5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Muki100
    #3882
    Lehet hogy mantája volt, avval akkor is szét tud ugrani ha le van silencelve.
  • berlinboy6329
    #3881
    Engem az baszott fel ma,h bloodseekerrel CK-t lesilenceltem,mégis tudott ultizni. Nem egyszer.
  • RAZOR27
    #3880
    hát én ma nem terveztem játszani, de két ismim meggyőzött hogy nyomjunk egy meccset, gondoltam ha hárman megyünk már nem kaphatok akkora agyfaszt :D Kezdés után 10percel lelép a teljes ellenfél gárda... mind1 megesik, legyen még egy, erre ugyanúgy lelépnek ketten az ellenféltől... a másodjára ráadásul kifogtunk valami hülyegyereket is, ahányszor megöltük ugatott (antimage-el volt, mellé omniknight mi meg pugna plus dazzle :D:D nem volt egy dendi az biztos) miután kilépett mindenki reportolta, de ettől függetlenül felidegelt hogy egy rohadt mecset nem tudtam végigjátszani, elég is volt mára :D
  • ToCsEk
    #3879
    esetleg very high gamekba hívhattok, mert ami high gamekban megy az priceless
  • ToCsEk
    #3878
    szánalom publik, supportot hozok teliwardolom a kurva annyukat is carry 0/20 meg a kurva anyád, carryt hozok 0 ward aha ok kösz dota2 off a következő item event farmig
  • donatus13
    #3877
    Dobd be a pipát az oroszra és szuper:D
  • sanyiiiii
    #3876
    Ettől a nyelv kiválasztástól csak rosszabb lett, kérem vissza az oroszokat :D
  • Zomil
    #3875
    Ez volt az :D
  • RAZOR27
    #3874
    azigen :D majd írd meg az ID-t :D
  • Zomil
    #3873
    Most volt egy 1,5 orás meccsem...omg :D
    kb 50. percben beverték mindenünket és 30percig megacreep-ek ellen védekeztünk :D

    AM-nek 2rapier, clinkz-nek 1, nekem is Tiny-val 1 :D
    Aztán 5-6 sikeres teamfight után megnyertük ugy, h mi csak 1 lane-t vertünk be :D
  • donatus13
    #3872
    Én tegnap megnéztem test clientbe, egy dolog aminek örülök az az ,hogy van silencer captains módban
  • RAZOR27
    #3871
    ezzel a language opcióval azt érték el, hogy most az oroszok angolra fogják állítani a klienst hogy még annyit se értsenek mint eddig :D:D de nelegyen igazam :D
  • ToCsEk
    #3870
    - Added Team Matchmaking! Teams have a public rating based on their performance against other Teams.
    - Added Language setting for Matchmaking!

    GAMEPLAY
    - Alchemist: Fixed Unstable Concoction AOE and Self impact behavior when there is a Magic Immune target.
    - Batrider: Fixed Sticky Napalm being applied to Magic Immune units.
    - Batrider: Fixed Sticky Napalm being removed by Magic Immunity.
    - Bloodseeker: Fixed Rupture damage interval.
    - Bloodseeker: Fixed being able to use potions during Rupture.
    - Dark Seer: Fixed being able to cast Ion Shell on special units like Spirit Bear and Warlock's Golem
    - Doom: Fixed Doom's interaction with MKB and Truestrike.
    - Dragon Knight: Fixed Dragon Breath sometimes missing at very close range in Elder Dragon Form.
    - Dragon Knight: Fixed Dragon Breath travel time being too slow.
    - Gyrocopter: Fixed Call Down first and second impact slow values being swapped
    - Keeper of the Light: Fixed Recall going off if Keeper died during the delay.
    - Lone Druid: Fixed Spirit Bear's Entangle working against Ancients and Creep Heroes like Familiars and Warlock's Golem.
    - Medusa: Fixed Split Shot hitting Nightmared units.
    - Medusa: Fixed Mana Shield not blocking damage from Death Ward, Plague Wards, Serpent Wards and Wildkin's Tornado.
    - Morphling: Fixed Morph transformation stopping if Morphling gets purged or cycloned.
    - Shadow Fiend: Fixed Shadow Fiend gaining souls while dead
    - Shadow Fiend: Fixed Shadow Fiend gaining souls from killing illusions.
    - Spectre: Fixed Spectral Dagger sometimes creating invisible paths of targets it hit.
    - Troll Warlord: Added Pseudo Random support for his Bash.
    - Troll Warlord: Fixed Whirling Axes interaction with Roshan.
    - Visage: Fixed Cleave hitting Familiars.
    - Warlock: Fixed Flaming Fists hitting ethereal units.
    - Weaver: Fixed various buffs Time Lapse did not remove.
    - Witch Doctor: Fixed Paralyzing Casks bouncing off of couriers.
    - Courier: Fixed courier not responding to deliver orders after having received a hold or stop order.
    - Courier: Reduced stash interaction ranges to fix the courier not filling a bottle when entering and exiting the fountain area in a short time.
    - Courier: Fixed the Deliver Items breaking if you used speed burst on the way to the stash.
    - Fixed direct unit target spells having 24 less effective range.
    - Fixed Dark Pact and and Kraken Shell not removing Sticky Napalm, Shadow Strike, Venomous Gale, Poison Nova and Viper Strike.
    - Fixed Day/Night cycle duration as well as initial state being a bit off.
    - Fixed some ability Backswing timing issues (Kunkka, Clockwerk, Timbersaw, Meepo, Pudge, Spiritbreaker, Sand King, Riki, Nyx, Lion, Pugna, Shadow Demon, Batrider).
    - Orb of Venom now has the same stacking behavior with Lifesteal that Eye of Skadi does.
    - Fixed Veil of Discord not getting applied to Magic Immune units.
    - Fixed Veil of Discord getting dispelled by Purge/BKB/Cyclone/etc.
    - Fixed Bloodstone charges incrementing while you are dead.
    - Dropped, non-sharable items can no longer be destroyed by teammates.
    - Fixed dominated units continuing their previous channeling spell.
    - Enabled Silencer in Captain's Mode for Latest Version (will be enabled in Tournament Version the following week).

