5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • RAZOR27
    #4963
    bekaphatják igazán. Az ursa wk kombót egyáltalán nem nevezném bugnak. A spellek/itemek fele használhatatlan ebben a módban, egyértelmű hogy az emberek megpróbálják a legjobb kombót kirakni. Tegnap este mi is használtunk ursát meg wk-t, megspékelve ioval warlockal. Többször mentünk 3milla dmg fölé. De azt nemszabad elfelejteni hogy ez nemcsak valami afk farm volt, mint a frostivus botok. Itt elég szolíd 5ös team kellet és ésszel kellet játszani. Volt hogy 1misi alatt kiszoptunk ugyanezzel a kombóval. Erre most kiveszik az egyetlen értelmes sebzést is és természetesen a top 1% akik a curriert kapják a tegnapesti trükkökkel beették madukat, a patch után meg elvágták a lehetőséget másoktól. A másik az hogy igazán tesztelhették volna egy pár percet a módot, egyből kiderült volna ez, mi sem a netről szedtük a kombót, magunk találtuk ki pedig nem vagyunk Ig vagy navi, szóval biztos elég triviális kombóról van szó, 10perc alatt rájöhettek volna és akkor nem lenne ez. Az itemek is ezért érnek kevesebbet, mert tegnap este kifarmoltak egy tonna ilyen zöld nevűt... gg volvó ismét. Nem elég hogy ilyen pénzéhes módon rakták össze az egész eventet még ez is... a köszönöm, hogy kidühönghettem magam.
  • Thu
    #4962
    A zöld rarek értéktelenebbek a rendes rarektől, mert zöld a nevük. Azt hiszem ezt ki kell hevernem kicsit.
  • ToCsEk
    #4961
    People as usually used bug, ursa+wraithking(fixed), firecrackers (fixed), Mine's (fixed) Visage (fixed) and so on...

    The top Jade rewards are
    Rank S 10,000,000+ dmg 3500 Jade coins reward
    Rank SS 50,000,000+ dmg 3750 Jade coins reward
    Rank SSS 100,000,000+ dmg 4000 Jade coins reward
    Rank X 500,000,000+ dmg 4000 Jade coins reward
    Rank XX 1,000,000,000+ dmg 5000 Jade coins reward
  • Neoncsoves
    #4960
    so much truth
  • setuh
    #4959
  • ToCsEk
    #4958
    fuck *event
  • ToCsEk
    #4957
    Ability Draft játékmód vicces lesz :D
    lehet megint költekezni
    jó lesz az új venet :D lehet farmolászni megint setek elég badassok, új map is kikúrt fajin :D február20ig tart majd az event
  • RAZOR27
    #4956
    plusz jó hír hogy shadow fiend újra nevermore és új modelt is kap.

    és örülhetünk hogy nem ilyen lett végül a főnix :DD
  • setuh
    #4955
    Hat nem hiszem el,hogy VEGRE bent van a varva vart madar
    Kurva jol nez ki amugy.
  • RAZOR27
    #4954
    itt is vannak (csak imguró nem linkelünk)
  • RAZOR27
    #4953
    ma kerül a teszt kliensbe, ahol 24órát szokott csücsülni az új update (ez mindig így volt.) ki is próbálom este pár bot meccs erejéig a főnixkét :P
  • ToCsEk
    #4952
    KURVAJÓ
  • donatus13
    #4951
  • ToCsEk
    #4950
    JAAAAAAAAAAAA
    világos
  • Neoncsoves
    #4949
    nem mondta senki, hogy ma jön az update. azért mondta tegnap a ma esti 8 órát, mert most derült ki mi lesz a 2. hős és a 3. nap main featureje :D
  • ToCsEk
    #4948
    és láss csodát 15mbs update ami semmit nem csinált XD
    csütörtök este vagy péntek este lövik csak úgyis be
    kapunk 2 hőst is jaaa phőnis replay takeovert új ládát yay új setek jaaa
    btw sven 4 base armor az lolwut
  • RAZOR27
    #4947
    khm... 8 óra és láss csodát WUHAHAHAHAHAHAAHA
  • RAZOR27
    #4946
    végül csak kiadták foghíjasan, csak wraith night néven :D ha jobban megnézted voltak kis magaslatok a pályán, azokat kötötték volna össze falak, amiket lehetett volna erősíteni meg minden. (ezért volt olyan formájú is a map alapból) Csak aztán idő hiányában meg a közösség nyomására beraktak standard towereket azt kész kiadták gyorsan. Még a diretide előtt leírtam hogy mi lesz benne, na lényegében annak a félkész változata lett a wraith night. Nekem mondjuk jobban tetszett a tavalyi greevling, windrunnerrel minden körben elloptam vagy 3-4 ajándékcsomagot, ment az ugatás :DDD az nem laposodott el, de ezt a wraithnightot meguntam egy nap alatt :/
  • setuh
    #4945
    Vigaszbol a diretide kimaradasa miatt...
  • Neoncsoves
    #4944
    Azt hiszem az volt náluk az alapkoncepció, hogy az alapvető hősöket és játékmechanikákat kipofozzák egy csöppet és utána kezdenek el valami event mellett szállingózni befele a már akár hetek-hónapok óta készen lévő herok. Nekik marketingszempontból is megéri, hiszen eventkor jön egy valag cosmetic stuff, láda, kulcs, és még sorolhatnám. Meg ilyen eventekkor mindig megugrik a játékosok száma, mert jön a sok farmer (ha van farmolható ingame event) és hát valahogy le akarják nyomni a LoL-t előbb-utóbb (szerintem). Na meg ugye a Valve imád eventezni, lásd TF2, stb... Engem egyébként nem zavar, hogy nem hetente jönnek a hősök, legalább nem borul fel minden héten a játékok egyensúlya. Eleinte mindenki mondta, hogy LC milyen op... veszel Heaven's Halberdet, amint meglátod rátolod, nesze neked duel. Vagy akár egy razorral is leszívhatod a dmgjét... Vagy simán focus amikor duelezik, stun etc és meghal.

