5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • berlinboy6329
    #4002
    Balance patchok nem szoktak jönni?Soha nem láttam még, hogy változott volna vmi.Mindig csak bugfix van.
  • vhooper
    #4001
    Köszi a választ! Most néztem wikin,hogy van immortal meg ancient fokozat is.
  • krpsycho
    #4000
    a mythical a ritkaságát jelzi (common>uncommon>rare>mythical>legendary) a bottle meg a tárgy azonosítója, hogy kb mi az és hova 'való' Brewmaster tudja használni, csicsa-cucc, random kapod, és szintlépésnél őket.
  • vhooper
    #3999
    Mythical bottle mit jelent? Olyat kaptam brewmasterra, különben szar játékomért..
  • krpsycho
    #3998
    Heti 2 ? Jelentkezem akkor de max 3 :D azt viszont megköszönitek :)
  • donatus13
    #3997
    Inaktivitás miatt most az egyik játékosunk nem tud játszani, és a helyére keresünk valakit, haladó játékos kellene, és olyan aki az összes hőst ismeri, és lehetőleg aktív játékos legyen, 8 - 11 ig szoktunk lenni esténként, aki heti 1 alkalommal jönne az nem jó. Akit érdekel dobjon itt privet , vagy írjon ide üzenetet.
  • ToCsEk
    #3996
    fosfosfos
  • donatus13
    #3995
    03/06/13

    GAMEPLAY
    - Gyrocopter: Fixed Rocket Barrage firing while under effects like Disruption/Chronosphere/Doom/Hex.
    - Gyrocopter: Fixed Flak Cannon hurting nightmared units without waking them up.
    - Naga Siren: Fixed being able to purge Song of the Siren aura off of Naga Siren.
    - Nyx: Fixed Spiked Carapace affecting Juggernaut during Omnislash.
    - Outworld Devourer: Fixed Astral Imprisonment not draining enough mana from enemy heroes.
    - Timbersaw: Fixed Whirling Death not doing enough damage against strength heroes.
    - Fixed Maelstrom and Mjollnir being unable to proc if the initial target is Magic Immune.
    - Tweaked Neutral Creep chase timings for the two small camps.
    - Fixed a number of bugs in Mechanics I, including all known showstoppers.

    UI
    - Fixed holding alt causing smoked hero names to be shown on minimap when near truesight.
    - Fixed your status showing as playing a local bot game if you were spectating a game
    - Hero performance page is now sorted by total number of games played.
    - Fixed Dire wins in the Team Game History tab showing up as losses.
    - Fixed bug where Team Game History wasn't refreshing properly.
    - The Teams List under Community now displays Teams in order of their most recently played match.
    - There's now a dialog asking the player to rate their currently-used hero build (if it's not yet been rated).

    AUDIO
    - Music now plays in spectator and replay modes.

    ITEMS
    - Added Fiery Soul of the Slayer item for Lina.
  • krpsycho
    #3994
    ha kell még, küldj privit
  • mörrr
    #3993
    Hát azt nagyon megköszönném. E-mail cím:
    [email protected]
  • sanyiiiii
    #3992
    Ez úgy működik hogy megívó kell de mindenkinek annyi van hogy nem tudja hova tenni szóval ha küldesz egy e-mail címet akkor kapsz egyet.
  • mörrr
    #3991
    Sziasztok. Régen sokat toltam dotát. Szeretnék játszani dota 2-vel. Nem tudom ezt lehet-e free to play. Steam-ről letöltöttem (nem fizettem), de így csak spectator mód megy. Bejelentkeztem free invite-ra. Nem tudom fognak e küldeni ilyet. Akik már tolják tudnak küldeni invite-ot, vagy ez csak ezzel a listás módszerrel megy?
  • Blob
    #3990
    Köszönöm
  • berlinboy6329
    #3989
    ti mit csináltok olyankor,amikor downtime van és nem carryk vagytok,hogy mentek farmolni? Hanem ilyen undyingok v esetleg pudgeok, banek, ilyesmi. Amikor nem látni ellenfelet a mapon,nem pusholnak, vagy scsak kijönnek leölni egy creep wavet,aztán eltűnnek megint.

    A másik meg, mi az a tuskó a bal felső sarokban? Van ott stat,meg megosztott cuccok,meg guide,de mi az a fatörzs? Csak megáll tőle a játék egy pillanatra,de semmit nem csinál.
  • RedDevilsza
    #3988
  • BladeW
    #3987
    Mindenféleképp legyen benne, hogyan lehet telepíteni a bemondót a hátizsákból!
  • RAZOR27
    #3986
    akkor csak lekell fordítani :D
  • donatus13
    #3985
    Magyarul gondoltam, ezeket én is ismerem...
  • RedDevilsza
    #3984
    Angol tutorial. Ennél jobb nem kell kezdőknek.
  • donatus13
    #3983
    Azon gondolkodtam csinálok egy tutorialt kezdőknek ha lenne rá igény :D képekkel meg mindennel.
  • krpsycho
    #3982
    ALT+KATT
  • Blob
    #3981
    még 1 kérdés a térképre hogy jelölöm a támadás/védés/stbket?
  • garadas20
    #3980
    Sziasztok! Egy ismerősöm vett dota 2 höz bemondót, de nem működik neki sehogy sem a coop bot és gyakorló meccseken. Tét meccsen működne ez, vagy valami bug lehet? Fórumokat néztem hozzá, akiknek volt ilyen problémájuk, de nem lettünk okosabbak tőle. Tud valaki segíteni?
  • berlinboy6329
    #3979
    Low priority,kösz mindenkinek... 24 órán keresztül nem játszhatok ezzel a szarral,ha nem akarok agyvérzést kapni cykáéktól,meg egyéb taigetosz túlélőtől.

