5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • RAZOR27
    #4282
    végre valahára :D bár ez az ownage hanghatás szerintem már fölösleges lesz :D de annyi baj legyen
  • ToCsEk
    #4281
    testen már bentvan a 6,78
  • iOlcsy
    #4280
    Hali. Dota 2 játszótársakat keresek :D Aktív játékos vagyok, van ts3, 200+ játék. Steam név: iOlcsy [HUN]
  • setuh
    #4279
    Jah, a kani a massziv leaverek melegagya :D
    Garenan meg a low lvl szobakba rohadt noobok vannak,annyit meg nincs kedvem jatszani,hogy mehessek a nagyobbakba is :P
  • Muki100
    #4278
    Kani
    Amúgy nem tudom van-e még jó külső klienses liga manapság. Garnélán biztos lehet játékot találni csak nem hiszem hogy érdemes.
  • setuh
    #4277
    De jo is lenne Avernusozni kicsit,meg Phoenixet es Tresdint varom jo reg,de mindegy, sirni itt ugysincs miert,lehet csak visszakene szokjak a dotahoz,csak mar annyira megszoktam,hogy minden a kezem alatt van,lusta diszno lettem.Bezzeg meg dotaban nem volt mindenkinek jo buildje es az is sokszor eldontotte a gameket,hogy ki milyen itemet vett,ami itt mar kevesbe ervenyesul.
    Muki,ajanlj valami jo kis dota servert,dotalicious-on kivul,anno meg ezt is te ajanlottad nekem
  • Muki100
    #4276
    A selejtezőkön kívül is játszanak még meccseket emberek - pár millióan.
    De hogy pár példát mondjak akik szerepelhettek volna versenyeken de mégis több mint 2 éve nem sikerült kiadni őket: Avernus, Pit Lord, Soul Keeper.

    A TI3 nyerteseket meg valahogy nem tudom sajnálni, inkább akkor már bérelnének fel a pénzből egy külső csapatot aki képes elvégezni helyettük a munkát.
  • Zomil
    #4275
    ""nem túl sűrűn használt hős" nincs, ha mégis azok általában remaket kapnak"

    aha...nyugati selejtezökön 40hös maradt ki teljesen keletinél meg 42...

    ráadásul nem csak gabe-nek megy a pénz, hanem a TI3 nyerteseknek is...
  • Muki100
    #4274
    Igen, sokkal fontosabb hogy lehessen szórni a péznt gabe bácsinak mint elkészüljön a játék.

    "nem túl sűrűn használt hős" nincs, ha mégis azok általában remaket kapnak. A compendium egy felfoghatatlan találmány, különösen hogy a végső célként tűzték ki a hős kiválasztását, na meg természetesen nem a rendes munka mellett párhuzamosan csinálják hanem helyette.
  • RAZOR27
    #4273
    remek dolog, ha érdekel és megveszed, de ha hidegen hagy csak idegesít hogy mennyit tökölnek vele. Plusz nem csak új hősökre gondoltam.

    Jameg, volt egy hónap kihagyásom most játszottam végre párat, jól is ment de MI A BRÉT csináltak a jakiro wardal?? megint rinyáltak a színtévesztő rússiánok a dev fórumon vagy mi? mennyit tekertem azért a wardért azt így elintézni... lehet azért mert uncommon és az még nem menő szint...
  • donatus13
    #4272
    Az emberek 90 % a bent lévő hősök felével sem tud rendesen játszani, ezért sincs értelme sietniük...
  • Zomil
    #4271
    Inkább legyen egy minöségi compendium és ezzel együtt növekedjen a TI3 összdijjazása, mint mondjuk amugysem tul sürün használt hösöket pakolgassanak a játékba...
    Szerintem a compendium egy nagyon remek dolog, csak még nincs eléggé kidolgozva.
  • RAZOR27
    #4270
    eddig nem volt elég hogy azért izzadnak hogy minden héten vagy 2 új célt rakjanak ebbe a szaros comediumba, de ez már röhejes, compedium matchmaking meg ez a játékos kártyák... istenem... erre van idejük...
  • Muki100
    #4269
    Recent games -> beírod a neved és kiválasztod a skill bracketnél a very highot, ha a mostanában lejátszott játékaidat mutatja akkor abban vagy.
  • BlazeH
    #4268
    Az hol látszik h matchmakingnél very highban vagyok vagy sem?
  • sanyiiiii
    #4267
    http://www.playdota.com/changelogs/6.78

