5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Zomil
    #4442
    Semmi baj nincs a micro rendszerrel. Rendesen használni kell a control groupokat. Mondjuk lone druidnál meg böven elég a tab is, mert csal 2öt irányitasz.
  • petecz
    #4441
    Hihi, egy jó nagy kihagyás (fél év? lehet több is) után gondoltam játszok 1-et. 20-1-20 razor-al 2x quad kill. És furcsa volt mert azon kivül hogy az ellenfél olyan lett volna mintha botok lennének, nem volt flame. Csak kikaptam egy spécit, vagy változott a helyzett erre fele? :D
  • berlinboy6329
    #4440
    Eggyel se toltam még, pont emiatt..Nagyon szar ez a rendszer nekem. most 0-án van a hero,tabon meg a minionok,1-6 meg itemek. Egy LoL-féle ctrl+klikket elfogadnék.
  • donatus13
    #4439
    Visage nagyon op-hős, SC2-ben is control groupozni kell és itt is, meg van unit tab is amivel lehet váltani az egységek között is, azt a optionsban betudod állítani, Visage egyébként a 2 spellje maitt halálos, rövid cd, nagy dmg és nagyon messzire, pokoli jó team hős, early gameben ha supportnak rakják még akkor is kegyetlen DMGre képes, de Chen-t , Meepo-t és Visage et kerüld el, talán még lone druidot is, ezek mind micro igényes hősök.
  • berlinboy6329
    #4438
    Jó ez a Single Draft, egy csicska se volt 4 meccsből. Csak én 1x. Ez a Visage iszonyat gányadék. Mondom kipróbálom, hátha most más lesz a mikrózás. Ugyanolyan moslék. Egyszerűen ordenáré a mikro rendszer kidolgozása.

    ctrl+klikkre az összes egység elindul,ahelyett hogy csak azok mennének amik nem a hősök.Minek?Semmi értelme. Ha több minion skilljét akarom használni,nem elég rájuk váltani és betűt nyomni,hanem külön ki kell jelölni mindet. Figyelnem kell magamra is,nehogy megdögöljek. SC2-es modban úgy volt, hogy a hősre bevolt építve a minionok skillje és mivel volt passzívja, ezért arra a betűre volt rátéve és anélkül is tudtam használni, hogy külön ki kellett volna őket jelölni. Chennél mondjuk nem menne, de visagenél talán jól jönne.

    De legalább 3-at hoztunk a 4-ből. Lehetett volna 4/4 is, cask nem volt supportunk.... Volt még Naix meg Razor és egyik se az,úgyhogy maradt gagyi Vis.
  • Zomil
    #4437
    Jajj igen bocsi azt kifelejtettem :)
  • RedDevilsza
    #4436
    Furinak midas elsőnek, utána shadowblade.
  • Zomil
    #4435
    Tocsek jol leirtam, Abyssal blade+hyper stone. Meg egyéb itemek és naix elveri AM-et.

    Furionnal meg jungle-be érdemes menni, viszont nagyon figyelni kell a lane-eket, hogy hol tudsz segiteni, midnek besegiteni egy gankben nagyon hasznos tud lenni. Érdemes rámenni elsönek egy Shadow Blade-re. Pub-ban ritkán fognak ellened dust-ot/egyebet venni. Ne fejeltsd el, hogy Shadow Blade hatása alatt is tudsz teleportálni a skilleddel. Megtolod egyik lane-t-shadow blade-tp-mész a másikra. Hát ulti mivel random, ezért kicsit nehezebb célozni vele, de általában ugy szoktam, hogy ahol segitség kell, minél messzebb tolom el, hogy mire odaért a pattogás akkor már nagyot sebezzen.
  • Guren
    #4434
    imádlak sg. pedig direkt ellenőriztem az url-t.



    ha megint fos lenne
  • Guren
    #4433
    ez a meccs zseniális. még több ilyet!

