5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Thu
    #4843
    A háttérben lévő Funn1k-ra írták még, hogy solo offlanezik épp. :D

  • ToCsEk
    #4842


    :DD
  • Fbn Lx
    #4841
    volt már a csapatomban annyiszor szar pudge, hogy eszméletlen
    sokszor egyáltalán nem tudnak hookolni
    de még olyankor sem pofázok nekik, mert aki már volt padzzsal az tudja, hogy nem mindig van az embernek olyan napja, lehet máskor meg minden hookot bead
    gyűlölöm azokat akik minden hibánál egyből pattognak, ahelyett, hogy a saját játékukra figyelnének
    de pudgeal egyébként valamért rossz élményeim vannak, ha velem van, akkor mindig szarul játszik és nem tud hookolni, ha az ellennél, akkor meg folyamatosan behúz mindenkit a susnyásba
    ez valami szabályszerűség nálam
  • Neoncsoves
    #4840
    kedvencem az amikor pudgeval pubolok, midet lehozom hibátlanul egy invoker ellen, 2-0ra lehozom early gamet miden, aztán utána mid-late gameben amikor már tudatosul az emberekben hogy "baszki behookolhatnak" és elkezdenek táncolni jobbra balra (értsd: gecinehéz lesz hookolni) és néha misselek, akkor kapom az oltásokat egyből hogy noob. Aztán amikor könyörögnek egy hookért és megcsinálom, aztán bevernek minket mert elbasszák, utána szintén megint én vagyok a low. Illetve amikor valami gyökér gyerek towerdiveol én meg a mi tornyunktól "futok" érte, hogy kihookoljam amikor menekül 3 elől, és végül megölik mielőtt kihúzhattam volna, szintén megint jön az "omg noob". Persze amikor 18-2re meg 20-1re lehozom a meccset, senki nem mondja hogy "congrats" vagy valami...
  • Fbn Lx
    #4839
    a legjobb amit tehet az ember szerintem, hogy maximum fogja a fejét egy-két hibánál, de ezt megtartja magának.
  • Fbn Lx
    #4838
    de tényleg, amikor valakinek szarabbul megy a csapatban, de senki nem baszogatja (mert lehet, hogy nem azért 1-8as az illető mert nagyon szar, hanem mert lelőtték, folyton lefókuszálják) és hagyunk játszani és érvényesülni mindenkit, akkor sokszor emg tudjuk fordítani és megnyerni
    ellenben amikor elkezdődik a baszogatás, az mindenkinek lefoglalja a 20% agytérfogatát, és frusztrált elsz
    onnantól persze dobva van a játék többnyire
    sokan nem elég érettek ahhoz, hogy ezt megértsék
  • gotchaaa
    #4837
    Egyszer nekem is elegem lett a sok cykaból, akkor úgy voltam vele, hogy nem érdekel a 200-as ping, de inkább játszok us east/westen. Aztán rájöttem, hogy ugyanúgy megvannak ott is az "oroszok" csak éppen spanyolul ordibálnak. :D

  • RAZOR27
    #4836
  • Fbn Lx
    #4835
    minden csapatjáték ilyen. ezért szeretem és egyben gyűlölöm őket. mindenhol ott vannak a tipikus embertípusok akiket kezelni kell tudni és akikkel össze kell tudni dolgozni
    valószínűleg már az őskortól kezdve, amikor elment 15 férfi együtt vadászni
    aztán a jelenkorban a focicsapatban, vagy egy munkahelyen egy adott közegben. mindenhol össze kell tudni hangolni a különböző elvárásokkal és ötletekkel rendelkező, a különböző szinten lévő és különböző dolgokhoz értő embereket és "nyerni".
    én azon vagyok, ha bár engem is sokszor felbasz, elismerem, hogy én is fasz vagyok, valójában mindannyian faszok vagyunk
    én is, ha mások szerintem egy értelmetlen dolgot csinálnak, és ezen felbaszódok, meg mások is, amikor folyton baszogatnak másokat, hogy mit hogyan kellene csinálniuk
    szerintem fő a tolerancia, ergo nem folyton beszólogatni és baszogatni az embereket, még akkor sem, ha szarul játszanak. a legjobb amit tehet az ember egy csapatjátékban, hogy nem baszogatja a társait, hanem pozitívan áll hozzájuk, mert az őket is segíti és így a csapatot is
    bevallom, nekem is fejlesztenem kell a toleranciámat, bár én nem szoktam beszólogatni csak pont azoknak, akik mások baszogatására hajlamosak, mert engem az zavar.
    sajnos az oroszok között rengeteg ilyen van, akik félig oroszul félig angolul ordítozva osztanak, mert nincsenek tisztában azzal, hogy adott hősökkel mire lehet képesnek lenni, és mire nem
    pl. a közelében voltál egy krisztál médennel amikor hárman begenkelték és megölték, te meg nem másztál beléjük még pluszba, hogy megmentsd
    és szétpingelik az agyadat meg nuboznak, hogy nem gyaksz világba
    az ilyeneket mostanában csak mute-olom
  • RAZOR27
    #4834
    Felejtsd el az All Picket. Játsz szingli draftot vagy captains draftot. Eddigi tapasztalataim szerint ott a legélhetőbb. Mondjuk én annyiból jobb helyzetbe vagyok hogy jobban szeretek szupport lenni (szerintem nagyobb skillt követel de hát ezt mindenki maga dönti el :D) szóval ezen nem akadok ki. Captains draftban előre szólok is érte, meg sugallom is hogy mi lenne a legjobb.

