5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • berlinboy6329
    #5643
    1 herot spammolnak, mindig midre mennek, állandóan carryt választanak. Megnézném, ki hogy mászik ki 1-2k MMR-ből legalább 4K-ig ha csak 10 meccsenként játszhatná ugyanazt a herot és szigorúan pos 5 ward bitchet kellene játszania all pick only.
  • setuh
    #5642
    Akkor azt mivel magyarazod,hogy az osszes pro solo mmr-je 6k folott van?
  • Reaper2104
    #5641
    A rendszer mmr alapján rangsorol semmi köze a skillhez, ha elég pehhes vagy bekapsz pár bénát lelosszolod magad aztán már kevesebb az mmr ed mint egy kezdőnek aki level 13-mason elkezd egyből rankedezni.
  • setuh
    #5640
    A normal is rangsorolva van csak ott kevesebb a tryhard.
  • Fbn Lx
    #5639
    ha feltételezzük, hogy optimálisan működik a rendszer, akkor ha kezdő fíderként elkezd rankedezni, akkor a csapattársai is kezdő fíderek lesznek, szóval nincs értelme túlkészülni rá szerintem
  • Reaper2104
    #5638
    Nem is tiltottam meg senkinek se a rankedot, csak magával ugyanúgy kibasz mint másokkal az aki bemegy fedelni ranked gamre és gondolom aki rankedre megy annak nem az a célja hogy -mmr-t csináljon, csak segítségnyújtásként mondtam amit mondtam, amúgy sem feltétlen idő függő ki mennyire jó játékos valaki több ezer óra után is szar marad valaki meg pár száz óra után jól tolja....
  • Fbn Lx
    #5637
    szerintem nem lehet elvárni senkitől, hogy x ideig ne játsszon rankedet, ha már megteheti és szeretne is
  • Fbn Lx
    #5636
    én 2500óránál járok, még mindig 3k shit tierben vagyok és még mindig ezzel játszok unalmamban, nem tudom abbahagyni
    kellően összetett és kiszámíthataltan, és ez stimulálja az agyamat
    a hots viszont nagyon unalmas, napi 2-3 meccset bírok tolni belőle, de tényleg kőegyszerű a játék
    úgy érzem, hogy nagyon alacsony a skill plafon, ezért soha nem lesz érdekes hots pro szcéna
  • Rony94
    #5635
    Igen, ez se hülyeség. Köszi szépen. Az az utolsó dolog hogy másnak szétcsesszem a játékát. Nem ez a szándékom. Még pár száz óráig feltétlenül hanyagolni akarom a rankedet. És ha mondhatok ilyet magamról, eddig 1-2 hero már van akit eléggé jól ismerek.

    Supportnál a Shadow Shaman az akit eléggé kedvelek és általában egész jól megy vele. Carry-nél a Templar Assassin kezdett el nagyon tetszeni, vele még van mit gyakorolni, viszont eddig vele mentem eddigi legjobb meccsemet. (KÉP)
  • Reaper2104
    #5634
    A lényeg hogy kb egy 20-30 hérót ha jól ismersz tudsz pikkelni az ellenfél heróihoz viszonyulva és itemeket se értelmetlenül veszed és persze nem túl okos dolog rankedbe randomolni (kedvencem mikor valaki nem is egyet hanem 2 randomot elövi és kéri, hogy cseréljetek, mert életében nem játszott vele, vagy csak miután 30 percig feed-elt szol hogy ez nem az ó hibája hogy béna mert nem ismeri a hőst mer mostvan vele először....), 1-2 éve csak rankedolok ugyan, de szerintem nem nagyon van különbség ranked és nem ranked gamek között csak az mmr pontszám a külömbség szal én pubon gyakorolgatnék mindenképp amig nem tudok eleget azzal a 20 héróval hogy stabil jó teljesítményem legyen.
  • undY1ng #5633
    +++ Annyi különbséggel, hogy nekem a HotS a dota után egyáltalán nem tetszett...
  • kakaoskalacs
    #5632
    Én kb utobbi egy honap alatt szinte abbahagytam a jatekot.

    élményeim:

    Folyton oroszokkal vagy más olyan arcokkal dobott össze akik nem beszélnek angolul...
    Se rankeden se Normal meccsen nem volt siekerélmény.
    Plusz már ideges sem vagyok egy meccs miatt mert alapbol ugy indulok neki, hogy tuti kilép valaki vagy nem mukodi kegyutt vagy orosz.
    Egyszerüen nem köt le a dota :v

    Ellenben a heroes of the storm tetszik, szoval amig pihentetem a dotát jolesz az is.
  • Rony94
    #5631
    Akkor játsszak le 2000 órát és csak utána menjek rankedet? Addigra szerintem megunom az egészet és abbahagyom. :-\
  • Reaper2104
    #5630
    Ha szeretnél sok mínusz mmr-t csinálni magadnak és csapattársaidnak arra bizonyára.
  • Rony94
    #5629
    Én LvL 17-es vagyok és addig nem fogok menni rankedet, míg nem játszottam az összes hőssel legalább egyszer. Szerintem ez egy jó megoldás.
  • Reaper2104
    #5628
    Az elmúlt egy évben olyan szinten felhígult a mezőny, hogy nem lehet 2 értelmes gamet egymásután játszani ráadásul ahogy elérik a minimum levelt az emberkék egyből mennek rankedre, hogy se pubon se rankeden ne lehessen normálisan tolni .
  • undY1ng #5627
    Én aztán egyáltalán nem vagyok kilépegetős, de ez az utóbbi meccs nagyon felidegesített sajnos. :/
  • Reaper2104
    #5626
    Pár napon belül ha 2-szer lépsz vagy túl sok reportot kapsz akkor low prio és csak akkor tűnik el, ha lejátszod őket. Ha low prióból lépsz felstrófolja (azt hallottam 20 környéke alá kb a max), aki nem akar low priózni az max hetente 1-et lépjen vagy inkább egyet sem, mert szinte minden parti tele van lámákkal és csak a szerencsén múlik, hogy veled vagy ellened van a több béna, gyakorlatilag szinte minden 2. jatékból ki lehetne ilyen alapon lépni és akkor aztán low prio forever.
  • fatsy
    #5625
    Sziasztok! Akadt egy kis problémám, remélem tudtok segíteni. Az a helyzet, hogy chatelés közben látom, hogy a többiek mit irkálnak, azt is látom amit én válaszolok, de nekik nem jelenik meg semmi abból amit én írok. Találkozott már vki ilyennel? Help pls!
  • RAZOR27
    #5624
    nincs időm most megkeresni, de erről a meccsről van szó, game 2 troll. De megnézheted bármelyik tegnapi meccsüket, mind a 4 hasonló szintű volt :D

