5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Reaper2104
    #5683
    Én már sokszor megfogadtam, hogy mute trash talk report aki idiótaságokat írkál csak nem bírom megállni, hogy vissza ne szóljak és emiatt begyűjtöttem pár 24 órás némítást meg egy pár hónapja valamelyik petchel azt is behozták hogy bizonyos időn belül ha sok reportot kapsz mehetsz low prióba, és azért elég idegesítő, mikor nem játszol szarul és low prióba küldnek, mert pl van egykét szarházi aki megmondja, hogy te mit csináljak és persze nem azt csinálom hanem játszok úgy ahogy én értelmesnek találom elmond mindeféle noobnak vissza szólok és utána toborozza az embereket hogy minél tobb reportot kapj (vagy vissza se kell szólni csak reportál, mert ő balfasz és feedeli az ellent és ezért én vagyok a hibás), pláne mikor ugye vannak ilyen csoportosan játszók mondjuk mikor 2 en öcsémmel együtt játszunk beszokott tenni mellénk 3 masokat egyből 3 report, öcsém meg csak röhög rajtam mikor mondom neki megint nem tudok írni 24 óráig . Én azt tanácsolom, hogy ne írj vissza, mert akkor az se biztos, hogy reportál aki eleve elkezdte a fikázást meg a többi közömbös játékost is kevesebb eséllyel veszi rá a reportálásra, ha nem látják, hogy agresszíven visszaszólsz, mute trash talk report aki nagyon retardáltan viselkedik, aztán talán kap egy low priót vagy egy 24 órás cset bant azt csá. 95 %-ban faszságokat írkálnak ne vedd át a hülyék játékstílusát semmi képpen sem .
  • Reaper2104
    #5682
    Én kb 300 levelen vagyok olyan 4000 gammel és játszottam 3k-6k mmr-es mindenféle playerekkel is és nincs különbség mindenhol ugyan az megy mind játékban mind szövegelésben....
  • Palinko
    #5681
    Ilyesmiért éri meg játszani :)))

    "the first match I enjoyed since I started

    the ones I played yesterday were boring as hell

    thanks dude for the chance^^"
  • Palinko
    #5680
    köszi, majd kipróbálom, mint az f1 nyomvatartást, hátha a hősön marad a kamera
  • plu604
    #5679
    nyomod a ctrl-t és bal klikk
  • Palinko
    #5678
    hogy kell rajzolni rá? ettől tudnék talán értelmesebbet is
  • Fbn Lx
    #5677
    azért a minimapra faszrajzolást ne vegyük már ide, szerintem az teljesen legit.
    a fasz mindig vicces.
  • RAZOR27
    #5676
    így van, a legrosszabbat hozza ki :D Egyébként csak az számít hogy bedaráljátok az ellenfél ancientjét. Vannak akik nem feltétlen killekkel, assistokkal járulnak hozzá a győzelemhez, csak sajnos ezt sokan eltudják felejteni, főleg ha hátrányba kerül a csapat. Annó én csak 4-5. pozícióba játszottam supportként, szóval kijárt az ilyen hülyeségekből bőven ha pubban merészeltem játszani :D de lekell tojni azt kész.

    szerk: közbe a többiek rátapintottak a lényegre amíg én lassacskán pötyögtem :D
    Utoljára szerkesztette: RAZOR27, 2015.05.06. 20:08:21
  • plu604
    #5675
    A win vagy a loss számít. -> csapatmunka.
    a supportnak se számolja a lerakott wardokat, mégis egy egész meccset eldönthet néhány időben észrevett gank. killeket gyűjteni meg a hülye is tud ha az elején elfeedelik.
  • Rony94
    #5674
    "tényleg mintha ez a játék mindenkiből a legrosszabbat hozná ki :D"

    Welcome to Dota.....ahol a játékosok 50-60%-a fogyatékosokból áll. Szokd meg! Nálam is nem egyszer volt hogy egy nap letoltam pár meccset és már majdnem agyvérzést kaptam. Volt anyázás is rendesen, a ház többi lakói nem győztek lebaszni engem hogy kussoljak már a francba. Úgyhogy tényleg óvatosan. Ha idegenekkel játszol, ezzel számolni kell sajnos. Haverokkal ezért is jobb mert még ha veszítetek is, senki le nem szarja, legalább játszottatok egy jót. De mikor idegenekkel mész és az egyik már úgy kezdi hogy egy f@szt rajzol a mini map-re, a másik az egész meccs alatt pingel mint egy félkegyelmű, a harmadik írja a magáét (feeder, noob stb.), a negyedik meg disconnect-el már a 20. percben. Sok ilyenben lesz részed, úgyhogy kösd fel a gatyád.

