5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Roy4l
    #4482
    vagy nézzél streamet és az alapján tanulj ki egykét dolgot vagy ha játszott ellened vagy veled volt olyan ember akkor nézd vissza hogy ő mit hogy rakott ki
  • twinr
    #4481
    csak elrontod a másik négy játékát. És te meg ugyanígy fogod később szidni az olyanokat mint te, mikor a te játékodat teszik tönkre...
  • BlazeH
    #4480
    Ha az ember elviseli, hogy lenoobozzák, és szidják az elején, akkor felesleges a botokra időt vesztegetni. Én sosem játszottam botok ellen, élő játékosok ellen gyorsabban lehet tanulni és fejlődni.
  • Archie2048
    #4479
    Jaja nem egyszerű elsőre, baromira mély a játék. Az utolsó item-ig meg, spell sorrend választás minden befolyásolja a játék menetet.
    Én először botok ellen nyomtam majdnem minden hőssel játszottam egy kört, próbáltam kiszűrni mi a szimpi. Mai napig nem sikerült igaz nincs időm napi 3-4 meccset játszani sajnos én is csak casual szinten nyomom. :(
    Purge cuccai nagyon jók sok streamet megnéztem.
    Érdemes kivárni egy picit a karakter választással ha sok a ranged akkor menj meleevel, ha sok a Carry menj healerrel Omniknight jó erre nagyon. Vagy ha funolni akarsz akkor keres egy AOE Ulti-s hőst és szopasd a népet a fightokban.
    Nem te nyersz hanem a csapat. Ha téynleg meg akarod érteni a játékot akkor Ashe és Ursa Botok ellen és nyomj velük egy két kört.
  • STEVEdoto
    #4478
    Nos igazad van, nem olvastam el csak az első napot, bár a wild card meccsen már ki fog esni egy csapat.
  • RedDevilsza
    #4477
    a selejtezők kezdődnek 7.től.
  • STEVEdoto
    #4476
    Nekem a selejtező ugyan úgy az event része.
    @BlazeH
    Egy tárgy akkor esik amikor a meccs alatt történik egy különleges esemény:
    pl: first blood, double kill, triple kill stb.
    Ezt a tárgyat a rendszer kisorsolja az aktuális nézök közt.
  • BlazeH
    #4475
    Ha már itt tartunk, valaki magyarázza már el hogy működik ez a "nézem a meccset és tárgyat nyerhetek dolog"?
    Élőben kell nézni? Elejétől a végéig? Vagy nézem 10 percig és akkor is megvan az esély? Ha twitchen nézem, ugyanazok a szabályok (összelinkeltem a steam accommal). Kösz.
  • Nekrofil
    #4474
    kicsit többet, maga a verseny 7. kezdődik :D előtte csak ilye nbaszkolódás lesz
  • STEVEdoto
    #4473
    International 2013
    Még hármat kell aludni. :)
  • Különc
    #4472
    ok
  • RAZOR27
    #4471
    Főnök úr, rakja már ki a bannerba purge tutoriálját, meg hogy az újak tartsák meg maguknak a rinyálásukat, mert ez napról napra rosszabb lesz.
  • BlazeH
    #4470
    A balance-ot ne bántsuk, mert az zseniális. Persze nem all randomban, hanem ha mondjuk van négy carry a csapatban, akkor te nem választassz be egy ötödiket, illetve szólsz a társaknak is hogy valaki cserélje le supportra/initiatorre. Meg persze érdemes figyelni hogy az ellenfélnek milyen hősei vannak. Értelmes társakkal, kellő tapasztalattal derül ki csak, hogy mennyire jó is a balance.
  • donatus13
    #4469
    Nah, sajnos megint rossz oldalról közelítetted meg a játékot, valójában a replikádban annyi volt az igazság ,hogy a csapatod szar volt, velük együtt persze te is, na de a lényeg a lényegen, valahol el kell indulni, ez egy kurva nehéz játék, a smite az teljesen más kategória, más a spell rendszer stb, LoL-ról meg ne is beszéljünk, a Balance egyenlőre messze a legjobb a Moba játékok között,nyilván nem tökéletes, de még mindig többet ad mint a többi moba játék ahol farmolni kell a hősöket, na meg ha már itt tartunk persze ,hogy egy erős carry ellen szart se értek ha nincs counter a csapatodban, itt nincs az mint a LoLban ,hogy azt csinálsz minden hősből amit akarsz, ha kihoznak ellened egy naix-ot pl ,úgy ,hogy semmi érdemleges nincs ellene, akkor akár ki is léphetsz, ezt a kezdők sajnos egyáltalán nem értik meg, meg azt se ,hogy nem kell nekik carryvel játszani mert kurvára nem tudnak las thitelni , és emiatt mennek rage quitre 1 nap után, ami persze nem baj, mert a gyengék mindig kihullanak és csak az erősek maradnak:) No offense egyébként félre ne értsd:)
  • JethroHUN
    #4468
    "DotA is a game about teamwork..." Na igen, ez az mi nincs. SMITE casual játékmódban sincs, de attól még lehet nyerni ha nem vagyunk teljesen bénák. Akkor gondolom DorA2-re ez nem igaz
  • sanyiiiii
    #4467
    Welcome to Dota, You Suck
  • ToCsEk
    #4466
    mit csodálkozol ha gigafeedet kap valaki ez van az minimim +5-6szint előny jó hogy begyalázza az egész csapatot
  • JethroHUN
    #4465
    Én ekkora kupac szarral még életemben nem játszottam. Az hogy 0 egyensúly van a játékban az nem kifejezés. Még csak föladni se lehet egy kurva meccset végig kell ölni mind a kibaszott 60 percet. Nevetséges. 5 órát játszottam ezzel a hulladékkal, de szavak nincsenek rá h leírjam azokat a meccseket. Mindegyikbe van egy supermega pro gyerek, vmi legyőzhetetlen karakterrel, 20 - 0 (legalább 20) és ez az ő személyes statja, 5-ünket kinyír teljesen egyedül. Már a játék elején, berohan és torony mellet "double kill" persze biztos. SMITE-tal játszok, de ott ilyen nincs, hogy egyetlen játékos szét aprít a fenébe mindenkit... Amikor azzal kezdtem, fele ilyen szar nem voltam. Ezek a rohadsz szar meccsek kb úgy elvették a kedvem... töröl is lefelé. Egyedül Lina-val tudtam valamit csinálni (na vele pl nem volt rossz a játék, ahhoz képest h 30-10 re megint kurvára kikapott a csapatom)
  • sanyiiiii
    #4464
    A valve már a TF2-n megtanulta hogy nagyon is jól lehet keresni azon ha kalapokat árulnak :)
  • Különc
    #4463
    Google-be írd be hogy dota 2 beginner guide, szinte mindben van egy olyan szekció, amely felsorol néhány hőst mikkel érdemes kezdened
  • donatus13
    #4462
    Ja az összes karakter ingyenes, és nagyon sok pénz jön a cuccokból, courierekből ticketeckből stb stb.
  • JethroHUN
    #4461
    Az összes karakter ingyenes? Akkor miért kell fizetni ebben a játékban? Szimpla skinekből baromira nem lesz bevételük.

