5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • Neoncsoves
    #5043
    megölni*
  • Neoncsoves
    #5042
    Sniper-t könnyű megélni, csak közel kell jutni hozzá és nem szabad elfeedelni. Ha shadow bladebe megy, elnyomod a dustot és megölöd.

    Riki, Broodmother ellen sentry ward / gem. És csapatmunka.
  • antiqueA
    #5041
    Nem gondoltak még arra, hogy ezt a Snipert nerfelni kéne? Dotában kezdő vagyok, de annyi azért világos, hogy ez a fos nem kicsit op.

    Plusz egy kérdés: az ilyen eltűnök a picsába herokat, mint Riki meg Broodmother, hogy a tökbe tudom támadni?
  • antiqueA
    #5040
    Így van. Szociális szelekció. Engem speciel nem idegesít fel, én csupán elszomorodom, hogy ilyen szinten van a mai fiatalság. Nem elég nekik, hogy nyernek egy meccset, még le kell húzni a másik kedvét is, mutogatva, hogy neked mekkora e-faszod van. Valóban szociális szelekció, mivel az értelmesebb, szociálisabb egyéneknek elmegy a kedvük magától a játéktól is, mivel ilyen szociálisan alulmaradt gyökerekkel nincs kedvük együtt játszani, kikapcsolódni. Jó lenne, ha kicsit magába néznének az ilyen "easiest game of my life" kölykök, mert nem az az ostoba, akit egy ilyen beszólás kiszelektál.
  • ToCsEk
    #5039
    ott a match id lebírod tölteni játékon belül és megnézheted bármelyiket :)
  • hapi
    #5038
    video vagy leírés róla? érdekelne!
  • ToCsEk
    #5037
    új lich meta LOL
  • nukerke
    #5036
    Napi invoker: http://dotabuff.com/matches/538737335

    senki? sehol egy értelmes aki nyomná partyba? sehol egy-két tapasztalt player? hatalmas
  • Fbn Lx
    #5035
    átlagos meccs, nincs ezzel semmi gond
    nekem az utóbbi három ennél sokkal rosszabb volt
  • ToCsEk
    #5034
    veled sírok

    tide egy bot bolt ns a másik nulla kutya medusa is egy useles hátizsák volt
    ellen meg totál semmi különöset nem tolt, mecs közepén toltun kegy comebackot de hát sokat nem ért ha nem ilyen agyhalottakkal lettem volna sima pubstomp de hát értelmes csapattársak azok mit tudjuk nem léteznek
    én wardoltam toltam mindent profeszor ns tolta rambo 5v1ket és még mi voltunk a kokányszarok
  • nukerke
    #5033
    Ez a szar még a képet se tölti fel szóval itt az egyik meccs a sok közül:

    http://dotabuff.com/matches/537374582
  • nukerke
    #5032


    Miért van minden második ranked meccsen ez? Totál szopás az egész... Rankedre társakat keresek hátha úgy van esély értelmes pro meccsekre...

    Invoker voltam.. :/
  • Neoncsoves
    #5031
    én egy-egy triplekill vagy hasonló után szoktam írogatni, persze poénból, hogy EZ, meg stb :D
  • Inferno
    #5030
    Hali !

    Most kezdtem nem rég dotázni,szóval kezdő dotázokat keresek magam mellé gyakorlás kép( steam:Infernohun).A témához hozzá szólva nekem is sok mecs azért veszett el mert 1-2 halálnál kilépnek a csapat társak és tiszta idegek,de volt mikor ketten vittük végig az egész mecset öt ellen és nyertünk. :)
  • plu604
    #5029
    Nem értem miért kéne szelektálni bárkit is. Ha ettől valaki idegbajt kap, akkor attól is ha elkezd bénázni és elkezdenek kikapni. Nekem az csak jó. Ez az EZ-zés még mindig inkább pöcsméregetés olyan emberektől, akiknek muszáj valahol jobbnak érezni magukat a többiektől, aztán ha máshol nem megy, hát Dotában.
    CS:GO-ban is gyakori ez, engem speciel nem húz fel, de szoktam látni hogy üvöltve reagálnak rá páran, hát kinek mi. Én játszani és kikapcsolódni akarok (és tudok is), nem pro lenni. Nyerni jó, de egy vesztes viszont taktikás, élvezetes, fair meccs ugyanakkora élmény, akkor is ha a végén EZ-zés megy.
  • Fbn Lx
    #5028
    ez szociális szelekció
    aki annyira gyenge idegzetű, hogy az ilyesmitől felbaszódik, azt szelektálja ki a közösség maga közül
    néha mi is csináljuk, beírjuk hogy easiest game of my life, mert tudjuk, hogy az ostobák idegbajt kapnak tőle és vicces, amikor néha felkapják rá a vizet és írkálják, hogy aha-aha könnyű volt persze, nézz már a statjaidra stb.
  • TurboX
    #5027
    ilyen felfogással már szorongásos depresszióval ülnék egy sötét sarokban mert kb. már a családomat is ki akarták irtani "sukáék" mikor lasthiteltem egy kerri elől valamit..

