5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • RAZOR27
    #4803
    hát nemtudom a tavalyi diretide jobban tetszett, bár lehet csak az újdonság hatása meg a sok item miatt.
  • BoneDragon
    #4802
    Steamedet kell magyarra állítanod.
  • Fbn Lx
    #4801
    dobáld meg csípőspaprikával a monitort lel
  • Istbur
    #4800
    Hogy lehet magyarosítani a játékot??? A steamban a játék beállításainál csak 3 nyelv közül lehet választani, ott nincs magyar. Vagy nem jó helyen néztem??
  • Fbn Lx
    #4799
    én msot toltam ember spirit ellen, 4-11 volt
    abaddon még mindig kikúrt op, ő nyerte meg a játékukat, ember szart sem tudott cisnálni
  • BoneDragon
    #4798
    Ok akkor biztos behalucináltam mikor néztem a streamet.
  • donatus13
    #4797
    Ezt meg szimplán nem hiszem el :) Bloodseeker is most jó erős, de közel sem legyőzhetetlen... már minden csapaton és picken múluk, pub meg nem számít.
  • ToCsEk
    #4796
    ez abuse, semmi köze balanchoz, ilyet életbe nem csinálsz éles meccsbe
  • gotchaaa
    #4795
    Kit érdekel a balance, ha van diretide?!
  • BoneDragon
    #4794
    Gondoltam beleköt valaki, rosszul fogalmaztam. Egész game alatt 1 cipője (upgrade nélkül) és egy potija volt. Szóval ez a no comment.
  • donatus13
    #4793
    Szarrá feedelt ember nem a balance része hanem azok hibája akik fel feedelték... nem a pubra balanceolják a gamet.
  • BoneDragon
    #4792
    Dota meg a balance? Na mit szivtatok nekem is adjatok... Most nezek streamet ember spiritrol lvl14 az ember 0 dmg itemmel es 2v1-be alaz mindenkit... Nesztek balance.
  • ToCsEk
    #4791
    nah jah

    már szedi is az updatet
    holnaptól diretide kockulás :D
    infók szerint nem itemeket fogunk kapni :/ hanem receptet és gemekből kell kikraftolni az itemet:(
  • setuh
    #4790
  • sanyiiiii
    #4789
    Azért nem lesz ilyen mert az új heroknak nem kell opnak lenniük hogy mindenki megvegye őket :P
  • ToCsEk
    #4788
    hát itt soha nem lesz ilyen dota1be berakott hősök balancolva vannak (lolwut) és onnan hozzák át ide szóval ez a balance dolog elég rossz kifogás
  • Neoncsoves
    #4787
    k bai, nem akarom ismételni magamat, de inkább legyen ez a tempó, mint az ami LoLban van/volt... fosták a herokat hetente, persze hetente felborult a balance és az új hero 1v5ben hozott le teamfightokat. 2 hét múlva a leggyengébb hős lett...
  • poruljartal
    #4786
    azmi?
  • RAZOR27
    #4785
    hát abból kiindulva, hogy már alakul az Oracle is (ami ha jól hallottam a dota1-ben is új) kitudja milyen sorrendbe kapjuk meg őket :D
  • setuh
    #4784
    Nem fogjak mert addigra mar a dota 1-ben lesz meg v +50 hos,de igazad van talan a mostaniakat beteszik addigra
  • ToCsEk
    #4783
    elég ez diretide a lényeg, hösök meg pff
    2őt beraktam 3hónap után húúúú
    5.Ti-re talán berakják mind :D (2év)
  • setuh
    #4782
  • Neoncsoves
    #4781
  • setuh
    #4780
    Nekem ez keves
  • TurboX
    #4779
  • ToCsEk
    #4778
    FUK JEEEEE
  • donatus13
    #4777
    Körülbelül dota 2 készülése óta legion commandert várom, azt hittem TI előtt bekerült mert kész volt, hát azóta is várok:D
  • RAZOR27
    #4776
    Neked van igazad. A "nagy patch"nek a múlthétig nyoma se volt :D egyébként meg a két másik spiritet fogják berakni, ha nem változott a terv azóta. A viccesebb része az egésznek az hogy a legion commander gyakorlatilag kész volt már a Ti előtt jópár héttel, csak a végleges textúrája nem volt bent, pedig azóta kijött abbadon is. Kétlem hogy aztgondolták az utolsó pillanatban, hogy najó inkább kezdjünk bele egy hatalmas peccsbe :DDD hülyének néznek ennyi embert ez itt baj :(
  • Muki100
    #4775
    Csak terelnek ezen hogy hónapok óta dolgoznak, azt írták úgy számoltak halloweenre készen lesznek... aha 4 hónap alatt nem tudták belekalkulálni hogy még 2 hetet fog késni, eközben a patchekben jóformán semmilyen félkész tartalom nincs.
    Valójában olyan szinten leszarták, hogy csak most kellett kitalálniuk valamit ezért 1 hét alatt összedobják a tavalyi, gagyi diretide eventet meg kiszúrják a szemünket 1-2 hőssel.
  • ToCsEk
    #4774
    hát azért az szégyen hogy ilyen stat mellett nem voltak képesek időbe berakni az eventet meg a hősöket sem "ie3ra bentlesz minden hős" AHA...