    Most játszottam ezzel először, vmi ötlet milyen karaktert válasszak?
  • Muki100
    #4460
    Vegyél soul ringet, az fix manát ad és úgy spammelgetsz vele ahogy csak tudsz.
  • RAZOR27
    #4459
    a szarozást a másik kollegára értettem lejjebb, te a "nem olyan mint a lol" részt kaptad :D vagyis nem játszottam vele soha de aztmondják az spammháború. De így se, úgy se értem miért zavaró hogy nem lehet spammelni mindenkivel. Ez olyan mintha a sakkban akarnál olyan bábút ami bárhova léphet :D na mind1 tegyük túl magunkat rajta :D

    #4457: :DDD pontosan, kikészített :D
  • Roy4l
    #4458
    Nem értem mi a bajod a manával , ha manaproblémád van vegyél egy bottlet és vagy mindig töltsd fel a kútnál vagy a rúnákat vedd fel ha mid hősnek nemkell. Ha jól csinálod akkor egyik hősöddel se lehet mana problémád mivel főképp én olyan hőssel játszok amelyik early gameba elég szar manaprobléma miatt de mégse sírok hogy szar a mana rendszer mert pont jó így (egyszerűen vegyél 1magic wandot ) és késztesd arra az enemyt hogy spellezzen viszont ésszel csináld ezt úgy hogy ne halj bele...
  • ToCsEk
    #4457
    kb ez :D