  • Muki100
    #4432
    Blademail nem pure hanem magic.
  • donatus13
    #4431
    Az első mondatában ott van a bash:) (skull basher, Abyssal blade)
  • Fbn Lx
    #4430
    azt adom
  • Fbn Lx
    #4429
    azért nem jó lájfsztíler am ellen, mert nincs jó disable-je, am meg egyszerűen csak elblinkel. nem tudja megölni
    én abyssal-t vennék rá, ha jókor tolod el a 2 seces stunt akkor win
    meg a satanic is jó cucc ha am túl gyorsan kapja le a hp-t, de mindkettőt megvenni gecidrága
  • ToCsEk
    #4428
    szerintem amnek lofasz esélye sincs naix ellen úgy szétszedi a perma bashal curiasal, heartel mkb-val esetleg krittel hogy gaymagina köpni nyeli nem tud:D

    nécsörprophet meg jungle természetesen, esetleg mid, úgy lehet vele szivatni bárhol ottvan 3v2ben ugy begankel bármelyik lanen hogy hujuj aztán a ninja curier vadászatról még ne is beszéljünk vagy a gigamega durva split pushról fosimba!

    amúgy meg te is vehetsz wardot az a 150gold visszajön 5sec alatt aztán utána meg talál rájön a sok gyök2 hogy jaj de opé ez a ward veszek már én is, portal scroll meg a barátod :D esetleg shadowblade
  • berlinboy6329
    #4427
    Nature's prophet ötlet? Lanen legyek vele v jungleben?Párszor már toltam, de siralmas. Jungleje lassú, túl sok micro, 2-3 perccel tovább tart a Midas,mint Naixszal,nincs dmg csak nagyon kásőn, ultiját is hova nyomjam? 3ból 3x kikaptam vele.

    Meg ha már NP,meg a split push. Mit csináljak ha nagy a sötétség,0 ward?

    Maradjak v menjek ki, hogy legyen farmom és kockáztassam, hogy megtalálnak?
  • berlinboy6329
    #4426
    Naixról jut eszembe....Full farmolt Naix v full farmolt AM?

    Simán szétszedett Antifun. AC,BF,Manta, meg nem tom mi. Rajtam meg armlet,ac,deso meg halberd,gondoltam adok neki.. Hát nem jött be. Feast ide vagy oda.

    Gondolkodtam h veszek blademailt. Mindenhol azt látom, h pure dmg a return. Tehát ez azt jelenti, hogy ha nekem több életem van, akkor MINDEN esetben ő hal meg, ha annyit sebez rám amennyi az Ő élete?
  • Zomil
    #4425
    Amikor nem csapattal vagy akkor érdemes olyan hösöket kiválasztani amik nagy eséllyel egyedül is el tudnak bánni a másik csapattal, csupán egy kis farmmal, late game carrykben kár gondolkodni, komoly semi carry-re érdemes rámenni, esetleg ganker hösökre akik early-mid játékban nagy zürzavart tudnak okozni és ha még bénák is a csapattársaid akkor is a te oldaladra billenti a mérleget.
    Pár ilyen hös:
    Kunkka, Huskar(bkb-t kb. skippelni is lehet, ha nincs komoly stunner a másik csapatban az uj passzivja miatt rendkivül durva lett), SK, Nightstalker, Spirit Breaker, Naix(ugyan nem semy carry, de ha kicsit is el tudsz fele huzni a farmolásban, akkor megállithatatlan), Juggernaut(azon szinten ahol te vagy, szinte biztos vagyok benne, hogy senki nem fogja a healing wardot leütni), Lone Druid(ha megtanulod használni pub-ban offlane-en/mid-en meg kb. mindenhol nagyon tud pusztitani, erdöbe ne vidd, nem oda valo), Viper, Weaver, Nyx,
    De intesek között is akad pár, olyan akivel ha nem hard support-ot játszol, csak egy kicsit költesz wardra, akkor nagyon szépen lehet vele pub-ban irtani. Ilyen pl. Shadow Shaman, bemész vele midre és elég sok mindenkit el lehet verni ott, gyorsan beütöd midet és már mehetsz is másik lane-re segiteni).
    Vagy ott van Nature's Prophet akivel nagyon szépen lehet ganket felállitani pusholni és carry-nek is épitheted. Egy jo Tinker is aranyat ér vagy egy Warlock-al is eldöntheted a teamfight kimenetelét. Queen of Pain-el meg szinte gyerekjáték mid-et megnyerni, veszel magadnak wardot és a blinkel az összes az tiéd lesz. Batrider is szintén nagyon életképes még béna csapattal is. Nem mer senki bemenni és farkasszemet néz a 2 csapat? Na akkor hajrá menj és kapd el az egyiket huzd be a csapatot közé és máris 4v5-ben kezdödik a teamfight.