    Bár volt olyan hogy valami idióta lett a kapitány aki megakarta mutatni hogy mekkora epik MID IO carry, mert ő látta youtubon hogy kell :DDD persze beszoptuk rendesen, de hát ez ezzel jár, nem lehet mindig nyerni, meg mindig azzal a hőssel lenni amelyikkel akarsz meg mindig normális emberekkel játszani ^^ héten 4en játszottunk, erre az 5. baszta el a meccset, bennevan a pakliban, sőt van hogy te baszod el na :D ez ilyen :D
  • Thu
    #4833
    Azthiszem itt van az a pont, ahol én befejeztem a gamet. Ez a játék nagyon jól van összerakva, de a közösség, és a sok ostoba ember teljes egészében elrontja.
    Mindenki carryzni szeretne, figyelmen kívül hagyva azt a tényt, hogy nincs olyan reakcióképessége/agyi kapacitása, hogy le tudjon carryzni 1 játékot normális játékosok ellen. Pudge már rohadt unalmas, minden körben ott van, valaki mindig bepickeli. Az sem baj, ha naix van ellene, neki mindenképp azt kell. Ő Pudgeozni akar, mert látta a NaviTv-n hogy Dendi is azt csinálta, és hát akkor neki is azt kell. Szánalmas. Az európai szerver TELE VAN oroszokkal, pedig már VAN SAJÁT SZERVERÜK TÖBB MINT FÉL ÉVE. De a patkánylelkűnek csak azért is az english queuet meg európát kell bejelölnie. Már komolyan azt gondolom, hogy azért csinálják ezt, mert már a saját fajtájukat sem tudják elviselni, annyira undorítóak. Ez megy 750 winnél jelenleg. Nem, nincs 80% lose ratem, bár ha az lenne, akkor velem balanceolná lefelé a csapatot, és akkor nem ilyen idiótákat kapnék magam mellé, hanem nálam jobbakat. Eddig egyedül toltam, most 3-an toljuk már mióta. A másik 2 random fazon folyton 1-10-be van, nem tudom már hanyadik péntek este telik el úgy, hogy 3-an szánakozunk ts-en, hogy ez a 2 random hülyegyerek mi a frászt csinál. Meg elterjedt ez a "tryhard" taktika, (legalábbis én 2 hónapja még rohadtul senkinél nem láttam ezt) ami abból áll, hogy 4 enemy bujkál egymás textúrájába bújva a jungelben, és ahogy kimész farmolni, megölnek. Az első percben. Aztán a 3.ban is. Aztán már a torony alatt maradsz, és csak nézegeted a statokat, hogy az enemy team a 11. percben is 3-4-es, mert nem is laneznek jóformán, csak bujkálnak. Aztán a 30. percben kikapnak, és bg-znek. Fantasztikus. Az új mindenre midas taktikáról már nem is írok, mert hányingerem lesz. Ez a játék teljesen olyan mint az élet. Tele van buta, közönséges, haszontalan, ostoba emberekkel, akik alap dolgokat sem tudnak normálisan végrehajtani. Csak amíg az életben ezeket el tudod kerülni/ignorálni tudod, addig itt kénytelen vagy velük csapatot alkotni. Elnézést ha valakit zavar amit most leírtam, szimplán csak ki kellett írnom magamból az utolsó 150 meccsem alatt felgyülemlett bullshitet. További kellemes játékot, én meg inkább keresek valami mást, amivel el tudom ütni az unalmasabb órákat.
  • RAZOR27
    #4832
    sejtettem én hogy kell némi pénzt gaben zsebébe is rakni hozzá :D

