5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • plu604
    #4763
    Miről szól ez a diretide (azon kívül hogy "ez egy halloween event")? Előző évben még nem dotáztam de mindenki odavan érte.
  • ToCsEk
    #4762
    "a megmaradt osszes hos +" :D:D:D aha azt megnézném
  • setuh
    #4761
    Jo, legyen, ha a kovetkezo patcheben jon a megmaradt osszes hos + egy jobb mm akkor elnezem nekik ezt a kis bakit :D Jah,de a patch meg ebbe a honapba kene jojjon
  • ToCsEk
    #4760
    nah csak lesz diretide?:D
  • RedDevilsza
    #4759
    Wtf volvo why no diretide? つ ◕_◕ ༽つ Give DIRETIDE!
  • sayiid
    #4758
    ༼ つ ◕_◕ ༽つ Give DIRETIDE
  • Fbn Lx
    #4757
    én már cisnáltam egyet, de tán csak négyen vagyunk max és nem is játszunk aktívan együtt
    engem nem zavarna ha jönnétek azért
    aki ír nevet azt beveszem holnap
  • Thu
    #4756
    Amúgy ennek az SG-s dota threadnek nincs valami steames csoportja? Ahogy olvasgatom a hozzászólásokat hétről-hétre, szerintem egy tök normális társaság van itt, játszhatnánk néha együtt. Vagy dotába is lehet csinálni ilyen sok slotos guild szerűséget. Valakit esetleg érdekelne? Vagy valami ötlet ezzel kapcsolatban?
  • RAZOR27
    #4755
    énis jobbra balra szoktam sétálni lasthit előtt, ha nincs ellenfél a közelben :D én a stoppot a space gombra tettem, mert makrózni kisujjammal szoktam :DDD kiszoktak érte nevetni, de a chen-emre nemnagyon van panasz :D
  • Neoncsoves
    #4754
    én mindig úgy csináltam, hogy rányomtam a creepre aztán mellé, aztán megint rá

    amúgy köszönöm a kedves szavakat, bár ezen a szinten még nem nehéz pudgezni :) (max 300 meccsem ha van)
  • plu604
    #4753
    Fasza videó
  • keneseig
    #4752
    ok köszi
  • zsakosfrodo2
    #4751
    Rányomnak jobb klikkel a creepre, majd a "Stop" gombot (alapértelmezetten: S) szinte azonnal lenyomják, így a karakter nem végzi el a támadást. A másik lehetőség a "Hold" (talán visszatart, tartanit jelent), ami alapértelmezetten a "H" nyomják meg. Ezzel elvileg azokat a channellingeket is meglehet szakítani, amiket mondjuk mozgással nem tudnál megszakítani (vagy a Stoppal). De a te kérdésedre a választ a Stop jelenti.
  • zsakosfrodo2
    #4750
    Tény: LoL a világ legjátszottab, legfelkapotabb, legnagyobb játékosbázissal rendelkező MOBA/DOTA játéka.

    Természetesen ennyi ember között nem lehet mindenki vérprofi, és néha elég idegesítő társakat tud kapni az ember. A champion select képernyőn még mindenki kedves meg teszi a szépet, aztán eljön a játék ideje és nem úgy mozdulsz meg ahogy ők kitalálták és már idióta hülyegyerek vagy...

    Ezek a jelenségek a Dota2-ben is megvannak, leginkább az orosz közösség miatt. Szinte nagyon ritka, hogy olyan orosszal kerülsz egy csapatba, aki tud is játszani.

    A pudge videotól meg megjött a kedvem játszani egyet pudgeval. :)
  • keneseig
    #4749
    Azt hogyan csinálják creepeknél mikor az utolsó ütésnél "bemozdul" támadásra folyamatosan pár játékos karaktere de nem viszi végbe a támadásokat,majd mikor engedi akkor viszi be az utolsó ütést?
  • sayiid
    #4748
    Nagyon jó lett! :) Hát igen ez az amit dota2-ben meglehet csinálni lolban nem. Én mindig jól állok a meccseimen de egyedül nem lehet nyerni. Dota2 ben még valamennyire működik ez
  • Neoncsoves
    #4747
    Most toltam le egy meccset... Nem nagyképűségből, de én hoztam le a csapatomnak konkrétan az egész meccset. Meg lehet nézni a legutolsó meccsemet... végig feedelték bloodseekert meg hasonlók, nem jelentettek misselést, KOTL CARRY-t épített nem supportolt... nagy nehezen Alchemisttel szétfarmoltam az agyamat aztán utána Bloodseeker is easy kill volt és gyak. egy kis segítséggel egyedül levertem az egész ellenfelet.

