5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • RAZOR27
    #5163
    amikor aktívabban játszottam, volt pár orosz span. Csak pár hét játék után jöttem rá hogy oroszok, szóval tényleg normálisak voltak. Egyszer behívtak 5.nek meccsre, mondtam sima csapjuk neki. Erre orosz szerver! O.O mitöbb low priority :DD na hát az a földi pokol volt, még úgyis, hogy csak az ellenfél volt fullretard. Ami nem targeted spell volt rittig mellé lőtték, sehol semmi ward, rambó mód papír hősökkel :D persze nyertünk mert ilyen egysejtűek ellen az easy bot is nyer, de hogy folyamatosan benem állt a pofájuk az biztos. 25perc alatt több orosz káromkodást írtak mint magyart egy megye2 focimeccsen hallanál :D
  • gotchaaa
    #5162
    US szervereken ugyanez megy, csak ott a spanyol ajkú népségek nem képesek a dél-amerikai szervert kiválasztani.
  • plu604
    #5161
    Azt speciel én sem értem. Szerintem direkt jönnek EU-ra hogy minket idegesítsenek. Én is már csak EU Westen játszom, utálom hogy nem hajlandóak normálisan kommunikálni, és mégis bele-bele futok pár oroszba. Csak tudnám miért nem jó nekik az orosz szerver, ahol úgy cykáznának ahogy akarnak, mindenki értené a másikat.
  • kakaoskalacs
    #5160
    Most akkor nem is érdemes feltornásznom a dolgot mert csak szarabb élmények várnak? :D
  • RedDevilsza
    #5159
    Fú hát 1700on mit vársz
  • kakaoskalacs
    #5158
    Végre sikerült valamilyen csoda folytán 4 ranked meccset nyerni egymás után. Gondolom most megint zsinorban f@szkópékat fogok kapni.

    Amugy valaki megmagyarazhatná mit keresnek eu west-en oroszok gyulolom ,hogy egy budos szot sem éretni abbol amit mondanak elég bosszantó.

    aztán le lettem oltva mert killeket loptam.

    Ez a szépsége a dolognak ,hogy most megint rányomo ka playre és agyfaszt kapok :D


    Link a kephez
  • donatus13
    #5157


    Én 2 hónapot hagytam ki kb most meg csak néha benézek, bár most pár nap azért sokat ment, de a tököm teli van az egésszel, nagyon kezdem megutálni.
  • ToCsEk
    #5156
    az n1 :D:D:D:D
    én meg már dotázni se tudnék szerintem

    nem tudom valahogy nem visz rá semmi hogy toljam :(
  • donatus13
    #5155
    Na 0 án voltam, bejött ranked rendszer. Tegnap elértem -32 őt pár hónapra rá:) imádom a társaimat:D mindig feedelnek mindig cykáznak, és mindig kikapok velük.
  • RAZOR27
    #5154
    tudom, de az " I am the Juggernaut, bitch!" videót nemvolt pofám belinkelni :DD
  • Neoncsoves
    #5153
    old.. :D
  • RAZOR27
    #5152
    akkor már ez :D
  • Neoncsoves
    #5151
  • Fbn Lx
    #5150
    na igen
    ha kezdőkkel játszol és rektelni akarsz, akkor vigyél inviz hőst
    azzal nem tudnak mit kezdeni
    de mekkora rák volt riki nagyon sokáig istenem, mire feljöttem onnan
  • SzirmosSzisza
    #5149
    Meccs közben kérdeztem, hogy kell ss-t pingelni, denyt nem akart megkérdezni, mert noobnak tűnök
  • RAZOR27
    #5148
    használjátok a dotabuff.com-ot inkább, informatívabb mint a screenshotok :D
  • Thu
    #5147
    Itt az első meg a második oldal a meccseimről az elmúlt héten, gondoltam feltöltöm hadd röhögjetek :( De amúgy én tartom magam ahhoz, hogy ezt a játékot soloban szinte lehetetlen játszani. A sok buta ember egyszerűen teljesen tönkreteszi a meccset a legtöbb esetben. És az sem segít, hogy idővel majd 1000 wines emberekkel rak össze, mert aki 200 winnél egy idióta agresszív valaki, annak hiába lesz fél év múlva 1200 winje, ugyan olyan marad és ugyan úgy nem fogja azt csinálni amit kellene. Jó mondjuk biztos az is rásegít nálam hogy én csak All picket tolok, a legtöbb idióta ott van az tuti.