    Lvl 20-as vagyok és még mindig gyakran találkozok ilyenekkel, emiatt nem is nagyon van kedvem játszani, csak nagyon ritkán. Nem is tudom hanyas szinttől szabadulok meg nagy mértékben ezektől az emberektől, de az az érzésem hogy a választ már pontosan jól tudom.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2015.05.06. 20:01:59
  • Palinko
    #5673
    akkor mi számít? sokan stat alapján nooboznak mikor toronyt romboltam és egyéb hasznos dolgokat csináltam...
    ma is volt egy nagyszerű élményem, mondták, hogy menjek az erdőbe, ott farmolgattam is, persze még így is lemaradtam az ellenféltől és végül mindenki szintben fölémnőtt, így ölni nem tudtam, max assist, halni is csak 3 szor haltam erre akik mondták, hogy menjek az erdőbe azok reportoltattak stb. mást is szidtak aki azért ilyen 8-13 al elvolt, egy totál feedert meg nem is bántottak.

    tényleg mintha ez a játék mindenkiből a legrosszabbat hozná ki :D
  • donatus13
    #5672
    Egy dolgot nagyon jegyezz meg, a stat nem számít szart se :D de azért hajrá, sok sikert a továbbiakhoz:D
  • Reaper2104
    #5671
    Egyébként asszem botok ellen úgy van megírva a program hogy kb 25 perc alatt a te csapatod beveri őket talán még nélküled is . Alacsony prioritású gambe meg ne menj, mert abból sokkal kevesebbet tanulsz anyám mikor kitépte a kábelt néha bekerültem low prióba totál értelmetlen van, hogy normálisan játszanak, de csomószor csak feedelnek hogy előbb lemenjen, ami nekem pl jó, mert a célom a mihamarabbi kikerülés onnan, de tanulás szempontjából semmiképpen sem jó az (pláne az csesz fel, ha kilépnek low prióba, akkor meg kell várnod game végét akár 1vs5 ben is, mi értelme ennek....), amúgy se gyengébb playerek játszanak ott max retardáltabbak. Elég ha sima pubon gyakorolsz aztán később ha elég jó arányba nyeregetsz és jó is vagy és érdekel a ranked akkor az még tud adni plusz egy kis izgalmat, de ez még neked odébb van.
  • Reaper2104
    #5670
    Én csak annyit tudok oroszul amennyit az ezavoros videóban láttam hallottam.
  • Reaper2104
    #5669
    A dota 2 új playereknek azért sokkal könnyebb már egy alapszintet megtanulni a kötelező tutoriál (bár mivel én régi motoros voltam első reakcióm asszem az volt hogy á faszom végig kell szenvednem, de nyilván ezt nem lehet tudni ki ismeri már és ki nem és ez tényleg nagyon kell a totál kezdőknek, meg nekem se volt rossz egy kis ismétlés), a rengeteg mennyiségű informácó, videók, edzők. Nekem a dota egyből éles játék tapasztalatokkal anyázásokkal és néhány rendesebb player tanácsaival kezdődött. Az alapot tényleg könnyű ma már összeszedni, de utána rengeteg játék tapasztalat kell, már vagy 10 éve dotázok, de nekem még mindig jó élményt nyújt és még manapság is érzem magamon a fejlődést.
  • Reaper2104
    #5668
    Van egy pár game ami felbasz főleg akkor voltam kiakadva mikor kb 2-szer az előfordult hogy ilyen kb 4300 mmről rövid idő alatt kb 3500 mmr-e vissza estem és nem is az mmr miatt mondom hanem az a sorozatos vereség ami volt ezalatt, pláne úgy mikor mondjuk 10 gamből mondjuk 7-8-ban totál kimagaslasz a csapatból és mégis vagy sima vereség vagy hajszál vereség, mert nincs a maradék 4 playerben annyi kis plusz hogy nyerhess, na de ennek ellenére még mindig leköt ez a játék, ráadásul az elmúlt pár hétben olyan win szériába kerültem hogy a solo mmr-t 4400-ra meg öcsmmel 2 en toljuk csapatost ott is 4300-ra feltoltuk. Régen fps-el toltam rengeteget, de olyan méreteket öltött a csalás az fps játékokba hogy az már tarthatatlan .
  • Palinko
    #5667
    közben sikerült egy 7/4/7 et hozni :) ez már jónak számít nálam, igaz alacsony prioritás és annak is legalább annyira örülök, hogy már felvett valaki barátnak, köszi :)
  • Palinko
    #5666
    köszi, arpad.palinkas néven futok a Dotaban, adjatok hozzá barátnak nyugodtan
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.05. 22:30:53
  • RAZOR27
    #5665
    na, így kell ezt :D Sok szerencsét kívánok elvtárs! :D
  • Palinko
    #5664
    ja már második nap találtam edzőt :)
  • RAZOR27
    #5663
    Nemtudom mennyire vagy kapható erre, de keress valaki tapasztalat aki segít játék közben. Sokkal sokkal könyebb úgy hogy ha valaki elmondja mi miért történt úgy ahogy. Egyből lerövidíti a betanulás időszakot :D
  • Palinko
    #5662
    Köszönöm, első napom ilyen 18 halál 1-2 ölés statisztikáim már feljöttek 3/3 ra bizonyos esetben :D
    elejében úgy érzem jobb alacsony prioritású meccseket játszani, mert gyengébb a felhozatal.

