5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • ToCsEk
    #4923
    hétvége fele jön is nem? új event játékmód hős nagyon belehúztak oh wait
  • RAZOR27
    #4922
    nagyon baba lesz ez az új patch :D még a 6.80 is a kedvemre van ^^
  • Jim Morrison
    #4921
    Örülj neki, már vége az ingyen l4d2 akciónak te mégis megkapod így utólag :D
  • gotchaaa
    #4920
    reddit

    "Valve's way of saying HL3 announced." :D
  • Neoncsoves
    #4919
    Left 4 DotA 2
  • Thu
    #4918
    A Dota 2-m Left 4 dead 2-vé változott, lecserélte még a játék fájlokat is. Nem jutok szóhoz, kell egy kis idő, hogy felfogjam, mi történt. Ilyen intenzív agyfaszt már évek óta nem kaptam. Biztos mindenki panaszkodott a gyakori szerverleállások miatt, aztán Gaben úgy gondolta, hogy nesztek farkak, toljátok ezzel akkor :DD Kiégtem.
  • RedDevilsza
    #4917
    Mondjuk azt nem értem hogy miért bukok full ratinget amikor kilép a csapattársam 5. percben.
  • Neoncsoves
    #4916
    hát... akkor inkább ranked captains mode és imádkozok egy normális captainért :D
  • Muki100
    #4915
    Captains draft - random draft a legjobb megoldás egyelőre.
  • Neoncsoves
    #4914
    nincs valami normális játékmód ebben a szar játékban, amit random emberekkel is lehetne tolni?

    Single Draft - Unbalanced csapatok
    All random - abszolút Unbalanced csapatok
    All pick - soha a kurva életben nem pickel senki, max randomol és ha pickelsz valamit akkor gyorsan repickel
    captains mode - idióta gyökér 5 fős squishy teamet összerak
    Least played - hagyjuk inkább


    nem lehetne az all pick ilyen körökre osztott választós mint a captains mode???
  • RAZOR27
    #4913
    ezaz, még csak nem is ranked (sőt még 1 ranked meccset se nyomtam :DD várok még vele :D) na mind1 lehet csak egy rossz széria volt, ma kijött a baráti 1-1, viszont mindkét alkalommal 3+2es dupla party volt :D és megvolt az első rubik midem :DD nem gondoltam volna hogy működik :D
  • RedDevilsza
    #4912
    Kezdővel ne menj rankedre ennyi :D
  • RAZOR27
    #4911
    ejj ez az "új" matchmaking elég kellemetlen, legalábbis partyban. ha csak egy emberrel vagyok partyba már egyből 5ös stack ellen rak be vagy 3+2essel minimum o.O elégnagy pofátlanság, főleg akkor amikor kezdő játékos van velem, olyankor szigeti veszedelem, mind1 mi a stájsz
  • Fbn Lx
    #4910
    mi ember spiritet magunk között fos kerrinek hívjuk, de ez is elég kreatív!
  • mue
    #4909
    Előre is bocs, de elmondom itt, hogy mi Ember Spiritet szépmagyarra fordítva úgy hívjuk magunk közt, hogy "Kántorböjti Lélek"

    http://szotar.sztaki.hu/search?searchWord=k%C3%A1ntorb%C3%B6jti&fromlang=hun&tolang=eng&outLanguage=hun
  • Fbn Lx
    #4908
    istenem, annyira élveztem, hogy kikapnak mint a szar