    Az 51 perces tango azért befigyel templarnál :DD Mindig figyelni kell hogy legyen regened különben nagy szarban vagy. :D
  • ToCsEk
    #5146
    azért 1 meccsen 1 denies illik :D
    (lolnooob)
  • gotchaaa
    #5145
    a dota sokkal jobb!44
  • SzirmosSzisza
    #5144
    Ja ezt vágom, toltam már hasonló játékkal (ez lett a vége, ő volt a repülő bizbasz), csak fura volt, mert eddig általában végig kuss volt, néha 1-1 orosz komment, Ő meg végig írta a magáét.

    #5143: muszáj tanulmányozni a konkurenciát
  • RAZOR27
    #5143
    2009. 05. 15. - League of Legends (Házigazda)
  • Neoncsoves
    #5142
    Ami kimaradt (köszi esgé hogy nincs szerkesztés gomb fizetés nélkül!):

    Ez a játék egyfajta elhivatottságot igényel tőled a meccs erejéig. Tehát itt ne állj neki úgy játszani, hogy hulla fáradt vagy, meg "csak funolni megyek fel", stb. Itt amikor játszol, 100% figyelem kell. Minimapra, társakra, ellenfelekre, mindenre. Summa summarum, ez elé ne ülj le úgy, mint sokan codozni, hogy "na felmegyek, lövök párat aztán ha szar akkor majd kilépek", mert itt ha kilépsz / szar vagy azzal elrontod mások szórakozását is.
  • Neoncsoves
    #5141
    Sajnos én is ilyen vagyok, hogy könnyen bepöccenek ha valamit elrontanak a társak és egyből írogatok. Azért viselkedem így, mert nem 2 perc egy meccs és szerintem - mint az élet bármely másik terén - rendkívül idegesítő, ha más miatt nem tudsz véghez vinni valamit (itt győzni pl. vagy szoros meccset játszani) és azt utálom a legjobban, amikor full használható dolgot mondok neki (hova rakjon wardot, dewardoljon, stb) és még neki áll feljebb 0-12 stattal. Aztán a meccs végén látom, hogy 4-stack van velem, persze tőlük mindenki bereportol "csúnya beszédért". Aztán sose mutelnak le végül :D
  • Neoncsoves
    #5140
  • Fbn Lx
    #5139
    ez később úgy fog menni, hogy gyűlölni fogod az egész közösséget és gyűlölni fogsz az egész világon minden embert. az emberiség egésze iránt végtelen ellenszenvet és undort fogsz érezni, ami a hétköznapi életedre és interakcióidra is kiterjed majd
    látni fogod a tapló ordítozó oroszt a postásban, a falusi arab allah ahbart a bolti eladóban és a tudálékos paraszt britet a szembejövő járókelőkben.
    aztán elindítod az 1599. meccsed keresését. mint én most.
  • donatus13
    #5138
    AFK viszonylag ritkább mert low priority megy,de később már az AFK nak örülsz a legjobban:D
  • SzirmosSzisza
    #5137
    Előbb játszottam egyet és valami srác végig magyarázott, hogy hova álljunk, mit csináljunk, aztán írt valami "are you fucking retarded"-et, mondtam neki, hogy van 20 játékom kb nyugodjon meg, aztán mondta, hogy pedig Ő még korrektül viselkedik, általában rosszabbak az emberek. Vicc az, hogy kb az egész játék semmit nem mutatott fel (pedig ez a kis karija!!!), ki is kaptunk. Mondjuk egy fokkal jobb volt, mint az előtte levő meccs, ahol 3 afk volt :D

    Ez ilyen marad végig vagy lesz majd jobb is? (konkrétan az afk kérdés, a többi az tűrhető)
  • Neoncsoves
    #5136
    ja, hát igen.
  • gotchaaa
    #5135
    Tőlünk meg lelépett az elején nyx, szóval egálban voltunk úgymond :D
  • Neoncsoves
    #5134
    azért ott volt a makkfaktor, hogy timber faszláma volt :D ha nem is meccsdöntő hős, de kurvajól le lehet szedni a carryket a farmról, early-mid game nagyon halálos hős. 30-40. percig ownolni lehet vele pár "alap" itemmel (Bloodstone pl. + pusholáshoz travel boots) illetve a napokban slark ellen vettem blink daggert. jó döntés volt, pounce közben gyors elblinkeltem :D
  • gotchaaa
    #5133
    Igen, tinker a végére szedte össze a hexet, aztán abba kellemetlen lett volna beleszaladni.
  • Fbn Lx
    #5132
    linken utolsó item volt?
  • gotchaaa
    #5131
    Jaj de szeretek ember spiritet pickelni, mikor kihozzák ellenünk terrorbladet.
  • donatus13
    #5130
    N0tail tényleg nem jó meepo. Az ,hogy versenyzik nekem nem mond sokat senkiről, a CSAPAT a jó, nem 1 ember, 1 ember önmagában nem sokat ér. Internationalon a fnatic nem sokat tett le, ettől függetlenül azért szurkolok nekik is.