    amúgy meg nem tudom mi ez a sok rinya kevés manához, pont elég mindig egy kombóra, amúgy meg ha nem jönnek be a str-es herok, told intessel és vegyed a bloodstonekat aztán olyan mana reged lesz odafosol:D
  • Fehercsoki
    #4456
    Nem szarozok semmit, csak zavar hogy nem tudom használni a spelleket.(dota meg eddig is meg volt, szinte első körben kaptam meghívót)
  • RAZOR27
    #4455
    kijött a döta bétából egyből arról szól a topik hogy szarozzuk a hősöket meg hogy nem olyan mint a lol :D próbálok meglepődni :D

    na mind1 legalább az update jó volt ahogy nézem. Kivételesen még az új kozmetik itemek között is voltak jók :) végre bekerült a Tinkbot is meg fasza a Tide csónak és a TA whispering dead set is. Lehet beszerzem őket ha lesz rá lehetőség, csak nemvolt túl sok időm játszani :( de ez a nyx dagon item... meg a kunka cuccok, elásnám aki kitalálta meg azt is aki hagyta bekerülni. Nameg ez a bálna farok torrent effekt... mi a kecinek kell? persze tudom, hogy vegyék mint a cukrot, de ez azért már zavaró lesz játék közben. Mi lesz itt jövőre meg két év múlva? :D minden szaron egyedi effektek, nem lehet majd látni semmit :D
  • Fehercsoki
    #4454
    Jó de nem csak a stun kerül túl sok manába, hanem minden=/
  • Guren
    #4453
    hidd el, hogy jól van ez így. te sem akarnád, hogy egy tiny vagy skeleton king már az elején szpammolja rád a stunját. nem sokáig élnél.
  • petecz
    #4452
    Pont ez a lényeg hogy nem az a megoldás hogy be stackelsz intes tárgyakat egy olyan hősnek amin értelmetlen (van amikor igen természetesen), hanem meg kell tanulni megbecsülni a manát és okosan használni. :)
  • zsakosfrodo2
    #4451
    wat.

    Ezt a játékot akkor nem neked találták ki.

    Először is: annak is van taktikai jelentősége, hogy az ellenfél hőseit zavarod a farmolásban. Minél kevesebb pénzük/xp-jük van, annál lassabban érik el azt a szintet, ami ahhoz kell, hogy igazán jók legyenek 1v1-ben, teamfightban.

    Másodszor: Senki nem mondta, hogy csak az ellenfél hőseit kell attackolnod. Miközben farmolsz (pénzt) és zavarod az ellenfelet, figyelned kell a minimapot, hogy ki éppen hol helyezkedik el, beszélned kell a csapatoddal, hogy valaki hiányzik-e vagy sem. Ha support vagy, akkor segítened kell a lane-eden lévő carry-t, wardolni kell, zavarni az ellenfél jungle stackjét, stb...
  • Fehercsoki
    #4450
    Na jó de csak autoattackolni meg unalmas=/ (az enemy hősöket)
  • setuh
    #4449
    Ez ilyen, legtobb heroval early gamebe mana hianyod lesz, szoval sporolj(vagy legyel lion, lich ).Ha nem igy lenne kb mar early gamebe menne a nagy csatazas.
  • Fehercsoki
    #4448
    Ring az 0.65 mana regen, bottle 3x70 mana, manapoti meg drága és nem tudok annyit hozni amennyi kellene=/
  • ToCsEk
    #4447
    próbáld ki a ring of basilust, bootlet vagy manapotit :)
  • Fehercsoki
    #4446
    De engem kis szinten zavar=/ Agis/strengthes hősnek meg azért csak nem kezdek el intellectet stackelni=/
  • zsakosfrodo2
    #4445
    Intelligencet adó itemeket kell venni, akkor nő a manapool. A százalékos gyorsítás tényleg nem ad hirtelen soksok mana regent, de mid- és endgame-ben már egész jó lesz.
  • Fehercsoki
    #4444
    Nagyon tetszik ez a játék, viszont egy dolog nagyon zavar benne, mégpedig az, hogy nagyon gyorsan fogy a mana(van olyan hős amelyik kis szinten az egész manáját elhasználja egyetlen spell kasztolására), nem lehet ezzel kezdeni valamit? Ahogy néztem csak %os mana regen itemek vannak, de az alap mana regen olyan alacsony hogy ezt hiába nyomjuk fel több száz %al akkor is kevés marad, a hp regen viszont kifejezetten jó.
  • donatus13
    #4443
    Elvileg most változott, bár én egy ideje nem voltam.