5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • gotchaaa
    #5723
    elég jó ez a dota 2 reborn
    10-ből 9 custom game úgy kezdődik, hogy a 10 játékosból 2 orosz nevű nem tölt be
    elég jó ez a dota 2 reborn
  • kakaoskalacs
    #5722
    amd phenom II x3 720 es gtx750ti (pár éves erosen kozepes)konfiggal nagyon franko javulást tapasztaltam mindent feltoltam maxra fullhdban majdnem mindig fix60fps, nekem total bejon az uj dizájn is ezekutan nem szivesen nezegetnem a regebbi dota 2 ui-t és menu interfacet :)
    Üdv
  • setuh
    #5721
  • RAZOR27
    #5720
    BabyRage
    Utoljára szerkesztette: RAZOR27, 2015.06.21. 22:18:43
  • gotchaaa
    #5719
    instant win
  • RAZOR27
    #5718
    EG-re tippeltem a groupstage után, de szépen elkenték a szájukat. Meggyőzőek az biztos! Kíváncsi leszek, hogy teljesítenek a TI-on
  • setuh
    #5717
    A secret az uj navi !
  • Fbn Lx
    #5716
    én is feljebb tudom túrni a grafikát az új klienssel, viszont a kamerakezelés nem olyan szép fluid, mint a régiben. ahogy scrollozom a képernyőt olyan. mintha ilyen nagyon piciket akadna. és ez beállítástól független, ha leveszek minden minimumra és úgy néz ki mint a warcraft3, akkor is jelen van
    biztosan javítják még ezt, nem tudom, hogy ez csak nálam van e így
  • Muki100
    #5715
    Nálam (régebbi AMD cpu) egyértelmű javulás van az új kliens és a régi között. Régen pl. AA-t nem volt érdemes bekapcsolni mert az már erősen rontott a teljesítményen, pedig nem rossz a gép összességében. Most minden maxon és stabil 60 ahogy annak lennie kell.
  • setuh
    #5714
    Hadd akadjak mar fent valamin,ha bosszant,szarok a logikara
  • Jim Morrison
    #5713
    Nem tudom min akadsz fent, az új engineket nem a régebbi és régebbi gépekre dobják ki :)
  • setuh
    #5712
    Vegulis akkor ez az uj gepeknek kedvez csak,80 helyett most lesz 90 fps ,hat koszi volvo...
  • Palinko
    #5711
    csak le mertem írni mit tapasztaltam urambocsá,

    majd alvás után megnézem a dx11est
  • Jaffa 2843
    #5710
    A mai patch pl javította a Huskar FPS drop-ját. Ez még BETA, fogjuk már fel.

    Egyébként elképzelhető, hogy a 64bites dx11-es kliens jobban fut mint a régi.

