5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • ToCsEk
    #5243
    BUBU
  • Neoncsoves
    #5242
    szar a buildem? mi kéne enigmanak ha nem blink és bkb? soul ringről nem is beszélve..
  • RAZOR27
    #5241
    teszek egy képet még mielőtt elszabadul a pokol :D
    http://uppix.net/mk4KSU.png


  • nukerke
    #5240
    Eleve a buildek is szarok (a tied is)! Szóval ne mindig csak a társaidban keresd a hibát... Én is unom a kibaszott hülye noobokat, mint te! Igen a kibaszott hülye noob ebben az esetben TE is vagy!
  • Neoncsoves
    #5239
    unom a kibaszott hülye embereket

    Hajnali 4kor gondoltam jó ötlet lesz US East-en Captains Mode-zni, de hiba volt. Witch Doctor pick ok, Centaur Warruner ok. Eleve Lina ellen midre Templar-t hozni, szerintem egyenesen hülyeség volt. Enigma is jó ötlet volt (mert az én ötletem volt), viszont miután könyörögtem, hogy legyen egy Nyx az 5. hero (ha már volt 4 int-es herojuk), inkább kihoztak egy bloodseekert aki úgy játszott mint valami gyökér, ráadásul Rubick 10/10 ellopta az ultiját... A teamfight papírforma lett volna, blink - black hole - witch doctor ulti - templar autoattack - nyx manaburn+impale - witch doctor stun (ha kell még..) - centaur stomp. Mondjuk talán az is hozzájárult a kőkemény szopáshoz, hogy 5 stack ellen rakott be.
  • ToCsEk
    #5238


    ezen besírtam :D
    nyx ping hang xD
  • Fbn Lx
    #5237
    már az is meglep, hogy végül nyertetek
    baszottul op a push lineup
    remélem ezzel a peccsel ez megváltozik
  • gotchaaa
    #5236
    Engem most ez a meccs b*szott föl iszonyatosan. Egyik lanet darkseer tolja, másik lanet prophet tolja, harmadik lanet terrorblade tolja, és ha mi egy szakadt t1-esre rá merünk menni, akkor kb. 95% hogy raxokat bukunk valamelyik oldalon. 2-szer annyi killünk volt, de szoptunk velük 1 órát. El nem tudom képzelni, hogy mit élveznek ebben a játékstílusban.
  • Neoncsoves
    #5235
    gecijó anti mage
  • RAZOR27
    #5234
    lion, bane, treant living armor, puck, drow, zeus, bloodseeker, slardar, faceless. Timberrel napestig ugrálhatsz 1v1be, semmi cc.
  • Neoncsoves
    #5233
    Weaverre van valami értelmes counter? Kibaszott idegesítő, hogy már early gameben szinte csak auto attackokból már majdnem meg tud ölni (Timbersaw), aztán ha ez nem elég, miután leviszem a HPját elultizza magát / invibe megy és minden úgy megy tovább, mintha semmi sem történt volna és másodperceken belül én vagyok az aki megdöglik, mert már nincs manám...
  • Thu
    #5232
    Ursa iszonyat erős lesz ebben az updateben. First item morbid mask, mehet is roshanozni egyből. Aztán kiépít egy mask of madnesst meg egy phaset, és elkezd mindenkit szétcsapkodni 450-es speeddel a 6. perctől kezdve... Bloodseekert erősítik, de hogy miért, azt fogalmam sincs. PA-t is, mert most még nem elég legyőzhetetlen ha nincs veletek 3 nuker.

    Amúgy Ember mekkora nerfet kapott az arcába már. xD De ráférne még Mr. Insta lvl 2 firstblood Terrorbladere is simán. Mondjuk hogy a lvl 1 metamorphosis ne 4 hitelje a hősök 90%át.
  • Neoncsoves
    #5231
    szerintem egy csapat sem engedhet meg magának egy carry lich-et.
  • donatus13
    #5230
    Kimondta ,hogy muszáj supportot játszania?:)
  • Neoncsoves
    #5229
    meg azt se felejtsük el, hogy ahhoz, hogy egy support Lich-nek aghanimja legyen, nagyobb el kell basznia a másik csapatnak a játékot :)
  • Neoncsoves
    #5228
    értelmes csapatok akkor eszerint bannolnak

    VAGY

    kihoznak egy silencert, global silence, majd silence az enigmára/lich-re.

    VAGY

    anti mage leveri a manájukat

    VAGY

    leburstöli bármelyik herotok (lich-re elég 1 3seces stun és utána szinte bármelyik carry megöli pár ütésből)


    közel nem olyan OP, mint mondjátok. persze egyszerű hős, pont mint Sniper, de ugyanolyan egyszerű is counterelni.
  • donatus13
    #5227
    Jó csak most értelmes csapatokról van szó, nem pub noobokról, egy csapat hoz egy enigmát megy egy lichet és szart nem fogsz csinálni:) főleg ez az új ursa, 3 percben egyedül solo roshanozik...
  • setuh
    #5226
    +1 Az ilyen no skill,op ultikat igazan nem kene buffolni.
  • Neoncsoves
    #5225
    OP? 5 fele szétfuttok és máris nem pattog :D
  • plu604
    #5224
    Wow, Lichet minek kellett tápolni? :o Az ultija így is elég OP imho
  • Neoncsoves
    #5223
    :D:D:D:D::D:DD:D:D:DDDDDd
  • Fbn Lx
    #5222
    készítettem egy videót az élet mély tartalmairól

    reál híres lettél
  • Neoncsoves
    #5221
    amikor a csapatod nem tud carryzni...