    Ugy nagyjábol ezeket a hösöket tudom ajánlani amiket ha megtanulsz és tudod, hogy mikor melyiket érdemes pickelni, akkor azért béna/gyengébb csapattal sem lehetetlen nyerni. Persze vannak helyzetek amikor tényleg esélytelen. Nem lehet sajnos mindig nyerni és sajnos vannak valoban durva vereségi hullámok. Viszont némi ügyességgel simán vissza tudod hozni. Ha már 50% körül mozogsz az már böven jo, a fölé leginkább csak rendes csapattal lehet menni, mert utána a matchmaking nagyon megy abba az irányba, hogy megartson téged 50% körül., de tapasztalatom szerint egyedül olyan +51%-ot simán lehet tartani. Nekem olyan +25-30win-ig sikerül elmenni általában onnan szoktam visszaesni, majd megint felmenni.
  • Neoncsoves
    #4424
    Valaki csinálhatna egy SG DOTA2 csoportot Steamen, néha lehetne együtt játszani. Mostanában egyedül megyek, jó lenne pár emberrel összeállni!
  • berlinboy6329
    #4423
    Szoktam én, de sokat nem érek vele, ha a többiek bénák. Ott mindenki csapatban tolja, skypeon v teamspeaken mittudomén min, sokat nem segít. Komolyan egy jó carryt se tudok soha venni, mert senki nem válsazt supportot,ha meg igen,akkor nem supportol. nincs ward, sötétség van mindenhol én meg nem tudok farmolni,mert mindig attól fosok,ha kimegyek,ott lesz vki,aztán még én leszek a feeder noob. Akivel meg tolni tudom, annyira bénák, hogy egyszer voltam velük(3+én) és még engem baszott le a csávó, hogy meg mertem mondani a társának, hogy nehogy Battlefuryt merjen BH-n építeni. (Igen,mégis azt csinált),aztán meg mondtam h mit csináljon Rikivel, oszt még neki állt feljebb. És az ellenség is a béka segge alatt van. Nem dicsőség ilyen low szinten nyerni.
  • STEVEdoto
    #4422
    Természetesen nem te tehetsz róla. Kretének sajnos mindig lesznek, de kb. ezt bármelyik online multi játékban elszenvedhetnéd.
    Probálj csapatot összerakni (az tény hogy magyarokkal nem könnyű)
    és velük játszani.
    Zomil csak ismertette azokat a hősöket amiket te lehuztál.
    Fogadd meg a tanácsát mert 100% ban igaz amit ír.
    Ez alapján, hogy nem ismered a mostani erőviszonyokat hősök terén, tényleg arra ad okot h azt higyjük, kezdő vagy. Nem kötekedésből írtam.
    Javasolnám hogy nézegess streameket. Sztem sokat el lehet lesni a pro játékosoktól. Ha gondolod adok linket, hogy kiket érdemes nézni.

  • berlinboy6329
    #4421
    Hát persze,biztos szarabb vagyok, mint egy veno,aki blokkolja a campeket,meg egy 5 éves,amelyik 1v5 bechargeol az ellen közé, mert ott van Sniper. SŐT! ÉN tehetek róla, hogy ŐK ilyen szarok, nem?
  • Muki100
    #4420
    Mind a három hős kiváló skillekkel rendelkezik. Addig örülj amíg ezeket látod inkább, DS és bat szinte minden felállásban hasznosul. Van pár hős amire mindig rá lehet fogni és van pár amelyik néhány szituációba nem illik bele, de ezek közül egyik sem olyan.
  • ToCsEk
    #4419
    nah tényleg szar a ds sven fúúúj :D

  • Zomil
    #4418
    Ez alapján az irás alapján inkább a saját magad körül kezdj el sepregetni, mielött a csapattársaidat leszolod, nem véletlenül kapsz olyanokat akiket felsoroltál...