    Hú botok ellen mennyivel könnyebb volt gyakorláskor :D
  • plu604
    #5661
    ...és hol marad az orosz nyelvtudás? pár hónap dota után folyékonyan káromkodok oroszul.
  • undY1ng #5660
    Akik normalizálni szeretnék az idegállapotukat, azok inkább már abbahagyták (mint én). Kb. 2 hónapja és nem is hiányzik. Főleg amennyire tavaly felcsigázott a Compendium, az idei NoThanX!
  • Reaper2104
    #5659
    Nem túl eseménydús ez a fórum, de légy üdvözölve ama hosszú úton mely sok idegességgel és jobb esetben még több örömmel van kikövezve .
  • Reaper2104
    #5658
    Mostanában mindenki caryzni akar úgyhogy mostanában áttértem a supportra főleg mióta cm-et úgy felimbították és most jött egy újabb jó csomag alig várom, hogy hétvégén kipróbálhassam .
  • Palinko
    #5657
    tegnap késő este kezdtem, tutorialokkal vagyok el, gondoltam beköszönök :)
    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2015.05.02. 02:27:11
  • donatus13
    #5656
    Hát érdekes az új patch, az új itemek is komolyak, bár a spell steal, meg a cd reduction nem tudom miért kellett ide is, de hát legyen :D
  • Reaper2104
    #5655
    Engem az nem zavar ha valakinek sok pénze van (becsületesen is lehetsz milliárdos), csak ha úgy lopják össze és egy vicc mennyire nincsenek büntetve és a játékokban is nem tudom dotában csalnak-e itt csak a sok nyomorék a gáz inkább, de pl fps játékokban kb van max 1 hónap a játék megjelenése elején amikor még jót játszol aztán fullra elkezdenek csalni wh, aimbot stb, aztán a gyártó köszöni szépen hogy mondjuk 10-20 ezerért megvetted a játékot és szétbasszák a multijáték élményt utána .
  • Fbn Lx
    #5654
    és arcanám sem, hogy témánál is maradjak részben
  • Fbn Lx
    #5653
    hát elitnek jó lenni mindenféle rendszerben
    de legalább soha nem éhezem, még ha drága autóm és egyéb pinamágnes dolgaim nem is lesznek soha
  • Reaper2104
    #5652
    Egy hányás már az egész mindenhol, a játékokban az account nevek mögé bújva valami retardáltsággal vagy csalásokkal basszák el a jó játékélményt a való életbe meg a pénzes nyomorékok csinálhatnak meg akármit, zálogházas csávó ellopott 4 milliárdot önfeljelentette magát ha el is ítélek mivel segítőkész volt kap majd kb 2-3 évet amiből leül jó magaviselettel max 1,5 évet kijön börtönből és van 4milliárd a zsebben és ez még a jobbik eset a legtöbb ilyen csalós lopás politikusok bankárok stb emberkéknél még ha mindenki tudja látja egyértelműen akkor se ültetik le, nem veszik el tőlük az ellopott vagyont csak évekig pereskednek és ha véletlen közben előzetesben volt még 100 milliós kártérítéseket kapnak, ezek a mai modern demokráciák (az egész világon nem csak Magyarországon)
  • Fbn Lx
    #5651
    a régi időkben a rinyálós szar csapatjátékosokat legalább meg lehetett ölni, így a szelekciós nyomás alacsonyan tartotta az arányukat a génkészletben
