5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • keneseig
    #4602
    Sziasztok!

    Tárgyakból van olyan,amitől látom Riki-t és társait ha eltűnik?
  • hawkie22
    #4601
    És csak 6-14-6-os arányom volt. Egyébként mi alapján kapott az Assist pontokat? Mi számít assistnak?
  • hawkie22
    #4600
    Ja, a meccs 65 percig tartott. :)
  • hawkie22
    #4599
    Kezdek ráérezni a játékra. A múltkori "leoltásotok" után kicsit belemélyedtem, és elkezdtem máshogy játszani. Ma legutolsó meccsem baromi élvezetesre sikeredett.
    Anti-Mage-el játszottam, sajna supportot nem kaptam magam mellé, top lane-re küldtek a többiek (nem tudom, mennyire jó választás volt), kaptam velem szemben egy Juggernaut-ot meg egy Lich-et, így az elsö jópár szinten estem-keltem. :)
    Az utolsó 10 perc viszont tényleg baromi jó lett, az ellennek még volt négy tornya (top 1, middle 1 és a középsö 2), nekünk már csak a középsök, aztán összeállt a 4 hösünk (1 már a játék elején lelépett) és bottom vonalon egy jó kis rohammal csak megnyertük a meccset, pedig már ök is a mi 2 belsö tornyunkat ostromolták.
    Ha a legtöbb meccs ennyire élvezetes, akkor elég sokáig fogok játszani, úgyis ki kell még tapasztalnom a hösök 99%-át, hogy milyenek.
    Sorry a Wall of Text-ért.
  • setuh
    #4598
    Haladsz abc sorrendbe a hosokkel es mindegyikkel meg kell nyerjel egy game-et,addig nem mesz tovabb.
  • BlazeH
    #4597
    Mi a lényege?
  • BlazeH
    #4596
    Mi a lényege?
  • ToCsEk
    #4595
    jah ok
  • Guren
    #4594
    gondolom standin, mint naviban pajkatt
  • ToCsEk
    #4593
    lol mitkeres A-ba blak? hova lett loda? wut?
  • STEVEdoto
    #4592
    ezt a heti free abandont nem is tudtam... köszi :D
  • ToCsEk
    #4591
    nah ennyit a sztár Aról no prophet no win HAHA
  • Fbn Lx
    #4590
    és az ember azt hinné, hogy a második világháború meg lenin kicsit megritkította az orosz lélekszámot, de nem
    szomorú dolog ez
  • Fbn Lx
    #4589
    nevettem
  • donatus13
    #4588
    +1 KDA kalap szart se ér:) support is lehet pro a 0 10 35 statjával, a kill önmagában nem nyeri meg a meccset:)
  • Guren
    #4587
    spoiler: dotában nem csak a kda számít. nagyon nem.
  • Thu
    #4586
    550 winnél jelenleg egyre jobb a helyzet, kevesebb a cykázó orosz, több a normális ember. Bár valamiért mindenki carryzni szeretne, és szívfájdalom nélkül bepickel egy phantom assassint meepo meg antimage mellé.

    Tegnap toltunk 1 kört haverral, összerakott egy 3-as orosz csapattal. Szégyenteljes angol kiejtésükkel elküldtek az anyámba amiért meepot pickeltem, majd artikulálatlan ordítások között elküldtek lvl 1-en a low jungelbe, hogy igor boton tudjon pugnával szólózni. (direben, természetesen) Eszméletlen ez az embercsoport, olyanok mint a keleti barbárok. Pedig hangjuk alapján lehetett mind a 3 vagy 25, de agyilag egy 12 éves kisfiú szintjén van mind. Az ilyen élethelyzetek megoldására tökéletes a heti 1 free abandon.
  • hawkie22
    #4585
    Tegnap kezdtem el játszani a játékkal, azt kell mondjam, igen addiktív. :)
    Kedvenc hösöm a Drow Ranger, ma játszottam vele egy meccset, 29 ölés, 6 halál, az alsó sor összes tornyát én löttem ki, a végén 24-es szinten fejeztem be, a többiek ilyen 2-3 öléssel zárták a csatát, nem is tudom, mit csináltak igazából. :)
    Sztem maradok ennél a hösnél a továbbiakban is.
  • zsakosfrodo2
    #4584
    Általában a pálya másik végében szoktak kijelöli egy creepet, ha menekülni akarnak, de konkrétan haza charge-olni nem lehet.
  • mue
    #4583
    Kösz a tippet!