    fogd fel humorosban
  • Fbn Lx
    #5026
    nagyon ritkán nálam is előfordul ez, hogy szoros a meccs, vagy megfordul
    de inkább pikk és lénkonfiguráció-sakknak tűnik nekem az egész játék, 6.79 óta méginkább
    előtte gyakoribb volt a szoros meccs. már előtte is probléma volt, hogy sok a snowball, de most már snowball-fest az egész
    és tényleg promeccsen is ez megy, ők is durva 23-6okra rektelik oda-vissza egymást
    nem a skillen megy el a játék, mert fél óra alatt nem fordul meg, hogy most a másik csapat tagjai váltak sokkal ügyesebbé hirtelen. hanem a pikkeken és taktikán.
  • donatus13
    #5025
    Engem már semmi, alapból minden meccs úgy indul mindenkire megy a mute:D
  • setuh
    #5024
    Akkor hagyd abba a dotat,mert ennel rosszabb indulatu emberekkel en se surun talalkoztam,csak egyszeruen imunis lettem mar ezekre es engem nem zavar.Persze neha azert felbasszak az agyam a ruszkik.
  • Neoncsoves
    #5023
    mostanában solozgatni szoktam mert az ismerőseim inkább 1000+osak meccsek számát illetően, nekem meg van összesen 420 :D
  • Thu
    #5022
    Nemtudom, hogy miért jó az, hogy a gyenge idegzetű embereket el kell zavarni a gép elől. Én csak szimplán játszani szeretnék. Felőlem írkálhatnak mosolyogva 2 betűt, csak szimplán sportszerűtlen. A gg wp mindkét fél számára pozitív, és akkor ez után bejön hogy "könnyű volt", szarok vagytok, simán lenyomtunk titeket. És ettől a mentalitástól kapok hányingert szimplán. Én sosem voltam ilyen rosszindulatú senkivel sem, ha az lennék, akkor biztosan kevésbé érdekelne ez az egész.
  • RAZOR27
    #5021
    ez szerintem azon múlik, hogy solo vagy partyban vagy-e, viccen kívül. Nemrég volt egy tinker meccsem (ügye köztudott, hogy travelboots után indul be az élet.) volt first blood kétszer gankoltam sikeresen meg nálam is gankoltak, volt egy kurvajó cm-ünk, tényleg le a kalappal, talán a legszebb support munka volt amit idén láttam. 2 szintel előnnyel jöttem ki midről, erre toppon elment minden. Gyakrolatilag a cs.társunkat farmolni jártak fel oda az ellenféltől, tökmind1 mit csináltunk ez elemi butaság volt. Erre mindenki gg-zik... pedig annyira simán megfordíthattuk a meccset, amíg ők 1lanen pusholtak én feltoltam kettőt, meg már volt két sheepstickünk, énis átálltam seggtágító buildra, minden. De amikor 4 húzza a száját 1 -esetleg 2- ellen akkor tényleg sose lesz fordítás. Annyi lett a vége, hogy amíg engem jobbra balra kergettek a mapon, ők a fountain alatt diskuráltak arról ki baszta el, persze szegény cm-et hibáztatták...

    Ellenben amikor 4-5en vagyunk együtt szinte mindig hátrányból hozzuk le a meccset, mert van két relatíve kezdő játékosunk (ami azt jelenti hogy annyira nem kezdők csak bénák :DDD) és ez inkább léning alatt ütközik ki, amit rendszerint elbaszunk, de amikor már a pár kulcs hősünt online, onnantól szép lassan fordítunk, pedig akkor már többnyire búcsút mondtunk legalább 1 szett rax-nak, szóval mindent összevetve szerintem ez főleg azon múlik hogy hányan adják be a derekukat hogy megpróbálják.
  • gotchaaa
    #5020
    Játszhatunk itt pszichológust, de szerintem inkább van azzal baj, aki felidegesíti magát egy "ez"-n és hányingert kap tőle, mint azzal, aki egy győzelem után mosolyogva beír 2 betűt. Pont jó arra az ez-zés, hogy a gyenge idegzetű embereket elzavarja a gép elől.
  • Thu
    #5019
    Amúgy mióta bejött ez az Ez-zés meg a többi, a community kb. +50%al undorítóbb lett. Egyszerűen ott tartok, hogy 1-2 solo kör után már szabályos hányingerem van az egész emberiségtől. Az apropó pont az, hogy legtöbbször azoknak jár a szája a legjobban, akiknek durván mínuszos statja van, vagy pedig rosszul játszanak. Annyira megnézném ezeknek az embereknek a fejét, annyira biztos vagyok benne, hogy a legtöbb ilyen kis gátlásos görnyedt kocka, aki ki van közösítve a legtöbb közösségből az életben, és itt a játékban éli ki magát.