    viszont érdemes megnézni Ennek a meccsnek a 3. mapját. Lehetett rajta fakadni bőven, de nem lövöm le inkább :D
  • undY1ng #5623
    Low prior nem 1 hét után tűnik el? Már vagy másfél hete nem nyomtam vele, de muszáj volt leavelni, mert ruszki cyka blyat barátokkal voltam. :)
  • Fbn Lx
    #5622
    linkt a meccshez
  • RAZOR27
    #5621
    papi meg kky nélkül az egész kuka...
  • setuh
    #5620
    XBOXT-on Tobi kommentator tarsa sirva rohogott,hogy mennyira szar,igazan le lehetne mar cserelni...
  • Rony94
    #5619
    Pont az ilyen meccsekért szeretem a Dota-t. Sajnos elveszítettük, de kit érdekel amikor tömény 1 óráig kibalanszolt harc volt? :)
  • mue
    #5618
    Sziasztok, ha vki látta a Whiplash c. filmet, erről töltöttem fel egy dotás fun animációt, ha esetleg vkit érdekel:
    https://www.youtube.com/watch?v=Cpfaj8TNFaA
  • dalmar
    #5617
    Tudja valaki meddig fog tartani a mostani event?
  • andzol
    #5616
    Nincs mindig közvetítés, de amikor van, akkor TZeus szokta közvetíteni:
    http://www.twitch.tv/tzeus13

    Ha más csatornán előrhető az elő stream, akkor az oldalukra is fel szoktak rakni linket:
    http://doclermyrmidons.com/
  • TurboX
    #5615
    +
  • avengir
    #5614
    Nekem tavaly augusztus óta nem esett semmi se.
  • mue
    #5613
    Nem tudja valaki, hogy a replayben és spectator módban látható Fantasi Points az mit jelent, hogyan számolódik? Elég hiahetetlen, de a googleval nem találtam választ.
  • moho
    #5612
    én már nem is reménykedem, hogy bármi esik 8max az eső), az utóbbi min 50 játékban semmi, (de talán több is mint 50)
  • undY1ng #5611
    Szerintetek nem szar, hogy már csak seteket lehet nyerni a meccsek végén? Azóta elég sok gémet letoltam mióta ez bejött, de semmi nem esett....
  • RAZOR27
    #5610
    persze, kivédi. Csak legyél elég fürge :D
  • Rony94
    #5609
    Blade Mail-el meg lehet szívatni.
  • mue
    #5608
    Vajon Zeus ulti ellen jó az ha Eullal megemelem magam? Megúszom a sebzést?
    Baromira jól kell mondjuk időzíteni, de talán nem lehetetlen, mivel egyrészt nem azonnali a cast timeja (van egy kezdeti csattanás mielőtt besebezne), másrészt sokszor lehet előrebecsülni, hogy mikor fogja elnyomni.
  • mue
    #5607
    Valaki nem tudja hol lehet nézni a mai docler myrmidon meccset élőben?
  • Rony94
    #5606
    Nagyon nagy ritkán dob itemet, de akkor egy teljes hero settet.
  • tothbalu99
    #5605
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni, hogy van-e most item drop rendszer, ha van hogyan mukodik stb. Koszonom a válaszokat
  • Fbn Lx
    #5604
    alapból nem jó, ha vissza kell szaladgálni, eleinte még én is visszaszaladgáltam, most viszont már csak akkor megyek vissza, ha épp sikeresen kimenekülök egy gankből és 50 hp-m maradt
    matekra sem jön ki egyébként, mert az alatt az idő alatt hogy bemész a dzsungelbe denyolni magadat és respawnolsz, már visszaérnél a fountainbe, emeleltt pedig aranyat is veszítesz, ha előtte nem költöttél el minden unreliable-t
    egyébként pedig a tangónak és 1-2 claritynek elégnek kell lennie, biztonságos távolságban kell maradni, hogy ne tudjanak harrasolni, nem éri meg beszaladgálni minden last hitért, és esetleg ha elfogyott, küldesz még egy tangóért
    vannak egyéb módjai is a sustainnek lénen, jó a stout shield, a ring of protection, manára valamennyire a basilius, esetleg némelyik hősnél a ring of health, ad annyi regent, hogy nincs szükség tangóra többé
    másrészről a skilleket nem szabad spammolni, csak akkor kell használni őket, ha vagy menekülni akarsz általa, vagy nagy valószínűséggel ölni tudtok, olyan helyzet van
    szóval a manaproblémák ha az ember nem spammol, akkor megszűnnek többnyire