    Valószinűleg csinálnak ehhez egy parity patchet TI3 előtt és most azzal foglalkoznak, aztán TI3 végéig csak bugfix.
  • Muki100
    #4266
    De nem polírozzák végletekig, nem csinálnak szinte semmit.

    Amíg 10-20 ezer ember volt online elment, hogy nincs tutorial, rossz a matchmaking stb. stb., de amikor 300 ezernél is többen vannak fent egyszerre folyamatosan, és semmi fejlesztést nem hajtanak végre azon kívül hogy kozmetikáznak meg compendiumoznak az azt bizonyítja, mennyire megfelel nekik a jelenlegi helyzet.

    Nem azért free to play, hogy mentségük legyen arra amiért nem foglalkoznak vele - valójában így a sokszorosát keresik mintha mindenki egyszer megvette volna 60-ért, csak utóbbi esetben elvárnák az emberek, hogy minden a helyén legyen míg így mindig lesz mire fogni, mindig lesz valami kifogás ami miatt sosem lesz kész a játék de felmegyünk a mythical, genuine, arcana stb. szintekig míg a kritikus bugok listája lassan oldalakat tesz majd ki, és 1 hónap míg egy egyszerűbb hős elkészül.
  • ToCsEk
    #4265
    csak az zavar hónapokat kell várni patchekre mert nem képesek berakni azonnal a versenyekre hivatkozva kapják már be, megint várhatunk még vége nem lesz il3nak meg defense4nek, aztán talán kapunk 2hőst, így haladnak még 3év muvla se lesznek kész még a régi dolgokat se képesek berkani, nem hogy az új játékmódokat esetleg összerakni az értelmes mm-et
  • RedDevilsza
    #4264
    De azt még mindig nem értem honnan veszi bárki is hogy a valve "lusta" vagy "inkább mással foglalkozik" mint az új hősökkel? Vagy hogy az egész valvenak most csak a dota2 lenne az egyetlen projektje amivel foglalkozik. A játék azért beta, mivel több idő szükséges ahhoz hogy azt tudják mondani hogy szerintük elkészült. Tekintve hogy a játék free2play ez szerintem inkább becsülendő mint lenézendő hogy végletekig polírozzák a játékot, mielőtt az emberek elé raknák. De alapból abszurd a szerintetek vázolt helyzet, hogy pl egy animációkkal foglalkozó munkásnak azt mondják, hogy ma ne gyere be dolgozni, túl gyorsan haladunk Abaddonnal? Vagy hogy képzelitek ezt az egész köcsögavalvedirektnemhalad dolgot?
  • Muki100
    #4263
    Egy részüket nem.
    Egyébként meg maga a rendszer fenntartása és fejlesztése is nevetséges, mivel arra minden héten sor kerül, míg pl. bugfixre vagy netán hősre inkább havonta.
  • donatus13
    #4262
    A kozmetikai cuccokat még mindig nem a valve csinálja de mind 1:)
  • Muki100
    #4261
    Az az ok, hogy jobban megéri a kozmetikai hulladékokat termelni és árulni, mint magával a játékkal foglalkozni.