    Régen amikor még én is úgy gondoltam n0tail tényleg jó, joindotan nagyon sokat néztem, aztán persze rájöttem ,hogy egyáltalán nem jó, sőt... a többi hőssel biztos nagyon jó, meepoval nem, csak átlagos.

    Mellesleg rajta kívül competetiveben nem is játszik meepoval ezért esély sincs látni jobbat...

    Valószínűleg te is tudnál csodákat felmutatni egy jó csapattal körülötted, napi 10-12 óra játékkal. Bármelyik hőssel. De mi nem ebből élünk:)

    No offense az én oldalamról se, és ne is vedd okoskodásnak.

  • RAZOR27
    #5129
    A videót oktató jelleggel linkeltem. "n0tail nem valami jó meepo-s" lol :D megbocsáss de ezt nehéz tőled komolyan venni, bármennyit játszol vele. Nemhiszem hogy ebből az Angel srácból sokminden maradna a világbajnok csapat ellen, vagy bármelyik középmezőnyben evező csapat ellen :D no offenz de attól hogy pár jó meccset feltölt youtubera még a kanyarba se kerül n0tailal szembe aki nemcsak meepoból világklasszis de Io-val is szerintem jelenleg a legjobb. És ő mint mondtad streamelt, nem videókat töltött fel :D tudom hogy változott meepo, sőt szerintem a 6.81ben is fognak finomítani rajta, de ettől független felkészítésnek megteszi annak aki ismerkedik vele.
  • donatus13
    #5128
    Blinkelés tényleg easy, de n0tail nem valami jó meepo-s, én streamen néztem, ott siralmas volt:) néha szerencséje van de többnyire elég keveset tud vele felmutatni, Angel youtube videóit nézd meg ő tényleg jó...

    Meepo sokat változott mióta ez a videó készült, és a nehézsége továbbra sem a blink és a háló, hanem az ,hogy kurva sok felé kell figyelned, és teamfightban bizony egyszerre 2-3 irányba kell szórni a hálókat ,hogy mindenkit elkapj, na ez az ami n0tailnak nagyon szarul megy:)
  • donatus13
    #5127
    én nagyon sokat meepozok, most már elég sok meccsem volt vele, jól is megy, nehéz hős nagyon, de már ha counterelni próbálnak azt is simán szétverem, witch doctor meg rubick a két legrosszabb, shaker nem nagy kihívás, a tév hiedelemmel ellentétben...
  • RAZOR27
    #5126
    meglepődnél milyen egyszerű. itt egy video n0tail tipjjeivel. Napokban hülyére verte Allaince-ot meepoval, szóval garantálom hogy nála nincs nagyobb meepo mágus és a blinkelős cigánykodást is jól elmagyarázza :D


    Invoker meg fika. Elsőre én se mertem vele játszani, de úgy voltam hogy nemárt még a dotás karrier elején kitanulni, mert később, erősebb matchmakingbe már nem lehet annyit bénázni. Megnéztem róla egy random tutorialt meg Purge egy meccsét. Utána nyomtam egy kört botok ellen (persze 10perc után meguntam azt -lvlup 25 meg -gold 99999 :DDD) aztán kipróbáltam srácokkal. Amikor pikkeltem mindenkiből kitört az állat hogy hogy lehetek ilyen hülye hogy invoker :D aztán nyertem midet meg a meccset is végül ggwp :D 3 max 4 spellnél úgyse használsz többet egy harc alatt, sunstrike-al dendizni meg úgyse fogsz :D jókis Q-W buildal kényelmesen meglehet etetni a népet, még a kezed se fárad el :D
  • Neoncsoves
    #5125
    meepo ha ilyen egyszerű lenne ahogy mondod, akkor mindenki vele játszana :D én próbálkoztam vele, de egyszerűen kurvasok fele kell figyelned egy teamfightban. nem elég, hogy minden egyes kis szarodnak a manáját, hpját kell figyelned - és ezek alapján akit kell visszaküldeni - hanem a hálóval el is kell találni az enemyt. mondjuk a meepo játékosok barátnői nem hiszem hogy panaszkodhatnak

    hehehe
  • ToCsEk
    #5124
    invo a best :D 10game után simán be lehet állni alap skillre :D
    meepoval sem nehéz easy a farm vele ha nem értelmes csapat mellé, nah meg nem counterpickelik akkor gg :D