    ha valakinek van fölös vagy tradelni való Polymorph Mythical Items-receptje írjon rám nyugodtan :)
  • gotchaaa
    #4831
    A chisellel tudsz bele socketet rakni, a hammerrel meg kiütni a már benne lévő gemet.
  • RAZOR27
    #4830
    valaki világítson már fel ezzel az új kraftolós genyasággal kapcsolatba. Mire való ez a chisel meg a hammer konkrétan? Az érdekelne pontosan hogy ha van egy itemem amibe nincsenek socket helyek akkor hogy rakhatok bele gemet?(jelen esetben kirakott ward számláló gemet) simán csak ráteszem azt kész? vagy kell előtte valamit bűvészkedni az itemmel?
  • ToCsEk
    #4829
    nah dendi megint bizonyította hogy egy troll
  • hapi
    #4828
    Sztem ez az igen inkább igen és nem. Mert bár egyenlően osztoznak a hősök nem kapnak annyi XP-t összesen mintha egyedül ölnéd meg őket. Vagyis ha ketten ölitek meg akkor még többet kaptok összesen mint egyedül, de ha 2-nél többen akkor viszont egyre kevesebb XP jár összesen.
  • plu604
    #4827
    Ja értem, azt hittem bővebben vagy kíváncsi rá.
    Akkor egy IGEN-re szavaznék :)
  • mue
    #4826
    Kösz. Ott kerestem én is először a választ, de mivel nem volt egyértelmű számomra, ezért jöttem ide. Egy igen/nem elég lenne.
  • plu604
    #4825
    Itt van leírva részletesen
  • mue
    #4824
    Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy ha 2-en vagyunk egy creep megölésénél akkor teljesen egyenlően oszlik és feleződik meg az érte kapott XP? Másik példa, ha egyedül kapnék 50 XP-t egy creepért, de 5-en vagyunk a közelben, akkor mindenki 10-et kap? Ugyanígy van a hősök kinyírásánál is?
  • Fbn Lx
    #4823
    wasd omg. figy, mi dotert játszunk nem battlefieldet ;)
  • plu604
    #4822
    szerintem is teljesen normális rám nyomni az "arcoskodás" meg a "logikátlan" bélyeget csupán azért, mert nem vagytok/voltatok (akinek nem inge...) tisztában a nemrég berakott, kezdőknek kitalált gyors billentyűzetkiosztás-választással, igazad van.
  • setuh
    #4821
    Kb. csak neked a space gomb az attack,ugyhogy teljesen normalis volt mindenki reakcioja.A tied viszont mar kevesbe...
  • Muki100
    #4820
    Én eddig életemben nem láttam ilyet és gondolom ezzel nem vagyok egyedül...

    nekem a space egy normális RTS-ben (mint ahogy a dota 1-ben) alapból az utolsó akcióra viszi a kamerát, az a gomb pedig az attack.
  • plu604
    #4819
    na jó, lebuktam, csak arcolni akartam hogy én annyira durva arc meg istenhardcore játékos vagyok, hogy wasd-s irányítást használok, csak olyan ciki lett volna így natúrban beírni hogy "csá gyíkok én wasd-s irányítást használok", úgyhogy gondoltam felvezetem már valamivel, hát itt volt a tökéletes alkalom.
    A játék elején mindenkinek ki kell választani hogy milyen billentyűkiosztást akar használni, és mivel a 3-ból 2 is wasd-s, 66% eséllyel feltételeztem, hogy ő is azt választotta. De bocsáss meg BoneDragon, veled ellentétben én csak egy halandó vagyok, sajnos nem tudom mindenkiről hogy milyen billentyűkiosztást használ. Gondolom menstruáltok éppen hogy mindenki a torkomnak ugrik mert feltételezni mertem hogy neki is a space az attack gomb. Esetleg kezd kialakulni itt is a LoL-os közösség. Logika...
  • BoneDragon
    #4818
    Hát ez remek, de mivel neki alap beállítás van, így nem lehet space. Logika...
  • RAZOR27
    #4817
    tehát azért ajánlottad a space gombot hogy ezt elmondhasd? :D
  • plu604
    #4816
    kinek mi, én a wasd-s mozgatást választottam, az a így foglalt volt, tehát nekem a space-t rakta be
  • BoneDragon
    #4815
    Alapból az "a" gomb.
  • plu604
    #4814
    space az "attack" gomb, szóval space és bal klikk a saját creepre (ha a hp-ja 50% alatt van)
  • TifosoJuventino
    #4813
    Üdv!

    Mivel lehet megölni a saját creepet? :)
  • ToCsEk
    #4812
    zseniális ez a videó sorozat, könnyezve röhögős :D

    ez különösen epic :D
    btw mi az zene alatta?:D
  • gotchaaa
    #4811
    Én már annak is örülnék, ha lenne network és lehetne játszani. :(
  • RAZOR27
    #4810
    nemtudom hogy gondolják komolyan a valvénál hogy csak úgy ki-be kapcsolgatják a dota tradet... csak a baj van az egész patchel esküszöm... de legalább lehet arra fogni hogy a nép akarta...
  • BoneDragon
    #4809
    Egy kis Cosplay

  • Fbn Lx
    #4808
    most egyelőre nem mentette a lejátszott meccseim statját sem
    remélem ezek visszamenőlegesen is elvesznek
    tekintettel a legalább 8as loss streakemre amit szereztem
  • ToCsEk
    #4807
    ༼ つ ◕_◕ ༽つ Give SERVERS
  • setuh
    #4806
    Altalaban 2-3 perc kb a varo ido.
  • BoneDragon
    #4805
    Patch óta szar a szerver, majd fixálják.
  • Istbur
    #4804
    Köszi megvan.
    A paprika hatása lenyűgöző. :)
    De tényleg órákat kell várni egy normál csatára????
    Ez nem kicsit élményromboló!!!