    már lenyomtuk a top rackokat és towereket, de az invokerünk meg az axeunk azért is topot tolta állandóan, hiába wardoltam szét a mapot úgy, hogy botot is tudjuk tolni ... persze kikaptunk a végére...
  • RAZOR27
    #5220
    szerintem jó lett, felkellet rázni a metát, mert ez a lycan+naga+ember 3as kegyetlen unalmas volt.
  • ToCsEk
    #5219
    ancienteket se fogja akkor senki farmolni LOL :D

    volvo pls
  • donatus13
    #5218
    Igazából én ma sokkot kaptam ,hogy következő patch mekkora fos, ursa nak a fury swipe nem lesz többet unique attack modifier, se huskarnak a weapon spellje, ami nevetséges... + lich ulti aghanimmal bármennyiszer pattanhat... stb stb, szánalmas.
  • Neoncsoves
    #5217
    akit esetleg érdekel
  • Neoncsoves
    #5216
    3-0ra hoztam mid-et, persze Legion Commandant el volt feedelődve a gecibe, 20. percben shadow blade + 58 dmg duelekből. Meccs végére összejött neki 200... Earthshaker teamfightok közepén bebaszta középre a fissuret és nem tudtam autoattackolni szinte senkit amíg el nem tűnt a fissure. Másik pedig a pro death prohpet volt, aki sose ultizott towerre csak creepekre.

    10/10 would play again
  • SzirmosSzisza
    #5215
    Ruszki fb :)
  • RAZOR27
    #5214
    Ez mi? :D "VK is the largest European social network with more than a 100 million active users." még sose hallottam róla
  • Neoncsoves
    #5213
    na napok után először előveszem a játékot ismét. 5-6 óra múlva írok helyzetjelentést, hogy milyen lelkiállapotban vagyok :D
  • SzirmosSzisza
    #5212
    Facebook? Akkor biztos kamu, dota2 játékosok vk.com-ra raknák ezeket :)
  • RAZOR27
    #5211
    ehe :D Most az a divat a lolos plebek között, hogy fészbúkra csinálnak fake profilokat, képnek valami random kisgyerek fotója. Aztán spammelik a játékokkal foglalkozó oldalakat, mint "dota fanok", hogy lejárassák a játékosokat :D ez olyan tipikus, hogy meg se lepődöm :D
  • twinr
    #5210
    bizony ám. a nagy számok törvénye itt is érvényesül, arányaiban ugyanannyi sült paraszt hülye bunkó magyar is van sajnos....
    És nekem is van steamen orosz "barátom" több is akik teljesen normálisak.
    Bár valóban majd minden meccsre jut egy bolond orosz.:)
  • moho
    #5209
    ilyenek.....de nem mind, találkoztam már normálissal is. ugyanakkor meg minket magyarokat sem kell félteni... :)
  • Neoncsoves
    #5208
    most erre mit lehet mondani, ők ilyenek.

    engem jobban felbasznak azok, akik direkt ranked all picket választanak és nekiállnak randomolni. ha funolni akarnak (randomolnak) akkor menjenek sima matchmakingre. vagy ha nem is randomol, akkor csak azért is kihoz inkább egy 4. vagy 5. carryt ahelyett, hogy supportolna, vagy legalább valami nukert hozna.
  • Fbn Lx
    #5207
    ja aztán elkezdtek ordítozni hogy de mi baj az oroszokkal, mert A VILÁG LEGJOBB CSAPATA IS OROSZ

    ez az érvelés csak két ponton hibádzik
    egyrészt abban, hogy egyszerűen nem igaz, másrészt abban, hogy a kevés kivétel (sajnos) nem minősíti a többséget.
  • Fbn Lx
    #5206
    erről valamért a mai meccseim jutottak eszembe

    egy 3-16-os nekró a 2-12es gyro orosz barátjával, akik végig ordítoztak
    vagy az alchemist, akivel nyerésre álltunk, de rubick beszólt neki és ezért afk-ba ment, hogy akkor nyerjük meg nélküle
    az is orosz volt
    oroszországban egyébként kevés kivétellel csak defektes gyerekek születnek?
    nukleáris tesztrobbantásokat végeznek náluk a mérnökök havonta? vagy valami természetes földmágnesességgel kapcsolatos jelenség miatt kevés kivétellel csak szellemileg torz emberek jönnek a világra?
    valaki világítsa meg számomra plz
  • RAZOR27
    #5205
    Ilyen a duel mehanika, páros debuff. A duelezés alatt nemcsak az ellenfél, de LC is megkapja defuttot, ha rákasztolod csak hosszabbodik (mintha refreshert használna kb - persze nem tud közbe használni, csak érted NA) de mivel nem lehet megszakítani a duel debuffot (csak az egyik fél halállal) ezért nem ugrik targetet, hanem üti ugynúgy a célpontot. És ugye mint mondtam a duel debuff az egyik fél halálánál véget ér, így mikor treant elhullott lejött róla a buff és mivel a TE duelled ellenfeledről lejött a buff így a tied is megszűnt vele együtt, mintha csak lejárt volna a számláló. (Mi több ha rubick duelben kikap nincs győztes. Ha nyer viszont akkor megkapja a bónuszt)
  • Fbn Lx
    #5204
    rubickkal leduelezni a duelező lc-t nem egy olyan dolog, amit minden meccsen látsz
    biztos rohadt kevesen jelentették még ezt a dolgot
    arra kíváncsi vagyok, hogy hogy oldják meg, mert a duel státuszt elvileg nem lehet semmivel sem leszedni, amibe egy másik duel is beletartozik
    viszont a státuszfrissítés meg egyértelműen hibának tűnik