5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • vhooper
    #3962
    Áh ez a Nyx Assasin nagyon bejövős,előbb volt vele 23-2-es meccsem.1 hónapja kezdtem, nagyon bejövős a játék is. Amik még tetszenek: Venomancer,Encantress,Nature Prophet és Spirit Breaker.
  • berlinboy6329
    #3961
    ingame guide beszart?Tegnap még tudtam nézni,ma meg azt se tölti be akinél tegnap még volt vagy 10.
  • Inv1sus
    #3960
    én meg megkentem egy vajas kenyeret. korrekt ajánlatért vihető, ha nem kell senkinek, odaadom egy csövesnek.
  • Fabio Capello
    #3959
    Van valami SG-s chatszoba, ahova érdemes belépni, vagy csak a Hungary meg a dota.rts?
  • ToCsEk
    #3958
    aha és az mi? legendary vagy mi?:D fosbonty nah meg ha kiesik nem sokat ér, vagy pasz, minden csöves külföldi a sven válasom akarja, nem értik meg hogy nem tradelem xD értettlen banda, aki felvesz írom neki 10key már offline is egyből
  • Fabio Capello
    #3957
    Bounty Hunter "köpeny"
  • ToCsEk
    #3956
    az mi?
  • Fabio Capello
    #3955
    Droppolt a játék nekem egy második Master Assassin's Tails-t, korrekt ajánlatért vihető, ha kell valakinek. Ha nem kell senkinek, akkor megy fel valami tradelős oldalra :)
  • Zomil
    #3954
    Akkor elérte a célját a video :D
  • TurboX
    #3953
    kiégett a retinám:(
  • Zomil
    #3952
    :DD

  • RAZOR27
    #3951
    égi bug, de úgynézki akkor még mindig előfordul. Ez a rosszabb eset hogy a végén nem enged ki, ennél jellemzőbb volt hogy 5perc után lekapcsolta a meccset a szerver és elis tűnt a nyoma mindenhonnan. Sajna a béta az béta :D
  • Sáska
    #3950
    nekem csak normal rating van:()
  • Muki100
    #3949
    Win losst néz, és az alapján ér többet vagy kevesebbet egy meccs minél erősebb/gyengébb volt az ellenfél.
  • twinr
    #3948
    Eh, újraindítottam és megjött a find match gomb. Azért jó lenne tudni miért lehetett... És nincs a listában az utolsó meccs sem.. bezzeg ha buktma volna...:)
  • twinr
    #3947
    Üdv!

    Nem tudok játszani, mert a play menüben nem adja a gombot. Lehet azért mert egy game végén nem engedett kilépni, pedig vége volt, megnyertük, de mintha meccs közben akartam volna kilépni úgy csinált. És mikor meguntam, és bezártam a programot valamit írt hogy nem kéne, de nem olvastam végig...
    Szóval lehet hogy büntiben vagyok???
  • RedDevilsza
    #3946
    Ezeket a Valve tudomásom szerint nem hozta nyílvánosságra.
  • Sáska
    #3945
    es a rating-et mi szerint allapitja meg a jatek? Gondolom nem csak a K/D/A aranyt nezi. Ugy is kerdezhetnem, hogy mibol mennyi kell, hogy high vagy very high legyen a rating?
  • RedDevilsza
    #3944
    Az ugyanúgy nem ér semmit :) Rengeteg ismerősöm dotázik már évek óta, és ugyanolyan kezdők mint 500 játékkal azelőtt. Amit mondani akartam, hogy ha már van valami matchmaking rating ami többnyire megbízható is, akkor legalább az adjon valami alapot, ne a meccsek száma.
  • Muki100
    #3943
    (főleg ha az illetőnek több ezer winje volt dota 1-ben)
  • RedDevilsza
    #3942
    Dotán belül: Watch-->Recent games . Beírod a neved, kiválasztasz egy ratinget, és megnézed melyik meccsed milyen ratingen zajlódott. Nyílván a legutóbbi meccseid lesznek a mérvadóak.
  • Fabio Capello
    #3941
    ezt, hogy milyen ratingen vagyok, hol tudom megnézni?
  • RedDevilsza
    #3940
    Ez baromság. 1000 win normal ratingen annyit sem ér mint 10 win very highon.
  • Witch king
    #3939
    184winnel beférek?
  • donatus13
    #3938
    Hát idő közben már meglettünk, am ilyen 500-700 wineseket keresgéltünk:)
  • Fabio Capello
    #3937
    28 winnel mekkora esélyeim vannak a csapatba kerüléshez?
  • donatus13
    #3936
    Skilles, hát nem tom na :D sajnos most a két meccsünkön kurva jó picket hoztunk még is kikaptunk mert 3 an játszunk együtt, másik kettő meg sosem játszik kb és most is ez volt, 0 teamplay egy olyan meccsen amin tarolni kellett volna... és azért kéne aktív player aki szeretne is játszani csapattal mert sosem vagyunk meg 5 en...
  • ToCsEk
    #3935
    hát ha skillesek akkor én jövök :D high skil ofc, falnak megyek balfasz karriktől, az a tudtad hogy te meg nyerted volna vele a játékot, vagy nem :D persze énm is fosnuub vagyok btw de csak nállam jobbakkal tolnám csapatba
  • donatus13
    #3934
    Egyébként ha valakinek lenne kedve CW -zni állandó csapattal az írjon itt vagy keressen meg, 1-2 ember kéne még, van ts is.
  • ToCsEk
    #3933
    progamer ^^

    btw itt az ideje elkezdeni meepoval megtanulnom:D
  • Zomil
    #3932
  • sanyiiiii
    #3931
    Köszönöm
  • Zomil
    #3930
    tessék :)
    a 2. meccset keresd ki.


    Amugy az mekkora lol már, h mostmár miközben várakozol matchmakingre beraktak egy mini játékot? :DDD
  • donatus13
    #3929
    Jah NTH nagyon bírom, marha jó ötleteik vannak néha, de eddig a fő favorit az a turtle team :D múltkor amikor ursat hozták mit aláztak... örülök ,hogy legalább van csapat ami használja a többi hőst is normálisan nem csak azt a pár szart ami minden meccsen ott van...

    Egyébként visszanéztük a tegnapi meccset , hát szánalmasan nagyot égtünk :D nem is tudtam ,hogy mik történtek, clinkz egy totális meglepetés volt fingom nem volt ,hogy így lett pakolva, tiny kimaradt a játékból, csak azt sajnálom ,hogy a kommentátor ilyen low skilleknek hívott minket amikor 5 ször jobb csapat ellen is játszottunk már TM-ben és faszán ment minden, tegnap semmi nem jött össze:( mai meccsre azért kíváncsi leszek...
  • sanyiiiii
    #3928
    link pls :D
  • Zomil
    #3927
    Lol No tidehunter bloodseeker-t pickelte az egyik meccsen :D
    4force staff fájni tud :D
  • donatus13
    #3926
    mind 1... én már mindent mondtam:D
  • Zomil
    #3925
    hát mondjuk a helyedbe clinkz-el is elbeszélgetnék, h miazhogy lvl 12-ön rak ultit :D
  • donatus13
    #3924
    Mondjuk az felkúrt ,hogy 6 szor opébb picket is hoztak már ellenünk és sokkal jobb csapat ellen is mentünk team szarba és mégis nyertünk, most meg kb egy pubstomp színvonal volt az egész.
  • donatus13
    #3923
    kár érte :D elbasztuk a picket, tiny nem kellett volna...