    Sajnos játszottam eleget a LoL-al és ott rendszeres dolog az, hogy az a hero ami kijön kikúrt OP 2 hétig, majd utána egy nerftől a leghaszontalanabb hős lesz. Aztán majd 3 hónap múlva megint játszhatóvá balancolják...
  • RAZOR27
    #4943
    hát ha már a portré beállításait berakták akkor az már jelent valamit ^^
  • Guren
    #4942
    ember és earth spirit is egyszerre került be
  • setuh
    #4941
    Oke,de sokszor volt mar igy,hogy egy hero tobb honapja, akar szinte 100%-osan kesz volt, de nem tettek be,de barcsak lenne igazad.
  • RAZOR27
    #4940
    a 24.-ei peccsben két hőshöz volt finomítás. terrorblade és főnix. terrort nem linkelem, ő már bent van.
  • setuh
    #4939
    Aham,hat ez az arc rohadt ocsmany,de mondjuk meg sokat fog valtozni ehez kepest.
    Komolyan gonolod,hogy a volvo szinte egyszerre betesz 2 host?
  • Fbn Lx
    #4938
    este 8 körül jön a peccs vagy mi?
  • RAZOR27
    #4937
    szinte minden (játékos) közösségi oldalon, meg dotás oldalon meg szoktam fordulni, kollektíve elég sok infó jön össze.
    valaki felhúzta a textúrát a vázra, már láttam a rendeset, de most nem túrom fel a netet (talán redditen volt kint) tessék itt a textúrája, ebből is lelehet venni hogy néz ki... sajnos nem teljesen madár. A szinkronja is kész és a 6.79c-ben bekerült captains mode-ba. Gondolom nem véletlenül, felkészítették a dota2-re.

    de ha bejön a tippem, este 8körül úgyis kiderül hogy néz ki véglegesen :D
  • setuh
    #4936
    Ezt hol olvasod?
  • RAZOR27
    #4935
    már kész van hozzá minden, csak ki kell adni. A pitlord meg úgy 80%os, gondolom még a szinkront veszik fel hozzá.
  • setuh
    #4934
    Fonixet varom mar a kezdetek ota,aztan lehet,hogy utolso lesz...
  • Fbn Lx
    #4933
    miért halt meg a ranked rendszerrel?
    miért lett erősebb earth spirit? elég korrekt nerfet kapott.
  • donatus13
    #4932
    Nyáron lehet, most gyilkos lesz a félév :)
  • RAZOR27
    #4931
    gyanítom hogy holnap beharangozzák főnixet és utána jön pitlord (annak ellenére, hogy ő már augusztus óta majdnem kész :D)
  • Muki100
    #4930
    When equipped, this item grants these custom upgrades to Terrorblade:
    Several new animations - Altered voice - New base skin & model with special ambient effects - New Hero icon, portrait, loadout pose & minimap icon - New spell effects and icons - Socketed with a gem that tints the coloring of Terrorblade and all of his abilities - Custom death effect for Terrorblade's victims

    Ezért megérte 3 évet várni terrorbladere... nevetséges de végre sikerült kiadniuk, jöhet goblin és pit lord.
  • ToCsEk
    #4929
    :(
    én nem dotáztam január óta :D
    majd nyáron össze jövünk megint? :D bár zomil
  • donatus13
    #4928
    Megláttam ,hogy meepo még királyabb lett elindítottam a letöltést, de aztán megláttam ,hogy earth spirit még erősebb lett és rögtön leállítottam :D miatta töröltem le ezt a fost, de nem is szándékozom vissza tenni, ezzel az új ranked rendszerrel nekem meghalt a dota.
  • ToCsEk
    #4927
    lesz új hős terrorblade ott van dota2.com nál day2nél
  • donatus13
    #4926
    jó semmi, visszavontam:)
  • donatus13
    #4925
    én a 6 80 ról semmi infot nem találok ami hivatalos volna...
  • donatus13
    #4924
    új hős nem lesz nem de?