5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • donatus13
    #4883
    Nahát te is ennyire eluntad a starcraftot ? Mintha onnan ismerős lennél :D egyébként sajnos a tutorialt nem tudod megkerülni, de úgy tudom a térképen kiválasztható ,hogy a második résztől csinálhasd ha az elsővel végeztél, ilyen kis zászlók vannak ha jól emlékszem.
  • antiqueA
    #4882
    Üdv!

    Gondoltam kipróbálom ezt a játékot, de egy olyan hosszú tutorialt kellett végignéznem, hogy amint vége lett nem volt kedvem a következő szinthez és kiléptem. Most folytatni akartam volna, de megint végig kéne néznem az első részt. Van rá vmi lehetőség, hogy ezt kihagyjam? Tisztában vagyok a játék szabályaival, dolgaival.
  • moho
    #4881
    arra gondoltam esetleg ALT+bill vagy valami
  • Guren
    #4880
    nincs
  • Aradebil2
    #4879
    ha gyorsabban kiklikkeled :D egyébként elég gyors az sztem
  • moho
    #4878
    Sziasztok

    Egy spell saját magamra történő aktiválására van valami jobb és gyorsabb mód mint az adott bill 2x-i lenyomása egymást követően?
  • Fbn Lx
    #4877
    nem akartam mindet felsorolni, csak a 10es skálán 10/10 furcsákat
    a vladimir csak 9.9/10, a blademail pedig csak 9.5/10 furcsa
  • RedDevilsza
    #4876
    ja mert vladimirt meg blade mailt te is szoktál rakni neki hogy azokat nem furcsállod? :DD
  • Fbn Lx
    #4875
    storm spiriten refresher és maelstrom
    wow
  • ToCsEk
    #4874
    azok a statok
  • SzirmosSzisza
    #4873
    Rengeteg az afk :D
  • Dobronski
    #4872
    holnap lesz. dk 72-28 vg. vg-re raktam, hátha visszaszerzem a ma elvesztett 5 rare egy részét
  • RAZOR27
    #4871
    ez nehezebb kérdés :D a vg lángolt az utóbbi időben a dk meg csak nem hozza amit kéne, de én Dk-ra tennék (de gondolom ez meccs is volt már :D )
  • Fbn Lx
    #4870
    értelmetlen szpojleres játék?
  • Dobronski
    #4869
    az lett.
    DK vs. VG?
  • RAZOR27
    #4868
    ssd-re tippelek utólag (nem láttam a meccs eredményt még :D)
  • Dobronski
    #4867
    SSD vs QPANDAS mit gondoltok ki nyeri?
  • setuh
    #4866
    5-6 eve hasznalom en is ugy,sztem tokeletes.
  • Fbn Lx
    #4865
    én sem találtam még ennél jobbat
    annyi, hogy az alt+s helyett space van nekem, ilyeneknek mint force staff vagy blink dagger
  • Aradebil2
    #4864
    item nekem alt+qweasd-n van,alap honos kiosztás, sztem nagyon kényelmes, hüvelykujjam mindig az alton van így
  • RAZOR27
    #4863
    az item aktiválás nekem 1-3ig van (a qwe felett, a többi nekem a makróhoz kell, ha kell :D) nekem annyi elég szokott lenni :D valaki az egérre tesz amennyit tud, ahogy neked kényelmes.

    a minimaposra meg erről hallottam, nem próbáltam még, de elvileg működik
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. Go to C:Program FilesSteamsteamappscommondota 2 betadotacfg (Or your equivalent Dota 2 folder, but that's the most common place for the folder)
    2. Create a text file, open it, then click Save As and name it autoexec.cfg and then save it.
    3. Go to this useful site: Dota 2 Config Generator
    4. Customize it how you want (has lots of awesome and helpful options, but change those at your own risk.
    5. Go to the Minimap Misclick Delay and this is the option you want. What it does: When you move your mouse over the minimap, clicking on it will do NOTHING, until the delay ends, this really helps misclicking. (I set the option to 0.5, or 0.5 seconds)
    6. Download the file and replace the file you created earlier.
    7. Launch Dota 2
    8. ???
    9. Stop dieing by misclicking on the map.
  • SzirmosSzisza
    #4862
    Minimapra kattolva mozgást ki lehet valahogy kapcsolni? Illetve az item aktiválás az nektek maradt a numpadon vagy mire lenne érdemes átrakni? (LoL-ban megszoktam az 1-7-et, de itt gondolom azok mást csinálnak)
  • setuh
    #4861
    Hat hogyne.
  • Fbn Lx
    #4860
    gondolom nyertél
  • setuh
    #4859
    Biztos,hogy nem, tegnap mentem egyet soloban,2 oroszt kaptam egy csapatban(egy klan)...
  • donatus13
    #4858
    Mert ha egyedül indítod a keresést automatikusan abba rak.
  • setuh
    #4857
    Solo mm-et miert kellett kivenni
  • RAZOR27
    #4856
    nekem a két event között is voltak trade problémáim, sőt most ment el egy nagyon tuti biznisz... fél percel előtte lőtték le a tradet...
  • gotchaaa
    #4855
    Az ember azt gondolná, hogy 2 hét diretide után a valve rájön, hogy mi szokott gubancot okozni, és nem döglik be event alatt a network fél napokra, nem lesz lag, lehet majd normálisan tradelni, meg ilyenek. De nem.
  • mue
    #4854
    ezt a wraith night dolgot vki le tudná írni, hogy micsoda pontosan?
  • Fbn Lx
    #4853
    40% volt a winrate-je, már eddig is rettegtem tőle... de most
  • Muki100
    #4852
    Multi-ogre battle arena
  • Guren
    #4851
  • berlinboy6329
    #4850
    Earth spirit nerf nooooooooo!

    Most már nem lehet kő után egyből gripelni :(
  • Neoncsoves
    #4849
    ranked matchmaking, legion commander... lineáris algebra majd jövőre!
  • gotchaaa
    #4848
    Legion Commander <3
  • ToCsEk
    #4847
    majd ha berakják kiderül :D
  • RAZOR27
    #4846
    talán nem a hivatalos cikkben olvastam, most nem keresem ki, de úgytudom csak mi és a baráti körünk látja a ratinget. Nekem még kicsit zavaros ez az egész o.O
  • setuh
    #4845
    Ez akkor most annyiban fog kulonbozni a mostani rendszertol,hogy lathatova valik a rangunk?
  • ToCsEk
    #4844
    lehet örülni érkezik ranked matchmaking