    SteamApps\common\dota 2 beta\game\bin\win64\dota2.exe" -dx11
    Utoljára szerkesztette: Jaffa 2843, 2015.06.20. 00:14:28
  • Palinko
    #5709
    szerintem ne nagyon számolj ilyesmivel, nekem elég leterhelt volt a gépem mikor megnyitottam a játékot szépen futott, ilyen 10 hero egymás ellent játszottunk és a huskar láng effectjénél azért volt komoly fps drop.
  • setuh
    #5708
    Source engine 2-vel szamithatok olyasmire,hogy a laptopomon, amin eddig a jatek eppenhogy csak futott low-on, most jobban fog menni?
  • Jaffa 2843
    #5707
    Próbáltad a 64bites klienst futtatni dx11-ben? Jobban fut, viszont még valóban béta, szóval vannak bugok. Most játszottam egyet és az Abaddon shield-je a Tiny-n nem látszódott. :D Vicces volt az enemynek biztos, hogy mi a rossebért nem sebződik szerencsétlen Tony. :D
  • donatus13
    #5706
    Semmi nagy szám nincs benne, én megnéztem. Túl van hypeolva. Ugyan úgy fut nekem abszolút. Van új UI ami nagyon jól néz ki. + Custom game. Kár ,hogy emiatt csúsztak a hősök, hiányoznak a miss hangok rakat hősnél.... stb stb. Ez nekem még jócskán ráért volna.
  • Palinko
    #5705
    Egyébként kijött a source engine 2-ős dota béta és egy sor sincs róla?
  • Reaper2104
    #5704
    Sziasztok, egy kisebb magyar dota 2 bajnokság lesz július elején csapatok jelentkezését várjuk, King of the Hill, jelentkezni steam groupban lehet, http://hunparty.ddns.net
    Én magam is szeretnék indulni szóval, ha valakinek nincs csapata és érdekli a dolog és legalább 1k órával és 4k+ mmrel rendelkezik velük szívesen alkotnék csapatot. (Amúgy amatőr maga a bajnokság nincs semmiféle különösebb feltétel, de a honlapon több infót is megtudhattok.)
  • RAZOR27
    #5703
    nekem 12 volt a rekord még 2 éve kb. kihullott a hajam tőle :D
  • Fbn Lx
    #5702
    11 a rekordom asszem, kitűzheted célnak
  • donatus13
    #5701
    10 loss zsinorban:) egyszerűen nem tudok nyerni egy kibaszott meccset sem.
  • gotchaaa
    #5700
    Jó kis meccs volt.
  • setuh
    #5699
    Mennyi fasztol megszabaditana a valve ha hirtelen 60 dollar lenne a jatek,es pluszba szigoritananak a bunteteseken. 2x meggondolna a kocsog orosz,hogy most el akarja-e baszni az accjat vagy se.
  • Reaper2104
    #5698
    Ha kivitelezhető lenne se segítene sokat, mert a testet könnyebb megcsinálni mint amikor élesbe emberekkel megy minden össze vissza skillezés. Most nálad éppen, a nága épp a fekete bárány, de annyi a fogyatékos pláne az utóbbi időben hogy nem is értem mi van egyszerűen minden héróval amivel az ellenfél szinte egyedül megnyeri a gamet, ha ugyanazt az én csapatomba pikkelik szarráfídelik az enemit vele 10 perc alatt. Én nága picket nem is láttam jó pár hónapja és nagyon örülök neki, mert általában azt is enemi szokta pikkelni 15 perc radiance és farm meg push és csak futkozol elkapni nem lehet ha jól játszik és szétver mindent :( . Nágánál csak a broodot utálom jobban....
  • Fbn Lx
    #5697
    komolyan valami teszthez kötném a hős pikkelkését, és a tesztet évente csak egyszer lehetne megismételni
    kapnál random helyzeteket, és választanod kellene, hogy jó ötlet-e eltolni a szongot, vagy nem
    és ha 80% alatt teljesítesz, akkor majd jövőre meg lehet próbálni megint
  • Fbn Lx
    #5696
    az hogy a picsában van, hogy pubon senki kurvaélet nem tud ultizni azzal a szájbabaszott nagával
    undorító, gusztustalan hogy ha nagát pikkelnek a csapatomban akkor instant 4v6 van, ha meglátom hogy pikkeli valaki akkor a földhöz akarom magam csapkodni
    mert előre látom azokat az ultikat amik most voltak, hogy rátolunk mindent, és jön a song aztán megvédi az ellenséget az összes skillünktől ami létezik
    fú, x idő után újra dühös vagyok
  • Reaper2104
    #5695
    Nekem volt pár fatál error hétvégén, de nem volt vészes.
  • naburus
    #5694
    Nem értem ezt a valve ot, nekik aztán tényleg lenne pénzük orvosolni ezeket a problémákat.
  • moho
    #5693
    mostanában elég gáz, sokat kidobál, lassan talál játékot is
  • naburus
    #5692
    Nem tudja valaki mitől lehet az, hogy rankeden állandóan ledobál a szerver. És nem csak engem, másokat is. Van olyan meccs 10 böl 8 an dct kapnak.
  • Palinko
    #5691
    engem csak a részvétel érdekelne, de tudom úgy sem fog összejönni. max akkor venném meg, ha az eladott itemekből jönne össze a pénz
  • gotchaaa
    #5690
    leget izgulni melyik kínai csapat nyer idén
  • Reaper2104
    #5689
    Agyba főbe reklámozzák egy halom pénzbe kerül, ha érdekelnek az itemek, ha csak a bajnokság miatt a könyvet veszed meg az is 9 euró körül van , ráadásul szerintem össz-viszz ez a tavalyinál is szarabb, az én véleményem az ha felesleges pénzed van talán meglehet venni, de amúgy egy nagy pénzlehúzás az egész.... Ha szemét dolog is, azt azért el kell ismernem a valve nagyon kitalálta ezt, a warcfart 3 dota-ból csináltak egy hatalmas fejőstehenet.
  • Palinko
    #5688
    ja társaságban nyomtunk ma le 11 meccset 4 győzelem. 2en vagyunk a társaságban. smurfing meg nem baj legalább nem fejlődik tudásban... bár az is gáz, nem látom az ellen profilját. báris a meccsei eredményeit. én a 84 órámmal gyenge vagyok.

    compediummal mi a helyzet? jó lenne a világbajnokságon részt venni, de még 1 coint sem kaptam stb. állítólag valami könyv is kéne stb, nem vágom
  • donatus13
    #5687
    Sajnos a játék nem kapott season rendszert, mert a valve segg hozzá. Így teli van a játék smurf accountokkal, ha esetleg nem lenne ismert általad: A smurf account lényege, hogy az olyan playerek (mint mondjuk én :D 3000 játszott óra fölött) akik már régóta ismerik a dörgést, új accountot kezdenek, és beállnak a kicsik közé játszani, így szétaláznak mindenkit.

    Ezt én is rühellem, de sajnos a valve se tesz ez ellen semmit, egy season rendszer tökéletes lenne, de valamiért nem akarják. Pedig bőven beférne egy 3 4 havonta tartott ladder reset.

    + Ha csapatba játszotok akkor nagyobb eséllyel ti is kaptok egy párost magatok ellen, na ha abból az egyik ilyen akkor már könnyen végezhet veletek, akár egyedül is.
  • Palinko
    #5686
    miért van az hogy én lvl6, barátom lvl5 outgame, és együtt nyomulunk, tegnap zsinórban 7 meccset, most meg már az 5. meccset vesztjük el zsinórban... egyedül jobban megy, pedig nem annyira rossz a srác... hanem az ellenfél brutálisan jobb ha együtt vagyunk. miért van ez?
  • Palinko
    #5685
    ez megfogadandó tanács, és köszi, hogy felhívtad a barát azonosítóra a figyelmem ami a következő 192862708 vegyetek fel, hogy tanulhassak tőletek is :)
  • Rony94
    #5684
    Szomorúan olvasom, de sejtettem hogy ez a helyzet. Ez az egyik nagy hátránya az ingyenes játékoknak. Bármilyen hülye előfordulhat. Persze a fizetős játékoknál is vannak ilyenek, de sokkal kisebb mértékben.