    szinte láttam magam előtt goblak-ot cyka blaty-ot ordítozni végig
  • RedDevilsza
    #4907
    Carryvel duo lane ellen, szar supportal nem hiszem hogy könnyeb farmolni mint miden.
  • donatus13
    #4906
    Kivételesen nem értek egyet :D witch doctorból nagyon jó carry t lehet csinálni. Persze amit mondasz igaz, a társak állatságát nem lehet javítani vele.
  • Neoncsoves
    #4905
    nem tévhit, egy bizonyos szint alatt inkompetens társakat kapsz többnyire, akiknek fogalmuk sincs a játékról és 0 situation awarenessük van és akár towerdiveolnak egy killért 200 hpval (aztán persze meghalnak). carryként hülye társak mellett is tudsz farmolni és ölni, de egy witch doctorból pl. nehéz carryt építeni...
  • Fbn Lx
    #4904
    na ez meg a másik, minden meccs úgy kezdődik hogy ketten írják be a csapatból hogy mid
    aztán az egyik pudge-ot pikkel, midre megy és fídel
  • RedDevilsza
    #4903
    És itt nem Tuskarra gondoltam:D
  • RedDevilsza
    #4902
    Nem értem mi ez a tévhit hogy carryt kell pickelni ha nyerni akarsz... Snowball mid herot kell pickelni, és ha tényleg jobban játszol mint a többiek akkor jön is a win.
  • Neoncsoves
    #4901
    ne haragudj, de én pubon nem bízok másokban. az esetek nagy részében engedek és supportolok, de gyökérmód nem last hitel a carry és alulmarad lvlben is az enemy carryktől. ezért inkább én is mostmár pickelek egy carryt amivel tudok játszani és az esetek egy jó részében többet hozzáteszek a meccshez, mint supportként.
  • Fbn Lx
    #4900
    Jaghshimash! My name a Long John Silver, i come from Kazachstan, my villige need water and say, Long John save us, go to US and A play DOTO like Admiralbullshit , Puppet And Denghdi, If i fail i will be execute, Please copy pasterino dongerino cappuccino this so i get accept to pro team name Relax. Dzhenkvi.

    imádom a tviccs csetet
  • Fbn Lx
    #4899
    ja ok, kussoltam
  • Fbn Lx
    #4898
    már ha értenék oroszul
    valaki kommentálja angolul csak én nem tlaálom?
  • Fbn Lx
    #4897
    jó hogy szólsz, veretem is a streamet
    amúgy nyilván ssd
  • Dobronski
    #4896
    nagy általánosságban, én kurvajó vagyok
  • SzirmosSzisza
    #4895
    Legalább van önkritikád
  • Dobronski
    #4894
    SSD vs. RELAX?
  • Dobronski
    #4893
    mert szereti mindenki megváltani a világot a kedvenc kerrijével. sajnos. de ez nem community függő, mindenhol ez van. és az orosz magyarok rendkívül szarul játszanak.
  • donatus13
    #4892
    Nem arról van szó, hogy orosz e vagy magyar, mind kettőben van értelmes is, hanem arról ,hogy mindenki carryzik... van már 3 pickelve, de azért hoznak még 1 et, és utána hiába supportolsz, valahol úgy is szar lesz.
  • Dobronski
    #4891
    a sok orosz meg honfitárs
  • Fbn Lx
    #4890
    tenyleg kevés rákab dolog van a dota kommunitinál
  • SzirmosSzisza
    #4889
    En is most kezdtem es elmult 6 meccsemen mindben volt afk (meg sztem smurf is masik csapatban), de anyazas meg nem sok.
  • RAZOR27
    #4888
    vagy csak rossz helyre jársz :D
  • donatus13
    #4887
    Hát azt kell mondjam ha a community a bajod ide ne gyere mert LoL-os community messze jobb mint a Dota-s, én mind kettőbe nagyon sokat nyomtam, függetlenül ,hogy a dota 2 gameplayt sokkal jobban szeretem és én is ezzel játszom, de a Dota2 es communitynál rosszabb nincs.
  • antiqueA
    #4886
    Meglátjuk :) A minap lettem 30-as LoL-ban, de nehezen viselem a communityt. Teszek egy próbát ezzel is.
  • antiqueA
    #4885
    Jah, sc-ztem, sokat toltam és ráuntam. Egyszer mindennek eljön a vége ;)
  • moho
    #4884
    ki ne hagyd, az egyik legjobb game :)