    Tudod más szemében a szálkát...

    Nagy kezdjük is a legelején.
    Dark Seer: egyik legjobb teamfight hös. Offlane-en pub-ban bárkit szarrá ver 2v1-ben és hülyére farmolja magát. Vacuum iszonyat erös spell, ha van a csapatnak valami aoe dmg képessége/stunja. Az ultija meg durván skálázodik, mivel minél erösebb az ellen annál erösebb az ulti. Futással meg bárkit utol lehet érni/el lehet menekülni. Stunerre rányomod és már utol is tudja érni az ellenfelet, hogy elkapja.

    Batrider: Jelenleg a játék egyik legerösebb höse, szinte nincs olyan meccs ahol nem bannolják ki. Veszel neki egy blink dagger-t, meg egy force staff-et és bármelyik csapatot szarrá szopatod vele pubban. Sticky Napalm-al meg kb. bármelyik lane-t simán megnyered, föleg ha melee ellen mész.

    Sven: Most már ritkábban hozzák, de továbbra is nagyon erös, sok farm kell vele, ezért nem árt ha az ember tud last hitelni. Elsö item bkb, utána mask of madness crystalys, majd daedalus és utána szinte már nyertetek is, ha egy pici csapatmunka van.
  • Guren
    #4417
    "Dark seer. Teamfightnoob."

    most így hirtelen ez a két videó ugrott be





    batrider meg nyilván nem fog 1v1-ben alázni, mert nem az a lényege. amúgy pubon 4 random csapattárssal tényleg fos (legalábbis azon a szinten amin én vagyok), mert eléggé csapatmunka függő hős szerintem
  • donatus13
    #4416
    Gyakorolj még kicsit batriderrel meg dark seerrel, aztán megváltozik a véleményed :)
  • berlinboy6329
    #4415
    Hát amikor észrevettem,hogy vesztünk ráálltam arra, hog miért szar a hős,akivel tolom..

    Dark seer. Teamfightnoob. Letolod a falat, 150dmg. 3000HP-s hőst naggon meghatja ám. Na mindegy, tovább....3000hp-s hősnek van 800dmg-je,2 shotol mindenkit. Fogjuk ezt a hőst, és toljuk sajt magára az illúzióját. Ő 2 shotol mindenkit, de az illúziója hiába lő rá 6-7et, jó ha lemegy 8-10% HP-ja...----->Useless ult.

    Direkt megfigyeltem, hogy mennyit sebez az illúzió az gazi herohoz képest. És még Aghanim is volt raktam, de vicc volt a dmg.

    Batrider.. Lassú,szar range, 1v1 a kutyát nem veri le, csak megfordulok oszt elszaladok,még 3 napalm stackkal is röhögve lehagynak,aztán többet már nemtudok rájuk tolni,mert már rég kiszaladtak a rangeből. Ötleteket várok, hogy kell vele tolni,mert senkit nem öl meg 1v1. 5v5 se ér sokat, beugrassz ki már nem jössz. Normal AP pubon úgyse mennek utánad segíteni,mindneki a másikra vár. Lehet azért is szar.

    Sven. Hát lehet, hogy köze van ahhoz, h 30 perc alatt 30 last hitem volt, de akkor sincs sebzése. Egy szar. Más carrynek kurva jó skilljei vannak,nézd meg Slarkot. Invis,regen, pounce,essence shift, Riki perma invis, slow-silence,backstab... szinte minden hősnek van vmi kurva jó skillje, amivel vagy elfut, v kurva nagyot sebez v lekapcsol,hogy szétcsapjon. Svennek milye van? Egy stun, ami elviszi az összes manáját. Egy cleave,ami early game szart se ér. Egy aoe move speed egy kis armorral. Még azzal se éred utol a kutyát se. És egy ulti, ami 50ből 100 dmg-t csinál.húúúha. Sokat ér 1500+hp-s herok ellen. Fogalmam sincs hanyas szinten voltam, meg mennyi dmg-em volt, csak azt láttam, hogy alig viszi az ellen HP-ját.Early game itemek megvoltak, útban volt a BKB, de befejezni már nem tudtam.

