrövidebb divine birtoklásán estem túl. Miután 1 órán át védekeztünk, vettem sniperrel egy divet miközben toltuk be középen, majd 2 lövésből (mindkettő 1300 feletti crit) megöltem magam egy blademailes BS ellen. Összesen 6 mp-be telt eljutni a cigánytól a halálomig.
  • ToCsEk
    #3808
    csak nem megölt egy carry wisp? :D:D
  • Zomil
    #3807
    Mert most milyen indokkal töröljem? Lehet ez is egy vélemény, ide nem csak dicsöitést lehet beirni, ha tovább trollkodik akkor megy a törlés, de itt nem az van, h csak az maradhat ami nekem tetszik, ha igy lenne joval több hsz-t töröltem volna már innen :D
  • donatus13
    #3806
    Hallod, ezeket a trollkodásokat miért nem törlöd?:D
  • Zomil
    #3805
    Menj csak vissza a balance-olt lolodhoz, senkinek nem fogsz hiányozni :)
    A technikailag elavulton meg jot nevettem :D
  • Starfarer
    #3804
    Na ez a játék egy balanszolatlan, technikailag elavult szar, még azt is sajnálom, hogy ingyé letöltöttem és rongáltam ezzel a vinyómat, remélem a keselyűk csipkedik a hulláját az összes szemétnek, aki részt vett a készítésében.
  • ToCsEk
    #3803
    jöhetsz bármikor újra:D