    UI
    - Added Language option for Matchmaking. You will find players when matchmaking that have selected the same language(s).
    - Fixed buff refreshes not showing the correct swipe.
    - Made Keeper's two Spirit Form abilities always visible but just disabled until he uses Spirit Form.
    - The dota:// URL handler now supports lobbyid=<lobbyid> and accountid=<accountid> for creating game spectating links.
    - Fixed autocast ability border not hiding when moving from a friendly unit to querying an enemy.
    - When using smart tab switching, fixed not being able to cycle to controllable units if your currently selected using is dead.
    - Players that play on a league game will now have access to that league pass.
    - Fixed being able to pick or random an already repicked hero.
    - Added an error message when pressing the courier deliver button and there are no items to be delivered.

    WEBAPI:
    - Added Team query to WebAPI. Query is GetTeamInfoByTeamID, params are start_at_team_id and teams_requested.

    LEAGUES:
    - Players that participate in Leagues will now have access to watch all games for said league in the tournament tab.

    BOTS
    - Made Necrolyte bot more likely to use Death Pulse to heal himself.
    - When considering purchasing an item and determining whether there's room in their inventory, bots will now consider whether the item will stack with an existing item.
    - Bots will no longer sell a situational item in order to retrieve a situational item from their stash (fixes purchase thrashing).
    - Witch Doctor will no longer use Maledict on non-hero units.
    - Slightly lowered the maximum desire to attack a non-hero unit.
  • ToCsEk
    #3869
    13kulcs vihető
  • Zomil
    #3868
    szerdánként jön általában teszt kliensre patch
  • Muki100
    #3867
    Holnap jön tuskarr.
  • berlinboy6329
    #3866
    Vhol meg lehet nézni, hogy épp mi készül a gamehez? Előbb stream chaten vki pl megkérdezte,h igaz-e,hogy ma jön vmi patch a test-hez?Honnan szedte, hogy lesz valami?
  • ToCsEk
    #3865
    hm, el is felejtettem hogy jugger ennyire fulltáp :D
  • Fabio Capello
    #3864
    Legutóbbi játékom, megmelengette a szívem :P

  • RAZOR27
    #3863
    Axe, pugde meg witchdoctor azért fel-felszokott tűnni, csak nem épp a top rank teameknél. Azoknak csak két féle pick létezik. Vagy whsip + ck, vagy kotl + cancerlancer vagy lifestealer :D de ha pénz lenne a dologban teis az "instawin" kombókat választanád -meg én is- sajnos ez van :(
  • Muki100
    #3862
    Azért vannak blokkolva pl.: drow és kenta, de régebben terrorblade és fa + a legújabb 2 hős, frost wyrm és az új kiskutya is, mert remaken estek át vagy még újak a játékban és a publikus játékmódokban "próbálgatják" az erejüket, hogy ne lehessen versenyen kihasználni az esetleges imbaságukat.
  • sanyiiiii
    #3861
    Riki = AM counter :)
  • donatus13
    #3860
    Mi is most ha tudunk 5 en megyünk CP zni, kegyetlen drow, ap be mész teammel és kihozzák esélyed nincs kb nyerni, akár mit csinálsz vele egy jó teambe az a hős most kb free win.
  • ToCsEk
    #3859
    mekkora fos egy hero ez a drow, elején megbasztam miden 3x szarrá roamoltuk, aztán csak kifarmolta magát a végén meg nyomtunk egy comebackot, miranával ulti e közéjük naga ulti sven ulti ds ulti vacum stun gg halta ka gecibe persze előtte drow ninjzáott shadow baldel vagy 20killt, persze nálunk is volt egy 0 14es feeder de hát na, bemákoltuk a wint, akkora fosimba mint a magina kb, persze slowol aurát is kap meg a kibebaszott silence nah meg az ultija, valamelyik 2őt elsezedhetnék tőle igazán.. vagy nemtom de mostmár én is elkezdem fos drowonzi csinálok 50+wint aztén gg valve, persze publik meg sirás meg nem szabad hagyni farmolni aha... fosimba
  • Zomil
    #3858
    Tökéletes balance nem létezik. Hösök meg több fajta okbol lehetnek kivéve CM-böl, pl. Drow és Silencer a legutobbi balance változtatás miatt lett kivéve és azota se lett visszarakva, nyilván azért, mert Icefrog nincs megelégedve velük.