    2x egymás után crashelt ez a fos,mihelyst a pick számláló elérte a 0-t. Kaptam fincsi abandont érte...De csak a 2-ért. Úgy van most 2.
  • KingPunisher
    #3978
    Társakat keresek Dota 2-höz. Steam : UrmyHun
  • ToCsEk
    #3977
    baze ez jobban üt mint a shitty digest videók:D
  • Zomil
    #3976
    lol :D

  • Blob
    #3975
    rendben köszönöm :)
  • Muki100
    #3974
    Nyomsz egy "a" betűt, ez az RTS-ekből ismerős attack parancs, avval bármit be tudsz célozni. Csak fél hp alatt tudod a saját creepedet ütni.
  • Blob
    #3973
    sziasztok, nagyon kezdő dota2 játékos vagyok, és abban kérném a segítségeteket hogy a saját creepjeimet hogy tudom meg ölni, mert csak áll a karakterem előtte és nem csinál semmi? előre is köszönöm az infot
  • Zomil
    #3972
    Nincs uj hös megint :(
    Pedig bristleback jöhetne már, jo kis pub hös :)
  • Muki100
    #3971
    Szerintem arra gondolsz, hogy ha zöld akkor van ultija, ha piros akkor nincs, ha kék nincs manája.
  • puca007
    #3970
    nyx nagyon fun :D szerintem. drowot egész jól be tudod nukeolni vele pl. :D de a villogó izékre nem tudom mire gondolsz :D
  • berlinboy6329
    #3969
    Hát ma kipróbáltam nyx-t..mint a szar:D

    Úgy kikaptam..Merthogy sniper felfeedelte drowt miden....

    vkinek van arra ötlete,hogy a felső sávban a menüben mik azok a villogó g*cik? hol pirosak,hol kéke,zöldek,hol világít,hol nem.

    Meg hogy mi van az ingame guideokkal mert már MEGINT nem tölt be egyet se....
  • RAZOR27
    #3968
    az a kemény amikor a meccs kb 40.percében lifestealer beleugrik csapattársamba aztán nemjött ki belőle csak amikor meghalt ügye, aztán kérdeztük ez most mi volt, azt mondta hogy csak kiakarta próbálni a skillt :D ok :D
  • RedDevilsza
    #3967
    Amugy kezdőknek tudom javasolni hogy ahelyett hogy csak 1-2 hőssel játszanának, azon az alapon, hogy azzokkal megtanulnak játszani, ahelyett inkább próbáljanak ki minél több hőst, és próbálják megérteni mindet. Fejemet fogom amikor többszáz wines ismerőseim értetlenkednek hogy ez meg az a hero milyen skilleket nyom/miért haltak meg.
  • Roy4l
    #3966
    én úgy szoktam hogy ha enemy teambe van min 2int +1carry akkor nyx de ha inkáb str/carry +1support van ellenem akkor vagy slark vagy változó de slarkkal meg nyxxel szoktam így variálni de még windrunnerrel se rossz annyira . Vagy még Puck ot lehet használni sok közelharci ellen.
  • HUmanHunter
    #3965
    nézd meg a harc arányait, hányan ütik a társa(i)d, és mire odaérsz mennyi fog megmaradni, mert ha elindulsz úgy hogy két társad üti három ellenfél, és pl miden vagy topra kell menni akkor ha nincsenek a társaid felfeedelve akkor lehet nem éri meg odamenni, mert csak te is meghalsz. Ez a tapasztalatom nekem is szokszor, hogy ölik egy társat aztán elindul oda majdnem mindenki a csapatból, de mivel máshol vannak a pályán egyesével érnek oda és úgy mindenkit lecsapnak többen.
  • donatus13
    #3964
    Templar ellen opa tud lenni supportnak pl ogre magi, jó ellene alchemist, pudge, viper.

    Phantom assassin ellen stun kell, Bounty ellen meg dust, vagy slardar vitás esetben zeus.
  • berlinboy6329
    #3963
    Én is kb. 3 hete kezdhettem,de kurva szar vagyok....nem tom mikor mit kell csinálni...Menjek hátha meg tudom menteni a társat,aztán kapjam a pofámba a reportot+BM-et,mer feedelek? Hagyjam ott,h ne feedeljek és kapjam a pofámba a reportot+BMet mert mé' nem segítettem?...23-2-höz még közel se voltam,átlagos statokkal tolom csak,szar béna vagyok:C

    Bane funnak tűnik,meg Undying egyelőre,akiről véleményt tudok formálni. Drow-t utálom,ha pickelik,kibaszott idegesítő. Már lvl2-es arrownál se tud elfutni az ember,felvesz 2 wraith bandet aztán gg.

    Téééélllleeegg....Kéne help... Olyan herokra,akiket pickelhetek,ha:

    a)Többségben caryket pickeltek(Phantom A,Templar A,Drow,Bounty....)
    b)Ha főleg castereket pickelnek

    b) vicces volt...Na mondom,úgyis ki akarom próbálni silencert..Förtelmesen kikaptam..Na mondom kipróbálom anti-maget...Förtelmesen kikaptam.