  • Reaper2104
    #5650
    Volt egy pár ilyen hullám nálam is meg, olyan is egy csomó hogy legalább egy ember aki persze a legbénább szar szid mindenkit végig rinyálja a gamet és megmondja mint az 5 éves retardált kisgyerek hogyha még egyszer nem azt csinálod amit ő mond vagy ahogy gondolja megy feedelni és persze megy is és sokszor az ilyen buzik nyerhető gamekben dezertálnak....
  • avengir
    #5649
    Pedig engem simán dbott úgy rankedba 6x egymás után hogy 10 percen belül kilépett valaki az én csapatomból, insta -200 mmr. Szval ebbe ne menjünk bele, az mmr nagyon nem számít, a csapattársaid az első játékos után tudni fogják mennyire vagy jó.
  • Reaper2104
    #5648
    Ez mind szép és jó csak én már kb 2-3 szor losszoltam le magam 4300 mmről olyan 3500 mmr-re és mindahányszor pár hét alatt majd hónapokba telt visszaküzdenem magam nem hiszem hogy lépkedem fel apránkéánt hómnapokon át majd 2 hétre akkora béna vagyok, hogy mondjuk 20 gamből 19 et bukok ez még akkor sem reális ha tök analfabétavagy életedbe nem játszottál még dotát mert még akkor is van hogy a csapatod megnyeri 4vs5 be neked, ez csak egyszerű lutri, hogy kiket kapsz, most toltam 2 hét után 2 gamet az egyiket nyertük 30 perc alatt valami 40-6 volt a kill a kövi gamet egy hajszállal buktuk, mert volt a csapatba egy 0-20 bristl ennyi.
  • setuh
    #5647
    Igen ez igy igaz,de ugyanugy az ellenfelbe is benne lesz maskor az a noob es olyankor meg ez win.Aztan ottvan az a ritka meccs ami jol ki van balanszolva es ott fog igazan szamitani a te egyeni teljesitmenyed,nah ezeken fog mulni az mmr-ed.
  • Reaper2104
    #5646
    Annyi szarságot láttam már dotában hogy nem érdemes belekezdenem mert sose fejezném be, csak annyit mondok hogy a pár hetes update óta szinte minden szóló gambe bedob 1 csapatos párt akinek az egyik tagja 4500-5000 mmr-en van és olyan 80% ban ez a 4,5k-5k mmr es ember bassza el a gamet.... Sokszor már a pick-nél eldől, mert a sok hülye nem cunter pickel hanem eldönti mivel lesz és tökmindegy akkor is kiveszi ha az a héró cunterpikelve lett közben és persze ki is kapunk, vagy mostanában megint divatba jött az sf pick mid az én jatékaimba kb 90 % az a csapat veszített aki kivette sf-et, és pickelhetsz bármit lehetsz bármilyen jó egy szoros meccset eldönthetsz de csapatjátékot egyedül sosem nyerhetsz.
  • undY1ng #5645
    Igen, csak akkor jön a bibi, hogy overkillelheted az egész csapatot, egyedül nem fogsz tudni nyerni.. Nem egyszeri eset.
  • setuh
    #5644
    Miert neked megvan tiltva az egy hero spam?
    Nem vedem am az mmr-t mert engem is rohadtul idegesit,hogy kikkel rak neha ossze,de hosszutavon 100%,hogy megterul ha te jol jatszasz,persze sirni mindig konnyebb.