5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #3922
    Jah, láttam :)
  • donatus13
    #3921
    már kikaptunk :D
  • Zomil
    #3920
    Azért a clinkz ulti nélkül kemény :D
  • donatus13
    #3919
    lassan streamelik a meccsünket:P most kezdünk
  • RAZOR27
    #3918
    nyugi pufi neremegj :D
  • Inv1sus
    #3917
    Nem, azt várom mikor sírsz megint. Az sokkal érdekesebb.
  • NikeCortez
    #3916
    Sziasztok. Akinek kell dota meghivo vegyen fel steamen k4guur4 van kb 15.
    Tovabbi szepet. Gl hf
  • ToCsEk
    #3915
    helyes :)
    tuskarral nem toltam dota1ben soha de itt spotlight alapján elég fun :D OP?
    azaz ulti meg a hógolyó át mindenen :O
  • krpsycho
    #3914
    Estére fent lesz a magyar is rts-en és 24-en
  • ToCsEk
    #3913
    - Added Tusk!

    GAMEPLAY
    - Lina: Fixed Dragon Slave hitting units behind you.
    - Mirana: Fixed some backswing behaviors with her spells
    - Templar Assassin: Fixed Meld not removing collision.
    - Troll Warlord: Fixed a case where ranged Troll Warlord can bash when attacking while transforming.
    - Troll Warlord: Added a "fast" attack animation that will only trigger when his attack speed is above 210
    - Fixed Orchid disabling Dagger at the end of its duration even if it was doing no damage.
    - Fixed a recent bug with Poor Man's Shield that could infrequently cause it to not block hero damage
    - Fixed some wave speed issues with Crypt Swarm, Dual Breath, Breathe Fire, Dragon Slave, Illuminate, Sonic Wave and Shockwave.
    - Enabled Silencer in Tournament lobbies.
    - Team Matchmaking now uses the Tournament lobby rules.
    - Two-player Mid Only games now automatically spawn a courier.
    - Enabled Medusa in Captain's Mode for Latest Version (will be enabled in Tournament Version the following week).

    UI
    - Updated look of the combat log and added language localization.
    - Fixed bug where players who'd set themselves as Offline in Steam would still report their Rich Presence status.
    - Players no longer display what hero they're playing in their Rich Presnce if they're in a private no-spectating game.
    - Added a "Add Self to Roster" button that shows up for Team Admins that aren't part of their Team's Roster.
    - The Game End panel now shows team names for games with teams.

    VISUALS
    - If Keeper of the Light dies with Recall active, the visual effect is now removed.

    BOTS
    - Fixed bots not considering Phantom Lancer a hard carry.
    - Fixed VS bot not having a large enough item build list.
    - Bots will no longer dust Doppelwalk because it's sneaky.
    - Bots will no longer buy invisibility detection for an enemy's item until they see that item in an enemy's inventory.
    - Made Zeus bot slightly more likely to use Wrath of the Thundergod.
    - When a player connects, we now only disable/make invulnerable heroes on the opposing teams (not units with bots like the Warlock Golem).
  • Zomil
    #3912
    Pedig nem nehéz, még csak szenvedés sincs vele, volt egy 2unusual-os tojásom, vettem bele egy unusual essence-et és eladtam 10euroért, de battle bonus-ért, mert egyéb dolgokért is adnak pénzt.
  • ToCsEk
    #3911
    nah ilyet nekem is kellene csinálni :D igaz nincs semi extra itemem kb :D
  • Zomil
    #3910
    Más is van olyan ügyes ne aggodj, én pár itemböl 2 cs:go-t vettem :)
  • RAZOR27
    #3909
    ügyi vagy :D most jutalom falatot vársz vagy mi? :D
  • poruljartal
    #3908
    elnyerted a szánakozásomat
  • RedDevilsza
    #3907
    Csak ez itt senkit sem érdekel.
  • Zomil
    #3906
    Csak angol nyelv bepipálva, a csapatomba 4orosz akik végig oroszul beszélgetnek/szidját egymást(cyka-bol itélve, mert azok repkedtek)...fuck yeah :D
  • Inv1sus
    #3905
    Míg ti röhögtök, addig én folyamatosan duplikálom a cuccaimat, illetve ingyen beszerzem azokat a játékokat, amik érdekelnek.
  • Zomil
    #3904
    Ujraindult a dota2wh, legegyszerübb modja a duplikált itemek leadásának és olyan itemek beszerzésére amik érdekelnek. Sztem remek rendszer mindenféle szivás nélkül, persze az értékesebb itemeket nem érdemes itt beadni, de minden mást simán.
  • RAZOR27
    #3903
    temeg bejössz a nevetséges tradejeiddel, hátha találsz valaki hülyét rá, hamár loungen is csak kinevetnek :D legyen ez a te százalékod lol
  • ToCsEk
    #3902
    jónak jó csak sok a troll
  • Pethy23
    #3901
    És aztán jössz te aki mindenkinél bölcsebb és megmondja a frankót :)
  • Inv1sus
    #3900
    Jó ez a topik egyébként. 75% cry, 25% i wanna team naow. Jó game ez :P
  • twinr
    #3899
    Standard pub game... sajnos.
    A nickem, milyen meglepő Twinr, réges rég rengeteget Dotáztam, aztán átnyergeltem HoN-ra, most pedig ujra Dota immár a 2-vel. Aki gondolja vegyen fel friendsbe, mert néhány nap után idegrohamok jöttek rám a pub gamektől. Csak egy példa, 13/2 ben voltam pudge-al ugy hogy nem engedtek midre, és még igy se tudtunk nyerni... Szóval értelmes társak kerestetnek!:)
  • RAZOR27
    #3898
    hasonló történet: windrunner mid első item demon edge, sikerült neki összerakni úgy félóra alatt... semmi missing jelentés, semmi gank, semmi kill, lófasz last hit, de azért neki állt feljebb hogy mindenki szar. Dota életérzés :D