    Lényeg a lényeg, én is az agyvérzés szélén álltam egész meccs alatt. Aztán sikerült átvennem az irányítást és onnan már minden szép és jó volt.

    Ja, délután meg unatkoztam és összedobtam egy Pudge public videót...
  • sayiid
    #4746
    Nem tudom ti ,hogy vagytok vele de dota2 mellett ma rávettem magam ,hogy játszok kicsit lol-al. Akkora fogyatékos emberek játszanak azzal a játékkal ,hogy minden meccsemben az agyvérzés kerülget és végén legszivesebben széttörnék valamit.De amikor kezdőként dota2 vel játszok akkor nem érzek ilyesmit. Hogy lehet ,hogy dota2 community tök rendbe van a league of legend meg a leukémiás retardáltak gyűjtőhelye : Legközelebb nem követem el ezt a hibát inkább játszok tovább kezdőként dota2-vel még az is pörgösebb és igazlmasabb és lehet a szívem is hosszabb életű lesz.
  • gotchaaa
    #4745

    Már Obama facebook-oldala is tele van spamelve. Még a végén lesz belőle valami.
  • sayiid
    #4744
    Pont értem. De mint dota-s kezdő kérdezem mi a tököm az a diretide?
  • setuh
    #4743
    De megneztem volna az arcukat mikor meg fingjuk se volt mi ez :D
  • gotchaaa
    #4742
    A Volvo reagált :D https://twitter.com/TobiWanDOTA
  • Fbn Lx
    #4741
    befostam
  • TurboX
    #4740

    (devdotáról, jelenleg a 402. oldalnál tart a sírás :D )
  • ToCsEk
    #4739
    fuck volvo fuck ded gaem
  • mue
    #4738
    Köszönöm a válaszokat, értem mostmár!
  • setuh
    #4737
    Ketlem,valszeg epp forditva es azert kellett kicsit feldobni a team fortresst,de teny,hogy eleg geciseg igy leszarni a legnagyobb steames communityt.Van is most lazadas mindenfele, a kedvencem ez :kep
  • Thu
    #4736
    Megjött végre a haloweeni update, 1 darab új courierrel, egy sárkánnyal. No comment. Team fortressre bezzeg beraktak egy rohadt jó eventet, több mint 100 új itemmel, új pályákkal, új voice lineokkal, új npc-kkel, stb. Ezeket megcsinálni bezzeg volt idő. Nyilván a team fortresses sapkák jobban hozzák a pénzt, mint a dota.
  • Neoncsoves
    #4735
    Dendi on Pudge #4 videot megnéz -> Steam / DOTA2 elindít -> ALL PICK -> SB-t valaki kipickelte az enemynél, de azért -> PICK PUDGE -> Jó early és mid game -> végére negatív stat

    (a pickjeink is szarok voltak...)

    Pudge
    Sniper
    Phantom Assassin
    Io
    Razor

    VS

    Spirit Breaker
    Abaddon
    Viper
    Anti-Mage
    Zeus (aki leavelt kb 15 perc után)

    :(
  • RAZOR27
    #4734

    na
  • RAZOR27
    #4733
  • setuh
    #4732
    Nah sracok,hogy tetszett a halloween-i update?
  • Fbn Lx
    #4731
    én is ritkán használom, pedig tudom, hogy jó
    ha nézel prómeccseket mindig van pár alkalom, amikor egy eltolt wand ment életet
    és ha egyszer megment már kb vissza is jött az ára
  • Fbn Lx
    #4730
    ez csak annyit jelent, hogy az armor egy olyan tulajdonság, amivel minden egység rendelkezik
    tehát armorja mindenkinek van, még ha alapértéke 0 is
  • setuh
    #4729
    Meg annyit hozzatennek,hogy legtobb esetben harcban hasznald fel a full charge-ot es azon belul is szorult helyzetben.
  • Thu
    #4728
    Azért frankó tárgy a wand, pl. szinte a full manád visszatölti, még ha olyan sok életet nem is ad.
  • ToCsEk
    #4727
    armorost nemtom faszság :D nem hat másra max aurák majd okosok elmondják
    magic vand meg ful op tárgy fejleszteni kell aztán 15fér bele szorult helyzetben életet ment + az a pár stat se rossz amit ad mindig
  • mue
    #4726
    még egy kérdésem lenne. Valaki magyarázza el, hogy a magic wand miért ajánlott tárgy? Szinte semmit nem ér amikor használom, épphogy megnő a HP-m, akkor is ha mondjuk 10 charge benne van... Mi értelme???
  • mue
    #4725
    "Armor is an attribute shared by all units."
    ezt valaki elmagyarázná, hogy mit jelent? A páncélzatom hat a többi csapatra is, vagy mit akarnak ezzel mondani?
  • ToCsEk
    #4724
    Support!