    Current Players Peak Today Game

    396,606 580,644 Dota 2
    73,474 77,634 Team Fortress 2
    63,776 63,776 Football Manager 2014
    50,516 50,516 Counter-Strike: Global Offensive
    50,071 50,071 Sid Meier's Civilization V
    39,480 40,534 The Elder Scrolls V: Skyrim
    36,427 37,495 Counter-Strike
    36,281 37,420 Call of Duty: Ghosts - Multiplayer
    33,738 34,432 Garry's Mod
    29,895 31,464 Terraria
  • Thu
    #4773
    Még külön ki van hangsúlyozva, hogy ezen a kövi patchen már hónapok óta dolgoznak, és valami olyan lesz benne, ami nagyon fog tetszeni a játékosoknak. Hát erre kíváncsi vagyok, csak nem új hős(ök)? Talán azért nem adtak ki már 4 hónapja semmit sem, mert ezen dolgoztak? Ki tudja.

    Azt olvastam hogy mindenképp még most novemberben fog jönni. Decemberben már jön a Frostivus, meg a többi hülyeség. Amúgy meglehetősen korrektek, hogy így utólag, haloween után hetekkel is berakják az eventet.
  • ToCsEk
    #4772
    a nagy fenét, egyszerű consol bind az egész :/
  • Fbn Lx
    #4771
    nálam is volt már ilyen, azt írták hogy unpause hack
  • gotchaaa
    #4770
    Mi ez az elb*szott pause/unpause rendszer néha? Előző meccsen kifagyott tőlünk 1 ember. 2-szer megállítottam, kétszer unpauseolta instant az egyik nyomorék a másik csapatból. Másik 3 csapattársam is megállította ahányszor tudta, de ugyanaz a fogyatékos mindig el tudta indítani rögtön.
  • RAZOR27
    #4769
    :DD neis mond, én még tavasz-nyár környékén elpasszoltam őket, megérte ~20perc játékért :D még az event elején volt egy bug hogy ha nemjött össze a 10ember visszadobott a sima matchmakinbe, azt haverral ülünk idegbaj közepette amikor felvillan a single draft felirat :DDD nehéz volt visszaszokni :D
  • ToCsEk
    #4768
    muhahaha :D
    ha berakják én tuti elkezdem megint itemeket farmolni tavaly is össze jött másfél oldal csomó xp boostat amiből még mindig van fel se használtam LOL
    össze állhatna valami sg farm team ts meg minden jóság...
  • RAZOR27
    #4767
    azzal is lehetett :DDD de e-bladdel is sima volt, mert stackelt mint az állat rajta, nemis beszélve más dmg növelő itemekről és spellekről :D egy jól összeválogatott nuker csapat lenukolta egyből :D
  • ToCsEk
    #4766
    zeus ulti aztán free cukorka :D
    amúgy nekem ez az etherel blade kill ez új :D nem pudget etették fel 9óra alatt és az 1hitelte roshant? valami ilyesmire emlékszek:D
  • plu604
    #4765
    Jól hangzik, kíváncsi leszek rá, köszi :)
  • RAZOR27
    #4764
    a két ancient camp helyére cukros kosarak kerülnek és a csapatoknak védeniük kell a kosarat és lopni az ellenféltől az első percekben. A laneken is jönnek kis roshanok amik cukort dobnak de sose érte meg azokat farmolni. (minél több cukorka van nálad annál kevesebb hp-d van egyébként) aztán kijön roshan és megtámad valakit a csapatodból, kell neki adni egy cukorkát, vagy megöl :D ha adsz neki akkor az ellenféltől szemel ki egy játékost és így tovább és így tovább amég lenem jár az óra. Aztán egy közös bossfight roshan ellen. Tud ilyen shiva's guard aktív szerű aoe robbantást meg mindenkire sunstrike-ol és időnként rehfresher orbként mindenkinek rezeteli a cd-ket. Mivel nem fordítottak túl sok időt a módra 2másodperc alatt lelehetett verni, mindenki vett egy e-bladet rányomták azt kinyírták egyből és mindenki megkapta a golden greevilt... meg a cukorkalopáshoz kb 5-10karaktert használtak (bárki aki blinkel, furion, whips vagy windrunner) mert a többinek kb értelme nem volt a játákmódban :D valószínűleg idén más szabályok lesznek. Annyit hozzá tennék, hogy nekem a Frostivus sokkal jobban tetszett :)