    Ha nem egy milliárdos, saját tulajdonú cég fejlesztené, hanem egy ugyanekkora startup csapat korlátozott befektetői tőkéből kéne hogy csináljon Dota 2-t (vagyis az összes kreatív ötlet már készen állt a dota 1-ben), akkor teljesen korrekten elkészülhetett volna a játék akár 2011-re. Csak emlékeztetőül IceFrog 2009-ben jelentette be hogy a Valve-nél készíti a Dota 2-t, és jelen állás szerint semmi remény hogy 2013 végére kész legyenek a 6.77-es hősökkel.
  • Muki100
    #4260
    Szerintem inkább a gépnek lesz baja ott. Másnál nem csinálja?
  • RedDevilsza
    #4259
    "Nem szivatasbol nem adjak ki,de abban biztos vagyok,hogy van valami okuk ra es nem az,hogy szegenyeknek nem volt idejuk ra."
    És mivel fogalmad nincs hogy mi az az ok, hülyeség hibáztatni őket.
  • RedDevilsza
    #4258
    :D
  • kakaoskalacs
    #4257
    Haló,

    Volt valakinek olyan jellegű problémája ,hogy miutan elinditom a jatekot egy idő után lefagy és csak restartolni lehet a gépet?
    Elég bosszanntó és nemtudom mi okozza.
  • setuh
    #4256
    Ez a szoveg mar egy eve is huzos volt,ne gyere mar ezzel igy 3 ev utan,hogy nem voltak kepesek megcsinalni ennyi host...Nem szivatasbol nem adjak ki,de abban biztos vagyok,hogy van valami okuk ra es nem az,hogy szegenyeknek nem volt idejuk ra.
    Ennek ellenere,minden mas szempontbol az egyik legkorrektebb cegnek tartom a valvet,de had zavarjon mar egy kicsit a lassusaguk.
  • RedDevilsza
    #4255
    Ezt most úgy mondod, mintha szerinted 2 kattintás lenne berakni egy hőst, csak Valve direkt ki akar szúrni mindenkivel, ezért inkább nem raknak be semmit :D Fölösleges az új hősök után sírni, biztos vagyok benne hogy foglalkozik ezzel a valve.
  • Muki100
    #4254
    Kb. 2015
  • setuh
    #4253
    Jah csak gondolom ott nem o mondja meg,hogy mikor lesz uj hos,sztem ha rajta mult volna mar reg kint lenne az osszes.
  • RedDevilsza
    #4252
    "Soon"
  • poruljartal
    #4251
    mikor lesz nem béta a játék?
  • Zomil
    #4250
    Icefrog a valve-nál dolgozik. Szoval... :D
  • setuh
    #4249
    Legalabb Icefrog dolgozik ha mar a valve-nal lazsalnak.
    Bs-t szvsz felesleges volt buffolni.
  • Zomil
    #4248
    Kedvenc buffom necrolyte-nak:
    "Aghanim's Reaper's Scythe causes buyback to be disabled on heroes it kills for that death"

    Még a végén elkezdik használni bajnokságokon :D
  • Zomil
    #4247
    6.78 WOW
  • Fabio Capello
    #4246
    Ilyet se láttam még... premade játszik, kb 5 perc alatt lefeedelnek 10 killt a lanenek, majd közlik hogy have fun nerds, és kilépnek a játékból. dafuq?
  • RAZOR27
    #4245
    micsoda patch jött a héten :D tudom hogy a TI miatt nemkell semmi nagy dologra számítani de ez azért röhejes :D azért bemásolom a patch logot spoilerbe, úgy legalább nem foglal helyet
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    GAMEPLAY
    - Fixed illusions being able to upgrade to flying courier.

    UI
    - Added a spectator popup when Heroes acquire high end items.
    - Added a broadcaster menu (opened by clicking on the dota logo in the top right) that allows broadcasters to send generic stats, queries, and poll results to spectators.
    - The Spectator Smooth Drag setting is now preserved across runs.
    - Added notifications of item purchases in some cases.

    PERFORMANCE
    - Fixed a crash when starting replays on 32-bit versions of Windows.
    - Fixed a crash when changing window or screen resolution.
    - Fixed a crash when using alt-tab while running full screen.

    WORKSHOP
    - Added Itsy spider courier.

    AUDIO
    - Update Drums on Endurance cast sound.
    - Add secondary underscore for startup UI.
  • balintk
    #4244
    Hali!
    Casual teamet keresek ;) Priviben írjon akit érdekel.


  • krpsycho
    #4243
    akkor a patchnek a matchmaking részét érzitek, azon próbálnak finomítani a srácok :)