    Amúgy nem tudom mennyire OFF, de trade oldalakon dota itemekért simán adnak steam gifteket is, úgyhogy ha valakinek a játékok többet jelentenek mint a meepo szettek, akkor keressetek rá. Most vettem így meg a Portal 1-2-t, hát sokkal jobb szórakozás, mint Igorékkal anyázni egymást miden.
  • Neoncsoves
    #5018
    Na most erre mit mondjon az ember. Én akárhányszor játszom, ha nyerek vagy vesztek általában fölényes előny van (még ha nem is látványos) a győztes csapatnál. Sosem érzem és a csapattársak se, hogy na, ezt a meccset most meg lehetne fordítani... Általában vagy túl erős vagy túl gyenge ellenfelet kapunk.
  • RAZOR27
    #5017
    én fordítva látom, régen sokszor előfordult amit írtál, de amióta az "új" matchmaking van már 3szor megdőlt a leghosszabb meccs rekordom, addig egy évig a közelébe se mentem, de mostanság sokszor kiélezett a dolog. Persze van hogy csak a cigány kombókkal lehet visszaszállni a nyeregbe (tiny+io :D előbbin 1 hot utóbbin 2, ott megérdemelték édesanyáink a szidást :DD) de összességében azóta nekem jobban bejön -hozzáteszem most egy hetet kb kihagytam beléptem egy meccsre és megint szoros volt, élvezetes, még ha kiszoptunk volna is tetszett volna.
  • hapi
    #5016
    Ezt teljesen ugyan így látom. és félek hogy valóban 90% a pickeken és a lane-eken megy el. Néztem profikat és nem egyszer az van hogy egyik meccs 23 perc alatt vége és egyik csapat köpni nyelni nem tud. Aztán jön visszavágó és ugyanez történik fordítva...
  • ToCsEk
    #5015


    a ranked pro csapat megint mekkora gg volt az...
  • ToCsEk
    #5014
    uhh végre 2014 spring ezt várom mióta jött a hír hogy csinálják
  • Viktor99
    #5013
    Egy dokumentumfilm amit úgy várok, mint egy kisgyerek a karácsonyt!
  • RAZOR27
    #5012
    ez már átcsapott fröcsögésbe... amíg 50% fölött van az ember szerintem nincs miről beszélni, ha sokszor kikap az ember elfelejti hogy ez csak egy játék.
  • ToCsEk
    #5011


    nah ez meg no komment
  • donatus13
    #5010
    Figyelj 2700 órám van ebben a fosban, és 2k meccs fölött vagyok, mióta bent a ranked nagyon szar lett a játék:( komolyan, lolt 1000 meccs után hagytam ott de néha már úgy érzem a dota már alul múlja jóval. Ami a legszomorúbb , hogy mégis játszom.
  • Panzeradler #5009
    Ott még elfogadhatónak tartam vagyis inkább úgy fogalmazóm, hogy nem huzz fel annyira.
  • ToCsEk
    #5008
    jah a nem ranked meg konkrétan játszhatatlan első halálnál lép kifele
    aztán mehet a safeleave ma 4egymás utániba is ez volt..
  • ToCsEk
    #5007
    jah és mikor van 3db 0/5-10es statu egyén a csapatban 40perc után beverik végét 30:10el ott gg zik meg ez-zik a nagypofájú telibefeedelt ellen
    hát marha nagy gg
  • Panzeradler #5006
    Azért mondjátok, hogy szoktak jó meccsek is lenni, LoL-t pont ezért untam meg, itt még nem érzem, hogy elég tudásom lenne rankedhez.

    Ezek a postok után csökken a kevem dota rankedhez:D
  • ToCsEk
    #5005
    nálam ugyan ez van
    legjobb 2support orosz dagonnal 0itemmel 40perc 0ward alap csirke ok
    aztán másik game 40:20ra megy ellen 30percbe , én carry és elkezd magyarázni hogy 0itemem van ilyen faszlámákat úgy kibannolnám örökös bannal nem tudom mit vár 0/8as statokkal a csapat 0fight winnel hogy nincs itemem nem tudom miért vár meleg hógolyót az ilyen szakértő...
  • donatus13
    #5004
    -3 on voltam elkezdtem rankedelni meg solo pubolni lettem -25 olyan embereket kaptam mindig, ha supportoltam és vettem wardot mindent szar volt a mid és kikapott és carry is gyökér volt, ha én midelek nincs ward 0 rúna, ha carryzek akkor support sincs:DDD