    Másik. Spirit Brakerrel nem lehet valamilyen trükkel a főbázisra hazafutni Charge of Darknessel?
  • zsakosfrodo2
    #4582
    Nem, de hajrá neked :3
  • setuh
    #4581
    Nezi valaki synderen A-Z challange-et?Annyira megtetszett,hogy en is belevagok :D
  • zsakosfrodo2
    #4580
    Ha játékon belül nem tudtad kihámozni, akkor ha átállítod a Steam kliensedet magyarra, akkor a játék is magyarul fog futni, úgy talán könnyebb lesz. Ha netről nem sikerült, akkor biztos lesz valaki, aki segít, most sajnos tőlem ennyire futotta.
  • mue
    #4579
    sziasztok. valaki le tudná írni nekem kezdőnek, hogy nagyjából mit kell tudni az armorról? egyszerűen angolból nem bírtam kihámozni.
  • Guren
    #4578
    ajánlom megnézésre, jó meccs

  • zsakosfrodo2
    #4577
    SingSing-et ismerem, csak nem tudtam hogy ilyen álnéven tolja. :)
  • RedDevilsza
    #4576
    Az SingSing :) leghíresebb streamer Dendi mellett
  • zsakosfrodo2
    #4575
    Csak azt nem értem, hogy miért válaszolt neki Shadow Fiend és miért németül...
  • ToCsEk
    #4574
  • zsakosfrodo2
    #4573
    Gratula nekik. :)
  • RAZOR27
    #4572
    Na, Eizo cupba két magyar csapat is eljutott a 3. körig a selejtezőbe, lehetett volna jobb is, de ha azt nézzük a legjobb 128ba bekerültek a 512 csapat közül :)
  • Neoncsoves
    #4571
    sok public gyökér fasz, Pudge-val elküldenek engem lanere hogy Leshrac tudjon midezni. A match vége 14-48, Weaver 20-1, troll warlord hasonló. Leshrac rohangált be 2-3 hero közé, nem is zavartatta magát. Persze megdöglött egyből. Aztán mert beírom hogy engem kellene midre engedni, irogatják hogy mit rinyálok. Gyökér public...
  • RAZOR27
    #4570
    na végre elkezdődött az "átigazolási időszak" :DD lesz egy-két meglepetés :D
  • ultrapride1
    #4569
    Sziasztok!

    Csapatunkba 2 játékost keresünk jelentősebb dotás tapasztalattal. Magunkról annyit hogy évek óta együtt játszunk és szeretnénk fejlődni így elsősorban team matchmakingre, cwre koncentrálnánk. Célünk egy összeszokott csapatban játszani ahol senki nem küzd fogyatékossággal, esetleg 4-6 év mulva ott lenni az internationalon.
    Feltétel minimum 1000 game, ezek nagy része very high skill bracket, lehetőleg legyen mögötte pár év dota. A csapatban két role van fixálva, mid és offlane úgyhogy értelemszerűen a maradék háromra keresünk értelmes jelentkezőket aztán meglátjuk hogy melyik pozicióban tudunk a leginkább hasznosítani. Az egyik jelentkező nagyon jó lenne ha tudna visage/chen/wisppel játszani. Lehetőleg legyen stabil interneted és (heti 1-2 nap kivételével) esténként érj rá legalább 3-4 játékra, ne tűnj el hetekre, legyél aktív, mikrofonod/teamspeaked legyen.

    Steam: http://steamcommunity.com/id/lacketto/
  • metalbull1
    #4568
    Dota Hungary-re szerkesztőket és moderátort keresnek, hátha érdekel valakit.
  • BlazeH
    #4567
    Nem tudom mi történt az elmúlt két napban de az utolsó 14 meccsemet mind nyertem solo matchmakingben :) Eddig 5-ös winning spree volt a max pedig már 100 win felett járok :D
    (normalon vagyok még)
  • Tenkory
    #4566
    PekZor néven megtalálható vagyok.
  • Neoncsoves
    #4565
    ha lesz ilyen csoport engem is hívjatok!

    steamen a nevem: realEE
  • RAZOR27
    #4564
    még tavasszal az egyik eizo kupán láttam magyar csapatot "We Lose" néven. Ha jól emlékszem átjutottak két bo1 fordulón, aztán belebotlottak a Kaipibe :D erős váltás volt a huszadrangú csapatok után :D envy nem kegyelmezett a hungaróknak :( :D
  • Guren
    #4563
    mi is bénák vagyunk, úgyhogy nem számít