    Riki pro meccsen? Viccelsz? Egy rendkivül squishy hös amit pár száz goldbol lehet teljesen counterelni? Vanna hösök akiknek csak a pub-on a helyük.
  • donatus13
    #3857
    Nem sokára jön balance patch, és még továbbra is nagyon unbalancedek néhányan, play dotas fórumon azt írtak még jó múltkorjában ,hogy 4 nagy patch lesz, 3 lement, amíg nem jön az utolsó ezek nem kerülnek be.

    Nerfelve lesz 99 % os valószínűséggel, Drow ranger, Sven, Slarknak várhatóan a stat szívása fog változni valamennyit. Troll warlordot is változtatják.

    A patch valamikor Defense után jön ki pár héttel.
  • berlinboy6329
    #3856
    Ezt észrevettem már,hogy valamit nagyon elkúrnak a játékban. Mi az, hogy blokkolva? milyen okból?Ő is egy hero, mint a többi. Mint Warrunner,Silencer, Slark meg az összes többi.Mégis blokkolva vannak.

    Egy ideje nézem a Defenset is,mit látok? Folyamatos KOTL,Wisp,CK,Lifestealer,Shadow Demon,Dark seer,Gyro,Lone druid megy. Nincs is meccs nélkülük. Sehol egy Riki,Sniper,Axe,Pudge,Witch doctor,Warlock,A két legújabb herot se láttam még. Nem tudnak balanszolni rendesen,hogy blokkolni kell herokat a captain's modeból meg állandóan ugyanazokat nézni egyfolytában?
  • Pethy23
    #3855
    Captainsben alapból blokkolva van:)
  • Muki100
    #3854
    Alt + click a pingelés.
    A botokra annyi az ötletem, hogy játsszál captains módot ahol egyből bannolod drowot és akkor biztos nem hozzák ki.
  • Orgi
    #3853
    Sziasztok,
    sokat játszom a játékkal botokkal és lenne két kérdésem: egyrészt hogyan lehet pingelni a térképen, a másik hogy le lehet vhogy tiltani azokat a játékokat, amiben drow ranger szerepel? Egyszerűen nem fun, ahogy szétalázza a botokat és hiába nyerünk, semmi élvezet sincs benne, egyedül kinyírja mind az ötöt.
  • Inv1sus
    #3852
    lol :D kösz :D
  • RAZOR27
    #3851
    lol :D sok szerencsét hozzá :D
  • Inv1sus
    #3850
    Pudge Myth Hook-ot (dragon claw) cserélnék timebreakerre. Search me, add me.
  • K Ace
    #3849
    Prophet. Fákból creepeket csinál. Illetve akármelyik hőssel a Helm of Dominator itemmel az ellenséges creepet a saját oldaladra fordíthatod, és irányíthatod.
  • vhooper
    #3848
    Van 1 Leadership pontom mire kaptam és mire jó?
  • vhooper
    #3847
    Köszi, jól jött az értelmező szótár :), tudtok olyan hősöket mondani. Akik creepereket idéznek meg?
  • Zomil
    #3846
    Volt egy elöadás egy egyetemen ahol meghivták Gabe-et, sok mindenröl volt szo, föleg a Valve sikerességéröl, de volt egy érdekes kérdés:
    "Someone asked Gabe if there would ever be public matchmaking stats in Dota 2 and why they "shut down" Dotabuff. He responded that, yes, Valve will provide public matchmaking stats, but NOT until they get their matchmaking just right. He said the reason it isn't public now is because they made the current system when they were relatively new and "stupid at it" and that he doesn't want people basing their skill levels off it yet. Since Dotabuff uses the same sort of system that Valve has now, he didn't think it was accurate or informative, hence the implemented privacy settings."
  • zsakosfrodo2
    #3845
    8 posztal a tied alatt.
  • ToCsEk
    #3844
    mi ez a 2gbos update?



    need :D
  • donatus13
    #3843
    Végülis ez annyit tesz, hogy a játék indulásával lép működésbe a konzol parancs:)