    Esetleg hátha megvannak még a meccsek, talán meg lehet őket nézni dotabuffon fenn vannak, csak szóköz van a számok előtt, ha keresné vki, aztán hallgatom mit kúrtam el.
  • ToCsEk
    #4414
    őőőőő utolsó mondatodat átgondolnám :D
    akkora ópé mind3 hogy beszarsz

    jah és ne játsz apot, csak rd sd captians mode és akkor talán értelmeset tolsz persze mindenhol vannak faszgyökér orosz gecik de hát ilyen ez a moba world
  • berlinboy6329
    #4413
    Patch óta hogy álltok? Komolyan mondom, egy rakás szar lett azóta. 5/5 loss, úgy hogy NEM VOLT olyan játék, ahol ne lett volna egy-két fasz.

    1 leaver --- support amelyik nem wardol, de van neki(veno),feedel keményen (2-1x volt), a wardjával leblokkolt nekem 2 campet, volt mellé egy ragelő kis fasz, aki folyamatosan lechargeolta SB-vel snipert 1vx, neki mindegy volt, aztán vernyákolt, hogy milyen buzi a sniper, hogy nem mer kiállni 1v1.

    Aztán egy treant, aki carrynek képzelte magát, nem/alig team fightolt, heart,radience,hood build --- egy béna jakiro meg egy f*sz dazzle, nem tom mennyire volt jó ötlet safe lanere vinnie a wardot, de talán nekem jobban jött volna offlanere, mert állandóan minket gankeltek, aztán egy full német csapat, akiknek hiába magyaráztam, h nem vagyok német, aztán a végén az én hibám volt, h kikaptunk.

    És rájöttem arra is, hogy dark seer egy moslék,Batriderrel és svenel együtt...3 lossomba került. Ha nem álltam volna össze egy 3-as stackkel, akkor most lenne egy 8-as loss streakem.
  • robyy44
    #4412
    Embereket keresek akikkel tudák játszani, nem csak egy meccset :D
  • donatus13
    #4411
    800k és 1M ember között.
  • setuh
    #4410
    Hetvegen meglesz a 400k+ jatekos,azert ez mar nem kutya :D
    Kivancsi vagyok ehez kepest lol-ban mennyien jatszanak egyszerre?
  • Roy4l
    #4409
    lesz annál jobb is :D majd ha eljutsz lvl20ig aztán majd bedob lvl50-60osok közé és az már nemlesz olyan jó móka :D (55sként mindig bedob mellém ilyeneket és nem mindig jó a tapasztalatom velük)
  • STEVEdoto
    #4408
    Igen hát le kell játszani egy olyan 200 meccset hogy mar olyaokkal rakjon ossze akik nem leavelnek.A community kb. ugyan oylan mint barmilyen más moba játékban.
  • Norberto88
    #4407
    Tetszik a játék, de ez a közösség elég gusztustalan, nincs olyan meccs ahol nincs egy leaver se, most is 3an léptek ki tőlünk, az ilyen komolyan mi az isten ****-ért mobázik? Gyűlölöm ezt, no mind1 amúgy is inkább lol-os vagyok ott már ismerek nagyjábból mindent. Egyébként jó játék, lehet csak az elején van ennyi noob, meg persze sok dolog még nem tiszta:)
  • Nekrofil
    #4406
    én szivesen veszem őket :)
  • poruljartal
    #4405
    ajándékozd el
  • Krysael
    #4404
    Üdv.

    Ezekkel a játékoskártyákkal mit tudok csinálni, ha nem akarok ilyen "összefoglalót" vásárolni?
  • poruljartal
    #4403
    ez micsoda? meséljetek már róla miért érdemes regisztálni!