    plusz ma két meccsből két epik loose ilyenek miatt. Az egyik egy 200gpmes lone druid (3tp scrollal...) a másikba meg 3feederünk is volt :D élmény volt 20perces radiance undying meg 20perces satanic luna ellen játszani.
  • Zomil
    #3897
    SF feedel mid-en elsönek ethereal blade-et vesz, 50. percben is mikor vége a játéknak még mindig csak boots of speed-je van...megkérdezem, h ugyan mi a faszért eblade-et vett, erre mondja, mert "i dont care", meg amugyis meccsre vár, h menjen a csapatával, és a szar pub nem érdekli, meg amugyis a csapatbol biztos senki nem tudja mit jelent a dbr kifejezés...jaaaa...oké...hát igy kell egy ingyen gyözelmet adni a másik csapatnak és elbaszni 4másik játékát.
  • zsakosfrodo2
    #3896
    I crie evry tiem. :'(
  • Zomil
    #3895
    :(

  • penge25
    #3894
    Zomil én este vagyok kb 9:30 és éjfél között minden nap online (gyerek, asszony, meló stb. miatt), ha neked, vagy Tocseknek vagy bárki másnak megfelel ez az időpont az írjon, vagy penge5 néven ingame megtalál. Nem vagyok pro, de béna sem. Elsősorban support karikkal tolom.
  • donatus13
    #3893
    Én most vasárnapot várom :D remélem jól sikerül majd ez a premier league szereplés bár elég necces lesz ,hogy mindenki megjelenjen de azért várom, bár ide érzem ,hogy a 32 csapatból 20 nem fog megjelenni. De ,hogy valami komolysága legyen a dolognak lehetne úgy ,hogy ezt évente 1 szer rendezni és mondjuk lenne valami havi verseny és mondjuk egy heti is ami hétvégén menne és 1 meccses visszavágó nélküli.
  • Fabio Capello
    #3892
    Nekem a ma reggeli játékom volt csúcs, Brewmaster-Phantom Lancer bot Bloodseeker-Troll Warlord ellen, BS-TW a hetedik percben volt összesen 9-0-ban kb, utána feljöttek, és szó szerint kéthiteltek miden (Bane). Eközben Phantom Lancer folyamatosan nyomta voice chatbe a baromságait, hogy így OP meg úgy OP karakterek, és hogy így szar a Dota meg úgy szar. A vicces a végén az volt, hogy a huszadik percben nem ők, hanem a másik két játékos (Gondar és Drow Ranger) léptek ki, és utána még ők nyomták allchatbe a "report these motherfucking losers, we gonna lose cuz them" szöveget.

    Ne játssz hajnali hatkor dotát, nem jössz jól ki belőle :D
  • zsakosfrodo2
    #3891
    Szóval amikor ketten játszunk, az is egyedül van, értem én.
  • Zomil
    #3890
    Amugy szivesen becsatlakoznék valahova játszani, egyedül kezd unalmas lenni :)
  • setuh
    #3889
    Mi ez az angol nyelvi cucc?Mostanaban nem jatszottam...
  • donatus13
    #3888
    Én eddig jól jártam, mióta bent van az angol nyelvi cucc én azóta hál istennek talán 1 szer kaptam ruszkikat de azok tényleg ugattak angolul.
  • ToCsEk
    #3887
    tolhatjuk majd este, de ha kapunk 3 russian prot akkor nyalhatjuk
  • penge25
    #3886
    Tocsek nem tudom mikor játszol, de ha késő este, akkor próbára tehetsz mint support :)
  • sanyiiiii
    #3885
    Nekem is folyamatos szopás volt a mai nap amíg nem sikerült randomolni egy meepot. A vicces az hogy micro terén horribilisen béna vagyok ennek ellenére meepoval eddig 100% win :)
  • berlinboy6329
    #3884
    Néztem,de nem volt neki. Akkor biztos nem.
  • Zomil
    #3883
    söt a manta le is szedi a silence-et